
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Tadeusz Pawłowski to odpowiednia osoba na stanowisku trenera Białej Gwiazdy? | |||
| TAK |
|
92 | 22,44% |
| NIE |
|
318 | 77,56% |
| Głosujących: 410. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#11
|
|
"W ich miejsce zagrają Maciej Sadlok i Alan Uryga.
- Obaj są dobrze zbudowani, dobrze grają głową i są dobrzy w pojedynkach jeden na jeden. Brak zgrania może być problemem, ale to dobrzy zawodnicy - tłumaczy trener Tadeusz Pawłowski" Wygląda na t, że nasz trener oba mecze obserwował w stanie kompletnego upojenia, co tłumaczy brak jakiejkolwiek taktyki i brak jakiejkolwiek reakcji ławki na wydarzenia na boisku. NIe wiem z kim wygrywają główki Sadlok i Uryga - pewnie na treningach z Bałaszowem i Boguskim, bo wydaje się że oni są najniżsi w zespole. Przed jutrzejszym meczem zaczynam nie tyle obawiać się o wynik, boję się żeby nie skończyło się jak z w meczu gdzie środek obrony stanowili Czekaj z Nalepą..... ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|

|
||||||
|
|