The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 12.04.2014, 12:36
darean napisał(a):Wyświetl post
Błagam trzeba to wygrać bo jak nie to spadany na 7 miejsce ! bo ta zawisza i górnik mają lepszy bilans bramkowy
Kolejność przed podziałem pkt. nie decyduje?
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 12.04.2014, 18:40
Ja .......e
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 12.04.2014, 18:51
Smuda z Bednarzem idą na mistrza
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 12.04.2014, 18:52
ide sie położyć na dnie stawu, w sam raz na poziomie calego dzisiejszego meczu
Powód: drodzy panstwo... ....a mać
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 12.04.2014 o godz. 18:53.
Odpowiedz cytując
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 12.04.2014, 18:55
To nie mecz piłkarski to KABARET ........................KABARET CUPIAŁA .
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 12.04.2014, 18:59
Są dwa plusy podziału na grupy.

1. nie spadniemy bo zakładam że dostaniemy w....... w każdym meczu
2. nie będzie wstydu z żydami bo są w grupie spadkowej
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 12.04.2014, 18:59
To już nawet nie jest symulowanie gry - to jest jawne walenie w tamburyn. To, co się dziś wyprawiało na boisku... toż to poziom C-klasy.

Zburzyć, spalić, zaorać.
Odpowiedz cytując
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 12.04.2014, 19:02
Bednarz, miej, że honor człowieku i podaj się do dymisji.

Wszystko się spie.rdoliło odkąd Łysy poszedł na wojnę z "bandytami".
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 12.04.2014, 19:05
Zostawić Miśkiewicza,Głowe,Chrapka i Stilica reszta sajonara wraz z łysym.Dzisiaj piłkarze pajacyki udowodnili,że nie zasługują nosić Białej Gwiazdy na piersi.Dudka mistrz brawo!!!


pasiaste damy grupie spadkowej YEAH!!
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 12.04.2014, 19:05
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś chce zaszaleć u buka, to niech walnie dokładny wynik 0-1 dla Podbeskidzia. Piłkarze bardzo przykładają się do bojkotu, kasy na europuchary nie ma, po uj się męczyć i dostać wpedol od kozojebców ze stepów, takie rezultaty padały w ostatnich spotkaniach. Podbeskidzie gra o życie, my już nie gramy o nic. Cel minimum został osiągnięty, a w tej grupie kopaczy nikt (oprócz Głowy) nie ma ambicji na coś więcej.
Chłopie że ja Cie nie posłuchałem
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 12.04.2014, 19:07
Ja p.......le.


leze i kwicze

dno dna,komedia pomylek,cyrk z dyrygnetem Dyzmą

dobrze ze sobota,zaraz ide pic.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 12.04.2014, 19:10
Wazne ze dzięki Jackowi i jemu zwycięstwu z bandytyzmem na meczu sa teraz tylko prawdziwi kibice a wyniki to już sa nieważne...
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 12.04.2014, 19:12
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Są dwa plusy podziału na grupy.

1. nie spadniemy bo zakładam że dostaniemy w....... w każdym meczu
2. nie będzie wstydu z żydami bo są w grupie spadkowej
Dzisiejszy wynik pasiastej zdziry jest najlepsxym lekarstwem na to co wyprawiają nasze "wklady" od wielu meczy...

Jak zmieniać trenera to teraz, o nic nie bedziemy grali a mozemy sie zgrywać i budować drużynę przed kolejnym sezonem. Moze Waldek powinien zostac u nas trenerem?

Też idę pić...
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 12.04.2014, 19:15
Niech jakiś zwolennik Smudy (który czyni jak wiadomo cuda) opisze dzisiejszy mecz, z uwzględnieniem wielkiej roli jego geniszu trenerskiego
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 12.04.2014, 19:24
To nie był mecz tylko wizyta u fryzjera.
Sprzedajne ******,w chuja to sobie możecie robić chyba tylko dzieci na trybunach.
No i Garguła z karnym

Piłkarsko to nie ma co tego widowiska oceniać.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 12.04.2014 o godz. 19:30.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
kasiarz
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 12.04.2014, 19:26
Przed meczem Smuda mówił, że ma problem bo na ławce pięciu 3-ligowców.Ale niestety na boisku mieliśmy przynajmniej 6 kolejnych niestety.
Trudne czasy nastały.
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 12.04.2014, 19:28
dzięki Jacusiowi znowu cofnęlliśmy się kilka lat wstecz. Dziękuję za taką politykę prowadzenia klubu. Brak kibiców, brak drużyny, brak wszystkiego.
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 12.04.2014, 19:30
Jezus Chrystus dajcie jakiś link albo gif z tej bramki bo nie uwierzę jak nie zobaczę 0_o
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 12.04.2014, 19:31
Jacusia nie trzeba było w ogóle zatrudniać. Od tego zacznijmy.
..
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 12.04.2014, 19:32
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Dobry kurs jest na Podbeskidzie. Skoro Wisła nie może mi dać radości ze zwycięstw, może chociaż da zarobić
A słowo wynikiem się stało. Ja sobie przynajmniej osłodziłem gorycz porażki dzięki 90 zł, które wygrałem. Dobrze, że posłuchałem rozumu, a nie serca.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 12.04.2014, 20:03
To Bednarz przestrzelil karnego? A moze to on nie mial ambicji pilkarskiiej na boisku? A moze to Bednarz nie mial pomyslu na gre?
DysoN
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 12.04.2014, 20:08
Niektórzy piłkarze nie powinni nigdy więcej założyć koszulki z Białą Gwiazdą.
Jak komuś się coś nie podoba i coś usiłuje załatwić to niech rozwiąże kontrakt a nie wali .. na boisku.
Tyle oceny tej żenady.

