
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: DERBY ZAKOŃCZĄ SIĘ: | |||
| ZWYCIĘSTWEM WISŁY! |
|
128 | 73,99% |
| PORAŻKĄ PASIASTYCH |
|
45 | 26,01% |
| Głosujących: 173. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#91
|
|
Co niektórzy (szczególnie na shoutboxie), chyba mają coś z pamięcią. Ile było gadania po meczu z Legią, że środek pola oddany, że przegrywamy tam piłki? Dziś zagraliśmy więc na 2 defensywnych z Dudką i Urygą.
Nic by Smuda nie zmienił-źle, zmienił coś też źlę. Takie gdybanie też ,,skandal, że Puchar Polski oddany''. Pewnie jakby wystawił mocniejszy skład i by też przegrali ile byłoby wtedy narzekania, że trzeba było Puchar odpuścić a na Derby w 100% być skoncentrowanym. Wszystko co zrobi Smuda to źle, choć i on bez winny nie jest.Skład jest słaby i tyle: Jankowski, Boguski, Garguła, Sarki, Donald grają źle. Slilić ostatnio też obniżka formy no i efekt widzimy. Jako, że jak wiadomo ławki nie ma, to jest problem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#92
|
|
Wy macie ....a jakieś schorzenia typu schizofrenicznego!!! Przed meczem HURRRAA , będzie 3:0, zmieciemy ich. Po meczu winni wszyscy: Cupiał, Guzmics, Smuda huj, piłkarze cipy...Ochłońcie! tez jestem wqrwiony ale część wniosków chybiona zupełnie.
Guzmics zagrał b,.dobrze-jeden kiks i był rzut rożny. Ale nie bramka ! Smuda za dlugo 3mal Boguskiego i zapomniał, ze Sarki to facet który umie biegać i umie dośrodkować. Walka był i nie przesadzajcie, ze ktoś odpuścił. Przegraliśmy mecz-trzeba grac i zbierać punkty. Sezon trwa dalej !!! ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#93
|
|
Nie chce widzieć Smudy w Wiśle.
Nie piszę więcej bo tylko bluzgi bym sadził........... ![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#94
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#95
|
|
Wydawało się po zeszłej niedzieli, że gorzej się nie da. A jednak - dało się. Koszmarna gra, koszmarny w skutkach jeden kiks Gumisia - najlepszego na boisku. Nie wiem co powiedzieć, jestem bardziej w....iony niż tydzień temu, bo porażkę z Legią, jakkolwiek by nie było, idzie znieść. Z tak słabymi żydami - jest cholernie ciężko. Nie pojmuję po co szliśmy na "mecz walki" zamiast po prostu grać swoje. Żal i mam nadzieję, że w piątek trybuny dadzą temu wyraz.
Co do oczekiwań, że Smuda zostanie zwolniony - nie liczcie na to. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland
Offline |
#96
|
|
Kapka w wywiadzie przedmeczowym powiedział, że Smudy nie ruszy z Wisły przegrana w derbach a to znaczy, że jest nietykalny, jak on. Zasady w Wiśle zależą od tego, w którą stronę wieje wiatr. Przykre, ale prawdziwe.
![]()
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|
|
|
|
Member
Od: 08.2012
Offline |
#97
|
|
Derby Krakowa. Przemarsz kibiców Wisły [ZDJĘCIA, WIDEO]
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ideo,id,t.html |
|
|
|
Member
Od: 10.2012
Skąd: Kraków Podgórze
Offline |
#98
|
|
ta Wisła Nas już przyzwyczaiła w ostatnich latach do przegrywania najważniejszych meczy w roku.. i to z kim? z drużyną która najprawdopodobniej na koniec sezonu zleci do 1ligi
![]() ![]()
Wielu ludzi ma marzenia i ja też należe do nich
Chociaż różnią się od innych to ich zawsze będę bronił Bo są tylko moje i to ja jestem ich autorem Kreatorem wszystkich marzeń, które są tylko moje Zawsze będą, to wiem na pewno, że nie zniknął Że te myśli nigdy nie zamilknął Będą żywe w nas, będą lśnić przez cały czas
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#99
|
|
Oglądanie na boisku hasającego Rafałka powoduje raka oczu :( Ten gość nie wykonał dziś poprawnie ani jednego dośrodkowania, nie mówiąc o jego totalnym braku motoryki/siły/techniki użytkowej.
