The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Po meczu z GKS-em spodziewam się:
Ciężkiego meczu, zakończonego naszym zwycięstwem 62 43,97%
Remis będzie sukcesem. 27 19,15%
Z taką grą jak z Zagłebiem Sosnowiec, śmierdzi porażką. 52 36,88%
Głosujących: 141. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 19.02.2013, 21:43
Wreszcie wraca nasza kochana TME. Z nią źle, bez niej jeszcze gorzej.
Mecz z GKS zapowiada się arcyciekawie. Obydwie drużyny o zbliżonym potencjale, ciężki teren, będzie się działo.
..
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 19.02.2013, 22:03
Ja nie wiem tofik, czy jakikolwiek mecz z naszym udziałem może być ciekawy, skoro my ani w ubiegłej rundzie, ani nawet w sparingach praktycznie nie strzelaliśmy i póki co nie strzelamy bramek. I nie widzę też podstaw, żeby to miało się nagle diametralnie zmienić.
Odpowiedz cytując
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 19.02.2013, 22:33
Ja bym Małeckiego spróbował znowu w napadzie jak Genkov i Sikorski dalej będą tak "grać"


Odpowiedz cytując
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 19.02.2013, 23:06
przegramy i cala Polska bedzie sie z Nas smiac!

Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 20.02.2013, 00:03
Ja mysle ze oni bedą przemeczeni
.Kula juz mowil ze sa zmeczeni przed meczem z takim tuzem jak Zaglebie Sosnowiec,to co dopiero mowic o GKS-sie Belchatow ktory gra o klase rozgrywkowa wyzej

P.S Ironia,sarkazm,no sory ale innnym tonem o obecnej Wisle pisac nie potrafie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 20.02.2013, 01:18
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja mysle ze oni bedą przemeczeni
.Kula juz mowil ze sa zmeczeni przed meczem z takim tuzem jak Zaglebie Sosnowiec,to co dopiero mowic o GKS-sie Belchatow ktory gra o klase rozgrywkowa wyzej
Bełchatów gra o dwie klasy rozgrywkowe wyżej. Zagłębie Sosnowiec gra w 2 lidze (po ludzku w 3) gdzie zajmuje 12 miejsce.
Ostatnio edytowane przez Arked : 20.02.2013 o godz. 01:21.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 20.02.2013, 01:45
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Skład:
Sergei Pareiko
Burliga Bunoza Głowacki Jaliens
Sobolewski/Wilk
Małecki Garguła/ilew Chrapek Kosowski
Genkow/Sikorski (po 45 minut)
Znaczy co, w drugiej połowie chcesz bronić wyniku? Biorąc pod uwagę obronę i bramkarza - to może być ryzykowne....
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 20.02.2013, 01:55
Uważam, że w obecnej formie Daniel Sikorski jest lepszym napastnikiem/egzekutorem niż Genkov. Po prostu brakuje mu troszkę szczęścia, ale gdy już je odnajdzie to zacznie ładować bramę za bramką i będziemy wszyscy żałować, że w lecie nie przedłuży z nami kontraktu tylko przejdzie od kogoś z TOP 10 naszej ligi..

ps. Witam ponownie na forum po niesłusznym banie (zresztą jak każdym!)
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 20.02.2013, 02:08
Sikor się odblokuje i strzeli hattricka!
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 20.02.2013, 07:21
Ja bym Sikora spróbował na bramce!

Gdzie jest Sikor tam gole nie padają więc może to przynieść efekt!!!

Ogólnie proponuję jakiś mecz zagrać tak:

Na bramce Sikor, obrona Gargułą Iliev Boguski Genkov, pomoc Głowacki Pareiko, atak Jaliens i Sobolewski.

I niech grają w 9. Będzie więcej opcji na po przerwie.

Co do najbliższego meczu to przeczuwam zgrzytanie zębów jak będę to oglądał. Opcje są dwie, albo będą przemęczeni po ciężkich obozach, lub jeszcze nie do końca zgrani. Kto pierwszy strzeli gola ten będzie na wygranej pozycji bo przeczuwam tutaj mocny under 2,5. Ogólnie jak wam się dziecko nie chce uczyć to karzcie mu to oglądać.

