The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się poniedziałkowy hit z dolnej połowy tabeli:
Zwycięstwem Wisły! 49 59,04%
Remisem! 21 25,30%
Zwycięstwem gości.. 13 15,66%
Głosujących: 83. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 03.03.2013, 10:37
Czemu Guła nie gra? Ponoć miał być już gotowy na Podbeskidzie.
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 03.03.2013, 11:06
Pany moze bysmy zrobili Harlem Shake w Mlynie w poniedzialek
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 03.03.2013, 11:12
OT/

Glazik napisał(a):Wyświetl post
Pany moze bysmy zrobili Harlem Shake w Mlynie w poniedzialek
Hahaha to samo wczoraj pomyślałem

I jeszcze śpiewać podczas meczu: Jaki tu spokój .. nanananana .. nic się nie dzieje .. nanananana.. nikt się nie bawi nananana

Edit:
szprotson - 'jaki tu spokój' w momentach totalnej maniany i nudy. Na pewno będą. Harem shake to osobna, priorytetowa kwestia. ;>
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 03.03.2013 o godz. 11:39.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 03.03.2013, 11:29
jak bedziesz spiewał jaki tu spokoj to juz nie bedzie to harlem shake...

Wczoraj można sie było przekonać że w tej lidze każdy z każdym wygrać może wiec spinamy dupy popingujemy i pomagamy ofiarom losu!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 03.03.2013, 12:28
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Dla Podbeskidzia to będzie mecz o życie, bo jak przegrają, to już pozostanie im tylko liczyć na potknięcia Ruchu. Przykro to pisać, ale Wisła jest na ten moment 13. w tabeli i z kim ma Podbeskidzie wygrać jak nie z rywalem z dolnych rejonów tabeli. Liczę jednak, że piłkarze się zmobilizują i będą gryźć trawę przez cały mecz. Stawiam 1-0 po golu Genkova.
Nie panikujmy, nie panikujmy. Dzisiaj w Cafe Futbol Borek zachęcał trenera Bełchatowa do walki o 15 miejsce bo może dać utrzymanie. Bo Polonia nie płaci i mówiono, że w Widzewie jest pikantnie. To może nawet 16 da utrzymanie? Trener Bełchatowa też powiedział, że są różne możliwości na utrzymanie.
Jedynie Kowal wszystkich wysmiał i powiedział, że do takiego czegoś nie powinno się dopuszczać.
Ostatnio edytowane przez Jose : 03.03.2013 o godz. 12:31.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 03.03.2013, 13:00
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Harem shake to osobna, priorytetowa kwestia. ;>
Kogoś to jeszcze bawi?
Odpowiedz cytując
Ronnie
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 03.03.2013, 13:29
Niestety gimnazjum też chodzi na mecze i wydaje się im ten cały harlem shake śmieszny... Co do meczu spodziewam się spokojnej wygranej 2-0. Jedynie boję się o naszą obronę przy stałych fragmentach gry, dlatego trzeba uważać na głupie faule w okolicy pola karnego.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 03.03.2013, 13:51
moze Bunoza zagra to będzie czyścił wszystko co będzie w przestrzeni powietrznej niczym wczoraj pepe
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 03.03.2013, 13:59
Pomysł żeby środek skompletować Bunoza - Czekaj byłby chyba najlepszym rozwiązaniem. Gramy w końcu z PBB, szykuje sie twarda walka z ich strony, a brak umiejetnosci beda nadrabiac sila

Odpowiedz cytując
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 03.03.2013, 15:07
Jose napisał(a):Wyświetl post
Jedynie Kowal wszystkich wysmiał i powiedział, że do takiego czegoś nie powinno się dopuszczać.
I miał 100% racji. Nie chciałbym, żeby Wisła się w taki sposób utrzymała. Wolałbym spadek.

Serio.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 03.03.2013, 16:35
Wszystko się może zdarzyć...
Oczywiście liczę, że wygramy. Obojętnie w jakim stosunku.
Odpowiedz cytując
DEBO
Member
 
 
Od: 10.2012
Skąd: Kraków Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 03.03.2013, 17:09
muerte napisał(a):Wyświetl post
I miał 100% racji. Nie chciałbym, żeby Wisła się w taki sposób utrzymała. Wolałbym spadek.

