The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 11.03.2013, 12:35
tylko idiota bez ambicji powie 13 czy 5 miejsce to jeden .... wiec zastanów sie.
za 5 miejsce są o wiele większe gratyfikacje finansowe niż za 13.
wymagasz ambicji od piłkarzy a sam jej nie masz?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 11.03.2013, 12:55
A ty skąd żeś się urwał? Jaka ambicja?

Chłopie...zastanów się dwa razy zanim coś chlapniesz. Sam klub ma na to wyjebane, a oczekujesz tego z mojej strony?...
Pomyśl!
Dlaczego masz Kulawika, Sarkiego, Kosowskiego? No chyba nie dlatego żeby walczyć o gratyfikacje finansowe.

Ten sezon ligowy to już historia, został dawno spisany na straty. PP jest naszym priorytetem.
Tylko idiota tego nie dostrzega.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 11.03.2013 o godz. 13:17.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 11.03.2013, 13:15
normalna ambicja normalnego człowieka który woli być 5 niż 13nasty.

to że klub realnie ocenił szansę czyli spisał sezon na straty nie znaczy ze wszyscy tak mają zrobic ja .......e.
piłakrze w kazdym meczu walczą o wygraną, jesli ktokolwiek o nią nie walczy to jest ....ą niegodną uprawiania tego sportu.

I nie rozumiem płaczu dlaczego mamy Kulawika, Sarkiego czy Kose. Mamy tych na których nas stać a nie dlatego ze sezon spisalismy na straty, gdyby było tak jak mówisz gralibyśmy tą runde składem z Bełchatowa.
No ale słabe wyniki najlepiej podsumowac ze to specjalnie, ze sezon spisany na straty przed jego rozpoczęciem.
Oby piłkarze nie czytali tego forum bo podejdą do tematu jak Ty.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 11.03.2013, 13:44
Jakiś duch olimpijskiej rywalizacji, Cię kolego ogarnął. To nie skoki narciarskie gdzie każde miejsce jest punktowane do łącznej klasyfikacji. To piłkarska ekstraklasa, gdzie tylko miejsca podium, no w ostateczności 1-4 są celem samym w sobie.
Dla takiego klubu jak Wisła, 5 czy 13... jest odbierane jednoznacznie - PORAŻKA! DNO! ROZCZAROWANIE! Sezon został spisany na straty , czy ci się to podoba czy nie. Celem było/jest utrzymanie i zdobycie PP, więc nie zagłębiaj się już w jakieś wyższe annały uprawiania piłki nożnej.
Uświadom sobie, że są mecze ważne i są ważniejsze, w naszym wypadku, priorytet to puchar Polski.
A w lidze? powolutku powinniśmy ogrywać małolatów i zapewniam Cię ,że będzie to z większym pożytkiem dla klubu niż walka do upadłego o żałosne 5 miejsce.

A kto tu płacze? Oczywiście że Kosa, Kulawik, Sarki są tylko po to by dograć bezpiecznie sezon, na więcej nikt o zdrowych zmysłach nie liczy. Ich apanaże i kasa za Meliksona rekompensuje te twoje śmieszne gratyfikacje.

A piłkarze nie grają o miejsca 5-13, mają na to wyjebane, tak jak i ja.. (cóż poradzisz, syndrom zwycięzcy)
W większości walczą o swoją przyszłość i nowe kontrakty.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 11.03.2013 o godz. 13:55.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 11.03.2013, 13:48
W tej lidze to jeszcze mozna zajac miejsce pucharowe..
walczyc do konca i wierzyc, wszystko jest mozliwe. poradzili sobie z wiceliderem na wyjezdzie mocno oslabieni bedac zespolem LEPSZYM i zasluzenie zwyciezajac. wiec jakis promyk nadziei jest, byle podtrzymac passe.

a to ktore miejsce zajmiemy jest wazne, z punktu medialnego, finansowego, marketingowego i wazny jest jak najwiekszy dorobek punktowy do tabeli wszechczasow, w ktorej zajmujemy 2 miejsce.

o ambicji nie wspominajac... maja walczyc w kazdym meczu niezaleznie od miejsca ktore zajmuja.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 11.03.2013 o godz. 13:53.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 11.03.2013, 14:01
Bzdury gadasz Dariook : Canal Plus daje ogromne pieniądze za miejsce w tabeli na koniec sezonu. Myślę, że jeśli Kulawik nawet wygrałby puchar polski a w lidze zajął 13 miejsce i tak by poleciał. Wiadomo priorytet puchar polski, bo można od strony kuchni dostać się do europejskich pucharów, ale to wcale nie oznacza, że piłkarze wyłożą lachę na ligę.

