The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: W wyborach parlamentarnych 2015 zagłosuję na:
KW Prawo i Sprawiedliwość 66 30,14%
KW Platforma Obywatelska RP 10 4,57%
KW Partia Razem 1 0,46%
KW KORWiN 85 38,81%
KW Polskie Stronnictwo Ludowe 5 2,28%
KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 2,74%
KWW „Kukiz’15” 19 8,68%
KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 7,31%
Inny 11 5,02%
Głosujących: 219. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.10.2015, 19:29
ehhhh, żeby Cię nie uświadamiać zbytnio BiałaGwiazda to:

http://demotywatory.pl/4336433/Najba...a-Korwin-Mikke
Przyznasz, że niektóre z tych wypowiedzi JKM to ocierają się o absurd!

Poprawność polityczna ma na celu skończenie z mydleniem oczu obywatelom i traktowanie ich jak ludzi myślących a nie debili, co nie oznacza, że trzeba od razu iść w drugą stronę czyli dążyć do kolejnej skrajności, pamiętaj każda wypowiedź ma nieprzekraczalną granicę dobrego smaku

P.S. Nikt już poważnie nie traktuje wypowiedzi JKM, nawet media mówią o tym jak o ciekawostce, bo 80% społeczeństwa już go zaszufladkowało przez media. Tak to media kreują wizerunek Polityka!, Jak Kaczyński wspomniał coś o chorobach przenoszonych przez uchodźców to wszystkie większe media niemal chciały go rozerwać na strzępy porównując jego wystąpienie do przemów nazistów.
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 17.10.2015 o godz. 19:34.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:33.