The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 08.05.2014, 14:47
Ponad 30 tys na trybunach do tego chęć zemsty za frajerskie 2-2 i sytuacja w tabeli gdzie goni ich Amica sprawia że ciężko myśleć o pozytywnym wyniku w tym meczu,mimo wszystko cień szansy jest widoczny

1.Z przodu mamy naprawdę mocny skład i zaryzykuje stwierdzenie że duet Sarki + Guerrier do tego Stilić + Chrapek+ Brożek jest jednym z najmocniejszych w lidze,problem niestety zaczyna się z tyłu a jak wiadomo od tyłu zaczyna się cała gra

Brak Głowackiego,Bunozy,Jovanovicia, i 2 strzelca Garguły czyli gramy Burliga,Czekaj,Nalepa,Dudka lub Piotr Brożek

2.Trener Smuda na 2 dni przed meczem modli się żeby nie przegrać i puszcza w świat wiadomość że się obawia porażki (to samo co przed Lechem)

3.Ten mecz nie jest decydujący dla nas ,napewno nie pozbawi nas szans na 3 miejsce


Jak nie przegramy tego w głowach tak jak z Lechem i nie dostaniemy gola w pierwszych 30 minutach to czas będzie grał na korzysć Wisły,napewno wielu szans nie będzie i skuteczność będzie kluczowa

PS: Sędzia Frankowski wydaje się być ok


EDIT//Burliga może ustanowić nowy rekord żółtych kartek ma ich już 15 i jeśli dostanie kolejną to pauzuje kolejne 2 mecze !

Wisła Kraków jest jedynym zespołem w lidze,który nie przegrał w tym sezonie z Legią !

Optymistycznie 1-2 dla Wisły,realnie 3-1 dla Legii,oczekuję ambitnej walki i chęci wygranej
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 08.05.2014 o godz. 15:00.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 08.05.2014, 14:55
0:1 dla Wisły.. Brozando!
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 08.05.2014, 16:39
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
0:1 dla Wisły.. Brozando!
Pełna zgoda,ale w 90 minucie by bardziej ich zabolało i mieli jeszcze większe kompleksy
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 08.05.2014, 17:54
Bez Głowy to raczej mamy marne szanse na zwycięstwo.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 08.05.2014, 18:33
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Bez Głowy to raczej mamy marne szanse na zwycięstwo.
A to Glowa gra w ataku...
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 08.05.2014, 18:36
Zobaczymy na ile starczy zapału do gry naszym piłkarzom. Stawiam na jednobramkowe zwycięstwo którejkolwiek ze stron.
Odpowiedz cytując
sniadecki
Junior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 08.05.2014, 19:22
na taktycznie popełnili przedmeczową analizę
http://taktycznie.net/2014/05/taktyk...tra-smuda.html
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 09.05.2014, 09:26
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Bez Głowy to raczej mamy marne szanse na zwycięstwo.
hm, a ostatnio Głowa ile zagrał w meczu z legią i jak się skończyło?
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 09.05.2014, 11:12
Dwa razy takie cuda się nie dzieją.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 09.05.2014, 12:37
ostatnio to bez Głowy wygraliśmy 5-0

stay calm, mecz meczowi nierówny.Wszystko zależy od pomocy w tym meczu, zarówno u wojskowych jak i u Nas
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 09.05.2014, 13:02
Wolalbym zeby Nalepa nie gral z Czekajem na srodku. Dudke tam, a na lewa byle kogo.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 09.05.2014, 13:20
- Niedługo będziemy w czołówce - zapowiada pomocnik Wisły, który w marcu przy Łazienkowskiej zdobył gola dla krakowian.

Jacek Staszak: Poprzednią bramkę strzelił pan Legii Warszawa, z którą zmierzycie się w piątek. To najtrudniejszy rywal?

Wilde-Donald Guerrier: Są liderem, ale to nie znaczy, że to największy klub w Polsce. Dla mnie najlepsza jest Wisła. Legia jest pierwsza, bo gra w swoim stylu. Ale niedługo my też będziemy w czołówce. Musimy się skupić i ciężko trenować, by osiągać takie wyniki jak Legia, a nawet lepsze.

W marcu zremisowaliście z Legią, choć przegrywaliście 0:2 i graliście w osłabieniu. Niektórzy twierdzą, że po tym meczu poczuliście się zbyt pewnie i stąd późniejsza seria bez wygranej.

- To nie tak. W piłce takie rzeczy się zdarzają. Załóżmy, że Wisła szczęśliwie wygrywa z Realem Madryt. Możemy sobie wyobrazić, że potem gra ze słabszą drużyną od siebie i przegrywa. Taki jest futbol, a to, co ludzie mówią, nie jest prawdą.

