The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.04.2014, 18:33. [30 kolejka] WISŁA Kraków - Podbeskidzie, 12 kwietnia, godz. 18:00
VS.











Witam,
przed nami ostatni mecz rundy zasadniczej. W 30 . kolejce podopieczni Franciszka Smudy na własnym stadionie podejmą Podbeskidzie Bielsko-Biała. Oba zespoły są na przeciwległych biegunach naszej ligowej tabeli. Wiślacy plasują się na ‘’upragnionym” czwartym miejscu a Górale znowu walczą o ligowy byt plasują się na 15 pozycji z dorobkiem 28 punktów. W rundzie jesiennej mecz pomiędzy Wisłą a Podbeskidziem zakończył się bezbramkowym remisem. Teraz przyszedł czas na rewanż. Spotkanie ostatniej kolejki rozegrane zostanie w sobotę o godzinie 18:00.


Historia spotkań pomiędzy

Wisłą Kraków a Podbeskidziem Bielsko Biała.

Sezon 2007/08 – brak spotkań.

Sezon 2008/09 – brak spotkań.

Sezon 2009/10 – brak spotkań

Sezon 2010/11 – brak spotkań.

Sezon 2011/12 - 29 października 2011, 18:00, Wisła Kraków – Podbeskidzie 0:1, Juraj Dančík 26

Sezon 2012/13 - 4 marca 2013, 18:30, Wisła Kraków – Podbeskidzie 0:0





Z obozu rywala.



Podbeskidzie Bielsko-Biała, już drugi sezon z rzędu walczy o utrzymanie praktycznie do ostatniej kolejki. O ile w poprzednim sezonie ta sztuka Góralom się udała to w tym może to być zadanie ciężkie do zrealizowania. Nadzieją dla Bielszczan jest spłaszczenie dołu tabeli po podziale punktowym. Nasi najbliżsi rywale odnieśli tylko pięć zwycięstw w tym sezonie i aż trzynastokrotnie dzieli się punktami z przeciwnikami. Na wyjazdowe zwycięstwo podopieczni Leszka Ojrzyńskiego czekali aż do 28 kolejki kiedy to sensacyjnie wygrali w Chorzowie po kontrowersyjnym karnym 1:0.

Podbeskidzie to zespół który w ofensywie prezentuje się praktycznie najsłabiej w lidze, do tej pory zawodnicy Bielska potrafili tylko 26 razy skierować piłkę do siatki rywali, takim samym osiągnięciem poszczycić się może łódzki Widzew. Nie dziwi więc to, że oba klubu znajdują się na pozycjach zagrożonych spadkiem.






Górale pod lupą.





Przeglądając kadrę naszego kolejnego przeciwnika zauważyć można, że Bielsko to zespół pozbawiony gwiazd a także zawodników, którzy wybijają się ponad ligową rzeczywistość. Nie oznacza to jednak, że należy piłkarzy z Bielska Białej w jakikolwiek sposób lekceważyć. Warto zwrócić uwagę na Marka Sokołowskiego, który mimo swojego wieku nada jest ważną postacią w zespole Leszka Ojrzyńskiego. Trudno żeby było inaczej, skoro pomocnik Górali ma na swoim koncie sześć trafień i jest.. najlepszym strzelcem drużyny. Na uwagę zasługuje jeszcze obsada bramki, którą strzeże Richard Zajac który w kilku spotkaniach uratował punkty zespołowi. Kolejnymi ważnymi punktami w drużynie są Piotr Malinowski oraz obrońca Błażej Telichowski. Na uwagę zasługuje również Dariusz Łatka, może na za swoją grę ale za kolekcjonowanie żółtych kartek, gracz drugiej linii zebrał ich już w tym sezonie jedenaście.








Kryzys Wisły, Smuda i cuda?





Jeżeli pierwszą porażkę na wiosnę można było uznać za wypadek przy pracy, nad drugą i kolejną należałoby się już głębiej zastanowić. Wiślacy ostatni raz smak zwycięstwa poczuli w derbowym pojedynku z sąsiadką z drugiej strony Błoń. Od tego czasu podopieczni Franciszka Smudy zanotowali cztery porażki i dwa remisy. Twierdza na Reymonta przestała istnieć a zespoły tu przyjeżdżające robią z Wisłą co chcą zaskakując ją najprostszymi sposobami. Może brakuje szczęścia? Może umiejętności? Może piłkarze zostali zajechani podczas przygotowań? Na te pytania odpowiedź zna trener Wisły – Franciszek Smuda, który tłumaczy się ze słabszej postawy swoich zawodników, kontuzjami, wąską kadrą – co oczywiście zostaje przez kibiców przyjęte, bo każdy widzi jak jest naprawdę. Ale dobrze każdy również wie, że Smuda widzi drzazgi w oczach innych a nie widzi drewna w swoim oku. Uważając, że podczas przygotowań wszystko zostało wykonane zgodnie z planem. Patrząc na formę naszych piłkarzy można mieć pewne wątpliwości.








