Patryko napisał(a):

Dobry mecz w naszym wykonaniu, ale trzeba uczciwie przyznać, że Jaga była megasłaba. Trudno się zresztą temu dziwić po takiej letniej wyprzedaży klubu.
Uryga nie zagrał ani jakoś nadprzeciętnie dobrze ani źle. Miał parę przechwytów, miał też kilka fatalnych zagrań (po jednym z jego głupich błędów poszła kontra, z której powinna być bramka dla Jagi). Nie zmienia to jednak faktu, że gość jest surowy technicznie i rusza się jak wóz z węglem. Taka uboższa wersja Wilka.
W meczu z Ruchem chciałbym zobaczyć taki skład:
Cierzniak
Jovic - Głowa - Guzmics - Sadlok
Mączyński
Burliga - Popović - Guerrier
Boguski - Brożek
Boguski gra za Brożkiem, wymieniają się pozycjami. Boguski moim zdaniem nie ma zdrowia na bieganie przez 90 minut na prawej flance, dlatego umieszczam tam Burligę. Mimo wszystko więcej pożytku z Rafała możemy mieć z nim na 10tce. Myślę, że to na chwilę obecną optymalny skład.
|
Twoj skład na dzien dobry nie wypalił. Gumis pauzuje za kartki
