|
No cóż. Mamy Polaków w składzie, próbujemy grac krakowską piłkę, stawiamy na młodzież. Jest bosko!!! Ci co ,,zwalniali" Maaskanta powinni być zadowoleni. No i wreszcie kibice nie musieli oglądać Lameyów czy Jaliensów. Do tego zamiast Siwakowa, Nuneza czy Jirsaka po boisku biega chyba najsłabszy DM w lidze Czaruś Wilk. No i jeszcze PMSZ w postaci Kulawika robi miejsce w środku pola dla flagowego transferu Jacusia, czyli Łukaszka Garguły a Meliksona rzuca na skrzydło, gdzie traci on połowę swojej wartości.
Szkoda że nie dostaliśmy ze 6 : 0. Może by ktoś wreszcie zrozumiał, że idziemy na dno.
|