A tym bardziej Cupiał.
Nikt nie pozwoli na zasadzie 5 czy 13 jeden 'ch' olać ligi. Za duże pieniądze wchodzą w grę, comprende?
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 11.03.2013, 14:05
aNouc napisał(a):Wyświetl post
W tej lidze to jeszcze mozna zajac miejsce pucharowe..
walczyc do konca i wierzyc, wszystko jest mozliwe. poradzili sobie z wiceliderem na wyjezdzie mocno oslabieni bedac zespolem LEPSZYM i zasluzenie zwyciezajac. wiec jakis promyk nadziei jest, byle podtrzymac passe.

a to ktore miejsce zajmiemy jest wazne, z punktu medialnego, finansowego, marketingowego i wazny jest jak najwiekszy dorobek punktowy do tabeli wszechczasow, w ktorej zajmujemy 2 miejsce.

o ambicji nie wspominajac... maja walczyc w kazdym meczu niezaleznie od miejsca ktore zajmuja.
Akurat w tych aspektach, jesteśmy na czele tabeli nieudolności.

Ps: Każde miejsce inne niż podium, zostanie odebrane jako porażka. Dla takiego klubu jak Wisła, to oczywiste.

A tabela wszechczasów...Kogoś ona interesuje?

s1mone napisał(a):Wyświetl post
Bzdury gadasz Dariook : Canal Plus daje ogromne pieniądze za miejsce w tabeli na koniec sezonu. Myślę, że jeśli Kulawik nawet wygrałby puchar polski a w lidze zajął 13 miejsce i tak by poleciał. Wiadomo priorytet puchar polski, bo można od strony kuchni dostać się do europejskich pucharów, ale to wcale nie oznacza, że piłkarze wyłożą lachę na ligę.

A tym bardziej Cupiał.
Nikt nie pozwoli na zasadzie 5 czy 13 jeden 'ch' olać ligi. Za duże pieniądze wchodzą w grę, comprende?
Nikt nie powiedział że piłkarze wyłożą lagę. Oni mają inny interes w tym żeby grać jak najlepiej.

Jeśli klubowi zależało by na lokacie , to miałbyś Meliksona a Kulawik nie był by trenerem Wisły Kraków.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 11.03.2013 o godz. 14:12.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 11.03.2013, 14:15
aNouc napisał(a):Wyświetl post
W tej lidze to jeszcze mozna zajac miejsce pucharowe..
walczyc do konca i wierzyc, wszystko jest mozliwe. poradzili sobie z wiceliderem na wyjezdzie mocno oslabieni bedac zespolem LEPSZYM i zasluzenie zwyciezajac. wiec jakis promyk nadziei jest, byle podtrzymac passe.

a to ktore miejsce zajmiemy jest wazne, z punktu medialnego, finansowego, marketingowego i wazny jest jak najwiekszy dorobek punktowy do tabeli wszechczasow, w ktorej zajmujemy 2 miejsce.

o ambicji nie wspominajac... maja walczyc w kazdym meczu niezaleznie od miejsca ktore zajmuja.
Pełna zgoda

Dodałbym jeszcze do tych aspektów które wymieniłeś (finansowy, marketingowy, tabela wszechczasów) również aspekt psychologiczny. Nie nagradzamy obiboków dla których nie ma różnicy 5 czy 13. Zawsze oczekujemy zwycięstw i najwyższego miejsca. Nie potrzebny nam zdemoralizowany zespół który gra tylko żeby nie spaść

Dariook
Ja lubię statystki kto z kim ile razy wygrał itd, także i tabelę wszechczasów też lubię analizować. Pokazuje ona jak przepaść dzieli Wisłę od Parchactwa
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 11.03.2013, 15:12
Można powiedzieć, że zwycięstwem z Polonią utrzymaliśmy się w lidze. Ciekawi mnie co teraz zrobi Kulawik. Czy będzie pomału rezygnował z zawodników, którym w czerwcu kończą się kontrakty i wystawiał w lidze tych, którzy zostaną na nowy sezon? (Miśkiewicz,Stolarski,Uryga itd.) Jeżeli mają zgrywać się z drużyną i nabierać doświadczenia to na pewno nie poprzez same sparingi czy treningi. Wyjścia są dwa:

1)gramy do końca sezonu najsilniejszą jedenastką i walczymy o jak największą kasę z c+,jednocześnie przy ewentualnych pucharach budzimy się w lipcu z ręką w nocniku

2)mamy w dupie pieniądze z c+, myślimy o przyszłym sezonie i wprowadzamy pomału zawodników na których będzie trzeba oprzeć skład latem
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 11.03.2013, 15:13
i tak obudzimy sie z ręka w nocniku bo przeciez my nie mamy zawodników których można powoli wprowadzać do składu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 11.03.2013, 15:33
Dariook napisał(a):Wyświetl post

A tabela wszechczasów...Kogoś ona interesuje?

Tak.

Nie wiem jak innych

"tabela wszechczasow" - to brzmi dumnie
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 11.03.2013, 16:00
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Jeśli klubowi zależało by na lokacie , to miałbyś Meliksona a Kulawik nie był by trenerem Wisły Kraków.
Pominąłem jeden czynnik. Powinno być :

"Jeśli klubowi zależało by na lokacie i miałby kasę , to miałbyś Meliksona a Kulawik nie był by trenerem Wisły Kraków."

Fakt jest taki, że mimo Kulawika jako trenera i braku Meliksona oraz masowego wypompowywania pieniędzy z Wisły to tak czy siak Pan Cupiał na pewno nie zadowoli się 13 miejscem w tabeli. Nawet jeśli Kulawik przyniesie puchar polski w zębach )
Także różnica między miejscem 5 a 13 jest zasadnicza.
1) Kasa od C+ (kiedyś to było 200 tyś zł za każde miejsce wyżej - chyba 2011, nie chce mi się szukać aktualnego sposobu premiowania) - czyli bazując na starych danych 1 600 000 zł różnicy między 5 a 13 miejscem w tabeli.
2) W lecie każdy piłkarz woli przyjść do 5 niż 13 klubu ligi
3) Poprawienie wyników w jakimkolwiek stopniu = lepsza frekwencja
4) Lepsze wyniki = lepsza atmosfera wokół klubu

Jak dla mnie jest różnica i to zasadnicza Jeśli jej nie widzisz no to sorry Winetou.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 11.03.2013 o godz. 16:05.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 11.03.2013, 16:04
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Tak.

Nie wiem jak innych

"tabela wszechczasow" - to brzmi dumnie
No na pewno tak.
Jednak już argument, że trzeba do niej punktować ? A może i masz rację, choć warszawki w naszym życiu raczej nie przeskoczymy.

.
Cytat:
=s1mone;1303080]Pominąłem jeden czynnik. Powinno być :

"Jeśli klubowi zależało by na lokacie i miałby kasę , to miałbyś Meliksona a Kulawik nie był by trenerem Wisły Kraków."

Fakt jest taki, że mimo Kulawika jako trenera i braku Meliksona oraz masowego wypompowywania pieniędzy z Wisły to tak czy siak Pan Cupiał na pewno nie zadowoli się 13 miejscem w tabeli. Nawet jeśli Kulawik przyniesie puchar polski w zębach )
Także różnica między miejscem 5 a 13 jest zasadnicza.
1) Kasa od C+
2) W lecie każdy piłkarz woli przyjść do 5 niż 13 klubu ligi
3) Poprawienie wyników w jakimkolwiek stopniu = lepsza frekwencja
4) Lepsze wyniki = lepsza atmosfera wokół klubu

Jak dla mnie jest różnica i to zasadnicza Jeśli jej nie widzisz no to sorry Winetou.
A dlaczego ma się nie zadowolić 13 miejscem? Idiotą nie jest,wszystkie decyzje są z nim konsultowane, w piłce troszkę już siedzi więc... debilizmem było by wymagać więcej .
Czy słyszałeś jakieś cele lub ultimatum dla Kulawika w lidze? Nie! To tylko świadczy o tym, że każdy pogodził się z sytuacją jaka obecnie panuje. Wymaganie więcej niż utrzymanie było by przejawem totalnej amatorki.