Mam nadzieję się mylić, ale to ostatnie co mi pozostało bo argumentów na poparcie tezy że będzie dobrze to nie widzę.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 20.02.2013, 08:36
Wisła nie ma sił na ligę
"Coś chyba poszło nie tak. Według najnowszych badań wydolnościowych piłkarze Wisły są bardzo słabo przygotowani do rundy wiosennej. Do startu rozgrywek ligowych zostało kilka dni, a trener Tomasz Kulawik (44 l.) ma teraz masę kłopotów.
Piłkarze Wisły są już na ostatnim etapie przygotowań. Po powrocie ze zgrupowania w Turcji przeszli badania wydolnościowe. Miały one wykazać w jakiej kondycji są organizmy piłkarzy. – Testy wypadły bardzo słabo. U wielu piłkarzy wyniki są gorsze niż przed zgrupowaniem! – mówi anonimowo osoba, która widziała wyniki zawodników Białej Gwiazdy.
Wyniki badań doprowadziły w krakowskim klubie do stanu alarmowego. Tej zimy Kulawik po raz pierwszy sam odpowiadał za przygotowanie zespołu. Od dłuższego czasu w sztabie trenerskim Białej Gwiazdy brakuje prawdziwych fachowców od przygotowania fizycznego. Rok temu Michał Probierz (41 l.) zwolnił Andrzeja Bahra (56 l.), który w 2008 roku obronił pracę doktorską z zagadnienia fizjologii. Od tego czasu w sztabie brak takich ekspertów.

Kiepskie wyniki to w krakowskim klubie pilnie strzeżona tajemnica. Sztab trenerski zastanawia się, jak poprawić stan przygotowań zespołu. Do meczu z GKS Bełchatów pozostały raptem cztery dni. Czasu już wiele nie ma, a do zrobienia cała masa.

Innym problemem są rezultaty osiągane przez zespół w trakcie okresu przygotowawczego. W ośmiu meczach sparingowych Wisła wygrała tylko raz, strzeliła raptem sześć bramek. W wypowiedziach dla prasy Kulawik bagatelizuje problem. – To tylko kwestia skuteczności. Dla mnie najważniejsze jest to, że gramy coraz lepiej i stwarzamy sobie dużo okazji do zdobycia gola – powtarza. Brak skuteczności. Tylko czy aż? Nawet najpiękniej grająca drużyna, która nie zdobywa goli, jest nic nie warta. Wkrótce Tomasz Kulawik może się o tym przekonać w bardzo przykry sposób."

http://sport.fakt.pl/Wedlug-najnowsz...,200768,1.html
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 20.02.2013, 08:56
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Wisła nie ma sił na ligę
"Coś chyba poszło nie tak. Według najnowszych badań wydolnościowych piłkarze Wisły są bardzo słabo przygotowani do rundy wiosennej. Do startu rozgrywek ligowych zostało kilka dni, a trener Tomasz Kulawik (44 l.) ma teraz masę kłopotów.
Piłkarze Wisły są już na ostatnim etapie przygotowań. Po powrocie ze zgrupowania w Turcji przeszli badania wydolnościowe. Miały one wykazać w jakiej kondycji są organizmy piłkarzy. – Testy wypadły bardzo słabo. U wielu piłkarzy wyniki są gorsze niż przed zgrupowaniem! – mówi anonimowo osoba, która widziała wyniki zawodników Białej Gwiazdy.
Wyniki badań doprowadziły w krakowskim klubie do stanu alarmowego. Tej zimy Kulawik po raz pierwszy sam odpowiadał za przygotowanie zespołu. Od dłuższego czasu w sztabie trenerskim Białej Gwiazdy brakuje prawdziwych fachowców od przygotowania fizycznego. Rok temu Michał Probierz (41 l.) zwolnił Andrzeja Bahra (56 l.), który w 2008 roku obronił pracę doktorską z zagadnienia fizjologii. Od tego czasu w sztabie brak takich ekspertów.

Kiepskie wyniki to w krakowskim klubie pilnie strzeżona tajemnica. Sztab trenerski zastanawia się, jak poprawić stan przygotowań zespołu. Do meczu z GKS Bełchatów pozostały raptem cztery dni. Czasu już wiele nie ma, a do zrobienia cała masa.

