Rafal-SWL napisał(a):

|
walic ile fabryka dala? tak jak Jankowski z Koroną? a może tak jak w Łęcznej? bezmyślnie ale za to mocno i z kapy... no prosze Cię człowieku...
|
Czyli to co oni robią wdg ciebie jest dobre? Bawią się w Barcelone. Boją się uderzać z dystansu, tylko jeden drugiemu podaje, kombinują jak koń pod góre i zazwyczaj ...uj z tego wychodzi już w nie jednym meczu.
Jakby Jankowski trafil z Korona to pewnie bys go chwalił pod niebiosa Czlowieku, a tak po nim jezdzisz! Jak nadarza się okazaja trzeba uderzać, a nie bawić się w 1000 podań, bo to nie ma sensu!