
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#31
|
|
Bunoza - man o the match
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#32
|
|
Bunozy?! Winę w 90% ponosi ten, kto w dziecinny sposób stracił piłkę po drugiej stronie boiska. Nie mam pewnosci kto to byl?
![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Offline |
#33
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#34
|
Tal, Bunozy - po cholere go łapał, skoro miał żółtko? sprokurował czerwień i stratę gola. Swoją drogą bydgoszczanie chyba uczyli sie dopingu od pasożydów w 1 lidze, cały mecz dopingują Wisłę - tym bardziej szkoda durnego zachowania Bunozy, bo zrobiła się lipa.
Ostatnio edytowane przez danpe_ : 19.10.2013 o godz. 16:16.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#35
|
|
Kubeł zimnej wody na głowy naszych piłkarzy. Mysle, że mimo wszystko przyda sie ta porazka, szkoda tylko ze taka wysoka
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#36
|
|
Ewidentnie Stolarski i Guerrier nie nadają się na boki obrony. Może za jakiś czas tak, ale nie na chwilę obecną.
Na kogo niby? Zmiany były i jasno pokazały, jaką mamy ławkę, skoro strata Burligi jest dla nas ciosem. Dopóki graliśmy w jedenastu Zawisza mógł się poślinić.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.10.2013 o godz. 16:20.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline |
#37
|
|
Bez wątpienia Carlos i Goulon mieliby u nasi pewny plac
![]()
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)" |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#38
|
|
Szkoda Garguły, bo co się chłop nabiegał i nawalczył to jego.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#39
|
A Bydgoszcz to najwyraźniej kolejna, zakompleksiona na punkcie Wisły mieścina. Drugie Kielce? ![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#40
|
|
Dobrze, że to się stało teraz, w meczu bez historii. Dzięki dla Bunozy za zjebanie meczu w pojedynkę.
Franz wie co ma robić. Niezłe pastwisko na trybunach, prawie jak w Kielcach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#41
|
|
Wisła była słabsza o klasę podobnie jak w meczach z Górnikiem, Pogonią, Cracovią i Ruchem... Fart musiał się kiedyś skończyć.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#42
|
Paradoksalnie - największe jaja w obronie odwalali Stolarski i Guerrier. Jeżeli ktoś się zastanawiał dlaczego gra Burliga i czemu przymierzamy się do Piotrka Brożka, to po tym meczu już nie musi. Nawet zakładając że wie, to pytanie czy ma kim. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#43
|
Gordan gra świetną rundę, ale tutaj indywidualnie położył cały mecz. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#44
|
|
No cóż, to musiało się kiedyś stac. Szkoda tylko, że stało się u bydgoskich kompleksiarzy.
Bardzo słabo Brożek, bardzo, bardzo. Te jego niedokładne odegrania przy agresywnej grze Zawiszy musiały tak się skończyc. Niezbyt mądrze zachował się Bunoza, ba, bardzo głupio. Smudzie można zarzucic słabą obsadę prawego skrzydła. Sarki nie jest orłem w defensywie, a i po Stolarskim można było się spodziewac, że nie będzie sobie radził. Może trzeba odłożyc spekulacje na temat zagranicznych wojaży, a trochę ograc się w Polsce. Szkoda, że Donald nie wyszedł od początku na lewym skrzydle. No ale jak ma się króciutką ławeczkę, to ciężko byc niepokonanym. I tak udawało nam się nad wyraz długo. Aha, wielki szacunek dla wszystkich wyjazdowiczów i dzięki za dobre reprezentowanie Wisły! ![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: SKMK
Offline |
#45
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#46
|
|
Zadaniem obrońcy jest nie dopuścić do jej straty. Nie czarujmy się, 60% sędziów drugiej by za to nie dała.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Member
Od: 08.2013
Offline |
#47
|
|
1 porażka. W sumie przyda się kubeł zimnej wody.
Bunoza ten 2 faul zrobił zupełnie bez sensu. Już akcje wcześniej robił to samo. Cwaniactwo przeciwnika + delikatny sędzia i czerwień. Stolarski pokazał o ile klas na chwilę obecną jest od niego lepszy Burliga, któremu też zdarzają się kiksy. Mam również zastrzeżenia do Garguły który mógł 2 razy powinien zagrać do Sarkiego, do Rafała za katastrofalne podanie do Brożka i Chrapka za zmarnowanie setki. Generalnie tragedii nie było do czerwieni, ale muszą popracować nad grą na wyjazdach. |
|
|
|
Member
Od: 09.2010
Offline |
#48
|
|
Zgadza się, ale kiedy na początku 2 polowy miał zagrać otwierającą piłkę do Sarkiego to zaczął się bawić. Było by 2:0 i po meczu.
