The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 08.12.2012, 18:23
Arek Głowacki ma pensje 100 tys EURO, pewnie za sam podpis tez coś zgarnął, raz że gra chu.jowo to dwa jest ma 33 lata. Frederiksen ma pensje pewnie w granicach 30-40. Natomiast Pareiko zgarnia 80. Za tą kasę można by było kupić jednego solidnego, pewnego skrzydłowego
Odpowiedz cytując
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 08.12.2012, 18:24
Grantar napisał(a):Wyświetl post
e trzeba po prostu zbudować drużynę całkiem od nowa ...


w ten spsob napisane zdamie ma sens, bez wyrazu moze
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 08.12.2012, 18:28
Bunoza i Chavez nie potrafią grać na śliskiej murawie. Zresztą zawsze pisałem, że Gordan to poziom Wasiluka. Największy dramat jest jednak w środku pola. Sobol już nie daje rady i jest w stanie tylko kilka razy w meczu szarpnąć, a Wilk jest wolny, słaby fizycznie, kiepski technicznie, nie potrafi uderzyć z dystansu. Jedynie ambicji mu nie można odmówić. Chrapek niestety nie ma dynamiki, a Łukaszek pięknie pozoruje walkę. Z kolei Melikson myślami jest już gdzieś indziej. Ponadto aktualnie w ofensywie mamy 1/2 napastnika, czyli Genkowa. No ale Jacek i to chce nam zabrać.

Jednym słowem obraz nędzy i rozpaczy.
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 08.12.2012, 18:30
comek napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=DvNohdQQtis

ile było takich zagrań Meliksona w tej rundzie?
Niech zgadnę: 0?
A nie przyszło Ci do głowy, że żeby zagrać dobrą piłkę, to jeszcze trzeba mieć komu? Trzeba mieć z kim grać?
Po ostatniej krytyce Meliksona postanowiłem sobie, że w dzisiejszym meczu szczególnie dokładnie przyglądnę się chłopakowi. Wnioski są niestety jakie są - to całe bieganie Meliksona w poprzek boiska,. holowanie piłki czy większość niecelnych podań to niestety efekt totalnego braku ruchu jego partnerów... jeden stoi i czeka, aż mu piłka podtoczy się do nóg, następnych dwóch stoi jak stado baranów i się nie pokażą na pozycję, jeszcze inny zamiast podać i wyjść to schowa się za obrońcę... Melikson nie ma z kim grać w tym zespole i lepiej niech idzie - ale nie dlatego, że nic tej drużynie nie daje, tylko dlatego, że szkoda, żeby ostatnie 3-4 lata swojej kariery zmarnował mając koło siebie bandę gamoni. Taka jest brutalna prawda.

Kulawik powinien wrócić do MESY. taktyczne zero. Mamy beznadziejny zespół i gramy na wyjeździe. Każdy średnio zdolny trener ustawiłby drużynę na grę z kontry, ale nie Kulawik - sen o dawnej potędze Wisły karze mu rzucać się na ślepo do ataku zostawiając z tyłu asów defensywny w postaci Fredka czy Jovanovica. Żeby jeszcze miał kim atakować - a gdzie tam. Posadził na ławie Genkowa (ok. chory), ale i Bogusia czy Kojota, który jaki jest taki jest, ale przynajmniej umie zagrać kombinacyjnie, a wystarczyło mu na to 5 minut dzisiejszego meczu...

W końcu, jak się po raz dziesiąty na konferencji przedmeczowej powie, że "...zagramy wysokim pressingiem.." to wiadomo, jak zareaguje trener przeciwnej drużyny...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 08.12.2012, 18:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Za wypożyczenie Quioto daliśmy 100 K euro.
Bez odbioru.
Rzekomo. Nawet jeśli, to wciąż bardzo mała suma. Bez odbioru,
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 08.12.2012, 18:34
willow o czym ty piszesz? chłopie co chciałeś zrobić!! od ponad miesiąca nasza obrona nie zgrywała się bo jak nie kontuzja to kartki jakbyś dziś tego nie zestawił stawiam wszystko że wynik byłby podobny..
Nie kminicie tego że on ma spad po Probierzu? Co z tym chciałeś zrobić tym bardziej po "motywujących" wypowiedziach Łysego w tym roku to już w ogóle.. ferment tam jest mega..


Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 08.12.2012, 18:34
Wiślak709 napisał(a):Wyświetl post
tak czy inaczej - tak sie dluzej nie da. trzeba to wszystko rozdupczyc i postawic nowe, od fudamentow.
Ale jak ? Bez porządnych obiektów treningowych Bez szkolenia młodzieży Bez skautów Jeśli nasi decydenci skupią się tylko na budowie drużyny, to prędzej czy później dojdziemy do tego samego punktu, w którym jesteśmy obecnie.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 08.12.2012, 18:39
willow napisał(a):Wyświetl post
A nie przyszło Ci do głowy, że żeby zagrać dobrą piłkę, to jeszcze trzeba mieć komu? Trzeba mieć z kim grać?
Po ostatniej krytyce Meliksona postanowiłem sobie, że w dzisiejszym meczu szczególnie dokładnie przyglądnę się chłopakowi. Wnioski są niestety jakie są - to całe bieganie Meliksona w poprzek boiska,. holowanie piłki czy większość niecelnych podań to niestety efekt totalnego braku ruchu jego partnerów... jeden stoi i czeka, aż mu piłka podtoczy się do nóg, następnych dwóch stoi jak stado baranów i się nie pokażą na pozycję, jeszcze inny zamiast podać i wyjść to schowa się za obrońcę... Melikson nie ma z kim grać w tym zespole i lepiej niech idzie - ale nie dlatego, że nic tej drużynie nie daje, tylko dlatego, że szkoda, żeby ostatnie 3-4 lata swojej kariery zmarnował mając koło siebie bandę gamoni. Taka jest brutalna prawda.

Kulawik powinien wrócić do MESY. taktyczne zero. Mamy beznadziejny zespół i gramy na wyjeździe. Każdy średnio zdolny trener ustawiłby drużynę na grę z kontry, ale nie Kulawik - sen o dawnej potędze Wisły karze mu rzucać się na ślepo do ataku zostawiając z tyłu asów defensywny w postaci Fredka czy Jovanovica. Żeby jeszcze miał kim atakować - a gdzie tam. Posadził na ławie Genkowa (ok. chory), ale i Bogusia czy Kojota, który jaki jest taki jest, ale przynajmniej umie zagrać kombinacyjnie, a wystarczyło mu na to 5 minut dzisiejszego meczu...

