The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: DERBY ZAKOŃCZĄ SIĘ:
ZWYCIĘSTWEM WISŁY! 128 73,99%
PORAŻKĄ PASIASTYCH 45 26,01%
Głosujących: 173. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ladek1989
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 28.09.2014, 19:27
Co niektórzy (szczególnie na shoutboxie), chyba mają coś z pamięcią. Ile było gadania po meczu z Legią, że środek pola oddany, że przegrywamy tam piłki? Dziś zagraliśmy więc na 2 defensywnych z Dudką i Urygą.
Nic by Smuda nie zmienił-źle, zmienił coś też źlę.
Takie gdybanie też ,,skandal, że Puchar Polski oddany''. Pewnie jakby wystawił mocniejszy skład i by też przegrali ile byłoby wtedy narzekania, że trzeba było Puchar odpuścić a na Derby w 100% być skoncentrowanym. Wszystko co zrobi Smuda to źle, choć i on bez winny nie jest.Skład jest słaby i tyle: Jankowski, Boguski, Garguła, Sarki, Donald grają źle. Slilić ostatnio też obniżka formy no i efekt widzimy. Jako, że jak wiadomo ławki nie ma, to jest problem.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 28.09.2014, 19:29
Wy macie ....a jakieś schorzenia typu schizofrenicznego!!! Przed meczem HURRRAA , będzie 3:0, zmieciemy ich. Po meczu winni wszyscy: Cupiał, Guzmics, Smuda huj, piłkarze cipy...Ochłońcie! tez jestem wqrwiony ale część wniosków chybiona zupełnie.
Guzmics zagrał b,.dobrze-jeden kiks i był rzut rożny. Ale nie bramka ! Smuda za dlugo 3mal Boguskiego i zapomniał, ze Sarki to facet który umie biegać i umie dośrodkować. Walka był i nie przesadzajcie, ze ktoś odpuścił. Przegraliśmy mecz-trzeba grac i zbierać punkty. Sezon trwa dalej !!!
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 28.09.2014, 19:31
Nie chce widzieć Smudy w Wiśle.

Nie piszę więcej bo tylko bluzgi bym sadził...........
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 28.09.2014, 19:31
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 28.09.2014, 19:32
Wydawało się po zeszłej niedzieli, że gorzej się nie da. A jednak - dało się. Koszmarna gra, koszmarny w skutkach jeden kiks Gumisia - najlepszego na boisku. Nie wiem co powiedzieć, jestem bardziej w....iony niż tydzień temu, bo porażkę z Legią, jakkolwiek by nie było, idzie znieść. Z tak słabymi żydami - jest cholernie ciężko. Nie pojmuję po co szliśmy na "mecz walki" zamiast po prostu grać swoje. Żal i mam nadzieję, że w piątek trybuny dadzą temu wyraz.

Co do oczekiwań, że Smuda zostanie zwolniony - nie liczcie na to.
Odpowiedz cytując
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 28.09.2014, 19:35
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Już był jeden trener który przegrał "tylko mecz" w kauflandzie. Nie widzę innej opcji niż powtórka z historii.
Kapka w wywiadzie przedmeczowym powiedział, że Smudy nie ruszy z Wisły przegrana w derbach a to znaczy, że jest nietykalny, jak on. Zasady w Wiśle zależą od tego, w którą stronę wieje wiatr. Przykre, ale prawdziwe.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując
8samuraj
Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 28.09.2014, 19:36
Derby Krakowa. Przemarsz kibiców Wisły [ZDJĘCIA, WIDEO]
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ideo,id,t.html
Odpowiedz cytując
DEBO
Member
 