I jedna uwaga.
Klarić w sześć minut pokazał więcej niż Brożek we wszystkich meczach na wiosnę.


Obawiam się, że bojkot zakonserwował na stanowiskach dwóch dyletantów Smudę jak i Bednarza.
I niestety jeszcze dość długo będziemy ich oglądać.
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 12.04.2014, 20:14
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Zostawić Miśkiewicza,Głowe,Chrapka i Stilica reszta sajonara wraz z łysym.Dzisiaj piłkarze pajacyki udowodnili,że nie zasługują nosić Białej Gwiazdy na piersi.Dudka mistrz brawo!!!


pasiaste damy grupie spadkowej YEAH!!
Pomimo tego co niedawno pisałem o Szewczyku, to dziś szarpnął na + w moim mniemaniu. W obecnej sytuacji gdy nie gramy o nic (no chyba tylko o to, żeby bardziej się nie kompromitować) ktoś z dwójki Guła/Stilic powinien usiąść na ławce, Chrapka przesunąć do środka, bo na skrzydło to on się nie nadaję, a na bok wystawiać Szewczyka.
Zdecydowanie najbardziej w tym wszystkim szkoda Głowackiego, bo pewnie w tym sezonie już go nie zobaczymy. Najlepszy na boisku zdecydowanie Misiek, który mam nadzieje zamknął usta wszystkim znaFcom, którzy obrzucali go błotem po meczu z Zagłębiem. O zgrozo drugi najlepszy na boisku to Burliga, więc to tylko pokazuje w jakiej formie są piłkarze.
Dziwi mnie jedno. Klaric przez całą rundę nie nadawał się żeby wchodzić na pare/parenaście minut, a dziś jednak już się nadawał. PARODIA
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 12.04.2014, 20:14
Dajcie Brożkowi i Gargule nowiutkie 3letnie kontrakty

Mam nadzieję, Panie Jacku, że jest Pan z siebie dumny ! No i oczywiście z Miśkiewiczem Pan nie przedłuża, sam Pan widzi, nic gość nie łapie ! A Grzesiu Sandomierski wolny przecież
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 12.04.2014, 20:14
Pisałem, że jeśli Podbeskidzie pierwsze strzeli bramkę to dowiezie wygraną do końca, i tak się stało.

Mecz oglądałem tyle co w multilidze. Mówili o jakiejś bójce w tunelu piłkarzy...

Szkoda Głowackiego, jeśli potwierdzą się pierwsze doniesienia to prędko nie zobaczymy go na boisku.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 12.04.2014, 20:17
To chyba Klątwa Nieznanego Kibola. Odląd zaczął się bojkot, wszystko się sypie, wyniki, frekwencja, piłkarze.
Odpowiedz cytując
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 12.04.2014, 20:27
Przy oglądaniu Wisły emocje jak przy piciu Tyskiego : nie wiesz kiedy się porzygasz chociaż wiesz, że to pewne.
I kilka luźnych :
1. Utrzymaliśmy się.
2. Mam nadzieję, że tuje teraz dobrze rosną
3. Nowy kontrakt dla Garguły.
4. Pixel na telebimie się wypalił...
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 12.04.2014, 20:29
Dla mnie ten mecz śmierdzi... ten karny Guły strzelony metr obok... tak bardzo nie chce mi się wierzyć, że nasi kopacze grają gorzej od naszych własnych rezerw, że szukam przyczyn pozasportowych.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 12.04.2014, 20:41
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie ten mecz śmierdzi... ten karny Guły strzelony metr obok... tak bardzo nie chce mi się wierzyć, że nasi kopacze grają gorzej od naszych własnych rezerw, że szukam przyczyn pozasportowych.
W ZSRR wielu skazańców tak wierzyło w Stalina, ze jak ich rozstrzeliwano z jego rozkazu to krzyczeli : Niech żyje Stalin !. Tak samo niektórzy będą wierzyc do końca w Smudę, nawet wtedy gdy będzie nas spuszczał do I ligi w następnym sezonie.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 12.04.2014, 20:58
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy piłkarze nie powinni nigdy więcej założyć koszulki z Białą Gwiazdą.
Jak komuś się coś nie podoba i coś usiłuje załatwić to niech rozwiąże kontrakt a nie wali .. na boisku.
Tyle oceny tej żenady.
I jedna uwaga.
Klarić w sześć minut pokazał więcej niż Brożek we wszystkich meczach na wiosnę.
Obawiam się, że bojkot zakonserwował na stanowiskach dwóch dyletantów Smudę jak i Bednarza.
I niestety jeszcze dość długo będziemy ich oglądać.
Liczę na to, że malejące przychody z meczów wysadzą w lecie w powietrze przynajmniej B. Kto i po co ma przychodzić na trybuny=wydawać kasę na mecze rundy finałowej jak na kilometr widać co jest grane?
Smudzie pewnie przynajmniej do jesieni nic się nie stanie... wszak żadne nieszczęście do lata nam nie grozi.
Dzisiaj koszmar... po jesieni Wisła wydawała się iść w dobrym kierunku, po derbach wszystko się maksymalnie spie.rdoliło:( Co nas czeka w przyszłym sezonie?
Przygnębiająca konferencja ze Smudą - oprócz wypowiedzi przytoczonych w relacji...pierdoły o ratowaniu Wisły..., każda złotówka jest ogromnie klubowi potrzebna(?!)..., bardzo trudne warunki pracy... blablabla.
Ostatnio edytowane przez arti : 12.04.2014 o godz. 21:16.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:33.