
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#61
|
|
Żal mi Kulawika. Wygląda jakby miał się rozpłakać.
Czemu jest winien? Że objął te bandę sierot poprobierzowych? "Drużynę" zdemoralizowaną prze Bednarza. Ciot na boisku nie żal mi, bo i tak mają na to wywalone. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#62
|
|
Calkowity upadek...
Masz Panie Cupiał swoja Wisłe... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#63
|
|
Po zimie protest powinien być jak najbardziej aktualny. Przeciwko polityce klubu i samym piłkarzom. Chyba że część z nich odejdzie. Jeśli mogliśmy z nich kpić na ostatnim meczu przy R22 trzeba dalej dosadnie pokazywać im że nie są godni zakładania koszulki z Białą Gwiazdą
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#64
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#65
|
|
Św.Mikołaju.
Zabierz proszę wszystkie prezenty które mi przyniosłeś i całej mojej rodzinie i wszystkim moim znajomym. W zamian za to, zabierz wszystkich "piłkarzyków", sztab trenerski oraz Bednarza z mojego ukochanego klubu.Natychmiast!!! Dziękuję. ![]()
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
#66
|
|
' Panie Turek, kończ pan ten mecz' słychać w Lubinie...
GOOOL, wyczuli co się święci... ![]()
Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi.K.Błaszczykowski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#67
|
|
Ciekawe, czy znajdzie się debil który napisze, że Wisła grała nieźle i miała pecha.
Powinno być 7:1. To by dobrze odzwierciedlało wydarzenia na boisku. Bednarz - wyp..., zabierz ze sobą ofiary losu które tu sprowadziłeś.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.12.2012 o godz. 17:44.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław
Offline |
#68
|
|
La Furia.. a co Ty chcesz od trenera? On kupował tych piłkarzy? On ich przygotowywał do sezonu? Kula kleił z tego co tylko się da, ale jak widać to było nierealne zrobić COŚ z tego i jeszcze ten j...ny pech że co mecz inny skład obrony był..
No nic czas na na prawdę porządne zmiany, tylko czy ze swoimi "doradcami" Cupiał coś zmieni? ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#69
|
Zburzyć, zaorać i postawić prawdziwe fundamenty. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#70
|
![]() ![]() ![]() Ale po co boiska treningowe Ale po co szkółka piłkarska Ale po co baza dla młodych i starych ... ... ... Jest zajebiście - Łysy mój ty idolu ![]() ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#71
|
|
Jedne z lepszych zawodów jakie rozegrali do tej pory Frederiksen i Jovanovic...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx
Offline |
#72
|
|
Hitem jak na koniec komentator z C+ nazwał Łukasza Gargułe "biednym"
Wróblewski czy jak mu tam a jak Costa powalił Genkova w polu karnym z główki to "zawodnicy się zderzyli". ![]()
everybody on earth wanna rap
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?
Offline |
#73
|
|
Coście sk.urwysyny uczynili z tą drużyną?!
![]()
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#74
|
|
Bednarz won. Kulawik do ME. Lepiej oszczędzac w tym sezonie i później może coś sklecić dobrymi transferami byle bez udziału w tym Bednarza. Po sezonie będzie gadał że to on miał największy udział w tym że Wisła się utrzymała
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#75
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: UK
Offline |
#76
|
|
a Sw.Mikolaj na to - byly zawodnik Chelsea podpisze umowe z Wisla - lekarstwo na kaleki , kolejny kaleka ktory nie ma klubu od 9 miesiecy
Ostatnio edytowane przez CMSNero : 08.12.2012 o godz. 18:07.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#77
|
Niestety tą sytuację znów przewidziałem co do joty.Wszystko się zaczeło sypać od wy.......enia Maaskanta. To, że Liga Europy odbiję się czkawką tzw "klątwa pucharowa" zwłaszcza w kontekście bardzo wąskiej naszej pierwszej 11 była dziecinnie łątwa do przewidzenia.Lliga to priorytet gdy nie ma się szerokiej ławki. ![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx
Offline |
#78
|
|
Nie "oni", tylko Cupiał.
Po imieniu. ![]()
everybody on earth wanna rap
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#79
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#80
|
|
Bednarz daj im podwyżke!