Trener Franciszek Smuda mówił, że ma pan problemy fizyczne, które wynikają ze zbyt ciężkich treningów.

- Tak, pierwszy raz gram w Europie i nie byłem przyzwyczajony do tak wymagających zajęć. Wcześniej nie miałem takich przygotowań. To jest trochę jak z piciem mocniejszego alkoholu po raz pierwszy - zawsze masz problem. Dlatego też nie byłem w pełni sił. Teraz na boisku czuję się gorzej niż jesienią, ale krok po kroku się przyzwyczajam. Dużo odpoczywam, wysypiam się i jest coraz lepiej.

A rozwinął się pan jako piłkarz?

- To mój cel i marzenie - rozwijać się w Europie, by zdobywać mistrzostwo z Wisłą. Lubię ciężko pracować i wygrywać.

Trener Smuda mówił, że musi się pan nauczyć taktyki.

- Na to nacisk kładzie nie tylko Smuda, ale też Marcin Broniszewski. Wielu piłkarzy mi też pomogło: Arkadiusz Głowacki, Paweł Brożek, Emmanuel Sarki. Mówią mi, kiedy powinienem zejść do środka, a kiedy obiegać, trzymać się linii bocznej. Szczególnie Broniszewski bardzo mi pomaga. W Haiti tak naprawdę nie mówi się o taktyce. Kiedy gra drużyna narodowa, to po prostu dzwoni się do piłkarzy, oni przyjeżdżają i grają.

Czego nauczył się pan w Wiśle?

- Przede wszystkim pressingu. Dzięki temu wiem, co powinienem robić, kiedy przeciwnik ma piłkę. Wiem też, co powinno się robić, kiedy to my ją rozgrywamy.

Przychodził pan do Krakowa jako lewy obrońca, ale teraz występuje jako lewoskrzydłowy. Czuje się pan komfortowo na obydwu pozycjach?

- A jeszcze wcześniej występowałem jako napastnik. Tak było w kadrach młodzieżowych. Kiedy jednak przyjechałem na zgrupowanie reprezentacji seniorskiej, to okazało się, że lewy obrońca jest kontuzjowany, a selekcjoner zapytał się mnie, czy mógłbym go zastąpić. Zagrałem świetnie i na następne spotkanie kadry zostałem powołany jako obrońca, ale to nie jest moja pozycja. To jak z Garethem Balem. On zaczął grać jako lewy defensor...

...a dziś gra praktycznie wszędzie.

- Dokładnie, ja też mogę grać na każdej pozycji. Lewe skrzydło, prawe skrzydło, jako napastnik, jako "dziesiątka".

Czyli najbardziej lubi pan strzelać bramki.

- Uwielbiam Cristiano Ronaldo, on jest typem snajpera i zdobywa gole w każdym meczu. Zawsze sobie mówię - jeśli nie strzelisz, to nikt cię nie będzie poznawał. Najważniejsze to wygrać i zdobyć bramkę.

Powiedział pan w jednym z wywiadów, że podobnie jak Ronaldo uwielbia pan ćwiczyć mięśnie brzucha.

- Każdego ranka oraz przed snem robię "brzuszki", bo jeśli chcesz się mierzyć z rywalem, to musisz mieć masę.

Zamierza pan wykonywać dodatkową serię przed meczem z Legią?

- Jestem odpowiednio przygotowany, ale każdego ranka i tak robię swoje ćwiczenia, bo taki już jestem. Gdy nadchodzi mecz, to nie forsuję się i robię dosłownie kilkadziesiąt powtórzeń. Potem moje ciało staje się większe, silniejsze, twardsze. To też ćwiczenie mentalne.

A jak się pan czuje przed meczem z Legią?

- W porządku, jestem gotowy. Musimy zagrać dobrze dla każdego z nas, dla drużyny i dla kibiców.

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ow__przed.html
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 09.05.2014, 15:06
Baaardzo by się przydało dzisiaj wygrac na Łazienkowskiej. a. Wszystkim. Szydercom malkontentom . Bóg pomoże będzie 2-1 dla Nas.
Brozinio zawsze miał patent na warszawiaków. Oby.
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 09.05.2014, 15:12
Wszyscy piszą że Burliga może zrobić rekord w kartkach tylko weście pod uwagę że Hajto zrobił to w 23 meczach, a Łukasz ma 29 meczy już. !!!. I pracuje na te kartki w dłuższym sezonie Więc nie ma co porównywać.

