The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Marlowe
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 02.12.2015, 07:41
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Prżeciez na Reymonta wygrali 20 lat temu w II lidze myśmy wygrali w rewanżu tak wiec gadanie o 56 latach jest śmieszne tym bardziej, ze w I lidze graliśmy od tej ostatniej porażki 11 razy, a ze starozakonni grywali regularnie w niższych ligach to trwało to 56 lat
Sorry mój błąd...jeszcze mi trauma nie przeszła i długo nie przejdzie...
Odpowiedz cytując
Marlowe
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 02.12.2015, 07:43
Patrvk napisał(a):Wyświetl post
56 lat temu wygrali w najwyszej lidzę jako goście
Dokładnie walnąłem głupotę ...
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 02.12.2015, 18:38
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Już w najbliższą środę Gwiazdorzy z Krakowa zapraszają na kolejny pełen emocji, dobrej gry i przepełniony ambicją mecz. Tym razem po przeciwnej stronie murawy stanie Lech Poznań.

Zapowiedzi mecz nie będzie, bo zwyczajnie nie mam głowy do pisania po dzisiejszych Derbach.
Gwiazdorzy to za duzo powiedziane bo gwiazdorzy to jeszcze chca sie wykazac a Nasi zawodnicy co najwyzej wykazali sie nieudacznoscia. Na wyjazdach gramy lepiej wiec cos mi sie wydaje, ze dzisiaj osiagniemy dobry rezultat i znowu wyjdzie, ze to nie wina trenera i wcale sie nie zdziwie jezeli tak wlasnie bedzie
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 02.12.2015, 19:08
nie gwiazdorzy a "partacze part 2"
partacze part 1 to była Wisła Maskanta przegrywająca z parchami.

a dziś.
niezaleznie kto trenerem i jaki sład wystawi : TYLKO WISŁA!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
marpil
Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 02.12.2015, 19:32
jak widać nasz nowy trener nie za bardzo da szansę młodym od początku, widać tylko jedną zmianę więc będzie bardzo ciężko, no chyba, że ich jakoś zmotywował np. weźmie ich do mcdonaldsa
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 02.12.2015, 20:05
marpil napisał(a):Wyświetl post
jak widać nasz nowy trener nie za bardzo da szansę młodym od początku, widać tylko jedną zmianę więc będzie bardzo ciężko, no chyba, że ich jakoś zmotywował np. weźmie ich do mcdonaldsa
Ale kogo Ty chcesz wpuścić od pierwszej minuty?
Mi wystarczy, jak wpuści kogoś choćby na 20 minut.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 02.12.2015, 20:52
jak widac zwolennik i milosnik warszawskiego blichtru i splendoru nie mial ochoty w niedziele zagrac przeciw swej ulubionej druzynie
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 02.12.2015, 21:00
marpil napisał(a):Wyświetl post
jak widać nasz nowy trener nie za bardzo da szansę młodym od początku, widać tylko jedną zmianę więc będzie bardzo ciężko, no chyba, że ich jakoś zmotywował np. weźmie ich do mcdonaldsa
Co wy z tymi młodymi? Mamy jakieś wielkie talenty na ławce? Co miał Broniszewski zmieniac w składzie jak my mamy 13-14 zawodników na Ekstraklasę.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 02.12.2015, 21:07
Zagłaskaliśmy te ....y ...
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 02.12.2015, 21:18
Greeg napisał(a):Wyświetl post
Zagłaskaliśmy te ....y ...
O co Ci qrwa chodzi ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 02.12.2015, 21:19
No to z Legią zagramy 2 juniorami i Guerrierem, który gra pytę jakiej w jego wykonaniu nie pamiętam. Wspaniale
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 02.12.2015, 21:22
Stawianie na Urygę to granie o jednego mniej, po kartce Sadloka gramy w 9-kę.
Broniszewski albo go zmieni na kogoś ofensywnego albo będzie grał jak Kazek.
Drugi do zmiany na już Boguski. Już w 45 minuciea nie w82
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 02.12.2015, 21:22
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
O co Ci qrwa chodzi ?

O to, że będąc na każdym meczu od wielu wielu lat widzę, jak niektórym z nich się nie chce. Mam przed oczami obraz Dudki, który praktycznie sabotował mecz z Legią, żeby pozwolono mu odejść za granicę i widzę u niektórych podobne podejście do zawodu.