Serio.
Podbijam. Takie "stylowe" utrzymania czy też awanse są przeznaczone dla naszej sąsiadki. Nie spadniemy.. typuję że z Podbeskidziem pójdziemy gładkie 2:0 po wielu ładnych sytuacjach
Wielu ludzi ma marzenia i ja też należe do nich
Chociaż różnią się od innych to ich zawsze będę bronił
Bo są tylko moje i to ja jestem ich autorem
Kreatorem wszystkich marzeń, które są tylko moje
Zawsze będą, to wiem na pewno, że nie zniknął
Że te myśli nigdy nie zamilknął
Będą żywe w nas, będą lśnić przez cały czas
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 03.03.2013, 17:54
E, bez jaj, Wisła ma pewne utrzymanie, za duża przewaga, więc nie wiem po co tego typu gadki ;d
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 03.03.2013, 19:00
s1mone napisał(a):Wyświetl post
E, bez jaj, Wisła ma pewne utrzymanie, za duża przewaga, więc nie wiem po co tego typu gadki ;d
Podbeskidzie ma do nas 10 punktów straty. Jeżeli przegramy - 7.
"Pewne utrzymanie" zakładało, że oni i BOT będą dawali dupy częściej niż my. Pierwsze kolejki nie napawają w tym względzie optymizmem. PBB rozjechało Jagiellonię, a Bełchatów ma dwa remisy - z nami i Legią. Moim zdaniem nie wyglądają na pogodzonych ze spadkiem.

A krytykowali Giertycha za wprowadzenie obowiązkowej matematyki na maturze...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.03.2013 o godz. 19:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 03.03.2013, 19:10
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Kogoś to jeszcze bawi?
Gimbusiarnia atakuje...
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 03.03.2013, 19:38
Harlem shake to będą mieć nasi piłkarze jak im w 70-minucie zabraknie sił do biegania.

Bez znaczenia w jakim stylu, minimum remis musi być w tym meczu.
Inaczej może być rzeczywiście nieciekawie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 03.03.2013, 19:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A krytykowali Giertycha za wprowadzenie obowiązkowej matematyki na maturze...
offtop

Powinni wprowadzić też obowiązkową historię , Giertych tego nie wprowadził Panie Kolego

Inna sprawa że faktycznie osoby które mówią że mamy ' pewne utrzymanie ' powinny iść do lekarza , bo to wygląda na poważne zaburzenia rzeczywistości .
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 03.03.2013, 19:48
W tej kolejce punktuje cały dół tabeli , jak nie wygramy z Podbeskidziem bedzie nieciekawie
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 03.03.2013, 20:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post
offtop

Powinni wprowadzić też obowiązkową historię , Giertych tego nie wprowadził Panie Kolego
Możesz całkiem nieźle funkcjonować w społeczeństwie bez wiedzy historycznej (przykładem Stuhr Jr), ale bez podstaw matematyki już nie.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Inna sprawa że faktycznie osoby które mówią że mamy ' pewne utrzymanie ' powinny iść do lekarza , bo to wygląda na poważne zaburzenia rzeczywistości .
Jakby nasi cokolwiek grali, to utrzymanie byłoby pewne. Niestety, obecnie to jest chyba najgorsza piłka w lidze...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 03.03.2013, 20:35
Bełchatów i Podbeskidzie to najgorsze drużyny w lidze. Jak my nie potrafimy wygrywać z nimi - to do końca będziemy bić się o utrzymanie.
Odpowiedz cytując
des89
Junior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 03.03.2013, 21:31
teraz wygramy z Podbeskidziem a za tydzień porażka z Polonia pewnie bo Stokowiec na każdego znajdzie haka, ale myśle ze jutro powinniśmy wygrać, morale drużyny wzrosły po wygranej z Jagą, obstawiam 2-1 dla nas. Wisełko tylko ZWYCIĘSTWO!!!
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 03.03.2013, 22:33
Najbardziej irytuje w naszej grze to cofanie się po strzelonej - w wielkich bólach - bramce. Strasznie mi to działa na nerwy. Zamiast iść za ciosem to oni do tyłu i 'Częstochowa'.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 03.03.2013, 22:40
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Możesz całkiem nieźle funkcjonować w społeczeństwie bez wiedzy historycznej (przykładem Stuhr Jr), ale bez podstaw matematyki już nie.
Można świetnie funkcjonować w społeczeństwie bez jakiejkolwiek wiedzy i przykładów jest wiele - od karnych polityków po tępe blondynki. Daleko nie ma co szukać - statystyczny piłkarz czy skoczek spełni kryterium.

