The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 29.11.2015, 22:37. [XVIII KOLEJKA] Lech Poznań - Gwiazdorzy z Krakowa
Już w najbliższą środę Gwiazdorzy z Krakowa zapraszają na kolejny pełen emocji, dobrej gry i przepełniony ambicją mecz. Tym razem po przeciwnej stronie murawy stanie Lech Poznań.

Zapowiedzi mecz nie będzie, bo zwyczajnie nie mam głowy do pisania po dzisiejszych Derbach.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 29.11.2015, 22:42
Dodałbym:

Zapraszają "trener" z "piłkarzami" którzy "walcząc do ostatniej minuty" przegrali u siebie 191. Derby Krakowa, kończąc tym samym 56-letnią passę meczów bez porażki w najwyższej klasie rozgrywkowej na Reymonta.

Cytat:
To pierwsze ekstraklasowe zwycięstwo cracovii na stadionie Wisły od 13 września 1959 roku.
Co do meczu z Amicą, nie interesuje mnie zbytnio bo pewnie znowu go zremisujemy bo na więcej nas nie stać. Najważniejszy mecz w sezonie przegraliśmy dzisiaj. Tym samym skończyła się pewna era w historii naszego klubu.
Ostatnio edytowane przez heoij : 29.11.2015 o godz. 23:02.
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 29.11.2015, 22:57
Ja myślę, że należy dodać jeszcze jedno. Takie małe pytanie. W której minucie naszym przestanie się chcieć biegać
A) w 60
B) w 65
C) w 49

Na osobę, która poprawnie wytypuje wynik oraz trafi odpowiedź w pytaniu konkursowym czeka atrakcyjna nagroda. Nauka marnowania setek z Pawłem Brożkiem oraz nauka bezsensownego biegania ze strusiem pędziwiatrem Rafałem Boguskim. Dodatkowo już dzisiaj możesz wysłać sms o treści pomagam na numer xxxx w celu udzielenia pomocy zarządowi . Nie czekaj, typuj już dzisiaj, pamiętaj żeby nie edytować postu. Pamiętaj również, że Kazimierz Moskal jest jedynym człowiekiem, który podczas ceremonii losowania grup LM wylosował by kartkę z napisem "Remis albo w......."
Dobranoc
Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 29.11.2015, 23:00
Ta era skończyła się w 2011 roku a najgorsze,że nawet chyba Cupiał nie wie co dalej. Staliśmy się pośmiewiskiem. Lech się rozpędza powoli i raczej nie ma szans nawet na remis...Swoją drogą jakie to przewrotne...Byli tak długo na spadku a za chwilę mogą nas wyprzedzić.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 29.11.2015, 23:38
Kazimierz Moskal :

