The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 21.08.2015, 18:57
Fenomen Moskala wciąż trwa...
Odpowiedz cytując
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 21.08.2015, 19:00
Cały atak zagrał dzisiaj dno. Boguski, Crivellaro, Jankowski - czy oni w ogóle byli na boisku
Wszystko co graliśmy do przodu, to zasługa Mąki i Donalda.

Cierzniak znowu dyżu plus, strach pomyślec co byłoby gdyby w bramce stał Buchalik...

Sędzia dno, karny z dupy..
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 21.08.2015, 19:01
Fatalna gra i tyle. Sposób wyprowadzania kontr skandaliczny. To się ćwiczy na treningach!
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 21.08.2015, 19:02
I znowu przez głupi błąd tracimy 2pkt. Paradoksalnie w innych okolicznościach byśmy szanowali ten remis ale wiadomo że to kolejny remis z rzędu. Oby w następnym meczu były 3pkt.

Dzisiaj chłopaki pięknie walczyli o 3pkt po stracie bramki, także minimalizm trzeba skreślić

Kazimierz Moskal 1906% poparcia.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 21.08.2015, 19:04
Gry obu zespołów nie można nazwać inaczej niż żałosną parodią futbolu.

Mieliśmy na boisku pięciu zawodników, którzy prezentowali poziom ekstraklasowy, reszta żyje dawną sławą jak Głowacki czy Brożek lub nigdy nie prezentowała odpowiedniego poziomu a gra bo innych nie mamy.

Żałość ogarnia...
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 21.08.2015, 19:04
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Nie może. Ważący 65 kilo zawodnik jako twardziel do czyszczenia przedpola* to dość śmieszny pomysł. Mąka fajnie łączy defensywne zachowania z ofensywnymi, ale nie żartujmy sobie.

*O ile to masz na myśli jako "grę na 6".
Nie chodziło mi o wymarzonego defensywnego pomocnika, tylko zmianę w sytuacji jaką mamy. Do przerwy zimowej nie będzie transferów i mimo wszystko filigranowy Mączyński lepszy od Urygi.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 21.08.2015, 19:05
Slaby mecz,tragiczny wynik i oczywiście sedzia który poplynal ostro...
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 21.08.2015, 19:06
Mecz jak mecz gra jak gra ale faktycznie przychodzi 75 min i naszym zaczynają mięknąć kolana. Coś tu jest nie tak
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 21.08.2015, 19:08
karne byly i oczywiscie remis tez. A jakze. W koncowce okazuje sie ze mozemy atakowac ale przy prowadzeniu mamy zakaz. Zawodnicy regres. Ostatnie 7 dni z Kaziem Remisem(mam nadzieje)
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 21.08.2015, 19:09
Im szybciej wszyscy pojmą, że Brożek to już nie napastnik tym lepiej i dla niego i dla klubu. Przecież mając dzisiaj 2 czy 3 może nie setki, ale co najmniej osiemdziesiątki odgrywał i podawał na potęgę... do tego pod sam koniec mając na głowie idealną wrzutkę Jovicia spudłował tak fatalnie, że mam poważne wątpliwości, czy grał on czy jednak jego brat...
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 21.08.2015, 19:12
Mixu napisał(a):Wyświetl post
I
Kazimierz Moskal 1906% poparcia.
Daj pass....

PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Im szybciej wszyscy pojmą, że Brożek to już nie napastnik...
Nie tyle napastnik co już nie zawodnik
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 21.08.2015 o godz. 19:14.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 21.08.2015, 19:14
Było dobrze.....ale nie do końca
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 21.08.2015, 19:14
Jankowski lipa. Brozek zrobił więcej w 45 minut i szkoda że brak pewnosci siebie wszystko niweluje. Szkoda bardzo Kazka, chłop sie stara i wszystko idzie nie po jego myśli. Troszeczke wiecej szczęscia i nastroje byly by zgoła inne.

Niepokonana !
Ostatnio edytowane przez Dariook : 21.08.2015 o godz. 19:24.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
ASecond17
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 21.08.2015, 19:14
Dla mnie jedno jest pewne - Moskal nikogo w tym klubie nie trzymał i nie trzyma za mordę. Jego trzymają za jaja Cupiał i silnoręki Gaszyński, szatnię trzyma Moskalowi Arek.

Komentator Lach albo jest ignorantem, albo miał nieaktualizowane od miesięcy dane, bo paplał takie rzeczy, że ja jako hobbysta wiele oczywistych błędów zauważałem, a on był przecież w pracy.

