The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 24.05.2015, 11:24
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Przestań, Stępiński to drewniak jakiego dawno w klubie nie mieliśmy...
Podobnie o Brożku pisali kibice w Turcji i Szkocji także proponowałbym ochłonąć. Z uwagi na brak skrzydłowych gra z jednym napastnikiem w naszej sytuacji to nieporozumienie.
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 24.05.2015, 11:24
Ta przegrana to ewidentna wina trenera ktory nie wprowadzila na 2. Polowe ani Brozka ani Stilicia ani nikogo kto wyprowadzalby kontry gdzie Stepinski jest za slaby na przepychanki z obroncami.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 24.05.2015, 11:29
d napisał(a):Wyświetl post
Jasne, przy drugim golu spalony, ręka i spisek masoński.

Nie ma niczego. Nie ma drużyny, nie ma trenera, nie ma pieniędzy. I nie chodzi o wynik, "puchary", czy cokolwiek formalnie związanego z funkcjonowaniem Wisły w ekstraklasie.

To nie jest pierwsza "pechowa porażka", to już bodaj 6. raz, kiedy widzimy coś takiego. Moskal tak jak poprzednio gdy piastował swoje stanowisko, "dobry trener, tylko wyników nie ma". Niestety, z wielkim żalem dochodzę do wniosku, że nie widzę sensu dalszej pracy Kazia przy Reymonta. Trenerem nie jest wybitnym i niestety nie ma nad niczym kontroli. Z całym, wielkim szacunkiem, ale Moskal i jego wyniki na chwile obecną robią z niego co najwyżej, za przeproszeniem, wuefistę do pracy od podstaw.

.
Moskal wyniki ma lepsze niż poprzednicy więc przestań się kompromitować. Zwłaszcza sugestią ze trener nie ma kontroli. Właśnie ma i dlatego ostatnich kilka meczy powinniśmy wygrać, ale nie wygrywamy bo nie taki grajkom przedstawiono cel. Jak się czyta ze nikt nie wierzy w puchary to o co te pretensje?

ps. Nie widziałeś spalonego i ręki? Okulista się kłania albo psycholog.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 24.05.2015, 11:32
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Podobnie o Brożku pisali kibice w Turcji i Szkocji także proponowałbym ochłonąć. Z uwagi na brak skrzydłowych gra z jednym napastnikiem w naszej sytuacji to nieporozumienie.
To nie problem jednego napastnika. Problemem jest wiosenna forma Pawła i Stępiński jako alternatywa.

crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Ta przegrana to ewidentna wina trenera ktory nie wprowadzila na 2. Polowe ani Brozka ani Stilicia ani nikogo kto wyprowadzalby kontry gdzie Stepinski jest za slaby na przepychanki z obroncami.
W tym meczu chodziło przede wszystkim o to, żeby nie dać rozwinąć skrzydeł Jadze. Stępiński jest cienkim napastnikiem, ale w defensywie daje więcej niż Paweł. Coś za coś.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 24.05.2015 o godz. 11:36.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 24.05.2015, 11:55
Ja już mam serdecznie dość po wczorajszym meczu. Ile razy można w tak frajerski sposób przegrywać wygrane mecze? Ku@@!wa czy my serio gramy w tej lidze juniorami?

Co tutaj jest nie tak - piłkarze mają wyjebane? Szczęście nas opuściło? Sędziowie się na nas mszczą(tylko za co)?
Nie umiem sobie tego w racjonalny sposób wytłumaczyć, gdzie jest ten jebany problem, który zabrania naszym kopaczom koncentrować się do ostatniego gwizdka spotkania. Kolejny raz w sezonie widzę bandę frajerów, która odpierdala taką manianę na boisku, że aż serce się ściska..

