The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?
Andrzej Duda 147 85,96%
Bronisław Komorowski 24 14,04%
Głosujących: 171. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.04.2015, 07:40
To jak juz PiS dojdzie do wladzy i rozlicza tych sk...ow z Pomozra i cale PO, to chcialbym zobaczyc Twoja mine...Obawiam sie ze bedzie sie na niej rysowalo wiellkie rozczarowanie. Dlaczego? Wybory za pasem a tu nic nie slychac o rozwiazaniach dla kraju. Zadna partia nie mowi nic! Zadnych konkretow, propozycji rozwiazan. Priorytetem przyszlej wladzy (a mam nadzieje, ze do jej zmiany dojdzie i to jak najszybciej) bedzie, w przypadku PiSu, odzyskanie wraku, na czym oczywiscie sobie polamia zeby. Drugim wyzwaniem bedzie odsuniecie od wladzy HGW. To juz pol roku bujania sie. Czy podniosa kwote wolna od podatku? Nie wiem...nic o tym nie mowia. Czy zreformuja ZUS? Pojecia nie mam. A moze wroca do projektu 3 mln mieszkan? Chyba nie. Zredukuja administracje panstwowa? Obawiam sie raczej ze jeszcze urzednikow przybedzie ale o tym tez jest cicho. Czyli nie beda robic NIC prawda? Najprawdopodobniej niestety. Czy rozlicza PO? Beda probowali ale oczywiscie, mimo deklaracji, zapowiedzi i nadzieji czesci spoleczenstwa nic z tego nie wyjdzie. Uklad rozwalali juz dawno temu i balonik pekl bez ani jednego aresztowania wiec teraz bedzie podobnie bo znajda pewnie tyle ile znalazla Pitera. Moze tez byc tak, ze znajda znacznie wiecej ale do celow politycznych zatrzymaja sobie ta wiedze w szufladzie i wyciagna gdy bedzie to konieczne. Tak...to wlasnie polityka...na tym ona polega. Na dojsciu do wladzy i jej utrzymaniu...bez wzgledu na srodki...
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:26.