The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 02.12.2015, 22:59
Część z tych piłkarzy i tak starała się odejść i składając wnioski do PZPNu wymusiła na klubie spłatę zaległości.

Nietykalni, w tym sensie, że wiedzą, iż klubu nie stać na nikogo lepszego więc nie muszą się nadmiernie starać, aby praktycznie co tydzień wychodzić w pierwszym składzie. Niestety historia naszego ligowego podwórka pokazuje, że piłkarze, o których często wiadomo, że nie prezentują odpowiedniego poziomu i nie posiadają umiejętności na ekstraklasę przez wiele lat mogą na tym przechodzić z klubu do klubu na najwyższym poziomie rozgrywkowym

To co chciałbym im zrobić po derbach i po tym meczu nie nadaje się do publicznej dyskusji, ale nie chodzi o moje zachcianki. Jeśli notorycznie popełniasz błędy w swojej pracy i nie jesteś za to napominany a Twoją jedyną wymówką jest, że postarasz się zrehabilitować następnego dnia to to tworzy patologię.

Jeszcze raz powtórzę. Nie mam pretensji do żadnego z nich, że nie umie albo na chwilę obecną nie jest w stanie grać na odpowiednio wysokim poziomie bo na to zawsze składa się wiele czynników, których w tym klubie nie mają zapewnionych. Ale głaskanie po jajkach dorosłych mężczyzn i tłumaczenie ich po każdej zawalonej robocie utrwala pewne patologie.

Nerwowość, bezsensowne kartki i faule ... hmm chyba właśnie to zaprezentował dzisiaj Sadlok, czyż nie? A nie sądzę, żeby ktokolwiek go nadmiernie motywował.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:49.