
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#31
|
|
Fenomen Moskala wciąż trwa...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2012
Offline |
#32
|
|
Cały atak zagrał dzisiaj dno. Boguski, Crivellaro, Jankowski - czy oni w ogóle byli na boisku
Wszystko co graliśmy do przodu, to zasługa Mąki i Donalda. Cierzniak znowu dyżu plus, strach pomyślec co byłoby gdyby w bramce stał Buchalik... Sędzia dno, karny z dupy.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#33
|
|
Fatalna gra i tyle. Sposób wyprowadzania kontr skandaliczny. To się ćwiczy na treningach!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#34
|
|
I znowu przez głupi błąd tracimy 2pkt. Paradoksalnie w innych okolicznościach byśmy szanowali ten remis ale wiadomo że to kolejny remis z rzędu. Oby w następnym meczu były 3pkt.
Dzisiaj chłopaki pięknie walczyli o 3pkt po stracie bramki, także minimalizm trzeba skreślić Kazimierz Moskal 1906% poparcia. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#35
|
|
Gry obu zespołów nie można nazwać inaczej niż żałosną parodią futbolu.
Mieliśmy na boisku pięciu zawodników, którzy prezentowali poziom ekstraklasowy, reszta żyje dawną sławą jak Głowacki czy Brożek lub nigdy nie prezentowała odpowiedniego poziomu a gra bo innych nie mamy. Żałość ogarnia... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#36
|
|
Nie chodziło mi o wymarzonego defensywnego pomocnika, tylko zmianę w sytuacji jaką mamy. Do przerwy zimowej nie będzie transferów i mimo wszystko filigranowy Mączyński lepszy od Urygi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#37
|
|
Slaby mecz,tragiczny wynik i oczywiście sedzia który poplynal ostro...
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#38
|
|
Mecz jak mecz gra jak gra ale faktycznie przychodzi 75 min i naszym zaczynają mięknąć kolana. Coś tu jest nie tak
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#39
|
|
karne byly i oczywiscie remis tez. A jakze. W koncowce okazuje sie ze mozemy atakowac ale przy prowadzeniu mamy zakaz. Zawodnicy regres. Ostatnie 7 dni z Kaziem Remisem(mam nadzieje)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#40
|
|
Im szybciej wszyscy pojmą, że Brożek to już nie napastnik tym lepiej i dla niego i dla klubu. Przecież mając dzisiaj 2 czy 3 może nie setki, ale co najmniej osiemdziesiątki odgrywał i podawał na potęgę... do tego pod sam koniec mając na głowie idealną wrzutkę Jovicia spudłował tak fatalnie, że mam poważne wątpliwości, czy grał on czy jednak jego brat...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#41
|
|
Daj pass....
Nie tyle napastnik co już nie zawodnik
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 21.08.2015 o godz. 19:14.
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#42
|
|
Było dobrze.....ale nie do końca
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#43
|
|
Jankowski lipa. Brozek zrobił więcej w 45 minut i szkoda że brak pewnosci siebie wszystko niweluje. Szkoda bardzo Kazka, chłop sie stara i wszystko idzie nie po jego myśli. Troszeczke wiecej szczęscia i nastroje byly by zgoła inne.
Niepokonana !
Ostatnio edytowane przez Dariook : 21.08.2015 o godz. 19:24.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Member
Od: 02.2008
Skąd: Prądnik Biały
Offline |
#44
|
|
Dla mnie jedno jest pewne - Moskal nikogo w tym klubie nie trzymał i nie trzyma za mordę. Jego trzymają za jaja Cupiał i silnoręki Gaszyński, szatnię trzyma Moskalowi Arek.
Komentator Lach albo jest ignorantem, albo miał nieaktualizowane od miesięcy dane, bo paplał takie rzeczy, że ja jako hobbysta wiele oczywistych błędów zauważałem, a on był przecież w pracy. To będzie bardzo stresujący tydzień dla Moskala. Nie miałbym nic do niego, ale jednak punkty uciekają. Mi włączyła sie trochę obojętność, taki marazm, bo znowu wypuszczenie prowadzenia z rąk. Silne piłkarsko i psychicznie drużyny po prostu cisną temat i dowożą te punkty. W ubiegłym sezonie traciłem nadzieję na dobre miejsce na trybunie w Białymstoku w rundzie finałowej, a teraz jest dopiero 6. kolejka... Mi już tylko ręce opadają. Do zobaczenia na Śląsku za tydzień, ktokolwiek wtedy będzie trenerem Wisły. ![]()
Pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie.
|
|
|
|
Member
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?
