
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#61
|
|
Nie żebym na siłę dorzucał dziegciu do beczki miodu, ale na razie Wisła wygrywa wyłącznie z przymulonymi ekipami. Ich pozycje w tabeli (12,13,14 i 16) mówią wszystko. Gdy nie ma pressingu (co wzorcowo pokazały tamte zespoły
) wobec drużyny Moskala, to wtedy Wisła błyszczy. Wystarczy jednak trochę większego zaangażowania innych drużyn i wtedy jest kicha. Mocarni wobec słabiaków i bezradni wobec średniaków. |
|
|
|
Banita
Od: 04.2014
Offline |
#62
|
|
Kapitalny mecz w naszym wykonaniu.Upokorzenie ego probierza bezcenne."Pozdrowienia" dla notorycznych hejterów Urygi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#63
|
|
Uryga w drugiej połowie dobrze, ale obok Sadloka najbardziej zawinił przy bramce. Faul na gościu, której nie ma opcji rozegrania i jest otoczony przez trzech zawodników.
Swoją drogą, Jaga naprawdę śpiewala hymn Cracovii przed meczem? Rozumiem, że zgody już dość długo nie ma, ale jakiś szacunek powinien pozostać. Ps. Jednak te jednolite flagi naprawdę robimy wrażenie. Dobrze to wyglądało.
Ostatnio edytowane przez piotek : 24.10.2015 o godz. 10:06.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#64
|
|
To nie do końca prawda w tym sezonie. Nie wygrywamy, bo zazwyczaj jesteśmy bardzo nieskuteczni, ale stwarzamy zazwyczaj sporo sytuacji. Rok czy dwa lata temu nie wygrywaliśmy, bo mieliśmy problemy z oddaniem strzału na bramkę.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#66
|
|
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...mpaign=fanpage
Moskal ma niezłą skuteczność jeśli chodzi o zwalnianie trenerów. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas
Offline |
#67
|
|
Hejterem nie jestem ale co takiego pokazał Uryga poza podaniem do boku i do tylu żeby go chwalić? Proponuję przyjrzeć jak on się porusza bez piłki gdy atakujemy, szlak mnie trafiał gdy Alan wychodzil bez pilki przed Popovica i tak się ustawial ze nie mógł od nikogo otrzymać podania bo zawsze był zasloniety, nie umie grać do przodu to powinien siedzieć z tyłu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#68
|
|
Mecz dobry w naszym wykonaniu, ale nie jestem przesadnym optymistą. Obrona Jagiellonia jest słaba i dużo bramek tracili w końcówkach nie tylko z nami. Do tego zmiana w 94 minucie i kto wchodzi? Cywka? już nie mógł jakiegoś młodego wpuścić?. Za tydzień znów będzie rozczarowanie.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#69
|
|
|
|
|
Member
Od: 03.2009
Offline |
#70
|
|
Uważam, że wczoraj zagraliśmy efektownie i efektywnie. Bo w większości ostatnich meczy było tylko efektownie (ach ta skuteczność). Prawda jest taka, że Wisełka ma duuuuży potencjał jak na ekstraklasę, trzeba go tylko umiejętnie wykorzystać. W niektórych meczach to się właśnie udaje. Wiadomo z Ruchem tylko zwycięstwo. Jednak, nie trzeba być jasnowidzem, aby przewidzieć, że Ruch przyjedzie i będzie (jak większość drużyn przyjeżdzających na R22) czekał na to co zrobi Wisła. Będą się skupiać na obronie, przeszkadzać. A może coś strzelimy z jakiejś konterki. Dlatego właśnie tak ciężko czasem coś wcisnąć takim drużynom. Jak do tego dojdzie jeszcze jedna potem druga nie wykorzystana 100 procentówka to robi się nerwówka do końca meczu. Może więc warto dać pograć trochę takim drużynom, żeby zrobiło się trochu więcej miejsca w ich polu karnym (wyciągnąć ich). Jakoś ich zaskoczyć w ten sposób. Bo inaczej Wisła będzie klepać cały mecz i nic nie wpadnie. Bardzo często tak się dzieje. A potem punkcików brakuje.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#71
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#72
|
|
Dobry mecz w naszym wykonaniu, ale trzeba uczciwie przyznać, że Jaga była megasłaba. Trudno się zresztą temu dziwić po takiej letniej wyprzedaży klubu.
