The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: DERBY ZAKOŃCZĄ SIĘ:
ZWYCIĘSTWEM WISŁY! 128 73,99%
PORAŻKĄ PASIASTYCH 45 26,01%
Głosujących: 173. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
ladek1989
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.09.2014, 20:01
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Skład słaby jakoś ten skład na początku sezon pykał kogo chciał , teraz widać ,że oni sa zajechani . Wysiadają fizycznie nawet w meczu z cracovia , a kogo jest to wina piłkarzy Wina piłkarzy jest także ,że w meczach mamy 0 taktyki i tylko liczymy na przebłyski Stilica . Oddaliśmy puchar polski za free bo co Bo piłkarze nie mogą grać co 3-4 dni skoro nie potrafią grać co kilka dni to nie powinno się ich nazywać piłkarzami. Przegraliśmy z najsłabsza druzyna w ekstraklasie w żenującym stylu , 0 walki 0 pomysłu na gre.
Skoro mają słabą formę to po co ich wystawia w 11 jedenastce Już wolałbym w składzie 11 juniorów bo wiedziałbym ,że beda zapierdalali cały czas tak jak w clj ,a nie po 20 minutach już nie mają siły.
Frank robi co może , ale trzeba sobie zdać sprawę ,że on dalej myśli jak w latach 90 i nie uczy się na błędach. Mam nadzieję ,że piłkarze dostana jakaś kare finansową za to co odjebali w ostatnich meczach ..

Rozumiem złość i rozgoryczenie,
ale tak na spokojnie. Nie pykali kogo chcieli, pamiętasz mecze z ,,potęgami'' Ruchem i Piastem? Dobrzy piłkarze potrafią zagrać kilka, kilkanaście meczów na stabilnym, dobrym poziomie grając co kilka dni. W naszej kadrze takich jest kilku(). I to nie wina Smudy, lecz wielu innych czynników. Z resztą co tu gadać, to jest polska liga, piłkarski zaścianek, gdzie grają i trafiają piłkarze 3 sortu.
Smuda jaki jest to wiemy, geniusz trenerski i taktyczny- trudno tak powiedzieć. Wiek swój ma, raczej trudno liczyć na jakieś świeże, nowoczesne metody i koncepcje. Więc masz rację

Jesteś niekonsekwentny- z jednej strony ,,wysiadają fizycznie nawet w meczu z cracovia , a kogo jest to wina piłkarzy Wina piłkarzy jest także ,że w meczach mamy 0 taktyki i tylko liczymy na przebłyski Stilic'' a z drugiej ,,mam nadzieję ,że piłkarze dostana jakaś kare finansową za to co odjebali w ostatnich meczach''.
Zgoda, zagrali do bani, nie zgadzam się jednak, że nie walczyli. Na razie wstrzymam się od wskazywania winnych. By było lepiej, choć porażka z badziewiakami pasiakami boli.

pozdro
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:12.