JEDREK76 napisał(a):

|
Piast wygrał zasłużenie, był drużyną lepszą, a przede wszystkim skuteczniejszą. Niestety, ale dopóki nasi zawodnicy nie zaczną podejmować decyzji o strzałach (także, a może przede wszystkim zza pola karnego) miast kombinować do momentu straty piłki, dopóty będziemy tracić punkty. Mam nadzieję, że Kazkowi będzie dane to wytłumaczyć (i przetrenować) swoim zawodnikom w spokoju podczas dwutygodniowej przerwy reprezentacyjnej.
|
Not sure trolling or just stupid...
Dobry mecz Wisły pod względem taktyki, wytrącone zostały atuty Piasta czy długa piłka i szybkie ataki, nie mieli właściwie żadnej klarownej okazji do momentu bramki, która jak została strzelona? Oczywiście po kontrze...
Taka jest cena niewykorzystywania 100% okazji i tutaj Ancelotti, Mourinho czy Guardiola nie pomogą...