
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: W wyborach parlamentarnych 2015 zagłosuję na: | |||
| KW Prawo i Sprawiedliwość |
|
66 | 30,14% |
| KW Platforma Obywatelska RP |
|
10 | 4,57% |
| KW Partia Razem |
|
1 | 0,46% |
| KW KORWiN |
|
85 | 38,81% |
| KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
|
5 | 2,28% |
| KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
|
6 | 2,74% |
| KWW „Kukiz’15” |
|
19 | 8,68% |
| KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
|
16 | 7,31% |
| Inny |
|
11 | 5,02% |
| Głosujących: 219. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#11
|
|
ehhhh, żeby Cię nie uświadamiać zbytnio BiałaGwiazda to:
http://demotywatory.pl/4336433/Najba...a-Korwin-Mikke Przyznasz, że niektóre z tych wypowiedzi JKM to ocierają się o absurd! Poprawność polityczna ma na celu skończenie z mydleniem oczu obywatelom i traktowanie ich jak ludzi myślących a nie debili, co nie oznacza, że trzeba od razu iść w drugą stronę czyli dążyć do kolejnej skrajności, pamiętaj każda wypowiedź ma nieprzekraczalną granicę dobrego smaku ![]() P.S. Nikt już poważnie nie traktuje wypowiedzi JKM, nawet media mówią o tym jak o ciekawostce, bo 80% społeczeństwa już go zaszufladkowało przez media. Tak to media kreują wizerunek Polityka!, Jak Kaczyński wspomniał coś o chorobach przenoszonych przez uchodźców to wszystkie większe media niemal chciały go rozerwać na strzępy porównując jego wystąpienie do przemów nazistów.
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 17.10.2015 o godz. 19:34.
|
|
|

|
||||||
|
|