W końcu, jak się po raz dziesiąty na konferencji przedmeczowej powie, że "...zagramy wysokim pressingiem.." to wiadomo, jak zareaguje trener przeciwnej drużyny...
Az chcialoby sie kliknac "Lubie to" gdyby byla taka opcja. Od siebie jeszcze dodam aby zwrocic uwage jak poszczegolni pilkarze obnizyli loty w ostatnim czasie. To tez miara trenera jak prezentuja sie pod jego reka zawodnicy i niestety od odejscia Maskanta mamy caly czas zjazd w dol. Przeciez Chavez na poczatku byl czolowym obronca ligi, silnym, szybkim, jednym z najlepszych. A teraz ? Jovanovic jak do nas przychodzil rowniez zbieral dobre recenzje, pierwsze tygodnie w Wisle to potwierdzaly. Melikson jest tutaj flagowym przykladem. To samo Iliev.. A Wilk, przeciez ocieral sie o kadre i gral naprawde rewelacyjne mecze! Tu musi przyjsc porzadny trener i porzadni zawodnicy. Jedno bez drugiego funkcjonowac nie bedzie.
Odpowiedz cytując
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 08.12.2012, 18:44
christof20 napisał(a):Wyświetl post
Ale jak ? Bez porządnych obiektów treningowych Bez szkolenia młodzieży Bez skautów Jeśli nasi decydenci skupią się tylko na budowie drużyny, to prędzej czy później dojdziemy do tego samego punktu, w którym jesteśmy obecnie.
tylko coz mamy do stracenia? chcesz nadal ogladac Wisle przegrywajacą z lubinem 4-1? trzeba probowac zrobic cos nowego.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 08.12.2012, 18:49
Jeszcze niedawno sie jechalo do Zaglebia i zastanawialo czy bedzie 3, 4 czy 5 dla Wisly, po lekkim, przyjemnym meczu i klepaniu pilki. Skandal do czego doprowadzili ta druzyne - wszyscy, pilkarze, dzialacze, trenerzy, wlasciciel. Banda sk...
Pilkarzykow z jakis balkanskich i polskich wiosek, dzialaczy z Myslenic, ktorzy nie wiedza w jakim klubie graja i pracuja.
Maja wszystko, zajebisty stadion, kibicow, przepiekne miasto. Wszystko zeby stworzyc tu wielki klub.
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 08.12.2012, 18:50
Łukasz Garguła - najlepszy ligowy strzelec tej drużyny.
Bóg chyba sobie drwi.
Odpowiedz cytując
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 08.12.2012, 18:54
Kluvi;1290228[B napisał(a):
]La Furia.. a co Ty chcesz od trenera?[/B] On kupował tych piłkarzy? On ich przygotowywał do sezonu? Kula kleił z tego co tylko się da, ale jak widać to było nierealne zrobić COŚ z tego i jeszcze ten j...ny pech że co mecz inny skład obrony był..
No nic czas na na prawdę porządne zmiany, tylko czy ze swoimi "doradcami" Cupiał coś zmieni?
Nic nie chcę od trenera, nic od "zawodników" i tym bardziej nic od Bednarza. Ja tylko proszę na kolanach Św.Mikolaja, żeby ich zabrał w pisdu.....Ciebie też namawiam...proś ze mną-może się spełni...A jak ich juz nie bedzie na R22...to byc może, uda się jak napisał Wisłazwe: zaorać.....i od poczatku nowe zdrowe fundamenty zbudować...innej drogi nie ma....
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 08.12.2012, 18:54
nesta napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze niedawno sie jechalo do Zaglebia i zastanawialo czy bedzie 3, 4 czy 5 dla Wisly, po lekkim, przyjemnym meczu i klepaniu pilki.
Nie tak niedawno. Te czasy minęły z 10 lat temu, kiedy to mieliśmy tą słynną pakę z Szymkiem, Żurawiem...
Chociaż fakt, że jeszcze nie tak dawno nikt nie brał pod uwagę innej możliwości niż 3 punkty.
Life is brutal.
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 08.12.2012, 18:55
Meleks jest najlepszy w tej ferajnie ... szybkościowo technicznie i piłkarsko (trochę gorzej ze sferą mentalnościową- to nie jest urodzony lider)
Od roku miałem nadzieję że w oparciu o niego ktoś zbuduję Wisłę ale rzeczywiście to nie wyszło ani Probierzowi ani Kulawikowi ...
Meleks czasem nie ma z kim pograć ... tylko Chrapek i Illiev a czas Garguła potrafili z nim rozgrywać piłkę. Żaden napastnik (jeśli tych co mamy można tak nazwać) nie potrafi wyjść w tempo do podania ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 08.12.2012, 18:55
Arked napisał(a):Wyświetl post
Rzekomo. Nawet jeśli, to wciąż bardzo mała suma. Bez odbioru,
100tys euro to dla Ciebie mała suma?
W przeliczeniu około 400tys złotych poszło w piz...
Odpowiedz cytując
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 08.12.2012, 18:56
christof20 napisał(a):Wyświetl post
Ale jak ? Bez porządnych obiektów treningowych Bez szkolenia młodzieży Bez skautów Jeśli nasi decydenci skupią się tylko na budowie drużyny, to prędzej czy później dojdziemy do tego samego punktu, w którym jesteśmy obecnie.
No właśnie te rzeczy o których mówisz to są fundamenty ... Jak wiadomo budowanie wieżowca na marnych fundamentach mija się z celem, ale chyba kierownictwo Wisły o tym nie wie ... Trzeba niestety zacząć budować właśnie od tych fundamentów, ale niestety nic na to nie wskazuje, tylko w dalszym ciągu będzie remontować to co się rozpada.
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 08.12.2012, 18:59
ZAMIAST JECZEC I SACZYC JAD MOZE ZAINTERESOWALBY SIE KTOS TEMATEM POWAZNIEJSZYM, NIZ ZBIERANINA WYSOKO OPLACANYCH NAJEMNIKOW Z LOGO S.A. NA KOSZULKACH?

