The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 08.12.2012, 17:55
Gdzie okładka z Faktu się pytam, czemu jeszcze nikt jej nie wrzucił ?
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 08.12.2012, 17:55
Grają do dupy, bo pewnie mają nie płacone.Po co będą sie przemęczać, jak kasy i tak nie zobaczą.Czyja to wina? właściciela....Wujku Cupiale nie idz tą drogą, weż Jacusia z sobą i odejdzcie póki nie jest za póżno....
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 08.12.2012, 17:57
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że jemu nalezy się szacunek za kase jaką władował. Bez Cupiała dalej byśmy się pałętali po 3 lidze.
Oczywiście że się należy, ale odpowiedzialność działa w obie strony. I jak zawdzięczamy mu ogromne sukcesy, tak samo na jego konto idzie obecny stan drużyny.
everybody on earth wanna rap
Odpowiedz cytując
PlayLikeAPro
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 08.12.2012, 17:57
Mecz udowodnił że to wina Parejki:/ Czepiliście się go po ostatnim meczu jak by to on był winien tej paranoi.
Wyszliśmy w "najlepszym" możliwym ustawieniu z Fretką w obronie , Miskiem w bramce i Sikorką w ataku.
Dobrze że Guła strzelił, przynajmniej statystyki sobie poprawił.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 08.12.2012, 17:57
Mam nadzieję, że był to ostatni mecz pana Meliksona w Wiśle. Swoją drogą: Kulawik, wystawiając taki skład, popełnił samobójstwo. To nie mogło się udać.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 08.12.2012, 17:58
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Serdecznie przepraszam, ale Pan Tomasz Kulawik cały czas twierdzi,ze "Buni" jest w świetnej formie, a Sikorski bardzo mocno trenuje i jest w optymalnej formie. Więc część winy spada tylko i wyłącznie na niego.
Propaganda trwa w najlepsze. Przed każdym meczem słyszymy w jakiej to formie jest Sikorski, jak ciężko pracują na treningach, że widać w nich sportową złość... Pierwszy gwizdek i naszym oczom ukazują się kopacze nie umiejący wymienić kilka celnych podań.

Może tej drużynie potrzebny jest psycholog..?
Genkov nie umie strzelać? Melikson nie umie celnie podać?

Coś się dzieje w ich głowach.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 08.12.2012, 17:58
Guła 4 bramki w sezonie, parę asyst, jest szansa że ktoś coś za niego zapłaci.
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 08.12.2012, 18:02
ahhhh dobrze ze ta runda sie skonczyła. Aż nie dało sie na to patrzeć.
Odpowiedz cytując
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 08.12.2012, 18:02
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Garguła na koniec mówi, że bramka na 4-0 ustawiła mecz. Hahahha
Jesli on tak powiedzial to ja nie wiem co on ma w glowie.


