
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się poniedziałkowy hit z dolnej połowy tabeli: | |||
| Zwycięstwem Wisły! |
|
49 | 59,04% |
| Remisem! |
|
21 | 25,30% |
| Zwycięstwem gości.. |
|
13 | 15,66% |
| Głosujących: 83. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#10
|
|
Ten mecz musimy wygrac i zamknąć usta wszystkim tym co myślą, że Wisła może spać ! Może by chcieli, żeby spadła, ale NIGDY NIE SPADNIE ! Kula powinien zagrać dwoma napastnikami, nie wiem dlaczego nie wystawia Genkova. Przeciez on idealnie bedzie pasowal na wrzutki Kosy, a drugim napastnikiem niech bedzie Boguski. Musimy zagrac ofensywnie i nie dać szans Podbeskidziu. Co za czasy, zebysmy sami chcieli spadku Wisły?! Masakra...
![]() Tylko Wisła Nasz T.S. ! Wierność
|
|
|

|
||||||
|
|