>> http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8933 <<

Wlasnie teraz jest szansa pokazac, ze Wisla to my a nie "zawodowcy" - a poki co nie prezentujemy sie od nich o wiele lepiej.

PS. Wali mnie, ze offtop, kto jest trescia a kto offtopem w tym klubie pokazala cala runda.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 08.12.2012, 19:05
Jagul napisał(a):Wyświetl post
100tys euro to dla Ciebie mała suma?
W przeliczeniu około 400tys złotych poszło w piz...
W poważnej piłce, w jaką zawsze chciał bawić się Cupiał, to są grosze.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 08.12.2012, 19:10
Jest grudzień i zbliza się szopka. Dzisiaj 11 pastuchów pokazało 11 baranom ze nie tylko żłób się liczy.

Za przeproszeniem, Kulawik tak pomaga druzynie w czasie meczu, jak pęknięta guma zabezpiecza przed aids. Wypuszcza druzynę z imitacją napastnika, by przy stanie 0-4 wpuścić trzech. Garguła przechodził cały mecz i po karnym pół minuty przed koncem, porwał piłkę na srodek boiska, chyba chciał jeszcze wyrównac.

Trzeba zostawić Miskiewicza, Chrapka, Urygę i moze jeszcze Szewczyka, resztę wypier.dolić na zbity pysk, łącznie z Kulawikiem.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 08.12.2012, 19:10
Kilka uwag ode mnie:

1. Kula w tym meczu pokazał, że jego podstawowym problemem jest - jak w przypadku wszystkich przeciętnych trenerów - nie umiejętność pracy pod presją, w niekorzystnych warunkach. On pierwszy pogodził się z porażką w 17 minucie. Żadnej zmiany po 20-30 minutach, która dałaby impuls piłkarzom, pokazała, że jeszcze walczymy mimo niekorzystnego wyniku. Skoro Jaga potrafiła w dziesięciu wrócić z 0-3, to my też możemy. Ale do tego trzeba charyzmy i odwagi. Dlatego uważam jak willow - Kula co najwyżej do MESY.