Patrzac na to co sie dzieje obecnie to mozna smialo stwierdzic, ze Maaskant z Valcxem dokonali wrecz cudu wygrywajac MP2011 i zachodzac tak daleko w LE (wespol z Kazkiem). Mieli o tyle szczescie, ze kilku kluczowych zawodnikow (jak Pareiko czy Melikson) byli w formie. Dzis zaden z nich nie jest, d o tego dochodza jacys polpilkarze i efekty sa takie jak widac. Zadziwiajacy zjazd w dol w przeciagu kilkunastu miesiecy, wrecz szokujacy.
Jednak to sie musialo predzej czy pozniej stac bo przy takiej polityce transferowej, finansowej i ogolnej wizji wlasciciela niczego dobrego to nie zapowiadalo.
Wisla to chyba jedyny profesjonalny (no wlasnie?) klub pilkarski na swiecie, w ktorym uwaza sie, ze szkolenie mlodziezy nie ma sensu itp.
Dlugo ta Wisla nie pociagnie...
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 08.12.2012, 18:03
Wynik z Zagłebiem nie jest zadnym zaskoczeniem - szkoda, ze w obecnej Wisle graja pilkarze, ktorzy hanba zasłuzony dla polskiej ligi klub. Mam nadzieje, ze ktos w koncu przerwie ta farse, ktora ciagnie Jacek Bednarz. On tu chyba przyszedl tylko po to aby Wisłe pograzyc i zeby Legia miała jednego przeciwnika z głowy w walce o Mistrzostwo Polski. Nikt przy zdrowych zmysłach nie akceptuje decyzji trenera (w tym przypadku Probierza) odnosnie sciagniecia zawodnika, ktory ostatniego gola strzelił bardzo dawno temu (Sikorski). I jeszcze teraz ten Kamerunczyk co nie grał od 10 miesiey - Łysy Legionista niszczy Wisle Krakow, do czego to doszło.
Odpowiedz cytując
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 08.12.2012, 18:03
No cóż. Mamy Polaków w składzie, próbujemy grac krakowską piłkę, stawiamy na młodzież. Jest bosko!!! Ci co ,,zwalniali" Maaskanta powinni być zadowoleni. No i wreszcie kibice nie musieli oglądać Lameyów czy Jaliensów. Do tego zamiast Siwakowa, Nuneza czy Jirsaka po boisku biega chyba najsłabszy DM w lidze Czaruś Wilk. No i jeszcze PMSZ w postaci Kulawika robi miejsce w środku pola dla flagowego transferu Jacusia, czyli Łukaszka Garguły a Meliksona rzuca na skrzydło, gdzie traci on połowę swojej wartości.

Szkoda że nie dostaliśmy ze 6 : 0. Może by ktoś wreszcie zrozumiał, że idziemy na dno.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 08.12.2012, 18:04
Bardzo dobrze, ze taki wynik, a nie np 2-0 albo 2-1, bo by sie znowu w zimie wszystko rozeszło po kościach. A tak mamy piękne podsumowanie tego dziadostwa z tego roku.
Jedna uwaga, za ten burdel pretensje prosze kierować nie tylko do Bednarza, ale w równym lub większym stopniu rowniez do Cupiala. Wisła doszła do ściany, ten wynik jest tego odzwierciedleniem i teraz albo Cupial zrobi z tym porzadek albo naprawdę niech juz odejdzie z tego klubu. Ileż mozna..
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 08.12.2012, 18:05
Poczekajcie, bo zaraz Wilk powie, że bramkarz zagrał mecz życia (jak ten z Zabrza). A treneiro na konferencji powie, żeby nie winić chłopaków.
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 08.12.2012, 18:10
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
No cóż. Mamy Polaków w składzie, próbujemy grac krakowską piłkę, stawiamy na młodzież. Jest bosko!!! Ci co ,,zwalniali" Maaskanta powinni być zadowoleni. No i wreszcie kibice nie musieli oglądać Lameyów czy Jaliensów. Do tego zamiast Siwakowa, Nuneza czy Jirsaka po boisku biega chyba najsłabszy DM w lidze Czaruś Wilk. No i jeszcze PMSZ w postaci Kulawika robi miejsce w środku pola dla flagowego transferu Jacusia, czyli Łukaszka Garguły a Meliksona rzuca na skrzydło, gdzie traci on połowę swojej wartości.

Szkoda że nie dostaliśmy ze 6 : 0. Może by ktoś wreszcie zrozumiał, że idziemy na dno.
Oczywiście wszystkiemu są winni Polacy bo są Polakami ....
Jakoś kolega nie zauważył że 1 bramkę zawalił ewidentnie Jovanovic
drugą bramkę zawalił Frederiksen a trzecią Chavez
Precz z Polakami !!

Pomijam że rzeczywiście ...
czas na zmiany ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
ENDRJU 82
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Opatkowice City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 08.12.2012, 18:11
dobra, kto ostatni zamyka drzwi... ?
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 08.12.2012, 18:11
Czy wy też w trakcie meczu przy 4-0 chcieliscie zebysmy dostali kolejną ?