|
|
|
|
Member
Od: 09.2009
Offline |
#100
|
|
Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#101
|
Ale tu nawet nie o wynik chodzi. Nie ma miejsca dla trenera w Wiśle, który nie potrafi zmotywować piłkarzy na derby. Tak jak za Maaskanta, piłkarze przeszli dziś obok meczu co w derbach jest jak splunięcie kibicom w twarz. Mogliby przegrać 3:0 ale gdybym widział 100% chęci i zaangażowania. Widziałem tylko leserstwo i cwaniactwo za zasadzie "a może się uda dowieść remis do końca". Nie udało się. Cracovii chciało się chcieć i to niestety wystarczyło. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#102
|
Chyba nikt powazny nie czyta przedmeczowych buńczucznych wypowiedzi Smudy i kopaczy jak to się będą starać , jak wiedzą, ze muszą itp. Oni mają to w dupie. Pewnie przypilnują żeby zmieścić się w 8 - ce i to wszystko. Dla wyższych celów trzeba trochę więcej pobiegać, a im sie nie chce. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#103
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2012
Offline |
#104
|
|
@Trykuss tu nie chodzi o liczbę punktów do lidera. Sporo ludzi by wolało być w drugiej połówce tabeli i mieć wygrane derby.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#105
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#106
|
|
Tak, hańba. Żydostwo do tej pory wszystko przegrywało jak leci w sposób, którego można się było tylko wstydzić, a dzis przychodzi mecz, w którym po prostu jeżdżą na dupach, zapierdalają i to wystarcza. Drugi raz przechodzimy koło meczu, KOŁO NAJWAŻNIEJSZEGO meczu i dostajemy bramę w ostatniej sekundzie. .... mnie po prostu strzela jak czytam coś takiego. Choćby teraz przyszła seria meczów wygranych to tego września im długo nie wybaczę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#107
|
TO BYŁ NAJWAŻNIEJSZY MECZ W TEJ RUNDZIE JAK NIE W CAŁYM SEZONIE ABY WYGRAĆ NA ICH BOISKU I ICH UPOKORZYĆ !
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2014 o godz. 20:01.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#108
|
|
Smuda też dokłada do pieca i twierdzi, że przegraliśmy po błędzie indywidualnym. Chyba raczej po serii błędów trenera (też indywidualnych). Trza było przycisnąć i zdecydowanie zaatakować, a nie srać ze strachu, że nam strzelą. I tak strzelili.
Po takim meczu bilety na Jagiellonię znacznie przystopują. Jeśli wkrótce pojawią się zaległości w wypłatach, to proszę o pokazanie "zawodnikom" ich dzisiejszego sukcesu. ![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#109
|
|
Otóż to, po popisach z ostatnich 8 dni należy się spodziewać do powrotu frekwencji na poziom 10-12 tysięcy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#110
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#111
|
Rozumiem złość i rozgoryczenie, ale tak na spokojnie. Nie pykali kogo chcieli, pamiętasz mecze z ,,potęgami'' Ruchem i Piastem? Dobrzy piłkarze potrafią zagrać kilka, kilkanaście meczów na stabilnym, dobrym poziomie grając co kilka dni. W naszej kadrze takich jest kilku( Smuda jaki jest to wiemy, geniusz trenerski i taktyczny- trudno tak powiedzieć. Wiek swój ma, raczej trudno liczyć na jakieś świeże, nowoczesne metody i koncepcje. Więc masz rację ![]() Jesteś niekonsekwentny- z jednej strony ,,wysiadają fizycznie nawet w meczu z cracovia , a kogo jest to wina piłkarzy Zgoda, zagrali do bani, nie zgadzam się jednak, że nie walczyli. Na razie wstrzymam się od wskazywania winnych. By było lepiej, choć porażka z badziewiakami pasiakami boli. pozdro |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#112
|
|
Już dużo zostało napisane i pewnie jeszcze więcej będzie, ale dodam coś od siebie. Jak dla mnie podejście ekipy Smudy pokazało zejście Boguskiego. Schodził wolno jakbyśmy prowadzili 1:0 w 92 minucie, tymczasem było do końca ponad 10 minut i teoretycznie mieliśmy w tym meczu "gryźć trawę" do końca o zwycięstwo. Nie zdziwiłbym się, gdyby nasi kopacze po prostu nie dostali wypłaty i nie chciało im się bardziej niż zwykle.