Cytat:
Nie mamy wyjścia i musimy jechać do Poznania, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Zdajemy sobie absolutnie sprawę, że Lech to nie jest już ten zespół, który tracił punkty. Jest teraz na fali i ma szerszą ławkę, niż my, a trener Urban rotuje zawodnikami. Dziś nie wiem czy tak do końca zabrakło nam trochę zdrowia, czy też to, że goniliśmy wynik. Musiały być momenty, że ktoś odczuwał trudy spotkania, szczególnie na tym boisku, ale no cóż. Mamy taki skład jaki mamy i to też powinno być dla nas plusem, jeśli będziemy zdrowi, że zagramy w tym samym składzie, bo to też służy czemuś, m.in. zgraniu - mówił ponadto Moskal.
Są zgrani i pewnie zechcą pokazać się z jak najlepszej strony więc obstawiam gładkie 3-0, do przodu.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 29.11.2015, 23:41
Moskal wie, że nic nie wie.
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 29.11.2015, 23:47
Niezależnie od dzisiejszego wyniku nie dałbym naszym szansę na choćby 1 punkt. To będzie podobny wyjazd jak ten w grudniu 2013 roku. 0-2 i problemy ze skonstruowaniem składnej akcji. Amica pozbierała się i teraz nas ogra na luzie.
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 01.12.2015, 11:47
Już widzę te wpisy "nagle umieją grać" "chce im się biegać". Ta banda frajerów taaak! Banda frajerów i tak ich będę nazywał. Myślę że pstryczek w nos wszystkim zrobią i przywiozą jakieś punkty z poznania. Taka nasza ekstraklasa
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 01.12.2015, 11:53
Damy rade, mamy przeciez Uryge w srodku pola!
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 01.12.2015, 12:03
Chvj z grajkami, chvj z wynikami, KUPUJCIE BILETY NA LEGIĘ!!!
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.12.2015, 12:13
Ja kupuję nadal na Wisłę.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 01.12.2015, 12:26
Ekstraklasa to jedna wielka niewiadoma. Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy z Lechem/Legią zagrali kolejny mecz życia i zgarnęli komplet.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 01.12.2015, 12:59
Po pierwsze to nie damy rady kondycyjnie. Juz w derbach siedliśmy dlatego tak to wyglądało jak wyglądało od 70 minuty.
Klania się nasza wąska kadra.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 01.12.2015, 13:02
Albo przygotowanie. Remis biore w ciemno. Morale nisko jak cholera.
Odpowiedz cytując
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 01.12.2015, 13:04
Idiotyczny temat, ja tam nie widzę żadnego gwiazdorstwa, może poza DG77, ale to przecież nie jest piłkarz. Tego typu i inne określenia w tym momencie bardziej pasują do właściciela tego "cyrku" bo inaczej nie da się tego nazwać. Proponuję kubeł zimnej wody to może właściwe proporcje w postrzeganiu rzeczywistości wrócą. A w Poznaniu każdy wynik jest możliwy. 0-3 jak i 3-0. To pewnie remis.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 01.12.2015, 13:19
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Albo przygotowanie. Remis biore w ciemno. Morale nisko jak cholera.
Nie wiem czy wiesz ale Moskal wczoraj rozwiazal kontrakt
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 01.12.2015, 13:29
Wiem, inaczej bym napisał ze pewnie będzie remis
Odpowiedz cytując
KotWButach
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2015
Skąd: Podkarpacie/ ILLINOIS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 01.12.2015, 13:57
12 punktów do końca roku i choć trochę plamę po derbach zmażą...
ZAWSZE WIERNE ZACHODNIE PODKARPACIE
WISŁA FC CHICAGO
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 01.12.2015, 13:59
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Albo przygotowanie. Remis biore w ciemno. Morale nisko jak cholera.
Jakos przez kilkanascie kolejek wytrzymywalismy od 1 do ostatniej minuty wiec przygotowanie bylo mysle ok.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 01.12.2015, 15:01
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Jakos przez kilkanascie kolejek wytrzymywalismy od 1 do ostatniej minuty wiec przygotowanie bylo mysle ok.
Jakie znaczenie ma w tym kontekście kilkanaście poprzednich kolejek? Praktycznie cały zespół spuchł w TYM konkretnym meczu. Czyżby sztab trenerski zawalił przygotowania podczas przerwy na reprezentację?
Odpowiedz cytując
Marlowe
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 01.12.2015, 15:21
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Jakos przez kilkanascie kolejek wytrzymywalismy od 1 do ostatniej minuty wiec przygotowanie bylo mysle ok.
Pierwszy lepszy przykład.Mecz z Górnikiem W drugiej połowie Wisły nie było.Podobnie jak na Derbach.
Odpowiedz cytując
Manhunt
Senior Member
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 01.12.2015, 15:52
KotWButach napisał(a):Wyświetl post
12 punktów do końca roku i choć trochę plamę po derbach zmażą...
Plamy po derbach to oni nie zmażą przez najbliższe lata, nawet jakby zdobyli mistrzostwo ..
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 01.12.2015, 16:02
Już nie przesadzajcie, wygrają kolejne derby to i plamę zmażą - najlepiej te w grupie mistrzowskiej na wiosnę.
Odpowiedz cytując
Marlowe
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 01.12.2015, 17:43
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Już nie przesadzajcie, wygrają kolejne derby to i plamę zmażą - najlepiej te w grupie mistrzowskiej na wiosnę.
53 razy musieliby wygrać z rzędu,ale my tego nie dożyjemy...
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 01.12.2015, 20:38
Prżeciez na Reymonta wygrali 20 lat temu w II lidze myśmy wygrali w rewanżu tak wiec gadanie o 56 latach jest śmieszne tym bardziej, ze w I lidze graliśmy od tej ostatniej porażki 11 razy, a ze starozakonni grywali regularnie w niższych ligach to trwało to 56 lat
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 01.12.2015, 20:44
56 lat temu wygrali w najwyszej lidzę jako goście
TYLKO Wisła
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 01.12.2015, 20:57
Marlowe napisał(a):Wyświetl post
53 razy musieliby wygrać z rzędu,ale my tego nie dożyjemy...
Policz sobie ile razy w ciągu tego ponad pół wieku żydki grały z nami na Reymonta w ekstraklasie...
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 01.12.2015, 21:05
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Już nie przesadzajcie, wygrają kolejne derby to i plamę zmażą - najlepiej te w grupie mistrzowskiej na wiosnę.

Spoko, tylko 4:0 i to na Kałuży.
Innego wyniku nie przyjmuję do wiadomości.

Za bardzo zagłaskaliśmy naszych grajków tłumacząc wszystko brakiem kasy i biedą w klubie. Jakoś Maciej Jankowski czy Maciej Sadlok nie mieli oporów, żeby zgłosić sprawę o tym, że klub zalega im z wypłatą a mieli już opór żeby zapierrdalać w DERBACH.

Ja nie wybaczam takich błędów i takich meczy.
Komplet punktów w ostatnich czterech meczach nie wymarzę tej palmy na honorze.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Marlowe
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 02.12.2015, 07:39
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Policz sobie ile razy w ciągu tego ponad pół wieku żydki grały z nami na Reymonta w ekstraklasie...
No tak.Poniosło mnie .Przepraszam.Po prostu już nie myślę po ostatniej niedzieli...
Odpowiedz cytując
Marlowe
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 02.12.2015, 07:39
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Policz sobie ile razy w ciągu tego ponad pół wieku żydki grały z nami na Reymonta w ekstraklasie...
Palnąłem jak głupi a było pomyśleć.Ale niesmak ten sam...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:56.