 
Od: 10.2012
Skąd: Kraków Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 28.09.2014, 19:37
ta Wisła Nas już przyzwyczaiła w ostatnich latach do przegrywania najważniejszych meczy w roku.. i to z kim? z drużyną która najprawdopodobniej na koniec sezonu zleci do 1ligi
Wielu ludzi ma marzenia i ja też należe do nich
Chociaż różnią się od innych to ich zawsze będę bronił
Bo są tylko moje i to ja jestem ich autorem
Kreatorem wszystkich marzeń, które są tylko moje
Zawsze będą, to wiem na pewno, że nie zniknął
Że te myśli nigdy nie zamilknął
Będą żywe w nas, będą lśnić przez cały czas
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 28.09.2014, 19:38
Oglądanie na boisku hasającego Rafałka powoduje raka oczu :( Ten gość nie wykonał dziś poprawnie ani jednego dośrodkowania, nie mówiąc o jego totalnym braku motoryki/siły/techniki użytkowej.
Odpowiedz cytując
Trykuss
Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 28.09.2014, 19:39
Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 28.09.2014, 19:42
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Już był jeden trener który przegrał "tylko mecz" w kauflandzie. Nie widzę innej opcji niż powtórka z historii.
Pomimo, że teraz Wisła jest o klasę słabsza niż za Maaskanta to również nie widzę innej opcji. Cracovia również ma słabsza drużynę niż miała wtedy.

Ale tu nawet nie o wynik chodzi. Nie ma miejsca dla trenera w Wiśle, który nie potrafi zmotywować piłkarzy na derby. Tak jak za Maaskanta, piłkarze przeszli dziś obok meczu co w derbach jest jak splunięcie kibicom w twarz.

Mogliby przegrać 3:0 ale gdybym widział 100% chęci i zaangażowania. Widziałem tylko leserstwo i cwaniactwo za zasadzie "a może się uda dowieść remis do końca". Nie udało się. Cracovii chciało się chcieć i to niestety wystarczyło.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 28.09.2014, 19:43
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję ,że piłkarze dostana jakaś kare finansową za to co odjebali w ostatnich meczach ..
Nie licz na to, im to zwisa. Razem ze Smuda mają taka taktykę. Jak się mecz ułozy to są w stanie wygrać, jak trzeba zapierdalać to jest tak jak z Legią i parchami czyli granie na remis, moze sie uda.
Chyba nikt powazny nie czyta przedmeczowych buńczucznych wypowiedzi Smudy i kopaczy jak to się będą starać , jak wiedzą, ze muszą itp. Oni mają to w dupie. Pewnie przypilnują żeby zmieścić się w 8 - ce i to wszystko. Dla wyższych celów trzeba trochę więcej pobiegać, a im sie nie chce.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 28.09.2014, 19:47
Trykuss napisał(a):Wyświetl post
Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !!
Ty chyba nie kumasz co to sa derby...
Odpowiedz cytując
twardyNewAge
Junior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 28.09.2014, 19:49
@Trykuss tu nie chodzi o liczbę punktów do lidera. Sporo ludzi by wolało być w drugiej połówce tabeli i mieć wygrane derby.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 28.09.2014, 19:49
Trykuss napisał(a):Wyświetl post
Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !!
Wsadź sobie w dupę ten sarkazm - jebie mnie miejsce w tabeli i strata do Legii w kontekście dzisiejszego upokorzenia.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 28.09.2014, 19:50
Trykuss napisał(a):Wyświetl post
Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !!
Tak, hańba. Żydostwo do tej pory wszystko przegrywało jak leci w sposób, którego można się było tylko wstydzić, a dzis przychodzi mecz, w którym po prostu jeżdżą na dupach, zapierdalają i to wystarcza. Drugi raz przechodzimy koło meczu, KOŁO NAJWAŻNIEJSZEGO meczu i dostajemy bramę w ostatniej sekundzie. .... mnie po prostu strzela jak czytam coś takiego. Choćby teraz przyszła seria meczów wygranych to tego września im długo nie wybaczę.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 28.09.2014, 19:52
Trykuss napisał(a):Wyświetl post
Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !!
Spakowałeś się do szkoły gimbusie ? Jutro klasówka z ortografii Cię czeka ...

TO BYŁ NAJWAŻNIEJSZY MECZ W TEJ RUNDZIE JAK NIE W CAŁYM SEZONIE ABY WYGRAĆ NA ICH BOISKU I ICH UPOKORZYĆ !
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2014 o godz. 20:01.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 28.09.2014, 19:57
Smuda też dokłada do pieca i twierdzi, że przegraliśmy po błędzie indywidualnym. Chyba raczej po serii błędów trenera (też indywidualnych). Trza było przycisnąć i zdecydowanie zaatakować, a nie srać ze strachu, że nam strzelą. I tak strzelili.

