The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 05.10.2012, 21:45
Paranoja.. Bronimy sie przed spadkiem w tym sezonie. Trzeba się ogladać za siebie, a nie w góre tabeli ...
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 05.10.2012, 21:46
Gra wygladale nieco lepiej choc efekt ten sam co z Piastem. Nieco zycia tchnieto w tego trupa.
Skad tyle bluzg z naszej ekipy wyjazdowej? Mlyna Legii nie ma a 80% tego co slyszalem to same wyzwiska...
DysoN
Odpowiedz cytując
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 05.10.2012, 21:46
michu-k napisał(a):Wyświetl post
Co Ty możesz wiedzieć.
pewnie nic ,sorry panie komendancie
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 05.10.2012, 21:46
Cytat:
Szkoda też że nadal gramy na jednego napastnika
Dzisiaj i nie tyko dzisiaj graliśmy bez napastnika.

Drużyna fizycznie wygląda katastrofalnie... odbieraliśmy piłkę dopiero pod własną 16, a do bramki jest masa drogi.
Świetną robotę zrobił pan Michał Probierz wraz z swoim kolegą od przygotowania fizycznego.

Brava dla Kulawika za to, że moim zdaniem dobrze trafił z wyborem jedenastki i doboru pozycji do zawodników.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 05.10.2012 o godz. 21:51.
Odpowiedz cytując
Lukasz15wisla
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 05.10.2012, 21:47
Niektórych wypowiedzi są bez sensu. Jesteście kibicem Wisły, macie ją w sercu? Grali dzisiaj pięknie! Do strzelenia bramki, później próbowali zrobić wszystko ale się nie udało. Tomek przedłużamy kontrakt. POWODZENIA !!!
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 05.10.2012, 21:48
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
Marcin Rosłoń i jego "fantastyczna", "perfekcyjna", "świetna" Legia która "zdeklasowała" Wisłę
Ciesz sie, ze wegrzyna nie bylo.
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 05.10.2012, 21:49
Lukasz15wisla napisał(a):Wyświetl post
Niektórych wypowiedzi są bez sensu. Jesteście kibicem Wisły, macie ją w sercu? Grali dzisiaj pięknie! Do strzelenia bramki, później próbowali zrobić wszystko ale się nie udało. Tomek przedłużamy kontrakt. POWODZENIA !!!
Do strzelenia bramki. A gra się 90 minut.
Poza tym po golu rzuca się przeciwnikowi do gardła, próbując go dobić, a nie pozwala na dwie bramki w 5 minut.

Teraz piłkarze mogą powiedzieć że zaangażowanie było, ale Legia miała więcej szczęścia, bo Koseckiemu się piłka nie z tej strony słupka odbiła, a Pareiko nie zdążył nóg złożyć.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:39.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 05.10.2012, 21:51
3 miejsce od końca...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 05.10.2012, 21:52
I tak uważam, że nie bylo czego sie wstydzić.

Co najwyżej kibiców na tym forum, ktorzy łykają jak pelikan proso wszystkie wypociny i "mądre" myśli Rosłonia.

Piłkarze pokazali, że jesli nie muszą spełniać durnych poleceń Probierza to potrafia grać piłką.
Brakuje kilku ważnych ogniw na kilku pozycjach, ale żałowac nalezy, że Probierza nie zwolniono w maju.
Albo w ogóle zatrudniano.
Urban bardziej docenił Wisłę niż niektórzy mądrale na tym forum.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 05.10.2012, 21:52
A w ogóle to stworzyliśmy jakąś sytuacje z gry? - bo ja sobie nie przypominam
Dzida, klepka - jeden ....
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 05.10.2012, 21:54
westersyl napisał(a):Wyświetl post
...

Drużyna fizycznie wygląda katastrofalnie... odbieraliśmy piłkę dopiero pod własną 16, a do bramki jest masa drogi.
Świetną robotę zrobił pan Michał Probierz wraz z swoim kolegą od przygotowania fizycznego.
Dlatego nawiał, bo po 5-e na Legii już by go nikt nie zatrudnił.

Widać było zaangażowanie, ale nie bardzo wiedzą co mają grać czemu trudno się dziwić.

Legia niby z przewagą, ale równie dobrze nasi mogli wyrównać grając w 10-u.
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 05.10.2012, 21:54
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Urban bardziej docenił Wisłę niż niektórzy mądrale na tym forum.
http://sjp.pwn.pl/szukaj/dyplomacja
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 05.10.2012, 21:54
FraMat napisał(a):Wyświetl post
I tak uważam, że nie bylo czego sie wstydzić.

Co najwyżej kibiców na tym forum, ktorzy łykają jak pelikan proso wszystkie wypociny i "mądre" myśli Rosłonia.