Zebysmy sie skompromitowali na tyle zeby doszlo wkoncu do rewolucji,przyznam szczerze że jeszcze nigdy jako kibic Wisły nie czułem takiego upokorzenia jak w tym sezonie,Levadia,Karabach przy tym nic nie znaczy


Wesołych Świąt panowie i rewolucji na nowy rok

PS: Nie wiem czym sobie zasłużyliśmy na te upokorzenia ale trzeba wierzyć że Cupiał w porę się obudzi i zwolni Łysego,a jego następca sprowadzi piłkarzy godnych tego klubu.
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 08.12.2012 o godz. 18:15.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 08.12.2012, 18:11
na zmrożonym boisku nasi mało zwrotni defensorzy kompletnie nie dali sobie rady
Odpowiedz cytując
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 08.12.2012, 18:11
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
No cóż. Mamy Polaków w składzie, próbujemy grac krakowską piłkę, stawiamy na młodzież. Jest bosko!!!
Całe szczęście mieliśmy dzisiaj obronę złożoną tylko z młodych, utalentowanych Polaków

2. Marko Jovanović, 4. Osman Chávez, 3. Gordan Bunoza, 55. Jan Frederiksen
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 08.12.2012, 18:12
Rewolucje w Wiśle działaja jakieś pół roku później znowu przychodzi marazm. Rewolucje dla samych rewolucji już przestały skutkować. Trzeba włączyć myślenie albo dać sobie spokój.
Ostatnio edytowane przez tofik : 08.12.2012 o godz. 18:14.
..
Odpowiedz cytując
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 08.12.2012, 18:12
tak czy inaczej - tak sie dluzej nie da. trzeba to wszystko rozdupczyc i postawic nowe, od fudamentow.
Powód: literow.
Ostatnio edytowane przez Wiślak709 : 08.12.2012 o godz. 18:13.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 08.12.2012, 18:13
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Wynik z Zagłebiem nie jest zadnym zaskoczeniem - szkoda, ze w obecnej Wisle graja pilkarze, ktorzy hanba zasłuzony dla polskiej ligi klub. Mam nadzieje, ze ktos w koncu przerwie ta farse, ktora ciagnie Jacek Bednarz*.
*Bogusław Cupiał
Cytat:
On tu chyba przyszedl tylko po to aby Wisłe pograzyc i zeby Legia miała jednego przeciwnika z głowy w walce o Mistrzostwo Polski.
Powiedz mi, że żartujesz.
Cytat:
Nikt przy zdrowych zmysłach nie akceptuje decyzji trenera (w tym przypadku Probierza) odnosnie sciagniecia zawodnika, ktory ostatniego gola strzelił bardzo dawno temu (Sikorski). I jeszcze teraz ten Kamerunczyk co nie grał od 10 miesiey - Łysy Legionista niszczy Wisle Krakow, do czego to doszło.
Przy budżecie transferowym w granicach 0 złotych 0 groszy i problemach z opłaceniem obowiązujących kontraktów ciężko o pozyskanie dobrego piłkarza. Jest to praktycznie niemożliwe. Poza tym Cupiał zatrudnił Bendarza jako likwidatora czy tam gościa od łatania dziury budżetowej, a nie kogoś kto ma budować jakąkolwiek siłę sportową klubu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
INZAGHI
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 08.12.2012, 18:13
Naprawdę lubię czytać niektore tematy bo forumowicze zawsze tu maja żarty najwyższych lotów. Wszyscy tu je.bią pilkarzy, trenera, Łysego, sprzataczke, rzecznika prasowego. A winny jest jeden.

Dziekujemy Panu Cupialowi za kasę którą władował, i dziękujemy za kasę którą zrabował, doprowadzając klub do stanu, w ktorym prawie wszystkie druzyny leją nas po mordzie. I Panie Cupial jest pan śmieszny, że najpierw Pan daje pieniądze i sie bawi piłką a później je odbiera, aż do ostatniej złotowki. Doprowadziłeś Pan do tego, że żaden gracz w Wisle nie jest wart nawet 200.000 Euro.

