
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Derby zakończą się: | |||
| ZWYCIĘSTWEM! |
|
47 | 20,98% |
| ZDECYDOWANYM ZWYCIĘSTWEM! |
|
177 | 79,02% |
| Głosujących: 224. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#11
|
|
A ty dalej nie rozumiesz, że działacie na szkodę klubu, któremu rzekomo kibicujecie.
Chcesz zaprotestować przeciw głupim przepisom/głupiej władzy, to zorganizuj jakiś Majdan, odpalcie tam tysiące rac, zróbcie barykady, może nawet ktoś was poleje armatką i będziecie prawdziwymi bohaterami. Tak trudno zrozumieć, że racami na stadionie wyrządzacie krzywdę klubowi i innym kibicom? |
|
|

|
||||||
|
|