A co do naszych piłkarzy - maja wybór albo wygrywają spotkanie i w miarę spokojnie graja dalej albo zapewniają sobie niezłą nerwówkę. Odrobić 7 punktów dla Legii czy Lecha to jest niewiele ale dla takiego Podbeskidzia czy nas to już przepaść. Tym się pocieszam i nawet jeśli nie wygrają nie będę jakoś darł szat. Dla mnie najważniejsze - nie dać 2-ch lub 3 punktów góralom. W końcu im najłatwiej zdobyć punkty własnie na takich drużynach jak my.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 03.03.2013 o godz. 22:46.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 03.03.2013, 22:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Możesz całkiem nieźle funkcjonować w społeczeństwie bez wiedzy historycznej (przykładem Stuhr Jr), ale bez podstaw matematyki już nie.
Nawiasem, Stuhr Jr mial historię za profilowo rozszerzony przedmiot przez całe liceum.
Utrzymania akurat jestem pewny, raczej obawiam sie (w granicach przekonania) ze nie bedzie "marszu w gore tabeli" i zachowamy kompromitujace miejsce w tabeli, eh.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 03.03.2013, 23:38
A mnie najbradziej boli to ze u nas nie ma nawet kto tych goli strzelac.

Bo co z super centr Kosy czy wejsc Maleckiego jak dupa,nikgdy nikogo nie ma kto by wykonczyl.

dlatego tutaj jest dramat ,bo moze sytuacje bedą ale nie ma kto tego wykorzystac.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
DamianPrz
Junior Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 04.03.2013, 09:31
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli chcemy sie utrzymać to musimy ten mecz wygrać.
Patrząc na to co robi Legia i Lech to ja wierzę jeszcze w miejsce na podium. Ta liga jest śmieszna. Trzeba zacząć wygrywać i będzie coraz lepiej. Jeszcze daleko do końca sezonu.

Pareikę bym posadził. Ostatnio kopał w trybuny

..............Bieszczad
Jovanovic Bunoza Chavez Jaliens
............Wilk Sobolewski
Małecki ....Garguła .......Kosowski
..............Boguski

w II połowie: Chrapek Stolarski Szewczyk
Ostatnio edytowane przez DamianPrz : 04.03.2013 o godz. 09:38.
Odpowiedz cytując
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 04.03.2013, 10:02
Bieszczad

Garguła nie zagra.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 04.03.2013, 10:55
Meczowa osiemnastka na mecz 17. kolejki Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała:

Bramkrze: Sergiej Pareiko, Michał Miśkiewicz

Obrońcy: Marko Jovanovič, Osman Chavez, Kew Jaliens, Gordan Bunoza, Łukasz Burliga, Michał Czekaj.

Pomocnicy: Radosław Sobolewski, Cezary Wilk, Ivica Iliev, Michał Chrapek, Kamil Kosowski, Patryk Małecki, Paweł Stolarski, Daniel Brud.

Napastnicy: Rafał Boguski, Daniel Sikorski.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 04.03.2013, 11:33
ta liga jest śmieszna. Gramy padakę a jednak jeśli dzisiaj wygramy będziemy tracić zaledwie 3 punkty do 6 miejsca. Jest więc o co walczyć
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 04.03.2013, 11:37
A co daje to 6. miejsce ?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:38.