Sebastian Madera powiedział, po przegranym meczu w Warszawie, że jeżdżą tyle kilometrów i są przekręcani w ostatniej minucie. Tylko, że Ci piłkarze mają za to płacone (z opóźnieniami lub nie, ale mają) a czy ktoś z naszych kochanych kopaczy pomyślał kiedyś o kibicach? Nawet o tych, którzy przejechali wczoraj całą Polską, żeby zobaczyć w akcji swój ukochany klub? Czy ktoś z nich pomyślał, ile kosztuje taki wyjazd, ile w niektórych przypadkach trzeba się nakombinować, żeby załatwić wolne, kasę, itp.. Każdy z nas się poświęca a w zamian za to widzi zbieraninę ludzi, którzy frajersko tracą punkty w ostatnich sekundach i obiecują ''walkę i poprawę'' w następnym meczu...


KU@#RWA JAK JUŻ NIE CHCIELIŚCIE TYCH PUCHARÓW, TRZEBA BYŁO SIĘ UMÓWIĆ, ŻE BĘDZIECIE TRACIĆ TE BRAMKI O WIELE WCZEŚNIEJ NIŻ W OSTATNICH SEKUNDACH!


Już mnie śmieszą te wywiady ''gramy do końca'', ''musimy walczyć'', ''to był pech'' - puste slogany!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
staszek2309
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 24.05.2015, 12:03
A ja się zgadzam z serkiem.
Zagraliśmy dobry mecz. Poza pierwszymi 10 minutami mieliśmy pełną kontrolę nad meczem i kilka naprawdę świetnych okazji do strzelenia drugiego gola. Bardzo dobrze graliśmy w obronie, wiele razy wysokim presingiem odebraliśmy piłkę - tak padł gol, kiedy Boguski odebrał piłkę na połowie Jagielloni i podał do Sadloka. W drugiej połowie podobna akcja, kiedy Garguła po odbiorze strzelił prosto w bramkarza. Do straty bramki graliśmy bardzo mądrze i spokojnie, utrzymywaliśmy się bardzo długo przy piłce. Przełomowym momentem była kontra 2 na 1. Garguła zachował się jak sabotażysta i za to powinien usiąść na ławie i się z niej więcej nie podnieść.
Mnie też boli kolejny mecz kiedy tracimy bramki w końcówce, ale w przeciwieństwie do Pogoni, temu zespołowi chciało się dzisiaj grać w piłkę. Chłopaki orali boisko, co widać było szczególnie po Boguskim, Burlidze, Joviciu i Sadloku.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 24.05.2015, 12:12
Jeżeli Garguła to sabotażysta to co można powiedzieć o Głowackim, angielką chciał powstrzymać Dzalamidze lol.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 24.05.2015, 12:21
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Garguła to sabotażysta to co można powiedzieć o Głowackim, angielką chciał powstrzymać Dzalamidze lol.
No tak, Głowacki pierwszy sabotażysta

Pierwsze kilka minut i ostatnie kilka minut to jedyny czas, kiedy nie mieliśmy panowania nad wydarzeniami na boisku. Naprawdę, ponad 75 minut konsekwentnej, dobrej gry, zwłaszcza w obronie.
Jeśli ktoś wini Moskala za indywidualne błędy piłkarzy, to myślę, że pora się przerzucić na inny sport, bo w tym wiedzą nie zabłyśnie. Moskal bardzo dobrze poukładał drużynę, która naprawdę do 85 minuty rozgrywała dobre, w moim przekonaniu, zawody. Zmiany? Można się przyczepić, aczkolwiek gdyby bramki nie padły to byśmy chwalili konsekwencję i to, że widział, iż drużyna dobrze pracuje. Łatwo mówić po fakcie.
Pokusiłbym się też o stwierdzenie, iż Jagiellonia, mimo dwóch bramek, nie panowała w tym meczu nad wydarzeniami nawet przez minutę. W mojej opinii w ostatnich 5 min bardziej panowała dezorganizacja i dekoncentracja u nas, niż jakaś przemyślana gra Jagiellonii.
Ostatnio edytowane przez filemon : 24.05.2015 o godz. 12:31.
Odpowiedz cytując
sl@y
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 24.05.2015, 12:25
Boguski: Musimy dalej robić swoje
No ciekawie to zabrzmiało
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 24.05.2015, 12:30
Głowacki po prostu ma te 36 lat, lepszy nie będzie, ale zaangażowanie u niego zawsze jest najwyższe, podobnie jak wczoraj u Bogusia i Alana (ruleta ala Zidane na połowie rywala!). Problem jest taki, że u w/w piłkarzy umiejętności nie zawsze idą w parze z ambicją (u Głowy powoli już też) i dlatego tracimy głupie bramki. No i albo problemy z koncentracją w końcówkach (przygotowanie mentalne) albo z przygotowaniem fizycznym (Franeeeeeek!)...
Odpowiedz cytując
Colin
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 24.05.2015, 13:09
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Buchalik to ręcznik !!