2. Ten mecz jest dokładnym odzwierciedleniem tego sezonu. Mecz niby wyrównany, niby gramy do przodu i wymieniamy podania, tyle samo prawie celnych strzałów co Zagłębie, przewaga w posiadaniu piłki, a sami sobie strzelamy gole i przegrywamy jak frajerzy. Tak przegraliśmy albo z remisowaliśmy z Lechem, Koroną, Jagą, Górnikiem, Pogonią, Podbeskidziem... i możnaby tak wymieniać. Brak w tej drużynie ognia, ducha, wiary, która pchałaby ich po sukces. Taka drużyna nawet w I lidze miałaby środek tabeli. Są spóźnieni o jedno tempo, nie wsadzą nogi na tzw. spaw, nie są pod grą, nie dadzą na meczu "ile fabryka dała"... Stąd tyle w tej rundzie głupich goli co sami je sobie strzelamy. Od początku TF tyle ich nie było co teraz w pięć miesięcy. Najgorsze, że to est reakcja łańcuchowa z piłkarzami. Widzą nawzajem, że nie ma tu magii, chemii na meczu, że w akcji ofensywnej bierze udział 2-3 piłkarzy będących najbliżej piłki i to się udziela nawet tym, którzy mieliby ochotę zapieprzać z serduchem. Wszak tu musi być 11 Spartan, albo Spartanie zamienią się w zwykłych tchórzliwych gówniarzy.
3. Trzeba radykalnych cięć. Nie ma tu miejsca na cierpliwą pracę z psychologiem. Nie ten klub, nie te oczekiwania, nie ten budżet płacowy. Tutaj jeśli zarabiasz niemal najlepiej w lidze, albo dajesz nam jakość, albo wypier-papier. Zima jest doskonałym czasem żeby wyczyścić klub z tych, którzy są obciążeniem dla budżetu nie dając nam piłkarskiego potencjału. Każdy ma swoją listę w głowie, ja sprzedałbym albo rozwiązał kontrakty z wszystkimi zawodnikami powyżej 30stki oprócz Sobola (włącznie z Głową), wypożyczył nie radzących sobie Burligi, Czekaja, Urygę (nie gra), Szewczyka zostawiając jedynie Chrapka, pozbyłbym się Jaliensa, Ilieva, Genkova, Duńczyka, Jovanovicia, Pareiki i.... poszedłbym do Bogusia licząc, że przekonam go, żeby raz jeszcze jego oczy zapłonęły pragnieniem zdobycia scudetto, aby zapełnić stadion, poczuć więź, nadzieję na międzynarodowy sukces. Trzeba nam prezesa z długofalową wizją (akademia, scouting), trenera z charyzmą, któremu zaufają piłkarze (np. Nowak, Nawałka, albo ktoś z zagranicy) i piłkarzy, którzy są głodni sukcesów i chcą się rozwijać, a Wisła im w tym pomoże pod warunkiem, że bezwarunkowo poświęcą się Wiśle jak Sobol, jak kiedyś Żuraw z Frankiem, Kosą, Szymkiem i Baszczem. Można tu wymieniać Pawłowskich, Jankowskich, Soboty, Sochy, Przybylskich, Mile, Małeckich i innych, których ja bym widział w drużynie, ale najważniejsze: nie leczmy zachowawczo zęba, który nadaje się do wyrwania. Półśrodki spowodują, że skończymy na 12 miejscu z bandą wypalonych gwiazd na wysokich kontraktach na następny sezon.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 08.12.2012, 19:15
Arked napisał(a):Wyświetl post
W poważnej piłce, w jaką zawsze chciał bawić się Cupiał, to są grosze.
Przecież często 300-400 k euro to dla nas zaporowa cena za piłkarza.
Wszystko z biedy. Nie kupię za 400 bo mnie nie stać, wydam 100 na badziew, który mi się zepsuje po tygodniu. Niestety takie błędne koło.
..
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 08.12.2012, 19:17
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Nic nie chcę od trenera, nic od "zawodników" i tym bardziej nic od Bednarza. Ja tylko proszę na kolanach Św.Mikolaja, żeby ich zabrał w pisdu.....Ciebie też namawiam...proś ze mną-może się spełni...
Dobra, ktoś to kiedyś musiał zrobić, ale nie czuję się z tym dobrze...

Św. Mikołaj nie istnieje.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 08.12.2012, 19:18
Piłkarze są mi winni za słuchawki Koss Porta Pro, którymi cisnąłem o ziemię przy 1-0. I muszą wytłumaczyć Żonie, która wyszła z domu, że Wisła wcale nie jest od niej ważniejsza.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 08.12.2012, 19:30
murray napisał(a):Wyświetl post
Łukasz Garguła - najlepszy ligowy strzelec tej drużyny.
Bóg chyba sobie drwi.
Celne spostrzeżenie
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 08.12.2012, 19:34
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Piłkarze są mi winni za słuchawki Koss Porta Pro, którymi cisnąłem o ziemię przy 1-0. I muszą wytłumaczyć Żonie, która wyszła z domu, że Wisła wcale nie jest od niej ważniejsza.


jak to kierwa nie jest?

Zona moze odejsc, klub zostanie
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 08.12.2012, 19:37
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
No cóż. Mamy Polaków w składzie, próbujemy grac krakowską piłkę, stawiamy na młodzież. Jest bosko!!! Ci co ,,zwalniali" Maaskanta powinni być zadowoleni. No i wreszcie kibice nie musieli oglądać Lameyów czy Jaliensów. Do tego zamiast Siwakowa, Nuneza czy Jirsaka po boisku biega chyba najsłabszy DM w lidze Czaruś Wilk. No i jeszcze PMSZ w postaci Kulawika robi miejsce w środku pola dla flagowego transferu Jacusia, czyli Łukaszka Garguły a Meliksona rzuca na skrzydło, gdzie traci on połowę swojej wartości.