Innym problemem są rezultaty osiągane przez zespół w trakcie okresu przygotowawczego. W ośmiu meczach sparingowych Wisła wygrała tylko raz, strzeliła raptem sześć bramek. W wypowiedziach dla prasy Kulawik bagatelizuje problem. – To tylko kwestia skuteczności. Dla mnie najważniejsze jest to, że gramy coraz lepiej i stwarzamy sobie dużo okazji do zdobycia gola – powtarza. Brak skuteczności. Tylko czy aż? Nawet najpiękniej grająca drużyna, która nie zdobywa goli, jest nic nie warta. Wkrótce Tomasz Kulawik może się o tym przekonać w bardzo przykry sposób."

http://sport.fakt.pl/Wedlug-najnowsz...,200768,1.html
Ktoś sobie jaja robi
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 20.02.2013, 09:25
pysio napisał(a):Wyświetl post
Uważam, że w obecnej formie Daniel Sikorski jest lepszym napastnikiem/egzekutorem niż Genkov. Po prostu brakuje mu troszkę szczęścia, ale gdy już je odnajdzie to zacznie ładować bramę za bramką i będziemy wszyscy żałować, że w lecie nie przedłuży z nami kontraktu tylko przejdzie od kogoś z TOP 10 naszej ligi..

ps. Witam ponownie na forum po niesłusznym banie (zresztą jak każdym!)
Egzekutorem..
Jest jeszcze parę dni do ligi.
Nie wszystko stracone, można jeszcze poprawić przygotowanie robiąc dodatkowe małe zgrupowanie pod Łodzią i treningi np. w Manufakturze, Silver coś tam i pubach przy Piotrkowskiej...

A tak serio to jeśli to prawda to byłby kolejny rekord idiotyzmu w Wiśle.
Ostatnio edytowane przez arti : 20.02.2013 o godz. 10:41.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 20.02.2013, 10:38
No cóż piłka nożna to taki sport, że możemy liczyć, że bramkarz GKS popełni jeden babol więcej niż nasz będzie tak:

Pierwsza połowa: 15 minut składnej gry Wisły nie zakończonej strzałami/straszne pudła. Później GKS nas cisnie.
Druga połowa: Ostro się bronimy w końcu po błędzie tracimy bramkę. W ostatnich 10 minutacj GKS się cofa i broni wyniku, nasi bezskutecznie kopią w bramkarza lub obok bramki.

Po meczu trener Kulawik: "Cieszę się, że zagraliśmy dobry mecz tylko brakło skuteczności, widać, że chłopaki cieszą się z gry widzę dużo pozytywów"
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 20.02.2013, 10:45
To jest mecz za 6 punktów i boje się ,że GKS bedzie bardziej zmotywowany od naszych grajków. Te pierwsze 2 mecze rundy musimy wygrać ,bo sa to o dziwo najwazniejsze 2 mecze byc moze calej rundy.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 20.02.2013, 10:57
Jak czytam ten artykuł o przygotowaniu kondycyjnym w Wiśle to nasuwa się tylko jedno klasyczne powiedzenie "Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić".

Smutne czasy nastały.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 20.02.2013, 11:38
Ktoś tu na poprzedniej stronie napisał "może najsłabsza druzyna podaruje nam 3 punkty".

Chciałem sie zapytac o kim konkretnie pisał?
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 20.02.2013, 12:25
sandbender napisał(a):Wyświetl post
Ktoś tu na poprzedniej stronie napisał "może najsłabsza druzyna podaruje nam 3 punkty".

Chciałem sie zapytac o kim konkretnie pisał?
Pewnie to kibic Bełchatowa pisał.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 20.02.2013, 12:45
Liczę na spokojne zwycięstwo - dwoma, trzema bramkami. Przesadzacie z tą bojaźnią po jednym sparingu z Sosnowcem... Nie takie cuda w trakcie przygotowań się działy.
Odpowiedz cytując
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 20.02.2013, 12:45
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Ktoś sobie jaja robi
To tylko Fakt, ale może być w tym wiele prawdy patrząc na mecz z Zagłębiem
Odpowiedz cytując
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 20.02.2013, 12:54
Swego czasu graliśmy mecz z Pogonia brazylijska, która wszyscy tlukli jak chcieli. A my wymeczylismy marne 1:0 w Szczecinie, mając dream team Henia Kasperczaka. Wiec bez napinki, jakiekolwiek zwycięstwo ucieszy
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 20.02.2013, 13:44
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Liczę na spokojne zwycięstwo - dwoma, trzema bramkami. Przesadzacie z tą bojaźnią po jednym sparingu z Sosnowcem... Nie takie cuda w trakcie przygotowań się działy.
Bojaźń bierze się z tego, że nie zagraliśmy jednego dobrego meczu od początku sezonu. Sparing z Zagłebiem jest tylko "ukoronowaniem" tej cudownej drużyny prowadzonej przez wspaniałego trenera.

