
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#11
|
|
Właśnie zakończył się sezon w którym zdezelowany samochód połatany paroma nowymi częściami z Chin uplasował się na wysokiej 5 pozycji. Niemniej jednak nowy sezon za miesiąc a światełka w tunelu jakoby Nasz samochód miał chociaż wjechąć na warsztat naprawczy można szukać niczym igły w stogu siana.
Jesteśmy zdezelowanym samochodem, pęknientym pontonem pośrodku jeziora czy też klubem piłkarskim którym przynosi same straty i nie ma na niego żadnego planu. Wszystko robimy metodą uda,czyli albo się uda albo się nie uda. Kilka klubów już tak próbowało m.in Heko Czermno. Owszem mamy lepsze zaplecze niż Czermno ale plan długofalowy taki sam czyli go brak. Najbardziej boli że za sterami naszego bolidu siedzi kierowca kamikaze któremu szybciej do odejśćia w glorii i chwale podczas efektownego wypadku aniżeli wygrania jakiegokolwiek wyścigu. Szczerze mówiąc teraz można już tylko siadać i płakać, oraz wyciągac notes i zapisywac te przepiękne chwile którymi obdarowywali Nas piłkarze przez ostatnie 15 lat. Tak, zapisujmy te złote zgłoski byśmy mieli co opowiadać dzieciom jak to było w czasach z przed Legii, Lechia i Lechii. Obawiam się ze niedługo w najlepszym wypadku będziemy taką GieKSą Katowice. Jakie przesłanki pozytywne na nowy sezon ? Nie widać. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
|
|