A my qrwa zamiast mocno im przypomnieć, że mają zapierdalać po tym boisku, bez względu na okoliczności to postanowiliśmy im zafundować ciepły chów i zdjąć z barków tych pi.zd.eczek wszelką odpowiedzialność.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 02.12.2015, 21:23
co robi Uryga? Bo chyba nie gra.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
marpil
Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 02.12.2015, 21:29
mógł po prostu coś zmienić bo tego wszyscy wręcz wymagali, poczekamy czy w drugiej połowie coś zmieni
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 02.12.2015, 21:38
Greeg napisał(a):Wyświetl post
O to, że będąc na każdym meczu od wielu wielu lat widzę, jak niektórym z nich się nie chce. Mam przed oczami obraz Dudki, który praktycznie sabotował mecz z Legią, żeby pozwolono mu odejść za granicę i widzę u niektórych podobne podejście do zawodu.

A my qrwa zamiast mocno im przypomnieć, że mają zapierdalać po tym boisku, bez względu na okoliczności to postanowiliśmy im zafundować ciepły chów i zdjąć z barków tych pi.zd.eczek wszelką odpowiedzialność.
Mylisz się. Większości z nich od wielu lat się po prostu "nie umie". Zrozum, że potencjalnie jesteśmy drużyną środka tabeli i to w najlepszym wypadku. To, że mamy w składzie dziadziów z przebrzmiałymi nazwiskami o niczym nie świadczy, bo większość klubów Ekstraklasy takich ma. Nasi piłkarze zapierdalają nie mniej niż inni. Zapierdalanie jest po prostu gówno warte jak się nie umie dobrze grać w piłkę.

marpil napisał(a):
mógł po prostu coś zmienić bo tego wszyscy wręcz wymagali, poczekamy czy w drugiej połowie coś zmieni
Nie ma żadnego pola do zmian. Chyba, że takich rewolucji w składzie jak posadzenie Jankowskiego na ławce. To w takim razie były zmiany.
Ostatnio edytowane przez Arked : 02.12.2015 o godz. 21:41.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 02.12.2015, 21:49
Arked napisał(a):Wyświetl post
Mylisz się. Większości z nich od wielu lat się po prostu "nie umie". Zrozum, że potencjalnie jesteśmy drużyną środka tabeli i to w najlepszym wypadku. To, że mamy w składzie dziadziów z przebrzmiałymi nazwiskami o niczym nie świadczy, bo większość klubów Ekstraklasy takich ma. Nasi piłkarze zapierdalają nie mniej niż inni. Zapierdalanie jest po prostu gówno warte jak się nie umie dobrze grać w piłkę.
Proszę Cię ... ja mam pełną świadomość tego, że niektórzy z nich nie mają umiejętności, żeby dominować w tej lidze i jak najbardziej się z tym zgadzam. Ale nie mają też, żadnych cech wolicjonalnych, które pozwalałyby im czasem jednak wznieść się na te wyżyny.

Jak widzę Jankowskiego, który grając jako napastnik nigdy nie stara się wymusić pressingiem jakiejś straty u obrońców przeciwnika wyprowadzającego piłkę tylko człapie od jednego zawodnika do drugiego, bez żadnej ambicji to o tym właśnie mówię.

Nie mają umiejętności, nie mają kasy, kij z tym. Nie mają też ambicji, wstydu i woli walki. A chyba od tych ostatnich powinni zacząć. Ot doczłapią do końca dzisiejszego meczu i będą pieprzyć swoje wyuczone na pamięć regułki.

Nie wyobrażam sobie, żeby 10 lat temu po takiej degrengoladzie, większość z nich mogła bez obawy opuścić autokar klubowy po powrocie z wyjazdu ...

Swoją drogą amica ciśnie nam bardziej niż my ....... na Derbach. Znak czasów
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 02.12.2015, 22:00
Absolutnie nie widzę braku cech wolicjonalnych i ambicji u naszych zawodników. Nie widzę tego o czym piszesz. Natomiast widzę, że przejawia się u ciebie pomysł lub tęsknota za "motywowaniem" czy nawet zastraszeniem zawodników przez kibiców na treningach. Moim zdaniem gówno to daje. To jest zaklinanie rzeczywistości.

