![]() |
[XVIII KOLEJKA] Lech Poznań - Gwiazdorzy z Krakowa
Już w najbliższą środę Gwiazdorzy z Krakowa zapraszają na kolejny pełen emocji, dobrej gry i przepełniony ambicją mecz. Tym razem po przeciwnej stronie murawy stanie Lech Poznań.
Zapowiedzi mecz nie będzie, bo zwyczajnie nie mam głowy do pisania po dzisiejszych Derbach. |
Dodałbym:
Zapraszają "trener" z "piłkarzami" którzy "walcząc do ostatniej minuty" przegrali u siebie 191. Derby Krakowa, kończąc tym samym 56-letnią passę meczów bez porażki w najwyższej klasie rozgrywkowej na Reymonta. Cytat:
|
Ja myślę, że należy dodać jeszcze jedno. Takie małe pytanie. W której minucie naszym przestanie się chcieć biegać
A) w 60 B) w 65 C) w 49 Na osobę, która poprawnie wytypuje wynik oraz trafi odpowiedź w pytaniu konkursowym czeka atrakcyjna nagroda. Nauka marnowania setek z Pawłem Brożkiem oraz nauka bezsensownego biegania ze strusiem pędziwiatrem Rafałem Boguskim. Dodatkowo już dzisiaj możesz wysłać sms o treści pomagam na numer xxxx w celu udzielenia pomocy zarządowi . Nie czekaj, typuj już dzisiaj, pamiętaj żeby nie edytować postu. Pamiętaj również, że Kazimierz Moskal jest jedynym człowiekiem, który podczas ceremonii losowania grup LM wylosował by kartkę z napisem "Remis albo w......." Dobranoc |
Ta era skończyła się w 2011 roku a najgorsze,że nawet chyba Cupiał nie wie co dalej. Staliśmy się pośmiewiskiem. Lech się rozpędza powoli i raczej nie ma szans nawet na remis...Swoją drogą jakie to przewrotne...Byli tak długo na spadku a za chwilę mogą nas wyprzedzić.
|
Kazimierz Moskal :
Cytat:
|
Moskal wie, że nic nie wie.
|
Niezależnie od dzisiejszego wyniku nie dałbym naszym szansę na choćby 1 punkt. To będzie podobny wyjazd jak ten w grudniu 2013 roku. 0-2 i problemy ze skonstruowaniem składnej akcji. Amica pozbierała się i teraz nas ogra na luzie.
|
Już widzę te wpisy "nagle umieją grać" "chce im się biegać". Ta banda frajerów taaak! Banda frajerów i tak ich będę nazywał. Myślę że pstryczek w nos wszystkim zrobią i przywiozą jakieś punkty z poznania. Taka nasza ekstraklasa
|
Damy rade, mamy przeciez Uryge w srodku pola!
|
Chvj z grajkami, chvj z wynikami, KUPUJCIE BILETY NA LEGIĘ!!!
|
Ja kupuję nadal na Wisłę.
|
Ekstraklasa to jedna wielka niewiadoma. Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy z Lechem/Legią zagrali kolejny mecz życia i zgarnęli komplet.
|
Po pierwsze to nie damy rady kondycyjnie. Juz w derbach siedliśmy dlatego tak to wyglądało jak wyglądało od 70 minuty.
Klania się nasza wąska kadra. |
Albo przygotowanie. Remis biore w ciemno. Morale nisko jak cholera.
|
Idiotyczny temat, ja tam nie widzę żadnego gwiazdorstwa, może poza DG77, ale to przecież nie jest piłkarz. Tego typu i inne określenia w tym momencie bardziej pasują do właściciela tego "cyrku" bo inaczej nie da się tego nazwać. Proponuję kubeł zimnej wody to może właściwe proporcje w postrzeganiu rzeczywistości wrócą. A w Poznaniu każdy wynik jest możliwy. 0-3 jak i 3-0. To pewnie remis.
|
Cytat:
|
Wiem, inaczej bym napisał ze pewnie będzie remis :)
|
12 punktów do końca roku i choć trochę plamę po derbach zmażą...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Już nie przesadzajcie, wygrają kolejne derby to i plamę zmażą - najlepiej te w grupie mistrzowskiej na wiosnę.
|
Cytat:
|
Prżeciez na Reymonta wygrali 20 lat temu w II lidze myśmy wygrali w rewanżu tak wiec gadanie o 56 latach jest śmieszne tym bardziej, ze w I lidze graliśmy od tej ostatniej porażki 11 razy, a ze starozakonni grywali regularnie w niższych ligach to trwało to 56 lat
|
56 lat temu wygrali w najwyszej lidzę jako goście
|
Cytat:
|
Cytat:
Spoko, tylko 4:0 i to na Kałuży. Innego wyniku nie przyjmuję do wiadomości. Za bardzo zagłaskaliśmy naszych grajków tłumacząc wszystko brakiem kasy i biedą w klubie. Jakoś Maciej Jankowski czy Maciej Sadlok nie mieli oporów, żeby zgłosić sprawę o tym, że klub zalega im z wypłatą a mieli już opór żeby zapierrdalać w DERBACH. Ja nie wybaczam takich błędów i takich meczy. Komplet punktów w ostatnich czterech meczach nie wymarzę tej palmy na honorze. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl