Manhunt napisał(a):

Skład słaby jakoś ten skład na początku sezon pykał kogo chciał , teraz widać ,że oni sa zajechani . Wysiadają fizycznie nawet w meczu z cracovia , a kogo jest to wina piłkarzy Wina piłkarzy jest także ,że w meczach mamy 0 taktyki i tylko liczymy na przebłyski Stilica . Oddaliśmy puchar polski za free bo co Bo piłkarze nie mogą grać co 3-4 dni skoro nie potrafią grać co kilka dni to nie powinno się ich nazywać piłkarzami. Przegraliśmy z najsłabsza druzyna w ekstraklasie w żenującym stylu , 0 walki 0 pomysłu na gre.
Skoro mają słabą formę to po co ich wystawia w 11 jedenastce Już wolałbym w składzie 11 juniorów bo wiedziałbym ,że beda zapierdalali cały czas tak jak w clj ,a nie po 20 minutach już nie mają siły.
Frank robi co może , ale trzeba sobie zdać sprawę ,że on dalej myśli jak w latach 90 i nie uczy się na błędach. Mam nadzieję ,że piłkarze dostana jakaś kare finansową za to co odjebali w ostatnich meczach ..
|
Rozumiem złość i rozgoryczenie,
ale tak na spokojnie. Nie pykali kogo chcieli, pamiętasz mecze z ,,potęgami'' Ruchem i Piastem? Dobrzy piłkarze potrafią zagrać kilka, kilkanaście meczów na stabilnym, dobrym poziomie grając co kilka dni. W naszej kadrze takich jest kilku(

). I to nie wina Smudy, lecz wielu innych czynników. Z resztą co tu gadać, to jest polska liga, piłkarski zaścianek, gdzie grają i trafiają piłkarze 3 sortu.
Smuda jaki jest to wiemy, geniusz trenerski i taktyczny- trudno tak powiedzieć. Wiek swój ma, raczej trudno liczyć na jakieś świeże, nowoczesne metody i koncepcje. Więc masz rację
Jesteś niekonsekwentny- z jednej strony ,
,wysiadają fizycznie nawet w meczu z cracovia , a kogo jest to wina piłkarzy
Wina piłkarzy jest także ,że w meczach mamy 0 taktyki i tylko liczymy na przebłyski Stilic'' a z drugiej ,,
mam nadzieję ,że piłkarze dostana jakaś kare finansową za to co odjebali w ostatnich meczach''.
Zgoda, zagrali do bani, nie zgadzam się jednak, że nie walczyli. Na razie wstrzymam się od wskazywania winnych. By było lepiej, choć porażka z badziewiakami pasiakami boli.
pozdro