Dzięki Misiek za obronienie dwóch celnych strzałów Jagiellonii
Misiek nie miał szans przy pierwszym straconym golu, nie zawinił też przy drugim. Akurat zmianę na Miśka ja komentuję: trenerze nareszcie! Nareszcie w bramce był ktoś kto daje pewność siebie obrońcom, ktoś kto stwarza presję na napastnikach przeciwnika przy wrzutkach w nasze pole karne. Mam nadzieję i życzę tego Miśkiewiczowi żeby miejsca w bramce już nie oddał bo sory ale Buchalik to nie jest bramkarz na miarę Wisły. Strasznie szkoda tego meczu, bo graliśmy fajną piłkę, kontrolowaliśmy mecz ale jak zwykle ostatnio frajersko w końcówce oddaliśmy rywalowi to na co tak ciężko pracowaliśmy osiemdziesiąt parę minut. Tego jest bardzo szkoda, bo jeśli chodzi o pomysł na grę to widzę u Moskala progres względem Smudy. Nawet ludzie piszą na forach że gramy najładniejszą piłkę w ekstraklasie tylko brakuje kropki nad i po strzeleniu gola oraz koncentracji i pewności w ostatnich minutach meczu.
Ostatnio edytowane przez Colin : 24.05.2015 o godz. 13:11.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 24.05.2015, 13:23
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Garguła to sabotażysta to co można powiedzieć o Głowackim, angielką chciał powstrzymać Dzalamidze lol.
Że co? Czy Ty jesteś normalny?
Odpowiedz cytując
mtk
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 24.05.2015, 13:40
Łukasz G. zrobił wszystko, żebyśmy nie strzelili drugiej bramki.
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 24.05.2015, 14:05
mtk napisał(a):Wyświetl post
Łukasz G. zrobił wszystko, żebyśmy nie strzelili drugiej bramki.
Łukasz G. jest tylko Łukaszem G. Zdarzają mu się złe i bardzo złe zagrania. Inni piłkarze nie trafiają od czasu do czasu do pustej bramki z 3 metrów lub nie wykorzystują 3 setek w meczu. Ich jakość jest adekwatna do pieniędzy, które się im płaci.

W poprzedniej epoce Łukasz był tylko zmiennikiem, dziś jest podstawowym graczem. Można narzekać, ale po co. Cieszmy się, że go w ogóle mamy.
Odpowiedz cytując
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 24.05.2015, 14:22
Tak jak ktos pisał wyzej sa dwie opcje : albo piłkarze w wyniku opoznien w wypłatach olewaja mecze i specjalnie odpuszczaja koncówki ( jesli tak to poprostu wy*****ć!!! ) albo po zimowych przygotowaniach u Smudy brakuje im sił ( a co za tym idzie, także koncentracji) w koncowej fazie meczu. Innej opcji nie ma, bo chyba nikt mi nie powie ze maja umiejetnosci pozwalajace wygrywac mecze tylko do 80 minuty a pozniej jak za dotknieciem czarodziejskiej rózdzki te "umiejetnosci" znikaja
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując
RLY
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: ynawia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 24.05.2015, 16:15
Colin napisał(a):Wyświetl post
Misiek nie miał szans przy pierwszym straconym golu, nie zawinił też przy drugim. Akurat zmianę na Miśka ja komentuję: trenerze nareszcie! Nareszcie w bramce był ktoś kto daje pewność siebie obrońcom, ktoś kto stwarza presję na napastnikach przeciwnika przy wrzutkach w nasze pole karne. Mam nadzieję i życzę tego Miśkiewiczowi żeby miejsca w bramce już nie oddał bo sory ale Buchalik to nie jest bramkarz na miarę Wisły. Strasznie szkoda tego meczu, bo graliśmy fajną piłkę, kontrolowaliśmy mecz ale jak zwykle ostatnio frajersko w końcówce oddaliśmy rywalowi to na co tak ciężko pracowaliśmy osiemdziesiąt parę minut. Tego jest bardzo szkoda, bo jeśli chodzi o pomysł na grę to widzę u Moskala progres względem Smudy. Nawet ludzie piszą na forach że gramy najładniejszą piłkę w ekstraklasie tylko brakuje kropki nad i po strzeleniu gola oraz koncentracji i pewności w ostatnich minutach meczu.
Colin dokładnie po raz pierwszy od dłuższego czasu nie było sytuacji aby bramkarz wpierdalał naszych stoperów na minę w postaci 30 m podania przy krótkim kryciu napastnika.Ogólnie widać było dużo większą pewność w bramce.Ostatnie 10 min przemilczę to popis całej drużyn Miśka specjalnie bym za to nie winił.@ Matejas Buchalik mógł wreszcie się dowiedzieć jak wygląda poprawne piąstkowanie (nie na 16 m pod przeciwnika,ale na 40 z szansą na kontrę).Gra nogami duży progress w porówaniu do wcześniejszego sezonu.
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 24.05.2015, 16:28
Colin napisał(a):Wyświetl post
Misiek nie miał szans przy pierwszym straconym golu, nie zawinił też przy drugim. Akurat zmianę na Miśka ja komentuję: trenerze nareszcie! Nareszcie w bramce był ktoś kto daje pewność siebie obrońcom, ktoś kto stwarza presję na napastnikach przeciwnika przy wrzutkach w nasze pole karne. Mam nadzieję i życzę tego Miśkiewiczowi żeby miejsca w bramce już nie oddał bo sory ale Buchalik to nie jest bramkarz na miarę Wisły. Strasznie szkoda tego meczu, bo graliśmy fajną piłkę, kontrolowaliśmy mecz ale jak zwykle ostatnio frajersko w końcówce oddaliśmy rywalowi to na co tak ciężko pracowaliśmy osiemdziesiąt parę minut. Tego jest bardzo szkoda, bo jeśli chodzi o pomysł na grę to widzę u Moskala progres względem Smudy. Nawet ludzie piszą na forach że gramy najładniejszą piłkę w ekstraklasie tylko brakuje kropki nad i po strzeleniu gola oraz koncentracji i pewności w ostatnich minutach meczu.
Dokładnie i co ważne. Gdy grał Buchalik, to nasi obrońcy grali przez niego po tysiąc razy. Miśkiewicz jest bardzij pewny siebie. Najważniejsze, że jego wykopy są pewne i dalekie ! Taka jest różnica. Buchalik strasznie zwalnia grę. Miśkiewicz umie daleko kopnąć i co ważne robi to szybko.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 24.05.2015, 18:13
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie i co ważne. Gdy grał Buchalik, to nasi obrońcy grali przez niego po tysiąc razy. Miśkiewicz jest bardzij pewny siebie. Najważniejsze, że jego wykopy są pewne i dalekie ! Taka jest różnica. Buchalik strasznie zwalnia grę. Miśkiewicz umie daleko kopnąć i co ważne robi to szybko.
Tak wykopy Miśka są dalekie, ale dlaczego do przeciwników?
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 24.05.2015, 18:34
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Tak wykopy Miśka są dalekie, ale dlaczego do przeciwników?
Może dlatego że o górną piłkę trzeba powalczyć a nie poczekać aż spadnie z nieba...
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 24.05.2015, 19:40
Z cyklu "jak zostać frajerem sezonu?"

WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 24.05.2015, 20:20
Oni trochę to źle policzyli bo np. w meczu z Cracovią byłby remis gdyby nie bramka w końcówce a nie nasza wygrana więc tam straciliśmy 1 punkt a nie 3.
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 24.05.2015, 20:42
Z tego co pokazuje canal+ stracilismy 12 pkt czyli teraz mielibysmy 34 pkt.
Po rundzie zasadniczej 43+7=50 50:2=25 Runda finalowa wygrana z Gornikiem i remis z Lechia=4 dodatkowe pkt czyli 25+4+5(pkt stracone w rundzie finalowej)=34
Bylibysmy 2 pkt za amica a tak jestesmy dopiero na 5 miejscu ze strata 9pkt
Ostatnio edytowane przez wislakrakow124 : 24.05.2015 o godz. 20:47.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 24.05.2015, 20:44
sl@y napisał(a):Wyświetl post
Boguski: Musimy dalej robić swoje
No ciekawie to zabrzmiało

robią, tracą bramki w ostatnich minutach
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 24.05.2015, 21:03
wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
Z tego co pokazuje canal+ stracilismy 12 pkt czyli teraz mielibysmy 34 pkt.
Po rundzie zasadniczej 43+7=50 50:2=25 Runda finalowa wygrana z Gornikiem i remis z Lechia=4 dodatkowe pkt czyli 25+4+5(pkt stracone w rundzie finalowej)=34
Bylibysmy 2 pkt za amica a tak jestesmy dopiero na 5 miejscu ze strata 9pkt
Gdyby na przykład Lech nie przestawał grać po strzeleniu jednej bramki już dzisiaj byłby Mistrzem Polski. Gdyby Jaga nie została przekręcona 14 razy byłaby pewnie wypadłaby jeszcze lepiej niż Lech. Tego typu podsumowania nieźle się ogląda, ale po co zaprzątać sobie tym głowę.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 25.05.2015, 09:55
Dobitka głową przy drugim golu była ze spalonego i jakoś umknęło to sędziom (może Kwiatkowski nie chciał być zawieszony jak Gil ?) Probierz nie zauważył niczego tym razem
Ogólnie frajerstwo i ciężkie leczenie. Guzmics z Głową dobrze cały mecz, po czym pozwalają Tuszyńskiemu uderzyć głową piłkę lecącą na wysokości penisa - zamiast ją wypieprzyć - Tuszyński dostalby w czerep - trudno powinien przy tym zagraniu bardziej myśleć.
Pieprzenie o tym, że najbardziej kręcona drużyną w lidze to jaga to mit- o jakości kręcenia decyduje ilość straconych punktów, a nie ilość nieprawidłowych decyzji. Najwięcej punktów utraciła Wisła na skutek pomyłek sędziowskich w tym sezonie, ale wszyscy płaczą nad Jagą (karny w meczu z Legią mógł zostać odgwizdany i tyle tak samo jak karny Dossy Juniora na Śląsku).
Podejrzewam, że gdyby któryś z piłkarzy Wisły wyskoczył tak jak Drągowski do Gila, to miałby co najmniej 5 meczów w plecy. No ale to ta biedna Jaga.
Wracając do meczu - Kazek zbudujesz tutaj fajną drużynę, ale czas pożegnać się z częścią sabotażystów. W środę Dudka, wczoraj Garguła..
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 25.05.2015, 09:57
Pierdu pierdu, a Glowacki juz kolejna bramke zawalil - ale jest swieta krowa i nie mozna slowa zlego powiedziec....
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 25.05.2015, 10:29
baton napisał(a):Wyświetl post
Pierdu pierdu, a Glowacki juz kolejna bramke zawalil - ale jest swieta krowa i nie mozna slowa zlego powiedziec....
Zastanawia mnie gdzie hodują takie okazy
Odpowiedz cytując
Gero
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: niestety już nie Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 25.05.2015, 10:37
filemon napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie gdzie hodują takie okazy
odlewaja w betonie
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 25.05.2015, 10:47
Ale panowie z Głowackim jest trochę prawdy niestety...
To ze wybronil wiele sytuacji to jest in plus...
Ale znajda się tez sytuacje które ida na jego konto...
Wisła stracila w tym sezonie naprawdę dużo bramek i w moim przekonaniu Arek ostatnio troszkę słabiej gra na co może mieć wpływ "swietnych " meczow i "swietnego" samopoczucia po nich...
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 25.05.2015, 10:48
Co ciekawe poprzedni klub Moskala miał dokładnie ten sam problem co my.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:30.