Boguski na skrzydle jest totalnym nieporozumieniem. Nie radzi sobie gość zupełnie. Graliśmy bez lewego pomocnika prawie cały mecz. Stolarskiego Juventus chyba na razie odpuści. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#49
|
|
Kiedys ta porazka musiała nastapic ale nie spodziewałem sie, ze z beniaminkiem z Bydgoszczy :/ I nie zrozumiem co trzeba miec w głowie zeby tak inne mecze rozgrywac na wyjedzie i na własnym stadionie. Tylko z Korona potrafilismy grac cały czas dobrze, do konca i były tego efekty a reszta taka sama czyli bardzo słaba. Nie ma co bez wzmocnien na pewno sie nie obejdzie. Na szczescie gramy teraz na R22 kolejne 2 spotkania wiec musimy sobie wtedy odbic dzisiejsza porazke
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#50
|
|
nawet nie wiedziałem, że w tej Bydgoszczy takie zakompleksione chłopaki i dziewczyny mieszkają.
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#51
|
|
Bo jest obrońcą, którego podstawowym zadaniem jest nie przepuścić w takiej sytuacji zawodnika do wyjścia sam na sam z bramkarzem. Bunoza nigdy nie należał do kalkulujących obrońców, zawsze grał bezkompromisowo, na pograniczu faulu. Zgodnie z zasadą "piłka może przejść, zawodnik już nie". Zareagował instynktownie.To zresztą decyduje o tym, ze w tym sezonie zalicza dobrą rundę. Moim zdaniem zrobił to co do niego należało. Zadecydowała strata po drugiej stronie boiska.
![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#52
|
|
Czu Boguski potrafi zrobić cokolwiek prócz pozorowania walki o piłkę?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#53
|
|
I tak co poniektórzy na forum zejdą na ziemię. Zamiast żałosnych rozważań o awansie do pucharów znowu zobaczą Wisłę taką jaka jest, czyli słabą kadrowo i osiągającą wyniki ponad stan. Gramy o pierwszą 8. To jest realny cel a nie żadne zdobywanie europy. To sezon na nowe poukładanie klubu, oddłużenie a nie na sukcesy.
Bunoza jednak zagrał bezmyślnie, stare koszmary wróciły. Stolarski słabo słabo. Myślę że gdyby nie bezmyślność Bunozy to zremisowalibyśmy ten mecz jak mamy w zwyczaju robić na wyjazdach. Teraz PP i może tu uda się coś ugrać ![]() ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#54
|
|
Zdobyc 3 punkty na warszawiakach, żeby potem stracić je w Bydgoszczy...
A z przebiegu gry, to myśmy nawet na tę jedną bramkę nie zasługiwali. Zawisza nas kompletnie stłamsił. Miałem nadzieję, że fart Smudy nas pociągnie. Widac jednak, że czas przestać liczyć na farta tylko zabrać się za budowę sensownego zespołu. Do konca jesieni jeszcze trochę punktów pogubimy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#55
|
|
Panowie czy tylko ja widziałem inaczej? Przecież nie było drugiej żółtej kartki! Tym bardziej że było to rownoznaczne z pokazaniem czerwonej. Rzadko krytykuje pracę sędziów.
Piłkarz Zawiszy wykorzystał szansę i położył się jak dziecko. W angielskiej lidze sędzia zasmialby się mu w twarz, z politowaniem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#56
|
|
Druga żółta oczywista i bezdyskusyjna. Trzeba było grać Haitańczym od początku 2 połowy. Ale to akurat jest zupełnie nieistotne. Z przebiegu meczu powinno być około 5:0 więc wynik i tak jest daleko lepszy od gry.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#57
|
|
Obrońców obok zadań oczywistych powinno zobowiązywać się też do myślenia o dobrze zespołu tj. wyniku po 90 minutach. Gordan albo zapominał o kartce, albo odłączyło mu prąd, bo reakcji sędziego można się było spodziewać (czy słuszna, czy nie można oczywiście dyskutować) FraMat napisał(a):
Ostatnio edytowane przez d : 19.10.2013 o godz. 16:50.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#58
|
|
Dawno takiej padliny w środku boiska nie było jak dziś. Piłkarze powinni to spotkanie obejrzeć ze 3 razy i zobaczyć jak SŁABO dziś wykonywali proste podania do partnerów.
Gdzie tu miejsce na szlifowanie taktyki, wypracowywanie automatyzmów jak podstawowy element piłkarskiego rzemiosła leży i kwiczy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#59
|
|
Gratulacje dla "kibiców" Zawiszy . Znaleźli się w elitarnym klubie największych kompleksiarzy ligi wespół z parchami i koroniarzami. Niezmiernie trudne to zadanie ale bydgoscy chłopcy temu podołali.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#60
|
|
Miśkiewicz - błąd przy bramce na 1-1 ,jak sie zdecydowal na wyjscie to powinien ta pilke wybic ,a takto tego nie zrobil i Goulon mial ulatwione zadanie
Stolarski - dziś był ogrywany jak junior ,ten mecz to kubeł zimnej wody na jego głowę i wszystkich którzy mowia ze jest juz gwiazda Bunoza - mimo że ta kontra to nie jego wina ,to chyba nie powinien faulować ,czerwona kartka opłakana w skutkach Chrapek - zjebał 100% sytuacje przy wyniku 1-1 Garguła - dzis najlepszy na boisku |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|