To będzie bardzo stresujący tydzień dla Moskala. Nie miałbym nic do niego, ale jednak punkty uciekają. Mi włączyła sie trochę obojętność, taki marazm, bo znowu wypuszczenie prowadzenia z rąk. Silne piłkarsko i psychicznie drużyny po prostu cisną temat i dowożą te punkty. W ubiegłym sezonie traciłem nadzieję na dobre miejsce na trybunie w Białymstoku w rundzie finałowej, a teraz jest dopiero 6. kolejka... Mi już tylko ręce opadają.

Do zobaczenia na Śląsku za tydzień, ktokolwiek wtedy będzie trenerem Wisły.
Pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie.
Odpowiedz cytując
MWK
Member
 
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 21.08.2015, 19:16
To jest c.h.u.j nie karny !! Przybecki piłki nawet nie powąchał, walka
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 21.08.2015, 19:17
Burliga zajebał mu w łydkę. Co jak co, kręcą nas często ale akurat tutaj był karny.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 21.08.2015, 19:17
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Im szybciej wszyscy pojmą, że Brożek to już nie napastnik tym lepiej i dla niego i dla klubu. Przecież mając dzisiaj 2 czy 3 może nie setki, ale co najmniej osiemdziesiątki odgrywał i podawał na potęgę... do tego pod sam koniec mając na głowie idealną wrzutkę Jovicia spudłował tak fatalnie, że mam poważne wątpliwości, czy grał on czy jednak jego brat...
Pojęli i co z tego. Nikt w naszym składzie nie jest napastnikiem. I do zimy nic się w tej sprawie nie zmieni.

Dzisiejszy mecz najsłabszy poza otwarciem z Górnikiem. Mam nadzieję, że to jeszcze nie etap zmęczenia sezonem.
Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 21.08.2015, 19:25
kto widział karnego niech obejrzy jeszcze raz, bo to wał jak ......, komentatorzyna powiedział że faul i większośc zgodnie faul, a klon koseckiego wyjebał się podczas walki o piłę, wał czarnych któryś z kolei
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 21.08.2015, 19:55
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Fatalna gra i tyle. Sposób wyprowadzania kontr skandaliczny. To się ćwiczy na treningach!
Dokładnie :( Każda kontra zjebana koncertowo, niestety najbardziej przez Brozia - czy on nie ma lewej nogi ? ..... Naprawde nie mam tez cierpliwosci do Urygi :/ ... Jego straty, niedokładne podnia i przedewszystkim odpusczanie krycia ... pisalem o tym z Lechem jak Kaminski strzelał bardzo groznie. Pisze teraz, zobaczcie jak Uryga odpuszcza krycie przy akcji Pogoni, gdy Cierzniak broni 100000000000000% szanse Murawskiego.

Najlepszy Mąka i Cierzniak.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 21.08.2015, 20:00
Nie ma co się denerwować - akurat dzisiaj zagraliśmy słabo więc remis to dobry wynik.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 21.08.2015, 20:02
Brożek ma piłkę na głowie na 5 metrze i zamiast strzelać w bramkę to podaje, boi się strzelać, gramy bez napastnika, ciężko..

co mecz to samo, co mecz. Kazek niech zostanie, ale trzeba coś zmienić.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 21.08.2015, 20:33
Widac mistrz Kaziu tak trenuje strzelca ze ten boi sie strzelac.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 21.08.2015, 20:58
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Widac mistrz Kaziu tak trenuje strzelca ze ten boi sie strzelac.
Przestan ze już .......ic bo oczy bola...
Odpowiedz cytując
jeziu89
Junior Member
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 21.08.2015, 21:18
Podsyłam bramki i skrót meczu.

Szkoda opisać pracę sędziego... świetnie na konferencji prasowej ujął to Czesław Michniewicz. Było tak blisko.. eh.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 21.08.2015, 21:24
Mecz słaby z obu stron, sędzia tragiczny (mylił się w obie strony). Jak długo będziemy tracić te prowadzenia w meczach, ręce opadają :( .
Standardowo na duży + :Cierzniak i Mączyński.

Moskal musi zostać, jak zmieniać to po rundzie (oby nie).
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 21.08.2015, 22:22
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Slaby mecz,tragiczny wynik i oczywiście sedzia który poplynal ostro...
A przegrana to jak w takim razie wynik?