Bardzo dziękuję Sląskowi Wrocław, że sie upodlili puszczając nam mecz, bo bez tych trzech punktów wygladało by to jeszcze smutniej.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 08.12.2012, 18:13
http://www.youtube.com/watch?v=DvNohdQQtis

ile było takich zagrań Meliksona w tej rundzie?
Niech zgadnę: 0?
Odpowiedz cytując
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 08.12.2012, 18:13
nesta napisał(a):Wyświetl post
Wisła doszła do ściany, ten wynik jest tego odzwierciedleniem i teraz albo Cupial zrobi z tym porzadek albo naprawdę niech juz odejdzie z tego klubu. Ileż mozna..
Cupial nic nie zrobi a jesli zrobi to tylko to, ze wrzuci do klubu kolejna bombe ktora wszystko roz.......i. Wszystkich wyjebie od pilkarzy po "gore" i zacznie budowac (na swoj sposob rzecz jasna) od nowa. Czyli pojdzie po kosztach i znow jakis super dyrektor sportowy czy .... wie kto nasciaga polpilkarzy i bedzie mydlil nam oczy o odrodzeniu Wisly. Cupial zadowolony zasiadzie w fotelu z cygarem i bedzie naiwnie wierzyl, ze wlasnie buduje Wielka Wisle.


Jesli ktos liczy, ze Cupial rzuci miliony, zatrudni odpowiednich ludzi i kupi wartosciowych pilkarzy dzieki ktorym Wisla znow bedzie bic sie o MP to jest niepowazny! Wisle za Cupiala nie czeka juz nic dobrego. Absolutnie. Wisla to teraz dla Cupiala jest zabawka, ktora jest juz troche zniszczona, ktora sie znudzil i nie warto poswiecac jej uwagi.
Najwieksza bolaczka Wisly obecnie jest... Cupial. Wielkie dzieki za to wszystko co zrobil dla Wisly, za te MP itd ale po osiagnieciu pewnego poziomu Wisla odbila sie od sufitu i idzie juz tylko w dol. Dojdzie do tego, ze Cupial zostawi Wisle tam gdzie ja zastal. Sory Bogus ale "trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc niepokonanym". Chyba juz pora, dla wlasnego i dla Wisly dobra.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 08.12.2012, 18:14
fialo napisał(a):Wyświetl post
Gdzie okładka z Faktu się pytam, czemu jeszcze nikt jej nie wrzucił ?
Znudziło się kilkanaście kolejek temu. Wiele mecze wyglądało dokładnie tak samo. Po prostu rywalom Wisły udało się wpierdzielić jej miej goli. Mecz ze Zagłębiem niczym się nie różnił od tego z Piastem, Legią, Pogonią, Polonią itd... Legia chciała wygrać najmniejszym nakładem sił. Zagłebie i Piast chciał nastukać jak najwięcej goli. Ot, cała różnica. No i Piast ładował po poprzeczkach zamiast do siatki.
Odpowiedz cytując
krzycho90tswns
Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 08.12.2012, 18:17
Serce sie kraje jak widze co sie dzieje z WISELKA lecz mimo to Kocham ten KLUB czy jest dobrze czy zle
Odpowiedz cytując
TheGameLA
Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 08.12.2012, 18:18
zaorać w .....
Odpowiedz cytując
Benan
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: z Podhala

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 08.12.2012, 18:18
Brawo dla naszych!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 08.12.2012, 18:19
Arked napisał(a):Wyświetl post
Przy budżecie transferowym w granicach 0 złotych 0 groszy
Za wypożyczenie Quioto daliśmy 100 K euro.
Bez odbioru.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 08.12.2012, 18:21
ENDRJU 82 napisał(a):Wyświetl post
dobra, kto ostatni zamyka drzwi... ?
Prawdziwi kibice nie pękają.
Może Cupiał sprzeda interes i kupi jakiś fanatyk Wisły.
Może sam coś zainwestuje ...
Może trzeba po prostu zbudować drużynę całkiem od nowa ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:20.