Dzisiaj prawdopodobnie nic nie ugrają. Ciężko coś zrobić na terenie znacznie lepszej kadrowo drużyny w dodatku grając w dziesiątkę. Bezsensowna zmiana trenera kilka dni temu też na pewno nie pomogła.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 02.12.2015, 22:09
A ja dostrzegam, niestety bo nie miałbym do nich żadnych pretensji, gdyby było widać, że się starają, że im zależy. Podejście dobrego wujka nic nie daje, podejście złego nic nie daje . Ich się normalnie nie da trenować. Jeśli dzieje, się źle to naszym błędem było werbalne głaskanie zawodników.

Dzisiaj nic nie ugrają bo ... i tak można ich tłumaczyć w każdym meczu. Bezsensowne było zwolnienie Moskala, ale jeszcze bardziej bezsensowne było zagranie tego płaczka z początku meczy, który chciał zwiać do Legii.

Osłabił zespół głupią decyzją i przeszedł nad tym do porządku dziennego.
Odpowiedz cytując
seta
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 02.12.2015, 22:12
@Greg
mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę jak bardzo się kompromitujesz
Lepiej siedizeć cicho i wyglądać na idiotę, niż powiedzieć jedno słowo i rozwiać wszelkie wątpliwości.


Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 02.12.2015, 22:15
Cytując stonoge, was trzeba jebac.

Mowa o wkładach do koszulek oczywiście.

Jak jebniecie Legie 10:0 i zdobycie mistrzostwo to zdania nie zmienie.
Ostatnio edytowane przez Kamson : 02.12.2015 o godz. 22:19.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 02.12.2015, 22:16
Skończyło się remisowanie.
Odpowiedz cytując
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 02.12.2015, 22:19
@seta

Jeśli już piszesz ad personam do mnie to przynajmniej postaraj się nie przekręcać nicka. Nie, ja się nie kompromituję tylko wyrażam swoje zdanie na temat całkowitego braku ambicji i woli walki po stronie części z tych kopaczy biegających po murawie w Poznaniu. Brak umiejętności można zawsze wybaczyć, piłkarz sam siebie do składu nie wstawia. Braku zaangażowania, nonszalanctwa, niechlujstwa już nigdy.

Przykład kompromitacji mamy w Poznaniu.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 02.12.2015, 22:19
Dwie kluczowe straty Guzmicsa skutkujące golami i czerwoną kartką.
Z Legią zagramy 2 juniorami, Guerrierem bez formy i klocem Urygą... aż strach myśleć, ile dostaniemy.
Taktyczne zmiany w 89 minucie

edit: dzięki kicur
Ostatnio edytowane przez Patryko : 02.12.2015 o godz. 22:23.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 02.12.2015, 22:21
To są profesjonalni piłkarze. Im nie trzeba dobrego czy złego wujka. Po prostu jak są za słabi to się ich wymienia na lepszy model. To jest najlepszy motywator. Ten niestety u nas nie działa bo na nic nie mamy pieniędzy, a szczególnie na lepszych piłkarzy.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 02.12.2015, 22:22
W Warszawie ? Zmienili gospodarza niedzielnego meczu, czy co ?
Odpowiedz cytując
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 02.12.2015, 22:23
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
O co Ci qrwa chodzi ?
Dzięki za walkie, Wisełko dzięki za walke
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 02.12.2015, 22:25
Za walkę to możemy dziękować Radkowi bo gdyby nie on to by się skończyło z 5:0 :/
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 02.12.2015, 22:26
Nic się nie stało!!! Wisełko nic się nie stało!!!
Odpowiedz cytując
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 02.12.2015, 22:28
No no. Zapowiadają się trzy prestiżowe w.......e w jednym tygodniu. Smuda rok temu już to osiągnął. Ale w lidze tego jeszcze nie było.

A tak na marginesie? Czy nasz klub ma jakikolwiek wpływ na cokolwiek przy ustalaniu terminarza? Trzy mecze z najbardziej prestiżowymi rywalami po sobie. A w rundzie rewanżowej jeszcze w jednym tygodniu. Na łby się ktoś pozamieniał?
:/
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:39.