Upragnione czwarte miejsce..

Można to już powiedzieć wprost, Wisła walczy.. walczy o czwartą pozycję, która stawia nas w teoretycznie lepszym położeniu przed startem rundy finałowej. Tylko czy to naprawdę ma takie znaczenie. Czyżby w klubie większą wagę przykładano do kalkulowania niż do zasad fair play? Sytuacja w której aktualnie się znajdujemy do złudzenia przypomina mi sytuację Górnika Zabrze, który w poprzednim sezonie nagle stracił życiową formę i z miejsca pucharowego spadł na bezpieczną dalszą pozycję ustępując beniaminkowi z Gliwic i dostarczając punkty innym zespołom.








Dziesiątkowana Wisła przygotowuje się do sobotniego pojedynku.

W sobotnie popołudnie Franciszek Smuda, na pewno nie będzie mógł skorzystać z usług Ostoi Stjepnovicia, Donalda Guerriera oraz Gordana Bunozy – którzy zmuszeni są pauzować za nadmiar żółtych kartek. Żeby tego było mało to przez kontuzję ze składu wypadli Michał Nalepa i Michał Chrapek. Na uraz narzeka również Dariusz Dudka a ciągle do końca nie jest wyleczony Łukasz Garguła i Paweł Brożek. Patrząc na naszą ławkę rezerwowych aż strach pomyśleć kto na niej w sobotę będzie miał zaszczyt usiąść.








Fatum Bielska.

Piłkarzom Białej Gwiazdy zespół z Bielska śni się po nocach. Wiślacy przed własną publicznością jeszcze z Podbeskidziem nie wygrali! Raz udało się zremisować a dwa razy ( w tym raz w Pucharze Polski) zespół z Bielska okazał się lepszy wygrywając w Krakowie 1:0. Czas chyba na przełamanie fatalnej passy, który pozostawia za sobą mały smród, bo bielszczanie to nie jest zespół klasy światowej a jednak znalazł patent na wygrywanie na R22.





Terminarz XXX kolejki TM Ekstraklasy:


Górnik Zabrze - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Korona Kielce - Cracovia
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów

Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 18:00.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.04.2014, 19:03
Najciekawsze dla mnie to ile widzów będzie na meczu. Stawiam że 3,5 tysiąca.
W kwestii wyniku - niech sobie Smuda i kopacze robią co chcą... jak potem nie dostaną kasy bo nie będzie z czego zapłacić (bo mało łosi zapłaci i przyjdzie oglądać kiepskie udawanie) to może oprzytomnieją.
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 08.04.2014, 19:25
WISLAZWE zalozyl temat meczowy meczu przy R22 wiec nie przegramy

2 ostatnie zalozyl framat i oba przegralismy. Nie to zeby moja jakas personalna wycieczka poprostu drobna sugestia
Powód: Osobiste wycieczki
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 09.04.2014 o godz. 07:20.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 08.04.2014, 20:20
arti napisał(a):Wyświetl post
Najciekawsze dla mnie to ile widzów będzie na meczu. Stawiam że 3,5 tysiąca.
Po takim widowisku jak mecz z Widzewem - nie zdziwię się...

Stawiam na wygraną, ale tylko dlatego, że każda seria musi się kiedyś skończyć. No, ale niektórzy pisali podobnie przed Widzewem...

Jest źle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 08.04.2014, 21:18
Patrząc na ostatnie wyniki oraz na formę Brożka (reszty zresztą też) to wyczuwam, że będzie to kolejna ligowa kopanina a o tym która drużyna wygra zdecyduje farfocel po indywidualnym błędzie któregoś z zawodników.

Stawiam na 1-0 dla Wisełki po golu Garguły.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 08.04.2014, 22:28
Ruch wygrał, to wreszcie i My możemy wygrać