Czy śledź dotknął piłki albo był jej bliżej? Nie. I tego się nie, a nie zauważyć, czysta premedytacja.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 21.08.2015, 23:11
Spotkanie dwóch,kalekich dziś, ekip.Co to za tempo było w 1 połowie?temperatury już są przecież przyzwoite. Nie potrafię pojąć jak Brożek może tak tragicznie grać. Ma klarowne sytuacje,które taki weteran powinien wykorzystywać,a nie,że piłka elegancko mu spadnie pod stopę w polu karnym,a on nawet nie oddaje strzału...
Crivellaro z kolei roztrzepany z tymi podaniami w środku po których są straty. Co zaś się tyczy Mączyńskiego....te jego strzały z dystansu były dziś katastrofalne. On tak zawsze ma?

Brawa dla Radka..znów.
Ostatnio edytowane przez Babba : 21.08.2015 o godz. 23:13.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 21.08.2015, 23:17
Niestety moje przeczucia się sprawdziły. Nie wiem, kto im wpaja zasadę "pykania sobie" po strzelonej bramce jakby prowadzili 3-0, ale jeśli jest to Moskal, to chyba lepiej, żeby z drużyną zaczął pracować ktoś inny. Nie przegrywamy na niwie czysto sportowej (myślę, że nasza pierwsza jedenastka to ścisły top 3 E-klasy), przegrywamy przygotowaniem mentalnym. Krew mnie zalewa, jak po raz n-ty cofają się po strzeleniu bramki, co po raz n-ty się mści. Nie widać w nich żądzy strzelenia kolejnych bramek - podnoszą gardę i czekają, co zrobi przeciwnik.

Wpuszczanie Pawła w jego obecnej formie sportowej to zwykłe wyrządzanie mu krzywdy.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 21.08.2015, 23:18
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
Brożek ma piłkę na głowie na 5 metrze i zamiast strzelać w bramkę to podaje, boi się strzelać, gramy bez napastnika, ciężko..

co mecz to samo, co mecz. Kazek niech zostanie, ale trzeba coś zmienić.



Ja nie ogrniam jak Pawel Brozek napastnik,ktory strzelil w tej lidze przeciez tyle goli,ma juz 33 lata na karku a jego zagrania to poprostu czasem jest czysta rozpacz,jak zagrania juniora..Nie rozumiem .Jak on robi te wybory podać,strzlelać itd skoro zawsze na 10 dobrych ma moze ze 2.Cos jest z nim nie tak,chyba psychiczne bo gość wyglada na wypalonego i wystraszonego.Cos tutaj nie gra.

I kto ma niby teraz te gole nam strzelac.Nie wygrywamy bo nie ma kto strzlelać ,Jankowski czy Boguski ...bez komentarza.
napastnik na gwąłt nam potrzebny,teraz to juz chyba bylejaki,

I tez mnie to niemilosiernie wk*riwa to oddawanie pola przeciwnikowi jak juz cos strzlielimy,Mimimalizm Kazka jest naprawde irytuajacy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 21.08.2015, 23:39
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja nie ogrniam jak Pawel Brozek napastnik,ktory strzelil w tej lidze przeciez tyle goli,ma juz 33 lata na karku a jego zagrania to poprostu czasem jest czysta rozpacz,jak zagrania juniora..Nie rozumiem .Jak on robi te wybory podać,strzlelać itd skoro zawsze na 10 dobrych ma moze ze 2.Cos jest z nim nie tak,chyba psychiczne bo gość wyglada na wypalonego i wystraszonego.Cos tutaj nie gra.

I kto ma niby teraz te gole nam strzelac.Nie wygrywamy bo nie ma kto strzlelać ,Jankowski czy Boguski ...bez komentarza.
napastnik na gwąłt nam potrzebny,teraz to juz chyba bylejaki,

I tez mnie to niemilosiernie wk*riwa to oddawanie pola przeciwnikowi jak juz cos strzlielimy,Mimimalizm Kazka jest naprawde irytuajacy.
Brożek robi to dokładnie tak, jak Żurawski po powrocie do Wisły. Maciek nie istniał i z Broziem stało się to samo. Najwyraźniej to taki typ napastnika, który z wiekiem traci niemal wszystkie atuty...

Byle jaki napastnik nic nie zmieni. Inny niż byle jaki jest poza naszym zasięgiem. Poza tym dla nas okienko już się skończyło.

To nie taktyka Moskala. Nasi piłkarze włączają "tryb asekurancki" automatycznie, ponieważ nie są pewni swojej wartości, a także doskonale zdają sobie sprawę z braków kadrowych, słabych ogniw itd. Myślę, ze psycholog doskonale potrafiłby to wyjaśnić.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35.