|
z tej maki chleba nie bedzie ....naprawde bardzo niewiele potrzeba zeby wygrac z Wisla- i nie jest to jakas wina Kazia bo z GOWNA sie BATA nie ukreci - taki sklad zaserwowal kaziowi zarzad i tyle ..... moze lepsza ta dolna 8-ka i nie bedzie takiego osmieszania i bicia chlopcow z Biala Gwiazda na piersi , Wisla jest slaba i tyle , mnie nawet widmo spadu nie przeraza tak jak 90 % tego forum- czyli dzieci telefoniki .... czasem naprawde warto powachac dna i miec sie z czego odbic .... na szczescie teraz juz 2 tygodniowa przerwa , wiec wszyscy na hhhuurraaa za tydzien na festyn łatac dziure bo idiotyzmach Cupiala
|