1. Nie jest uzależniona od miejsca a medialności w danym sezonie.


2. Wisła to Wisła, kogo obchodzi czy była 5 czy 13. Jest kasa, jest imreza. Tak czy siak brak pucharów, zero karty przetargowej.

3. Żaden argument. Frekwencja na stałym poziome, bez względu na to czy jesteś 5-13.

4. Wyniki są jakie są tylko i wyłącznie z winy klubu. Zapewniam Cie, atmosfera będzie grobowa, korki nie wystrzelą...już tłumaczyłem że dla takiego klubu jak Wisła, pozycja nr 5 jest porażką. Brak pucharów, gasimy światło.

Dla mnie nie ma różnicy żadnej. Jeszcze Intertoto by mogło pomóc, ale go niestety zlikwidowali.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 11.03.2013 o godz. 16:45.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 11.03.2013, 16:39
szprotson napisał(a):Wyświetl post
wydymać obrońce na jego wślizg to nie znaczy dac sobie połamać nogi, tylko dobrze przyaktorzyć.
A przy wślizgach Osmana dodawać od siebie duzo nie trzeba, wystarczy spojrzeć na ukłąd nóg murzyna.
stawiam flakon na to , ze jakby Osman miał cały mecz kryć Ivice, Honduranin nie rozegrał by całego spotkania do końca.
I mógłbyś przegrać flakon. Iliev ma opinię nurka (zasłużoną) i sędzia może się tym mocno "zasugerować" oceniając faul.

Przy normalnych sędziach nie trzeba by było aktorstwa, bo to jest niebezpieczna gra bez względu na to czy Chavez połamał komuś nogi, czy nie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 11.03.2013, 18:02
szprotson napisał(a):Wyświetl post
i tak obudzimy sie z ręka w nocniku bo przeciez my nie mamy zawodników których można powoli wprowadzać do składu
W sumie możesz mieć rację, ale z drugiej strony nocnik może być zasrany albo zaszczany i teraz pytanie, który bałagan będzie latem łatwiej posprzątać. Skoro mamy wątpliwości, czy dany zawodnik nadaję się do tej drużyny, to może warto dać im teraz szansę. Albo miło się rozczarujemy, albo w końcu przestaniemy się łudzić.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 11.03.2013, 18:36
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Fakt jest taki, że mimo Kulawika jako trenera i braku Meliksona oraz masowego wypompowywania pieniędzy z Wisły to tak czy siak Pan Cupiał na pewno nie zadowoli się 13 miejscem w tabeli.
No to Pan Cupiał może mieć problem bo jeśli Wisła zajmie na koniec sezonu 13 miejsce to będzie musiał się nim "zadowolić" czy tego będzie tego chciał czy nie. Ewentualnie "zadowoli" się w inny sposób np. sprzedając kolejnych pięciu czy 8 grajków. I jeśli w klubie podtrzyma się tendencja z poprzedniego i obecnego sezonu to Pan Cupiał w sezonie 2014/15 będzie się musiał "zadowolić" miejscem w I lidze i meczami z Kolejarzem Stróże czy Dolcanem Ząbki.
Ostatnio edytowane przez thechris : 11.03.2013 o godz. 18:52.
Odpowiedz cytując
POtey
Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 11.03.2013, 18:39
Dariook napisał(a):Wyświetl post
1. Nie jest uzależniona od miejsca a medialności w danym sezonie.


2. Wisła to Wisła, kogo obchodzi czy była 5 czy 13. Jest kasa, jest imreza. Tak czy siak brak pucharów, zero karty przetargowej.

3. Żaden argument. Frekwencja na stałym poziome, bez względu na to czy jesteś 5-13.

4. Wyniki są jakie są tylko i wyłącznie z winy klubu. Zapewniam Cie, atmosfera będzie grobowa, korki nie wystrzelą...już tłumaczyłem że dla takiego klubu jak Wisła, pozycja nr 5 jest porażką. Brak pucharów, gasimy światło.

Dla mnie nie ma różnicy żadnej. Jeszcze Intertoto by mogło pomóc, ale go niestety zlikwidowali.
Czasy medialności skończył się wtedy kiedy zaczęli puszczać wszystkie mecze w TV... Kiedy puszczali tylko 3 transmisje meczów w c+ to wtedy zależało od tego kto ile razy był pokazywany.