Szkoda że nie dostaliśmy ze 6 : 0. Może by ktoś wreszcie zrozumiał, że idziemy na dno.
Ale pitolisz, za przeproszeniem, gdzie ci młodzi Polacy w Wiśle poza Chrapkiem? Sprowadziliśmy jakichś z niższych lig utalentowanych przed sezonem, czy w ramach oszczędności wzięliśmy na siłę do zespołu kogokolwiek kto biega prosto z ME?

Nie zakłamuj faktów, bo scenariusz jest inny. Nie stać nas na drogich zagranicznych piłkarzy + Garguła i odchodzimy od tego, ale w zamian nie ma ani polskiej Wisły, ani młodej Wisły tylko łapanka na zasadzie kto chce mniej ten lepszy. czyli ani model Legii z "drogim" szkoleniem młodych, ani Górnik Zabrze z tanim wyszukiwaniem w niższych ligach tylko łapanka jak swego czasu w Wodzisławiu. Tylko z kartą na ręku żeby się odbudować....

Tak nisko upadliśmy...
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 08.12.2012, 19:39
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
ZAMIAST JECZEC I SACZYC JAD MOZE ZAINTERESOWALBY SIE KTOS TEMATEM POWAZNIEJSZYM, NIZ ZBIERANINA WYSOKO OPLACANYCH NAJEMNIKOW Z LOGO S.A. NA KOSZULKACH?

>> http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8933 <<

Wlasnie teraz jest szansa pokazac, ze Wisla to my a nie "zawodowcy" - a poki co nie prezentujemy sie od nich o wiele lepiej.

PS. Wali mnie, ze offtop, kto jest trescia a kto offtopem w tym klubie pokazala cala runda.
Święta prawda.

Zamiast przejmować się tymi przepłaconymi skórokopkami, niegodnymi noszenia na sercu Białej Gwiazdy (inna sprawa, że tymczasem szmacą logo SSA), zróbcie dobry uczynek przed Świętami.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 08.12.2012, 19:47
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Piłkarze są mi winni za słuchawki Koss Porta Pro, którymi cisnąłem o ziemię przy 1-0. I muszą wytłumaczyć Żonie, która wyszła z domu, że Wisła wcale nie jest od niej ważniejsza.
Bardzo przeciętne słuchawki te kpp. Zainwestuj w AKG K420 lub V-jays.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 08.12.2012, 19:57
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale pitolisz, za przeproszeniem, gdzie ci młodzi Polacy w Wiśle poza Chrapkiem? Sprowadziliśmy jakichś z niższych lig utalentowanych przed sezonem, czy w ramach oszczędności wzięliśmy na siłę do zespołu kogokolwiek kto biega prosto z ME?
Miśkiewicz i ten drugi, jak on miał?..
Młodzi, Polacy, z niższych lig

Poza tym jest jeszcze Szewczyk, jest Czekaj. Teraz testujemy dwóch młodych polskich bramkarzy z niższych lig. Jakby nie patrzeć - plan jest powoli realizowany i widać pierwsze efekty Nie spadniemy pewnie jeszcze w tym sezonie, bo na szczęście są PBB i GKS (swoja drogą też mocno stawiający na młodych rodaków), ale - jak to powiadają - "nie od razu Kraków zbudowano".

Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
ZAMIAST JECZEC I SACZYC JAD MOZE ZAINTERESOWALBY SIE KTOS TEMATEM POWAZNIEJSZYM, NIZ ZBIERANINA WYSOKO OPLACANYCH NAJEMNIKOW Z LOGO S.A. NA KOSZULKACH?

>> http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8933 <<

Wlasnie teraz jest szansa pokazac, ze Wisla to my a nie "zawodowcy" - a poki co nie prezentujemy sie od nich o wiele lepiej.
Słuszna uwaga.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.12.2012 o godz. 20:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
INZAGHI
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 08.12.2012, 19:59
thechris napisał(a):Wyświetl post
Bardzo przeciętne słuchawki te kpp. Zainwestuj w AKG K420 lub V-jays.
Ja jakbym miał żonę to bym cisnął ją o podłogę, bo gdyby moim Denon AH D2000 cos sie stało to bym sie rozpłakał. Polecam je bardzo.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:47.