Po takim meczu bilety na Jagiellonię znacznie przystopują. Jeśli wkrótce pojawią się zaległości w wypłatach, to proszę o pokazanie "zawodnikom" ich dzisiejszego sukcesu.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 28.09.2014, 19:59
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Po takim meczu bilety na Jagiellonię znacznie przystopują. Jeśli wkrótce pojawią się zaległości w wypłatach, to proszę o pokazanie "zawodnikom" ich dzisiejszego sukcesu.
Otóż to, po popisach z ostatnich 8 dni należy się spodziewać do powrotu frekwencji na poziom 10-12 tysięcy.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 28.09.2014, 20:00
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Smuda też dokłada do pieca i twierdzi, że przegraliśmy po błędzie indywidualnym. Chyba raczej po serii błędów trenera (też indywidualnych). Trza było przycisnąć i zdecydowanie zaatakować, a nie srać ze strachu, że nam strzelą. I tak strzelili.

Po takim meczu bilety na Jagiellonię znacznie przystopują. Jeśli wkrótce pojawią się zaległości w wypłatach, to proszę o pokazanie "zawodnikom" ich dzisiejszego sukcesu.
Na Jagielloni gora 12 tys...
Odpowiedz cytując
ladek1989
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 28.09.2014, 20:01
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Skład słaby jakoś ten skład na początku sezon pykał kogo chciał , teraz widać ,że oni sa zajechani . Wysiadają fizycznie nawet w meczu z cracovia , a kogo jest to wina piłkarzy Wina piłkarzy jest także ,że w meczach mamy 0 taktyki i tylko liczymy na przebłyski Stilica . Oddaliśmy puchar polski za free bo co Bo piłkarze nie mogą grać co 3-4 dni skoro nie potrafią grać co kilka dni to nie powinno się ich nazywać piłkarzami. Przegraliśmy z najsłabsza druzyna w ekstraklasie w żenującym stylu , 0 walki 0 pomysłu na gre.
Skoro mają słabą formę to po co ich wystawia w 11 jedenastce Już wolałbym w składzie 11 juniorów bo wiedziałbym ,że beda zapierdalali cały czas tak jak w clj ,a nie po 20 minutach już nie mają siły.
Frank robi co może , ale trzeba sobie zdać sprawę ,że on dalej myśli jak w latach 90 i nie uczy się na błędach. Mam nadzieję ,że piłkarze dostana jakaś kare finansową za to co odjebali w ostatnich meczach ..

Rozumiem złość i rozgoryczenie,
ale tak na spokojnie. Nie pykali kogo chcieli, pamiętasz mecze z ,,potęgami'' Ruchem i Piastem? Dobrzy piłkarze potrafią zagrać kilka, kilkanaście meczów na stabilnym, dobrym poziomie grając co kilka dni. W naszej kadrze takich jest kilku(). I to nie wina Smudy, lecz wielu innych czynników. Z resztą co tu gadać, to jest polska liga, piłkarski zaścianek, gdzie grają i trafiają piłkarze 3 sortu.
Smuda jaki jest to wiemy, geniusz trenerski i taktyczny- trudno tak powiedzieć. Wiek swój ma, raczej trudno liczyć na jakieś świeże, nowoczesne metody i koncepcje. Więc masz rację

Jesteś niekonsekwentny- z jednej strony ,,wysiadają fizycznie nawet w meczu z cracovia , a kogo jest to wina piłkarzy Wina piłkarzy jest także ,że w meczach mamy 0 taktyki i tylko liczymy na przebłyski Stilic'' a z drugiej ,,mam nadzieję ,że piłkarze dostana jakaś kare finansową za to co odjebali w ostatnich meczach''.
Zgoda, zagrali do bani, nie zgadzam się jednak, że nie walczyli. Na razie wstrzymam się od wskazywania winnych. By było lepiej, choć porażka z badziewiakami pasiakami boli.