Jeżeli dla Ciebie nie ma różnicy między 5 a 13 miejscem, czytaj większą kasą dla klubu, no to nie mam pytań. Pan Cupiał nie wyłoży dodatkowych 1.5mln jak to ktoś ładnie wyliczył, tylko będziesz miał więcej Sarkich i innych tego typu piłkarzy, bo łysogłowy znowu powie, że nie udało się zażegnać ciężkich czasów z powodu gorszego miejsca w tabeli niż zakładał.

Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś, to młodzi już nie chcą przychodzić do Wisły, patrz bracia Mak lub Lewandowski. Marka Wisły już nie robi wrażenia na młodych u nich teraz się liczy kasa lub zapewnienie gry, gdzie u nas tego nie dostaną.

Zapewne w tym wszystkim jest dużo winy łysego węża, ale to już inna bajka.
Powód: Literówka
Ostatnio edytowane przez POtey : 11.03.2013 o godz. 18:40.
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 11.03.2013, 20:49
POtey napisał(a):Wyświetl post
Czasy medialności skończył się wtedy kiedy zaczęli puszczać wszystkie mecze w TV... Kiedy puszczali tylko 3 transmisje meczów w c+ to wtedy zależało od tego kto ile razy był pokazywany.

Jeżeli dla Ciebie nie ma różnicy między 5 a 13 miejscem, czytaj większą kasą dla klubu, no to nie mam pytań. Pan Cupiał nie wyłoży dodatkowych 1.5mln jak to ktoś ładnie wyliczył, tylko będziesz miał więcej Sarkich i innych tego typu piłkarzy, bo łysogłowy znowu powie, że nie udało się zażegnać ciężkich czasów z powodu gorszego miejsca w tabeli niż zakładał.

Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś, to młodzi już nie chcą przychodzić do Wisły, patrz bracia Mak lub Lewandowski. Marka Wisły już nie robi wrażenia na młodych u nich teraz się liczy kasa lub zapewnienie gry, gdzie u nas tego nie dostaną.

Zapewne w tym wszystkim jest dużo winy łysego węża, ale to już inna bajka.
Nie masz racji. Jeśli już się odnosisz do wypowiedzi sprawdź najpierw u źródła.
Kwota uzależniona jest od liczby meczów transmitowanych w najbardziej atrakcyjnym czasie antenowym. W kolejce zawsze były cztery takie spotkania, a uczestniczące w nich drużyny każdorazowo mogły liczyć na 92 tys. złotych.

No oczywiście, że lokata końcowa wydaje się bez znaczenia. Obecnie nie ma najmniejszych podstaw, żeby sądzić inaczej.
Oczywiście w naszym klubie nie zrobiono nic, co by mogło dać prognostyk na walkę o wyższe lokaty, a wręcz przeciwnie, osłabiono zespół to czego ty oczekujesz?
Proszę, podaj mi choć jeden cytat, w którym określono nasz cel na rundę wiosenną, a zmienię swoje zdanie. Bo chyba na dzień dzisiejszy, góra ma głęboko w dupie na którym miejscu zakończymy ten sezon. Jeśli oni nie widzą problemu to i ja nie będę płakał z powodu 1,5m. Widocznie uznali, że obejdzie sie...

Wisła prawdopodobnie nie zagra drugi rok z rzędu w europejskich pucharach. Jaką więc dajesz gwarancję potencjalnemu piłkarzowi na lepsze jutro?
Smutne, ale na dzień dzisiejszy jesteśmy bez szans w konfrontacji z legła czy amica i nie chodzi tu wcale o pieniądze ale o możliwość rozwoju kariery.

Dlatego uważam, że jeden huj, 5 czy 13. A za te odżałowane 1,5 miliona to myślisz, że Błaszczykowskiego podkupimy? Dostaniesz 2 Sikorskich...lub lepiej, rozpłyną się w budżecie jak kasa za Meliksona. Znowu się obetnie i będzie cacy, innej możliwości nie ma.

