
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#181
|
|
Paranoja.. Bronimy sie przed spadkiem w tym sezonie. Trzeba się ogladać za siebie, a nie w góre tabeli ...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#182
|
|
Gra wygladale nieco lepiej choc efekt ten sam co z Piastem. Nieco zycia tchnieto w tego trupa.
Skad tyle bluzg z naszej ekipy wyjazdowej? Mlyna Legii nie ma a 80% tego co slyszalem to same wyzwiska... ![]()
DysoN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#183
|
![]()
|
|
|
|
Guest
|
#184
|
|
Cytat:
Drużyna fizycznie wygląda katastrofalnie... odbieraliśmy piłkę dopiero pod własną 16, a do bramki jest masa drogi. Świetną robotę zrobił pan Michał Probierz wraz z swoim kolegą od przygotowania fizycznego. Brava dla Kulawika za to, że moim zdaniem dobrze trafił z wyborem jedenastki i doboru pozycji do zawodników.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 05.10.2012 o godz. 21:51.
|
|
|
|
Member
Od: 05.2007
Offline |
#185
|
|
Niektórych wypowiedzi są bez sensu. Jesteście kibicem Wisły, macie ją w sercu? Grali dzisiaj pięknie! Do strzelenia bramki, później próbowali zrobić wszystko ale się nie udało. Tomek przedłużamy kontrakt. POWODZENIA !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Offline |
#186
|
|
Ciesz sie, ze wegrzyna nie bylo.
![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#187
|
Poza tym po golu rzuca się przeciwnikowi do gardła, próbując go dobić, a nie pozwala na dwie bramki w 5 minut. Teraz piłkarze mogą powiedzieć że zaangażowanie było, ale Legia miała więcej szczęścia, bo Koseckiemu się piłka nie z tej strony słupka odbiła, a Pareiko nie zdążył nóg złożyć.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:39.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#188
|
|
3 miejsce od końca...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#189
|
|
I tak uważam, że nie bylo czego sie wstydzić.
Co najwyżej kibiców na tym forum, ktorzy łykają jak pelikan proso wszystkie wypociny i "mądre" myśli Rosłonia. Piłkarze pokazali, że jesli nie muszą spełniać durnych poleceń Probierza to potrafia grać piłką. Brakuje kilku ważnych ogniw na kilku pozycjach, ale żałowac nalezy, że Probierza nie zwolniono w maju. Albo w ogóle zatrudniano. Urban bardziej docenił Wisłę niż niektórzy mądrale na tym forum. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#190
|
|
A w ogóle to stworzyliśmy jakąś sytuacje z gry? - bo ja sobie nie przypominam
Dzida, klepka - jeden .... ![]() ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#191
|
Widać było zaangażowanie, ale nie bardzo wiedzą co mają grać czemu trudno się dziwić. Legia niby z przewagą, ale równie dobrze nasi mogli wyrównać grając w 10-u. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Offline |
#192
|
![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#193
|
Teksty w studiu - Wisła raczej ma SPOKOJNE UTRZYMANIE... Jezus Maria, czego my dożyliśmy...
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:38.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#194
|
|
A jaka to dyplomacja po meczu?
Urban docenił Wisłę po meczu a nie przed nim. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#195
|
|
Identyczne mam wrażenie.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#196
|
![]() No bo chyba nie wierzysz w te plotki wyssane z brudnego palca że niby piłkarze coś tam mogli w tym pomóc. Wszak w spiski nie wierzymy. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#197
|
|
Wilk miał kartek to powinien zostać zmieniony ale jak zwykle mamy przyj^eba na ławce bo inaczej sie nie da tego pojąć.
Nie chce mi sie ich komentować pokazali dzisiaj gdzie mają nasze "walczyć biegać i sie starać" |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów
Offline |
#198
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#199
|
|
Jestem rozczarowany po tym meczu z jednego powodu - nie było walki , pressing z naszej strony nie istniał.
Melikson , Genkov , Iliev , Garguła - dreptali zamiast biegać , dosłownie zero pożytku w defensywie! Po zejściu Chrapka , nie było żadnego ruchu w środku pola . Zresztą uważam że Michał jako jeden z niewielu walczył w tym meczu . po Wilku było juz widac w 50 minucie że wyleci z boiska , prosił się o to , choć mecz rozgrywał nie najgorszy ( na tle poprzednich) Niby gra była płynniejsza , dało się to oglądać , ale mam spory niesmak . Spodziewałem się walki do samego końca , tym bardziej że remis był w zasięgu , a mieliśmy takie spotkanie które piłkarze chcieli jak najszybciej zakończyć pomimo słabego wyniku . A , i po grze w pierwszych 15 minutach właściwie stało się pewne , że piłkarze grali wczesniej przeciw Probierzowi. PS. Fredriksen , porażka! najsłabszy na boisku |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
#200
|
|
Legia slaba, Wisla fatalna. Slabo grajaca Legia stosunkowo latwo poradzila sobie z Wisla. Do czego to doszlo...