Ciekawe czy te info o tym, że drużyna jest w gorszej kondycji niż przed pierwszym obozem są prawdziwe. Zobaczymy w niedzielę.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 20.02.2013, 13:56
Ajax napisał(a):Wyświetl post
BSparing z Zagłebiem jest tylko "ukoronowaniem" tej cudownej drużyny prowadzonej przez wspaniałego trenera.

Ciekawe czy te info o tym, że drużyna jest w gorszej kondycji niż przed pierwszym obozem są prawdziwe. Zobaczymy w niedzielę.
Sparing z Zagłębiem to tylko jednostka treningowa i o niczym nie świadczy. Ważna jest liga i to jak się w niej zaprezentujemy (na fajerwerki nie ma co liczyć, ale to raczej nie wina trenera a coraz słabszej kadry - choć przed sezonem wydawała mi się jak na naszą ligę mocna...).

A Faktem to proponuję się posługiwać w toalecie...
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 20.02.2013, 14:02
ypeeh napisał(a):Wyświetl post
Swego czasu graliśmy mecz z Pogonia brazylijska, która wszyscy tlukli jak chcieli. A my wymeczylismy marne 1:0 w Szczecinie, mając dream team Henia Kasperczaka. Wiec bez napinki, jakiekolwiek zwycięstwo ucieszy
To nie była Pogoń brazylijska, gdyż był to rok 2003 i wygrana po golu Kalu Uche. Z brazylijską, którą wszyscy tłukli wymęczyliśmy 1-1, po golu Chiacu w doliczonym czasie gry.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 20.02.2013, 14:57
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Sparing z Zagłębiem to tylko jednostka treningowa i o niczym nie świadczy. Ważna jest liga i to jak się w niej zaprezentujemy (na fajerwerki nie ma co liczyć, ale to raczej nie wina trenera a coraz słabszej kadry - choć przed sezonem wydawała mi się jak na naszą ligę mocna...).

A Faktem to proponuję się posługiwać w toalecie...
Gdyby jakikolwiek mecz od pół roku dawał podstawy, żeby sądzić że Zagłębie to wpadka to ok.
Ale sam Kulawik mówił przed Zagłebiem, że to generalny test przed ligą.

Oczywiście do oglądania meczu zasiądę z niczym nie popartym kibicowskim entuzjazmem
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 20.02.2013, 19:07
w końcu mamy najstarszy zespół w lidze więc Nasi zawodnicy oszczedzali siły w sparingu z Zagłębiem bo wiadomo że 34-37 latek na maksa nie może zasuwać co tydzien, dlatego licze że w Bełchatowie dadzą z siebie wszytsko
Ostatnio edytowane przez AYALA : 20.02.2013 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 20.02.2013, 19:53
serce mówi, że Wisła da nam dużo radości i od tego mecz zacznie się powrót do gry na najwyższym poziomie. Rozum sprawia, że najzwyczajniej w świecie boję się o tę drużynę
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 20.02.2013, 19:54
AYALA napisał(a):Wyświetl post
w końcu mamy nastarszy zespół w lidze więc Nasi zawodnicy oszczedzali siły w sparingu z Zagłębiem bo wiadomo że 34-37 latek na maksa nie może zasuwać co tydzien, dlatego licze że w Bełchatowie dadzą z siebie wszytsko
No tak grać co 7 dni chłopaki są już zmęczone musieli dojść do budynku klubowego
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 20.02.2013, 23:42
Panie Jacku do ligi jeszce 2 dni jeszce zdązy pan kogos sprzedać!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 20.02.2013, 23:54
Jeśli mamy gonić Bełchatów, to wynik wydaje się oczywisty. Ja jednak będąc całym sercem za Wisłą przewiduję wymęczony remis.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:03.