Ciężki mecz będzie zobaczymy czy pogoń była słaba czy Wisła taka mocna
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 09.05.2014, 15:21
Tak jak ostatnio Wiślacy śrubowali serię meczów bez punktów, tak teraz mam nadzieję, czeka nas seria z samymi zwycięstwami. Byłoby pięknie, ale to nie takie proste, jak gubienie oczek

Adrenalina już rośnie, nie mogę doczekać się meczu. Zapowiada się piękny wieczór i miejmy nadzieję, że z happy endem. Dziś Warszawa będzie płakać
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 09.05.2014, 15:24
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy piszą że Burliga może zrobić rekord w kartkach tylko weście pod uwagę że Hajto zrobił to w 23 meczach, a Łukasz ma 29 meczy już. !!!. I pracuje na te kartki w dłuższym sezonie Więc nie ma co porównywać.

Ciężki mecz będzie zobaczymy czy pogoń była słaba czy Wisła taka mocna
Ogólnie Burliga jako piłkarz się wyrobił, gra coraz lepiej. Tylko te żółtka często łapie w głupi sposób.
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 09.05.2014, 16:10
Burliga eliminuje sam siebie powinien popracowac nad tymi kartkami i bedzie dobrze


Legia - Wisła 2-4 !!!
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 09.05.2014, 17:30
Sukcesem bedzie wynik taki jak poprzednio no chyba, ze po meczu z Pogonia dalej bedziemy grali dobrze to moze jakas niespodzianke zrobimy
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 09.05.2014, 18:12
Środek obrony wygląda dramatycznie. Obawiam się, że będzie to wyglądało podobnie jak w meczu z Lechem. Tak czy siak walczyć trzeba. Ostatni mecz na Ł3 pokazał, że jak chcemy to potrafimy.
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 09.05.2014, 18:33
Ja tam optymistą przed tym meczem nie jestem, zresztą nie ma podstaw ku temu. Co prawda z Pogonią wygraliśmy gładko i wreszcie Paweł się przełamał, ale w Warszawie znów gramy z przemeblowaną obroną i to jest według mnie największy problem. Remis brałbym w ciemno, ale obawiam się, że nawet z jednym punktem z Wawy nie wrócimy. Obym się jednak mylił.
Odpowiedz cytując
panowie
Senior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 09.05.2014, 19:01
A
T
A
K
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 09.05.2014, 20:08
Nalepa + Czekaj = 12 i 13 zawodnik Legi, wkręcani w ziemię strasznie.. ale co od nich można więcej wymagać.. zero agresji, bezradność.. z przekroju sezonu Legia zasłużyła na mistrza
Ostatnio edytowane przez Lechista69 : 09.05.2014 o godz. 20:15.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 09.05.2014, 20:16
Dalej ktoś wierzy ze Czekaj czy Nalepa t przyszlosc Wisły
Oni już nigdy nie przeszkocza pewnego poziomu...
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 09.05.2014, 20:17
Niestety obrona gra tragicznie.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 09.05.2014, 20:18
i niech mi ktoś qrwa wyjaśni czemu Chavez zapierdala po Chinach gdy obrońca w Krakowie potrzebny
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 09.05.2014, 20:19
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Wolalbym zeby Nalepa nie gral z Czekajem na srodku. Dudke tam, a na lewa byle kogo.
To musiało się tak skończyć. Takiej pary obrońców to nie chciałby trener żadnej ekstraklasowej drużyny, a i pewnie w I lidze mieliby problem. Pogonić w ....u. Nalepa niech wraca do Niecieczy, a Czekajowi proponuję Puszczę Niepołomice. Marnują tylko miejsce w rezerwach komuś kto może jeszcze zrobić jakiś progres.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
dominatorbj
Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 09.05.2014, 20:21
Spoko. Z taka obrona to i tak tragedii nie ma. Tak 4-2 moglobybyc. Remis nie realny. Z taka obrona to trzeba zrobic wszystko aby nie wtopic 5-0
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 09.05.2014, 20:24
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
i niech mi ktoś qrwa wyjaśni czemu Chavez zapierdala po Chinach gdy obrońca w Krakowie potrzebny
Wyjaśnieniem jest $$$$
Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 09.05.2014, 20:24
Brak w obronie Głowackiego, Jovanovicia i Bunozy. No i dlatego jest jak jest. Już lepiej było dać na środek obrony Dudkę (bo kto daje dwóch żółtodziobów na środek obrony przeciwko Legii ?), a na lewą obronę chociażby Piotrka Brożka.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 09.05.2014, 20:25
Szczerze?

Pomoc krojona pod europejskie puchary, obrona zebrana jakby z przypadkowych ludzi.

Piłkarze ofensywni muszą być sfrustrowani mając za sobą takich obrońców - przez co sami obniżają loty.

Zresztą, kompletujac taką kadrę na sezon, prezes czy kto tam pociąga za te sznurki w Wiśle, nie powinien oczekiwać zbyt wiele po takim materiale ludzkim.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:30.