No i jedna sprawa... Legia bez Saganowskiego i Wolskiego. Wiec co by tu nie mowic, ale Legia grala z nami dosc znacznie oslabiona. Bez Saganowskiego Legia gra tak naprawde bez napastnika, co bylo dzisiaj widac. Klepanko przed naszym polem karnym/po bokach i to tyle. Ani komu dorzucic na glowe nie mieli (no bo komu, Koseckiemu?), ani nikogo komu zagrac prostopadla pilke (Ljuboji? A Wolski to wiadomo, jak ma swoj dzien to... poprostu wymiata. I tego tez im dzisiaj brakowalo (nie tylko dzisiaj), kogos kto umie operowac dobrze pilka, kogos kto potrafi rzucic jakas niekonwencjonalna pilke. Jeden Ljuboja to zamalo, a Salinas... to nie wiadomo, niby technika jest, ale gra tak jakos... bardzo nerwowo. ---------------------------------------- Zaskakuje mnie Kosecki. Jeszcze 2-3 miesiace temu uwazalem ze ten gosc jest bardzo sredni; za slaby by sie wyrozniac nawet na poziomie ekstraklasy. Nic bardziej mylnego, na ekstraklase wystarczy w zupelnosci. Ot, taki mocno podrasowany Kirm ---------------------------------------- A My? A my mamy bardzo srednie perspektywy. Bardzo malo jakosci w zespole, i co gorsza, bez szans na zmiane, o ile nie wybierzemy sie na powazne zakupy. Nie ma u nas takich graczy po ktorych mozna sie spodziewaz ze za rok-dwa skocza na "international level". My albo mamy graczy z drugiej strony rzeki (Pareiko, Iliev), albo srednio wyszkolona mlodziez (Czekaj, Chrapek), albo mase sredniakow w "najlepszym wieku dla pilkarza" (Wilk, Genkov). Ot, Melikson i dlugo, dlugo, nic.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 05.10.2012 o godz. 22:13.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#201
|
Póki co kolejka na remis bo Bełchatów też przegrał.
Ostatnio edytowane przez thechris : 05.10.2012 o godz. 22:11.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#202
|
Niedawno prawie wszyscy tęsknili za Wisła grającą jak za Moskala: bramek nie było, ale przynajmniej od patrzenia zęby nie bolały. Wrócilismy na tę drogę i pora na tej drodze się rozwijać a nie brnąć w jakies urojone probierzowe strategie. Z Probierzem stracilśmy pół roku i cały okres przygotowawczy. NB. Tak, stworzyliśmy sobie wiele sytuacji z gry i w wielu sytuacjach kręciliśmy obroną Legii. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#203
|
Ale na razie nie jest źle - piąte od końca (tak, wiem że kolejka się nie skończyła). Poza tym, przegraliśmy ostatnio z trzecią drużyną w tabeli... Później będzie łatwiejszy terminarz ![]()
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:36.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Offline |
#204
|
|
Koń jaki jest, każdy widzi. Kibice wiedzą najlepiej. Urban też wiedział.
(a czemu ten Pan płacze i w ogóle, kto to jest ![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#205
|
|
A przepraszam, czy skurcz Chrapka w 55min to też przejaw buntu przeciwko polskiemu Pepowi G. czy efekt ch***wego przygotowania do sezonu przez Probierza i jego żydowskiego asystenta?
Nie dość, że słabi, wolni, to jeszcze sił nie mają nawet na 60min gry. ![]()
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los Od jakiego ich nic nie wyzwoli Bo zabije ich las Rąk co klaszczą na czas W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli Patrz jak piją i żrą Twoją żywią się krwią I żonglują słowami twych pieśni Lecz nic nie śni im się A najlepiej wiesz że Nie istnieje wszak to co się nie śni. Jacek Kaczmarski |
|
|
|
Member
Od: 04.2012
Offline |
#206
|
|
Wiecie co wam powiem kibicem sie jest na dobre i zle .Ja uwazam ze gdyby nasi
spieli sie po przerwie to ten mecz byl do wygrania. pare pozytywow jest przynajmniej postawa michala chrapka mysle ze beda z niego ludzie, po za tym mysle ze przy najmniej do zimny bedziemy grali w kratkehyba ze odpali zespol Kulawikowi w jakims meczu przypomne tylko ze Slask gdy przyszedl lenczyk tez byl w dole tabeli a potem zdobyl wice mistrza.oczywiscie nie licze w takie cuda ale mam taka nadzieje a jak nie to zeby sie poprawil styl druzyny pod wzgledem gry i organizacji |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#207
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#208
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów
Offline |
#209
|
|
Czyli im sie nie chcialo i sie nie spieli? Zarabiaj taka kase i graja w takim klubie jak Wisla i w takim meczy jak kazdy mecz z Legia im sie nie chcialo i sie nie spieli? To w jakim meczu oni sie maja spinac?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#210
|
|

|
||||||
![]() |
|
|