
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Po meczu z GKS-em spodziewam się: | |||
| Ciężkiego meczu, zakończonego naszym zwycięstwem |
|
62 | 43,97% |
| Remis będzie sukcesem. |
|
27 | 19,15% |
| Z taką grą jak z Zagłebiem Sosnowiec, śmierdzi porażką. |
|
52 | 36,88% |
| Głosujących: 141. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#31
|
|
Wreszcie wraca nasza kochana TME. Z nią źle, bez niej jeszcze gorzej.
Mecz z GKS zapowiada się arcyciekawie. Obydwie drużyny o zbliżonym potencjale, ciężki teren, będzie się działo. ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem
Offline |
#32
|
|
Ja nie wiem tofik, czy jakikolwiek mecz z naszym udziałem może być ciekawy, skoro my ani w ubiegłej rundzie, ani nawet w sparingach praktycznie nie strzelaliśmy i póki co nie strzelamy bramek. I nie widzę też podstaw, żeby to miało się nagle diametralnie zmienić.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#33
|
|
Ja bym Małeckiego spróbował znowu w napadzie jak Genkov i Sikorski dalej będą tak "grać"
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Skąd: UK
Offline |
#34
|
|
przegramy i cala Polska bedzie sie z Nas smiac!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#35
|
|
Ja mysle ze oni bedą przemeczeni
.Kula juz mowil ze sa zmeczeni przed meczem z takim tuzem jak Zaglebie Sosnowiec,to co dopiero mowic o GKS-sie Belchatow ktory gra o klase rozgrywkowa wyzej P.S Ironia,sarkazm,no sory ale innnym tonem o obecnej Wisle pisac nie potrafie. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Online |
#36
|
|
Bełchatów gra o dwie klasy rozgrywkowe wyżej. Zagłębie Sosnowiec gra w 2 lidze (po ludzku w 3) gdzie zajmuje 12 miejsce.
Ostatnio edytowane przez Arked : 20.02.2013 o godz. 01:21.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#37
|
|
Znaczy co, w drugiej połowie chcesz bronić wyniku? Biorąc pod uwagę obronę i bramkarza - to może być ryzykowne....
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Banita
Od: 11.2002
Offline |
#38
|
|
Uważam, że w obecnej formie Daniel Sikorski jest lepszym napastnikiem/egzekutorem niż Genkov. Po prostu brakuje mu troszkę szczęścia, ale gdy już je odnajdzie to zacznie ładować bramę za bramką i będziemy wszyscy żałować, że w lecie nie przedłuży z nami kontraktu tylko przejdzie od kogoś z TOP 10 naszej ligi..
ps. Witam ponownie na forum po niesłusznym banie (zresztą jak każdym!) |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#39
|
|
Sikor się odblokuje i strzeli hattricka!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#40
|
|
Ja bym Sikora spróbował na bramce!
Gdzie jest Sikor tam gole nie padają więc może to przynieść efekt!!! Ogólnie proponuję jakiś mecz zagrać tak: Na bramce Sikor, obrona Gargułą Iliev Boguski Genkov, pomoc Głowacki Pareiko, atak Jaliens i Sobolewski. I niech grają w 9. Będzie więcej opcji na po przerwie. Co do najbliższego meczu to przeczuwam zgrzytanie zębów jak będę to oglądał. Opcje są dwie, albo będą przemęczeni po ciężkich obozach, lub jeszcze nie do końca zgrani. Kto pierwszy strzeli gola ten będzie na wygranej pozycji bo przeczuwam tutaj mocny under 2,5. Ogólnie jak wam się dziecko nie chce uczyć to karzcie mu to oglądać. Mam nadzieję się mylić, ale to ostatnie co mi pozostało bo argumentów na poparcie tezy że będzie dobrze to nie widzę. ![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#41
|
|
Wisła nie ma sił na ligę
"Coś chyba poszło nie tak. Według najnowszych badań wydolnościowych piłkarze Wisły są bardzo słabo przygotowani do rundy wiosennej. Do startu rozgrywek ligowych zostało kilka dni, a trener Tomasz Kulawik (44 l.) ma teraz masę kłopotów. Piłkarze Wisły są już na ostatnim etapie przygotowań. Po powrocie ze zgrupowania w Turcji przeszli badania wydolnościowe. Miały one wykazać w jakiej kondycji są organizmy piłkarzy. – Testy wypadły bardzo słabo. U wielu piłkarzy wyniki są gorsze niż przed zgrupowaniem! – mówi anonimowo osoba, która widziała wyniki zawodników Białej Gwiazdy. Wyniki badań doprowadziły w krakowskim klubie do stanu alarmowego. Tej zimy Kulawik po raz pierwszy sam odpowiadał za przygotowanie zespołu. Od dłuższego czasu w sztabie trenerskim Białej Gwiazdy brakuje prawdziwych fachowców od przygotowania fizycznego. Rok temu Michał Probierz (41 l.) zwolnił Andrzeja Bahra (56 l.), który w 2008 roku obronił pracę doktorską z zagadnienia fizjologii. Od tego czasu w sztabie brak takich ekspertów. Kiepskie wyniki to w krakowskim klubie pilnie strzeżona tajemnica. Sztab trenerski zastanawia się, jak poprawić stan przygotowań zespołu. Do meczu z GKS Bełchatów pozostały raptem cztery dni. Czasu już wiele nie ma, a do zrobienia cała masa. Innym problemem są rezultaty osiągane przez zespół w trakcie okresu przygotowawczego. W ośmiu meczach sparingowych Wisła wygrała tylko raz, strzeliła raptem sześć bramek. W wypowiedziach dla prasy Kulawik bagatelizuje problem. – To tylko kwestia skuteczności. Dla mnie najważniejsze jest to, że gramy coraz lepiej i stwarzamy sobie dużo okazji do zdobycia gola – powtarza. Brak skuteczności. Tylko czy aż? Nawet najpiękniej grająca drużyna, która nie zdobywa goli, jest nic nie warta. Wkrótce Tomasz Kulawik może się o tym przekonać w bardzo przykry sposób." http://sport.fakt.pl/Wedlug-najnowsz...,200768,1.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#42
|
![]() |
|
|
|
Guest
|
#43
|
![]() Jest jeszcze parę dni do ligi. Nie wszystko stracone, można jeszcze poprawić przygotowanie robiąc dodatkowe małe zgrupowanie pod Łodzią i treningi np. w Manufakturze, Silver coś tam i pubach przy Piotrkowskiej... ![]() A tak serio to jeśli to prawda to byłby kolejny rekord idiotyzmu w Wiśle.