Zabrakło umiejętności, ambicji i zawodników "z jajami", którzy pociągnęliby zespół w takim spotkaniu. Guerrier po tym, co odwala ostatnimi tygodniami powinien dostać karę finansową i bilet na Haiti, tymczasem on gra w najważniejszym (dla kibiców) meczu jak gdyby nigdy nic. Buchalik po raz kolejny udowadnia, że Miśkiewiczowi to może podawać rękawice przed meczem. Do tego tradycyjnie Boguski, który oprócz figurowania w protokole meczowym nic nam nie daje oraz Stilić, któremu czasem się chce, czasem nie. Ostatnio wyraźnie mu się odechciało. Zwolnienia Smudy nie będzie, poza tym nie widzę nikogo, kto mógłby go zastąpić i wycisnąć z armii emerytów i piłkarzy spalonych za granicą coś więcej niż to co mamy. Teraz wygramy kilka meczów (jeśli dostaną wypłaty), coś tam zremisujemy, przegramy z czołówką i wylądujemy w ósemce. Na wiosnę powtórka tego, co mieliśmy w poprzednim sezonie. ![]()
Wisła ponad wszystko
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#113
|
|
- Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki
Pilkarze niech sie tego naucza bo dzisiaj ani ambicji ani nieustepliwej walki nie bylo. Celne strzały jakies tam były ale zagrozenie z nich zadne. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?
Offline |
#114
|
|
wstyd zenada dramat frajerstow dziekuje dobranoc
![]() Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie |
|
|
|
Member
Od: 06.2013
Offline |
#115
|
|
Dajcie spokój temu Smudzie, nikt inny poważny do Wisły nie przyjdzie. Smuda przegrał podwójnie bo gdyby wygrał z pasami wszyscy zapomnieliby o porażce w pucharze. A tak to się tylko skompromitował. No ale czego się dziwić? I tak dużo wycisnął z tych patałachów, to nie jego wina że ma w kadrze takie p.izdy jak Boguski czy Jankowski.
|
|
|
|
Member
Od: 09.2010
Offline |
#116
|
|
Zamknij jape kozaku z neta. K.rwa to że spowodował rożnego, nie znaczy że przegrał mecz. Każdego można od niego za to bardziej obwinić. Przykład pierwszy z brzegu? Uryga który odpuścił krycie i nie wyskoczył przy rożnym.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#117
|
|
Czy to nie Franio buńczucznie twierdził w czasie kadencji Maaskanta, że on zdobyłby mistrzostwo za połowę tej kasy jaka była wtedy w klubie? Nie ma się czym martwić, Cupiał doda mu w zimie do połowy i możemy się szykować na el.LM
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: kiedyś KAZIMIERZ teraz tylko Libertów
Offline |
#118
|
|
można przegrać z legią można przegrać z amica ale nie można przegrać z tą kur.wą z drugiej strony błoń N/C
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!
Offline |
#119
|
Qrwa wstyd. Nawet wrócić się nie dało spod stadionu jakoś miło... Wsio w kanałach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: UK
Offline |
#120
|
|
Wezcie przestancie z tymi pojedynczymi nazwiskami, jesli juz "wyrozniasz" kogos negatywnie to moze wymien tez tych, ktorzy zagrali dzis super, chociaz jednego, smialo..
![]()
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing) |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|