
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Już w najbliższą środę Gwiazdorzy z Krakowa zapraszają na kolejny pełen emocji, dobrej gry i przepełniony ambicją mecz. Tym razem po przeciwnej stronie murawy stanie Lech Poznań.
Zapowiedzi mecz nie będzie, bo zwyczajnie nie mam głowy do pisania po dzisiejszych Derbach. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#2
|
|
Dodałbym:
Zapraszają "trener" z "piłkarzami" którzy "walcząc do ostatniej minuty" przegrali u siebie 191. Derby Krakowa, kończąc tym samym 56-letnią passę meczów bez porażki w najwyższej klasie rozgrywkowej na Reymonta. Cytat:
Ostatnio edytowane przez heoij : 29.11.2015 o godz. 23:02.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
#3
|
|
Ja myślę, że należy dodać jeszcze jedno. Takie małe pytanie. W której minucie naszym przestanie się chcieć biegać
A) w 60 B) w 65 C) w 49 Na osobę, która poprawnie wytypuje wynik oraz trafi odpowiedź w pytaniu konkursowym czeka atrakcyjna nagroda. Nauka marnowania setek z Pawłem Brożkiem oraz nauka bezsensownego biegania ze strusiem pędziwiatrem Rafałem Boguskim. Dodatkowo już dzisiaj możesz wysłać sms o treści pomagam na numer xxxx w celu udzielenia pomocy zarządowi . Nie czekaj, typuj już dzisiaj, pamiętaj żeby nie edytować postu. Pamiętaj również, że Kazimierz Moskal jest jedynym człowiekiem, który podczas ceremonii losowania grup LM wylosował by kartkę z napisem "Remis albo w......." Dobranoc |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#4
|
|
Ta era skończyła się w 2011 roku a najgorsze,że nawet chyba Cupiał nie wie co dalej. Staliśmy się pośmiewiskiem. Lech się rozpędza powoli i raczej nie ma szans nawet na remis...Swoją drogą jakie to przewrotne...Byli tak długo na spadku a za chwilę mogą nas wyprzedzić.
![]()
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#5
|
|
|
Kazimierz Moskal :
Cytat:
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
|
Moskal wie, że nic nie wie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#7
|
|
Niezależnie od dzisiejszego wyniku nie dałbym naszym szansę na choćby 1 punkt. To będzie podobny wyjazd jak ten w grudniu 2013 roku. 0-2 i problemy ze skonstruowaniem składnej akcji. Amica pozbierała się i teraz nas ogra na luzie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#8
|
|
Już widzę te wpisy "nagle umieją grać" "chce im się biegać". Ta banda frajerów taaak! Banda frajerów i tak ich będę nazywał. Myślę że pstryczek w nos wszystkim zrobią i przywiozą jakieś punkty z poznania. Taka nasza ekstraklasa
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#9
|
|
Damy rade, mamy przeciez Uryge w srodku pola!
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#10
|
|
Chvj z grajkami, chvj z wynikami, KUPUJCIE BILETY NA LEGIĘ!!!
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#11
|
|
Ja kupuję nadal na Wisłę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#12
|
|
Ekstraklasa to jedna wielka niewiadoma. Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy z Lechem/Legią zagrali kolejny mecz życia i zgarnęli komplet.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#13
|
|
Po pierwsze to nie damy rady kondycyjnie. Juz w derbach siedliśmy dlatego tak to wyglądało jak wyglądało od 70 minuty.
Klania się nasza wąska kadra. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#14
|
|
Albo przygotowanie. Remis biore w ciemno. Morale nisko jak cholera.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#15
|
|
Idiotyczny temat, ja tam nie widzę żadnego gwiazdorstwa, może poza DG77, ale to przecież nie jest piłkarz. Tego typu i inne określenia w tym momencie bardziej pasują do właściciela tego "cyrku" bo inaczej nie da się tego nazwać. Proponuję kubeł zimnej wody to może właściwe proporcje w postrzeganiu rzeczywistości wrócą. A w Poznaniu każdy wynik jest możliwy. 0-3 jak i 3-0. To pewnie remis.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#16
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#17
|
|
Wiem, inaczej bym napisał ze pewnie będzie remis
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2015
Skąd: Podkarpacie/ ILLINOIS
Offline |
#18
|
|
12 punktów do końca roku i choć trochę plamę po derbach zmażą...
![]()
ZAWSZE WIERNE ZACHODNIE PODKARPACIE
WISŁA FC CHICAGO |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#19
|
|
Jakos przez kilkanascie kolejek wytrzymywalismy od 1 do ostatniej minuty wiec przygotowanie bylo mysle ok.
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#20
|
|
Jakie znaczenie ma w tym kontekście kilkanaście poprzednich kolejek? Praktycznie cały zespół spuchł w TYM konkretnym meczu. Czyżby sztab trenerski zawalił przygotowania podczas przerwy na reprezentację?
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2007
Offline |
#21
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2011
Offline |
#22
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#23
|
|
Już nie przesadzajcie, wygrają kolejne derby to i plamę zmażą - najlepiej te w grupie mistrzowskiej na wiosnę.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2007
Offline |
#24
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#25
|
|
Prżeciez na Reymonta wygrali 20 lat temu w II lidze myśmy wygrali w rewanżu tak wiec gadanie o 56 latach jest śmieszne tym bardziej, ze w I lidze graliśmy od tej ostatniej porażki 11 razy, a ze starozakonni grywali regularnie w niższych ligach to trwało to 56 lat
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2015
Skąd: Daleko
Offline |
#26
|
|
56 lat temu wygrali w najwyszej lidzę jako goście
![]() TYLKO Wisła |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#27
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#28
|
Spoko, tylko 4:0 i to na Kałuży. Innego wyniku nie przyjmuję do wiadomości. Za bardzo zagłaskaliśmy naszych grajków tłumacząc wszystko brakiem kasy i biedą w klubie. Jakoś Maciej Jankowski czy Maciej Sadlok nie mieli oporów, żeby zgłosić sprawę o tym, że klub zalega im z wypłatą a mieli już opór żeby zapierrdalać w DERBACH. Ja nie wybaczam takich błędów i takich meczy. Komplet punktów w ostatnich czterech meczach nie wymarzę tej palmy na honorze. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2007
Offline |
#29
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2007
Offline |
#30
|
|

|
||||||
![]() |
|
|