Mam nadzieje że wygramy po tak przegrywać bez końca też się nie da (zbyt to podejrzane). Zatem wymęczone zwycięstwo.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 08.04.2014, 22:42
cięzka tabela...
Ruch gra na Zawiszy, pewnie dostanie w ....ę. Zawisza bedzie miał 45 pkt czyli tyle co my, w bilansie leszy.
Pogon gra u siebie z Widzewem którego powinna ograć.Bedzie miec 47 pkt czyli tyle co Ruch.
Mega cięzko będzie Nam utrzymać 4 pozycję dzieki przecwnikom ....a aby byc na pudle wystarczy wygrać. remis nic nie da..
chujnia.
chyba że Ruch na Zawiszy zremisuje,a my wygramy wtedy dzięki kolejnemu chujowemu bilansowi utrzymamy 4 pozycje
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 08.04.2014, 23:18
szprotson napisał(a):Wyświetl post
cięzka tabela...
Ruch gra na Zawiszy, pewnie dostanie w ....ę. Zawisza bedzie miał 45 pkt czyli tyle co my, w bilansie leszy.
Pogon gra u siebie z Widzewem którego powinna ograć.Bedzie miec 47 pkt czyli tyle co Ruch.
Mega cięzko będzie Nam utrzymać 4 pozycję dzieki przecwnikom ....a aby byc na pudle wystarczy wygrać. remis nic nie da..
chujnia.
chyba że Ruch na Zawiszy zremisuje,a my wygramy wtedy dzięki kolejnemu chujowemu bilansowi utrzymamy 4 pozycje
Wszystko wuj, punkty przez pół między 2 a 8 będą 3 punkty różnicy więc jeszcze możemy być 2 jak i 8.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
pawkas1992
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 09.04.2014, 08:47
dać szanse zagrać od pierwszej minuty Bieszczadowi,Klariciowi!!!,Bartoszowi,Szewczykowi przecież my i tak o nic już nie gramy.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 09.04.2014, 10:01
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Wszystko wuj, punkty przez pół między 2 a 8 będą 3 punkty różnicy więc jeszcze możemy być 2 jak i 8.
ale ja tutaj mówie o sytuacji przed dzieleniem punktow
druzyna z 4 miejsca ma o jeden mecz więcej u siebie
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.04.2014, 10:05
serce mówi zwyciestwo, rozum 0-1 dla tsp
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 09.04.2014, 11:04
Dobry kurs jest na Podbeskidzie. Skoro Wisła nie może mi dać radości ze zwycięstw, może chociaż da zarobić
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 09.04.2014, 17:09
Zleją nas czy nie zleją? Żaden wynik mnie nie zdziwi, nawet nie mam zamiaru się denerwować.
What's new?

Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 09.04.2014, 17:43
4:0 dla Wisły, 3x Brożek 1x Stillić
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 09.04.2014, 17:55
Po prostu emocje w tej marnej lidze sie skonczyly, MP dla warszawskiej druzyny, a o LE pewnie powalcza i sprobuja sie nie skompromitowac w eliminacjach Amica i Pogon , jedynie co do spadkowiczow moze byc ciekawie tzn kto do Widzewa dolaczy zebys spasc z ligi
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 09.04.2014, 22:37
0:0, względnie 1:1.
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 10.04.2014, 08:32
Niestety, logika wskazuje na kolejną porażkę – Bielsko ma coraz bardziej realne szanse na utrzymanie, my w jakiej dyspozycji jesteśmy to doskonale wiadomo. Do tego chyba już oficjalnie nie gramy o nic, przynajmniej w tej rundzie. Choć i dalej cudów trudno się spodziewać, zepną się na Legię i Lecha (bo przemila sąsiadka będzie się kopać po czole na zupełnie innym poziomie) i tyle.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 10.04.2014, 10:23
Dobrze byłoby zająć 3 miejsce. Chociażby dlatego, że w przypadku takiej samej liczby punktów na koniec sezonu o zajętym miejscu decyduje pozycja drużyny na koniec sezonu zasadniczego (nie bilans bramkowy, nie mecze bezpośrednie). A po podziale punktów walka łeb w łeb i kilka drużyn z taką samą liczbą punktów na koniec sezonu są bardzo prawdopodobne. Odpuszczenie walki o jak najwyższą pozycję może się na nas srogo zemścić.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 10.04.2014, 10:29
Wątpię by nasi piłkarze grali z większym zaangażowaniem niż w Łodzi.
Górale łatwo skóry nie sprzedadzą.
Jeśli Wisła pierwsza strzeli bramkę to wygra, jeśli straci, to goście wyjadą z minimum jednym punktem.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 10.04.2014, 11:33
Podbeskidzie Bielsko Biała czyli jak to mówią Hiszpanie -La Bestia Negra Wisły Kraków
Bardzo niewygodny rywal,ambitny i walczący do ostatniej minuty nawet gdy przegrywa 2 trafieniami

Na Reymonta 22 jeszcze nigdy z nimi nie wygraliśmy, do tego nasza passa 6 spotkań bez wygranej(najgorsza w 21 wieku,najgorsza od 17 lat !) i fakt że nie zagra Bunoza,Guerrier oraz Stjepanović sprawia że trzeba się obawiać tego meczu(możliwy brak Chrapka)

Podbeskidzie nie ma piłkarzy z piłkarską jakością,nie gra pięknie w piłkę ale jest chyba najbardziej walecznym klubem w ekstraklasie i jeśli nie zagramy z pełnym zaangażowaniem to jak najbardziej możemy stracić kolejne punkty