Ostatnio edytowane przez arti : 20.02.2013 o godz. 10:41.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#44
|
|
No cóż piłka nożna to taki sport, że możemy liczyć, że bramkarz GKS popełni jeden babol więcej niż nasz będzie tak:
Pierwsza połowa: 15 minut składnej gry Wisły nie zakończonej strzałami/straszne pudła. Później GKS nas cisnie. Druga połowa: Ostro się bronimy w końcu po błędzie tracimy bramkę. W ostatnich 10 minutacj GKS się cofa i broni wyniku, nasi bezskutecznie kopią w bramkarza lub obok bramki. Po meczu trener Kulawik: "Cieszę się, że zagraliśmy dobry mecz tylko brakło skuteczności, widać, że chłopaki cieszą się z gry widzę dużo pozytywów" |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#45
|
|
To jest mecz za 6 punktów i boje się ,że GKS bedzie bardziej zmotywowany od naszych grajków. Te pierwsze 2 mecze rundy musimy wygrać ,bo sa to o dziwo najwazniejsze 2 mecze byc moze calej rundy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#46
|
|
Jak czytam ten artykuł o przygotowaniu kondycyjnym w Wiśle to nasuwa się tylko jedno klasyczne powiedzenie "Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić".
Smutne czasy nastały. ![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Graf Zero
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)
Offline |
#47
|
|
Ktoś tu na poprzedniej stronie napisał "może najsłabsza druzyna podaruje nam 3 punkty".
Chciałem sie zapytac o kim konkretnie pisał? |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#48
|
|
Pewnie to kibic Bełchatowa pisał.
![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#49
|
|
Liczę na spokojne zwycięstwo - dwoma, trzema bramkami. Przesadzacie z tą bojaźnią po jednym sparingu z Sosnowcem... Nie takie cuda w trakcie przygotowań się działy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#50
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN
Offline |
#51
|
|
Swego czasu graliśmy mecz z Pogonia brazylijska, która wszyscy tlukli jak chcieli. A my wymeczylismy marne 1:0 w Szczecinie, mając dream team Henia Kasperczaka. Wiec bez napinki, jakiekolwiek zwycięstwo ucieszy
![]() ![]()
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#52
|
Ciekawe czy te info o tym, że drużyna jest w gorszej kondycji niż przed pierwszym obozem są prawdziwe. Zobaczymy w niedzielę. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#53
|
A Faktem to proponuję się posługiwać w toalecie... |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#54
|
|
To nie była Pogoń brazylijska, gdyż był to rok 2003 i wygrana po golu Kalu Uche. Z brazylijską, którą wszyscy tłukli wymęczyliśmy 1-1, po golu Chiacu w doliczonym czasie gry.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#55
|
Ale sam Kulawik mówił przed Zagłebiem, że to generalny test przed ligą. Oczywiście do oglądania meczu zasiądę z niczym nie popartym kibicowskim entuzjazmem ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#56
|
|
w końcu mamy najstarszy zespół w lidze więc Nasi zawodnicy oszczedzali siły w sparingu z Zagłębiem bo wiadomo że 34-37 latek na maksa nie może zasuwać co tydzien, dlatego licze że w Bełchatowie dadzą z siebie wszytsko
Ostatnio edytowane przez AYALA : 20.02.2013 o godz. 20:00.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#57
|
|
serce mówi, że Wisła da nam dużo radości i od tego mecz zacznie się powrót do gry na najwyższym poziomie. Rozum sprawia, że najzwyczajniej w świecie boję się o tę drużynę
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#58
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#59
|
|
Panie Jacku do ligi jeszce 2 dni jeszce zdązy pan kogos sprzedać!
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#60
|
|
Jeśli mamy gonić Bełchatów, to wynik wydaje się oczywisty. Ja jednak będąc całym sercem za Wisłą przewiduję wymęczony remis.
![]()
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|