Apeluje po raz 3 zwolnić Bednarza i niech zabierze swoje zakupy fredka i sikora
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 08.12.2012 o godz. 17:49.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#81
|
|
To już nawet nie cioty. To cioty do czwartej potęgi. Wcześniej napisałem, że powinni miec przygotowania na Syberii. Zmieniam zdanie - Syberia to dla nich zdecydowanie zbyt łagodne warunki.
edit: Nie wiecie, czy nasi kopacze wyjachali juz do Lubina
Ostatnio edytowane przez christof20 : 08.12.2012 o godz. 17:50.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#82
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#83
|
|
Nie ma niczego:
-brak boisk -brak bazy -brak młodzieży -brak trenera -brak pomysłu na funkcjonowanie -brak scoutingu -brak akademii -brak piłkarzy -brak ludzi kompetentnych w strukturach klubu Jest tyko Bednarz który powinien mieć sądowy zakaz zbliżania się do Krakowa. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#84
|
|
Serdecznie przepraszam, ale Pan Tomasz Kulawik cały czas twierdzi,ze "Buni" jest w świetnej formie, a Sikorski bardzo mocno trenuje i jest w optymalnej formie. Więc część winy spada tylko i wyłącznie na niego.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#85
|
|
z Cupiałem jest nie możliwe postawić prawdziwe fundamenty gdyż on szybko zmienia zdanie, on co dwa lata zmienia koncepcja albo nawet częściej i to jest główny problem
a Bednarza to juz dawno nie powinno byc w klubie, nie rozumiem jak mozna bylo wpasc na pomysl zatrudnienia duetu Probierz and Bednarz, oni totalnie juz roz.......ili ta druzyne ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska
Offline |
#86
|
|
K**wa, co sie z tym klubem dzieje?
Obroncy sie zachowuja jak 4latki we mgle, zero krycia, pilki Za Plecy, napastnicy zaglebia robili ich jak chcieli, zero organizacji, a co najwazniejze - zero zaangazowania Wyj*bac te wszystkie gwiazdeczki zagramaniczne a na ich miejsce dac mlodych wychowankow , dla ktorych TEN KLUB "COS" ZNACZY. zostawic jedynia Sobola i Wilka bo tylko oni cvzuja przywiazanie do Wisły a reszta wek! Kulawik nie jest tu winny - pod pustego to i saloman nie naleje. tak wiec - Dac młodych, glodnych gry a gwiazdeczki co chca tylko kase doic wypieprzyc .... Musialem gdzies te swoje zale wyrzucic. Dzieki za uwage. pzdr ![]()
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
![]() Wiślak z Wlkp. Radosław Sobolewski – DZIĘKUJEMY!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: SKMK
Offline |
#87
|
|
Naszym klubem włada chyba Kononowicz bo na Reymonta nie ma już niczego!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#88
|
Co do Wisły to wynik lepszy niż gra. Powinno być 5:1. Nie było faulu w 90 min ale był wcześniej na Genkovie i wtedy powinien być karny dla Wisły. Jedyny przyzwoity piłkarz do bramkarz co ciekawe przy takim wyniku. Nie wiem co się na weszlo uparli na Gargułę. Jak dla mnie to najlepszy piłkarz Wisły tej rundy. Najgorszy z piłkarzy to Melikson. Sabotażysta nr 1. Drugi najgorszy to Wilk. Nie liczę szrotu typu Jovanović czy Frederiksen. Dla mnie to nie są piłkarze. Może ping-pong, może krykiet... ale piłka nożna ich przerasta. Nie liczę też ambasadorów aka emerytów typu Głowacki i Sobolewski. Nie ma co się pastwić... a skoro się pchają na boisko to można im miejsca ustąpić tak jak się ustępuje starszym w tramwaju czy w autobusie. Dobry zwyczaj. Taki Szewczyk jeszcze zdąży się nagrać.
Ostatnio edytowane przez thechris : 08.12.2012 o godz. 17:56.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku
Offline |
#89
|
|
Na wiosnę wywalić wszystkich od piłkarzy po zarząd!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#90
|
|
Jestem ciekaw co oni robią na odprawach przedmeczowych o ile w ogóle coś takiego istnieje. Jak słyszę Kulawika na konferencji przed Górnikiem "Iwan, Mączyński i Kwiek podejdą do sobotniego meczu bardzo ambicjonalnie" czy Frederiksena "Szymon Pawłowski? Nie zwróciłem na niego uwagi" to zaczynam się zastanawiać.
Swoją drogą to trzeba mieć talent żeby znaleźć większego parodystę od Diaza i Paljicia. Wystarczyło tylko 5 miesięcy poszukiwań. ![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|