Kto jak kto ale my na lekceważenie Podbeskidzia nie mamy prawa sobie pozwolić,liczę że zaatakujemy od 1 do ostatniej minuty meczu i przerwiemy fatalną passę bez wygranej,najwyższa pora

EDIT: Miejscem w tabeli bym się specjalnie na ten moment nie przejmował,naszym problemem jest to jak gramy na wiosnę,a gramy fatalnie a to czy zajmiemy 3 czy 4 miejsce nic nie zmieni gdy pojedziemy na 3 mecze wyjazdowe i nie ugramy tam nic
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 10.04.2014 o godz. 11:42.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 10.04.2014, 21:04
Piłkarze powinni zagrać też dla siebie. Mecz o nic, więc i może ten luz będzie pomocny do ugrania 3 pkt?
What's new?

Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 11.04.2014, 09:51
Sobotnie spotkanie pomiędzy Wisłą Kraków a Podbeskidziem Bielsko-Biała poprowadzi Jarosław Przybył. Dla arbitra z Kluczborka ten sezon jest debiutanckim na poziomie Ekstraklasy. Do tej pory prowadził 4 spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej. Piłkarze Białej Gwiazdy oraz kibice powinni mieć z nim miłe wspomnienia bo już w tym sezonie prowadził spotkanie z udziałem podopiecznych Franciszka Smudy, było to w 1/16 PP z Zagłębiem Sosnowiec. Wiślacy wygrali tamto spotkanie 4:0.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
panowie
Senior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 11.04.2014, 10:56
Grzegorz Wojtowicz @WojtowiczG

"Skład Wisły an PB-B: Miśkiewicz - Burliga, Głowa, Uryga, Pio. Brożek - Dudka, Chrapek - Sarki, Stilić, Garguła - Pa. Brożek."
A
T
A
K
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 11.04.2014, 20:41
Rzut oka w tabele wskazuje, że wyciągniemy remis. Po heroicznej walce

W sumie w tym meczu nieważny jest wynik, ważne żeby po nim zająć czwarte miejsce w tabeli.
Odpowiedz cytując
dominatorbj
Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 11.04.2014, 20:53
Sklad:
Miśkiewicz - Burliga, Głowa, Uryga, Brożek - Dudka, Chrapek - Sarki, Stilić, Garguła - Brożek.

W tym kontuzjowany Brożek i Chrapek. Do tego Uryga, który nie ma prawa grać w zespole liczącym się w walce o puchary.

Cytat:
Na rezerwie: Rezerwowi? Zawodnicy z trzeciej ligi: Bartosz, Żemło, Lech, Szewczyk, Klarić
No i do tego kontuzjowani, którzy od dawna nie grają.

Całość wygląda dosyć ponuro. Absolutnie nie mamy kadry aby walczyć o puchary i nie zdziwię się jak przegramy z Podbeskidziem. No, ale wiara czyni cuda.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 12.04.2014, 10:07
Tak jak w przypadku Widzewa i Zagłębia można było oczekiwać w.......u,tak tutaj wszystko się może zdarzyć.
Kolejną porażkę u siebie już będzie ciezko wytłumaczyc. Górale wyjdą na nas agresywnie i pewnie szybko wybiją piłkę z głowy.
Kopanina straszna i koniec końców pewnie 0:0 albo 1:1.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 12.04.2014, 10:12
Jak ktoś chce zaszaleć u buka, to niech walnie dokładny wynik 0-1 dla Podbeskidzia. Piłkarze bardzo przykładają się do bojkotu, kasy na europuchary nie ma, po uj się męczyć i dostać wpedol od kozojebców ze stepów, takie rezultaty padały w ostatnich spotkaniach. Podbeskidzie gra o życie, my już nie gramy o nic. Cel minimum został osiągnięty, a w tej grupie kopaczy nikt (oprócz Głowy) nie ma ambicji na coś więcej.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 12.04.2014, 11:26
Witam meczowa siedemnastka na szybko:

Bramkarze: Miśkiewicz, Bieszczad
Obrońcy: Burliga, Głowacki, Uryga, Żemło, Piotr Brożek, Bartosz.
Pomocnicy: Chrapek, Stilič, Sarki, Garguła, Dudka, Szewczyk, Lech.
Napastnicy: Paweł Brożek, Klarič
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 12.04.2014, 11:34
Nie ma Burdenskiego.. całe szczęście.

Dzisiaj chyba już nie ma wyjścia, zobaczymy występ Klaricia choć kilku- minutowy
Odpowiedz cytując
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 12.04.2014, 12:26
Błagam trzeba to wygrać bo jak nie to spadany na 7 miejsce ! bo ta zawisza i górnik mają lepszy bilans bramkowy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:04.