Offline |
#45
|
|
To jest c.h.u.j nie karny !! Przybecki piłki nawet nie powąchał, walka
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#46
|
|
Burliga zajebał mu w łydkę. Co jak co, kręcą nas często ale akurat tutaj był karny.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#47
|
Dzisiejszy mecz najsłabszy poza otwarciem z Górnikiem. Mam nadzieję, że to jeszcze nie etap zmęczenia sezonem. |
|
|
|
Banita
Od: 04.2014
Offline |
#48
|
|
kto widział karnego niech obejrzy jeszcze raz, bo to wał jak ......, komentatorzyna powiedział że faul i większośc zgodnie faul, a klon koseckiego wyjebał się podczas walki o piłę, wał czarnych któryś z kolei
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
#49
|
Najlepszy Mąka i Cierzniak. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#50
|
|
Nie ma co się denerwować - akurat dzisiaj zagraliśmy słabo więc remis to dobry wynik.
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#51
|
|
Brożek ma piłkę na głowie na 5 metrze i zamiast strzelać w bramkę to podaje, boi się strzelać, gramy bez napastnika, ciężko..
co mecz to samo, co mecz. Kazek niech zostanie, ale trzeba coś zmienić. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#52
|
|
Widac mistrz Kaziu tak trenuje strzelca ze ten boi sie strzelac.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#53
|
|
|
Junior Member
Od: 03.2015
Offline |
#54
|
|
Podsyłam bramki i skrót meczu.
Szkoda opisać pracę sędziego... świetnie na konferencji prasowej ujął to Czesław Michniewicz. Było tak blisko.. eh. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#55
|
|
Mecz słaby z obu stron, sędzia tragiczny (mylił się w obie strony). Jak długo będziemy tracić te prowadzenia w meczach, ręce opadają :( .
Standardowo na duży + :Cierzniak i Mączyński. Moskal musi zostać, jak zmieniać to po rundzie (oby nie). |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#56
|
|
A przegrana to jak w takim razie wynik?
![]() Czy śledź dotknął piłki albo był jej bliżej? Nie. I tego się nie, a nie zauważyć, czysta premedytacja. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#57
|
|
Spotkanie dwóch,kalekich dziś, ekip.Co to za tempo było w 1 połowie?temperatury już są przecież przyzwoite. Nie potrafię pojąć jak Brożek może tak tragicznie grać. Ma klarowne sytuacje,które taki weteran powinien wykorzystywać,a nie,że piłka elegancko mu spadnie pod stopę w polu karnym,a on nawet nie oddaje strzału...
Crivellaro z kolei roztrzepany z tymi podaniami w środku po których są straty. Co zaś się tyczy Mączyńskiego....te jego strzały z dystansu były dziś katastrofalne. On tak zawsze ma? Brawa dla Radka..znów.
Ostatnio edytowane przez Babba : 21.08.2015 o godz. 23:13.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#58
|
|
Niestety moje przeczucia się sprawdziły. Nie wiem, kto im wpaja zasadę "pykania sobie" po strzelonej bramce jakby prowadzili 3-0, ale jeśli jest to Moskal, to chyba lepiej, żeby z drużyną zaczął pracować ktoś inny. Nie przegrywamy na niwie czysto sportowej (myślę, że nasza pierwsza jedenastka to ścisły top 3 E-klasy), przegrywamy przygotowaniem mentalnym. Krew mnie zalewa, jak po raz n-ty cofają się po strzeleniu bramki, co po raz n-ty się mści. Nie widać w nich żądzy strzelenia kolejnych bramek - podnoszą gardę i czekają, co zrobi przeciwnik.
Wpuszczanie Pawła w jego obecnej formie sportowej to zwykłe wyrządzanie mu krzywdy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#59
|
Ja nie ogrniam jak Pawel Brozek napastnik,ktory strzelil w tej lidze przeciez tyle goli,ma juz 33 lata na karku a jego zagrania to poprostu czasem jest czysta rozpacz,jak zagrania juniora..Nie rozumiem .Jak on robi te wybory podać,strzlelać itd skoro zawsze na 10 dobrych ma moze ze 2.Cos jest z nim nie tak,chyba psychiczne bo gość wyglada na wypalonego i wystraszonego.Cos tutaj nie gra. I kto ma niby teraz te gole nam strzelac.Nie wygrywamy bo nie ma kto strzlelać ,Jankowski czy Boguski ...bez komentarza. napastnik na gwąłt nam potrzebny,teraz to juz chyba bylejaki, I tez mnie to niemilosiernie wk*riwa to oddawanie pola przeciwnikowi jak juz cos strzlielimy,Mimimalizm Kazka jest naprawde irytuajacy. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#60
|
Byle jaki napastnik nic nie zmieni. Inny niż byle jaki jest poza naszym zasięgiem. Poza tym dla nas okienko już się skończyło. To nie taktyka Moskala. Nasi piłkarze włączają "tryb asekurancki" automatycznie, ponieważ nie są pewni swojej wartości, a także doskonale zdają sobie sprawę z braków kadrowych, słabych ogniw itd. Myślę, ze psycholog doskonale potrafiłby to wyjaśnić. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|