pozdro
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 28.09.2014, 20:04
Już dużo zostało napisane i pewnie jeszcze więcej będzie, ale dodam coś od siebie. Jak dla mnie podejście ekipy Smudy pokazało zejście Boguskiego. Schodził wolno jakbyśmy prowadzili 1:0 w 92 minucie, tymczasem było do końca ponad 10 minut i teoretycznie mieliśmy w tym meczu "gryźć trawę" do końca o zwycięstwo. Nie zdziwiłbym się, gdyby nasi kopacze po prostu nie dostali wypłaty i nie chciało im się bardziej niż zwykle.
Zabrakło umiejętności, ambicji i zawodników "z jajami", którzy pociągnęliby zespół w takim spotkaniu. Guerrier po tym, co odwala ostatnimi tygodniami powinien dostać karę finansową i bilet na Haiti, tymczasem on gra w najważniejszym (dla kibiców) meczu jak gdyby nigdy nic. Buchalik po raz kolejny udowadnia, że Miśkiewiczowi to może podawać rękawice przed meczem. Do tego tradycyjnie Boguski, który oprócz figurowania w protokole meczowym nic nam nie daje oraz Stilić, któremu czasem się chce, czasem nie. Ostatnio wyraźnie mu się odechciało.
Zwolnienia Smudy nie będzie, poza tym nie widzę nikogo, kto mógłby go zastąpić i wycisnąć z armii emerytów i piłkarzy spalonych za granicą coś więcej niż to co mamy. Teraz wygramy kilka meczów (jeśli dostaną wypłaty), coś tam zremisujemy, przegramy z czołówką i wylądujemy w ósemce. Na wiosnę powtórka tego, co mieliśmy w poprzednim sezonie.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 28.09.2014, 20:08
- Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki

Pilkarze niech sie tego naucza bo dzisiaj ani ambicji ani nieustepliwej walki nie bylo. Celne strzały jakies tam były ale zagrozenie z nich zadne.
Odpowiedz cytując
OpEnTaNy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 28.09.2014, 20:09
wstyd zenada dramat frajerstow dziekuje dobranoc
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując
Arleton
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 28.09.2014, 20:10
Dajcie spokój temu Smudzie, nikt inny poważny do Wisły nie przyjdzie. Smuda przegrał podwójnie bo gdyby wygrał z pasami wszyscy zapomnieliby o porażce w pucharze. A tak to się tylko skompromitował. No ale czego się dziwić? I tak dużo wycisnął z tych patałachów, to nie jego wina że ma w kadrze takie p.izdy jak Boguski czy Jankowski.
Odpowiedz cytując
przemonik
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 28.09.2014, 20:11
Krav napisał(a):Wyświetl post
po prostu jestem k.u.rwa załamny...........e to ide pic...aha, WEGIĘR WYPIERA.LAJ JAK NAJDALEJ OD KRAKOWA KUTASIE ZŁAMANY
Zamknij jape kozaku z neta. K.rwa to że spowodował rożnego, nie znaczy że przegrał mecz. Każdego można od niego za to bardziej obwinić. Przykład pierwszy z brzegu? Uryga który odpuścił krycie i nie wyskoczył przy rożnym.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 28.09.2014, 20:12
Czy to nie Franio buńczucznie twierdził w czasie kadencji Maaskanta, że on zdobyłby mistrzostwo za połowę tej kasy jaka była wtedy w klubie? Nie ma się czym martwić, Cupiał doda mu w zimie do połowy i możemy się szykować na el.LM
Odpowiedz cytując
jarek kazik
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: kiedyś KAZIMIERZ teraz tylko Libertów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 28.09.2014, 20:15
można przegrać z legią można przegrać z amica ale nie można przegrać z tą kur.wą z drugiej strony błoń N/C
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 28.09.2014, 20:21
przemonik napisał(a):Wyświetl post
Zamknij jape kozaku z neta. K.rwa to że spowodował rożnego, nie znaczy że przegrał mecz. Każdego można od niego za to bardziej obwinić. Przykład pierwszy z brzegu? Uryga który odpuścił krycie i nie wyskoczył przy rożnym.
A to co robisz nie jest kozaczeniem?

Qrwa wstyd. Nawet wrócić się nie dało spod stadionu jakoś miło... Wsio w kanałach.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
universe
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 28.09.2014, 20:21
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Oglądanie na boisku hasającego Rafałka powoduje raka oczu :( Ten gość nie wykonał dziś poprawnie ani jednego dośrodkowania, nie mówiąc o jego totalnym braku motoryki/siły/techniki użytkowej.
Wezcie przestancie z tymi pojedynczymi nazwiskami, jesli juz "wyrozniasz" kogos negatywnie to moze wymien tez tych, ktorzy zagrali dzis super, chociaz jednego, smialo..
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:49.