|
Wskażcie na forach kibiców Legii, w komentarzach na Weszło i innych portalach sportowych, czy na forach kibicowskich przypadki pompowania balonika przez kibiców Legii. Wskażcie też podobne wypowiedzi jakiejkolwiek osoby z klubu. Kibice w większości albo jadą po klubie na jakość wzmocnień albo twierdzą, że zespół jest osłabiony, ewentualnie liczą na LE. To samo klub. Wielu kibiców aż zarzuca brak wiary pikarzom.
Część dziennikarzy pompuje atmosferę, bo takie pompowanie uważają za swoją rolę, za powinność dziennikarską. Przed każdym większym wydarzeniem czy w piłce, czy tenisie itp. to robią. I ja się im nie dziwię. Część niedzielnych kibiców piłki (raczej nie tych chodzących na stadiony, tylko tych przed TV) strasznie się tym nakręca.
Ostatnio edytowane przez -ja123- : 08.07.2013 o godz. 15:19.
|