Uryga nie zagrał ani jakoś nadprzeciętnie dobrze ani źle. Miał parę przechwytów, miał też kilka fatalnych zagrań (po jednym z jego głupich błędów poszła kontra, z której powinna być bramka dla Jagi). Nie zmienia to jednak faktu, że gość jest surowy technicznie i rusza się jak wóz z węglem. Taka uboższa wersja Wilka. W meczu z Ruchem chciałbym zobaczyć taki skład: Cierzniak Jovic - Głowa - Guzmics - Sadlok Mączyński Burliga - Popović - Guerrier Boguski - Brożek Boguski gra za Brożkiem, wymieniają się pozycjami. Boguski moim zdaniem nie ma zdrowia na bieganie przez 90 minut na prawej flance, dlatego umieszczam tam Burligę. Mimo wszystko więcej pożytku z Rafała możemy mieć z nim na 10tce. Myślę, że to na chwilę obecną optymalny skład.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 24.10.2015 o godz. 11:50.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#73
|
|
Nie można popadać w hurra optymizm.
Zagraliśmy tak jak zawsze, różnica była taka, że Jagiellonia nie stosowała jakiegokolwiek pressingu nawet przed swoim polem karnym. Dzięki temu nasi mogli sobie klepać jak chcieli, a i tak w większości była to gra wszerz i do tyłu, brakowało zrywu i zagrań prostopadłych. Skoro takich podań brakowało w tak łatwym meczu, to co będzie z rywalem, który przysłowiowo jeździ na dupie, gra agresywnie, z kontry? Powtórka z remisowej rozrywki? Nadal nie jestem zwolennikiem wtłaczania krakowskiej piłki do głów obecnym piłkarzom, uważam że z tymi piłkarzami powinniśmy nastawiać się na wciąganie rywala na naszą połowę i szybkie kontry, grę i wrzutki skrzydłami (mamy do tego wykonawców Donald, Jović, Sadlok), stałe fragmenty gry. No, ale zobaczymy kolejny test krakowskiej piłki z Ruchem, może coś zaskoczy. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#74
|
|
Przecież ta krakowska piłka przynosi nam naprawdę mnóstwo sytuacji bramkowych w każdym meczu, dlaczego mielibyśmy z tego rezygnować? W każdym meczu kontrolujemy grę przez większą część spotkania, brakuje jednak skuteczności. Nie system gry jest naszym zmartwieniem...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Offline |
#75
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#76
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
#77
|
W meczu z Jagą wypaliło, w Bielsku też. Ale w ilu meczach byl z tym problem .... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#78
|
|
Ale jaki był problem? Czy w meczach tego sezonu byliśmy choć raz bezsilni, nie potrafiliśmy zdominować przeciwnika? Czy ktokolwiek narzucił nam swój styl gry, stłamsił nas, nie mieliśmy nic do powiedzenia z jakimkolwiek przeciwnikiem? Przecież my w każdym meczu prowadzimy grę, stwarzając do tego świetne sytuacje... Zmiana systemy gry spowoduje, że nagle zaczniemy być skuteczni i taki przykładowy Jankowski będzie trafiał, bo akurat zagramy z kontry?
|
|
|
|
Banita
Od: 04.2014
Offline |
#79
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas
Offline |
#80
|
|
Troszkę go odmlodziles bo lat ma 21, dla mnie był jednym z najsłabszych w drużynie, choć pamiętam jeden jego mecz gdzie był jednym z najlepszych. Tak czy siak jest jeszcze dość młody żeby zrobić duży progres a czy go zrobi zależy tylko od niego, narazie musi uczyć się szybciej operować piłka i lepiej ustawiać na boisku tak żeby wspomagał rozegranie a nie w nim przeszkadzał.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|