Jeszcze się naoglądasz w tym sezonie batalii o pietruszkę. Wszystko przed nami... wtedy pogadamy o tych krwawych bitwach i gryzieniu trawy o jak najwyższe lokaty. Emocje gwarantowane!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 11.03.2013 o godz. 21:18.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 12.03.2013, 14:05
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Nie masz racji. Jeśli już się odnosisz do wypowiedzi sprawdź najpierw u źródła.
Kwota uzależniona jest od liczby meczów transmitowanych w najbardziej atrakcyjnym czasie antenowym. W kolejce zawsze były cztery takie spotkania, a uczestniczące w nich drużyny każdorazowo mogły liczyć na 92 tys. złotych.

No oczywiście, że lokata końcowa wydaje się bez znaczenia. Obecnie nie ma najmniejszych podstaw, żeby sądzić inaczej.
Oczywiście w naszym klubie nie zrobiono nic, co by mogło dać prognostyk na walkę o wyższe lokaty, a wręcz przeciwnie, osłabiono zespół to czego ty oczekujesz?
Proszę, podaj mi choć jeden cytat, w którym określono nasz cel na rundę wiosenną, a zmienię swoje zdanie. Bo chyba na dzień dzisiejszy, góra ma głęboko w dupie na którym miejscu zakończymy ten sezon. Jeśli oni nie widzą problemu to i ja nie będę płakał z powodu 1,5m. Widocznie uznali, że obejdzie sie...

Wisła prawdopodobnie nie zagra drugi rok z rzędu w europejskich pucharach. Jaką więc dajesz gwarancję potencjalnemu piłkarzowi na lepsze jutro?
Smutne, ale na dzień dzisiejszy jesteśmy bez szans w konfrontacji z legła czy amica i nie chodzi tu wcale o pieniądze ale o możliwość rozwoju kariery.

Dlatego uważam, że jeden huj, 5 czy 13. A za te odżałowane 1,5 miliona to myślisz, że Błaszczykowskiego podkupimy? Dostaniesz 2 Sikorskich...lub lepiej, rozpłyną się w budżecie jak kasa za Meliksona. Znowu się obetnie i będzie cacy, innej możliwości nie ma.

Jeszcze się naoglądasz w tym sezonie batalii o pietruszkę. Wszystko przed nami... wtedy pogadamy o tych krwawych bitwach i gryzieniu trawy o jak najwyższe lokaty. Emocje gwarantowane!
Fakt zgadza się, tylko w zeszłym sezonie Wisła miała 28 meczów w prime time, a teraz już 3 mecze są poza prime time.
Poza tym do prime time idą mecze drużyn walczących o puchary, a nie 13 zespołu ligi....
Czyli jednak miejsce też ma pewne znaczenie przy kasie z C + aczkolwiek w sumie nie tak wielkie.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 12.03.2013, 14:23
Owszem, tylko że jedynymi osobami którym zależy na wysokim miejscu w tabeli są kibice, bo ambitnie... Argument finansowej gratyfikacji też wydaje mi się nie mieć dla klubu znaczenia. Chyba nikt o zdrowych zmysłach, nie próbuje ponownie planowania budżetu o wpływy których jeszcze nie ma.
Przed rundą z klubu nie dochodziły i obecnie też nie dochodzą sygnały o tym, że mamy plan minimum do zrealizowania. Jeśli ten milion miał by znaczenie, to oczywiście Tomasz dostał by target 5-7,taki realny cel. Jednak jak sam powiedział - liga ważna, lecz puchar ważniejszy.

W świetle tego, tak naprawdę jeden h..czy będzie 5 czy 13 miejsce... cały ten przedział i tak odebrany zostanie jako porażka Wisły.
Skupmy wszystkie siły na Pucharze Polski i meczach z warszawą i wronkami . Resztę sezonu grać jak największą liczbą młodych Wiślaków. Ciężko o lepszy poligon i przegląd kadr, niż ligowa potyczka
Ostatnio edytowane przez Dariook : 12.03.2013 o godz. 14:31.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 12.03.2013, 15:00
5 miejsce to porażka a 13- klęska. Tak w moich oczach, jak i pewnie w oczach BC. 5 miejsce w obecnych okolicznościach to byłby nawet sukces... Choć najważniejszym jest Puchar Polski bo dałby dodatkowe źródło dochodu. Nie rozumiem natomiast zupełnie Twojego stwierdzenia, że 1,5 mln w tą czy w tamtą kilka postów wyżej. Chyba nikt tego nie rozumie.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:36.