Piłkarze pokazali, że jesli nie muszą spełniać durnych poleceń Probierza to potrafia grać piłką.
Brakuje kilku ważnych ogniw na kilku pozycjach, ale żałowac nalezy, że Probierza nie zwolniono w maju.
Albo w ogóle zatrudniano.
Urban bardziej docenił Wisłę niż niektórzy mądrale na tym forum.
Jeden ...., szczerze mówiąc. Czy klepa, czy dzida - jeden w........

Teksty w studiu - Wisła raczej ma SPOKOJNE UTRZYMANIE... Jezus Maria, czego my dożyliśmy...
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:38.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 05.10.2012, 21:56
A jaka to dyplomacja po meczu?
Urban docenił Wisłę po meczu a nie przed nim.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 05.10.2012, 21:56
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A w ogóle to stworzyliśmy jakąś sytuacje z gry? - bo ja sobie nie przypominam
Dzida, klepka - jeden ....
Identyczne mam wrażenie.
..
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 05.10.2012, 21:57
FraMat napisał(a):Wyświetl post
I tak uważam, że nie bylo czego sie wstydzić.

Co najwyżej kibiców na tym forum, ktorzy łykają jak pelikan proso wszystkie wypociny i "mądre" myśli Rosłonia.
.
Też tak uważam, wszak Petrescu zwolnił się sam

No bo chyba nie wierzysz w te plotki wyssane z brudnego palca że niby piłkarze coś tam mogli w tym pomóc. Wszak w spiski nie wierzymy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 05.10.2012, 21:58
Wilk miał kartek to powinien zostać zmieniony ale jak zwykle mamy przyj^eba na ławce bo inaczej sie nie da tego pojąć.
Nie chce mi sie ich komentować pokazali dzisiaj gdzie mają nasze "walczyć biegać i sie starać"
Odpowiedz cytując
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 05.10.2012, 21:58
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Teksty w studiu - Wisła raczej ma SPOKOJNE UTRZYMANIE... Jezus Maria, czego my dożyliśmy...
JEdnak po meczu sie obudzili i stwierdzili ze takiego spokoju nie ma
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 05.10.2012, 21:59
Jestem rozczarowany po tym meczu z jednego powodu - nie było walki , pressing z naszej strony nie istniał.

Melikson , Genkov , Iliev , Garguła - dreptali zamiast biegać , dosłownie zero pożytku w defensywie!

Po zejściu Chrapka , nie było żadnego ruchu w środku pola . Zresztą uważam że Michał jako jeden z niewielu walczył w tym meczu .

po Wilku było juz widac w 50 minucie że wyleci z boiska , prosił się o to , choć mecz rozgrywał nie najgorszy ( na tle poprzednich)

Niby gra była płynniejsza , dało się to oglądać , ale mam spory niesmak . Spodziewałem się walki do samego końca , tym bardziej że remis był w zasięgu , a mieliśmy takie spotkanie które piłkarze chcieli jak najszybciej zakończyć pomimo słabego wyniku .

A , i po grze w pierwszych 15 minutach właściwie stało się pewne , że piłkarze grali wczesniej przeciw Probierzowi.


PS. Fredriksen , porażka! najsłabszy na boisku
Odpowiedz cytując
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 05.10.2012, 21:59
Legia slaba, Wisla fatalna. Slabo grajaca Legia stosunkowo latwo poradzila sobie z Wisla. Do czego to doszlo...

No i jedna sprawa... Legia bez Saganowskiego i Wolskiego. Wiec co by tu nie mowic, ale Legia grala z nami dosc znacznie oslabiona.
Bez Saganowskiego Legia gra tak naprawde bez napastnika, co bylo dzisiaj widac. Klepanko przed naszym polem karnym/po bokach i to tyle. Ani komu dorzucic na glowe nie mieli (no bo komu, Koseckiemu?), ani nikogo komu zagrac prostopadla pilke (Ljuboji? )
A Wolski to wiadomo, jak ma swoj dzien to... poprostu wymiata. I tego tez im dzisiaj brakowalo (nie tylko dzisiaj), kogos kto umie operowac dobrze pilka, kogos kto potrafi rzucic jakas niekonwencjonalna pilke. Jeden Ljuboja to zamalo, a Salinas... to nie wiadomo, niby technika jest, ale gra tak jakos... bardzo nerwowo.

----------------------------------------

Zaskakuje mnie Kosecki. Jeszcze 2-3 miesiace temu uwazalem ze ten gosc jest bardzo sredni; za slaby by sie wyrozniac nawet na poziomie ekstraklasy.
Nic bardziej mylnego, na ekstraklase wystarczy w zupelnosci. Ot, taki mocno podrasowany Kirm

----------------------------------------

A My? A my mamy bardzo srednie perspektywy. Bardzo malo jakosci w zespole, i co gorsza, bez szans na zmiane, o ile nie wybierzemy sie na powazne zakupy. Nie ma u nas takich graczy po ktorych mozna sie spodziewaz ze za rok-dwa skocza na "international level".
My albo mamy graczy z drugiej strony rzeki (Pareiko, Iliev), albo srednio wyszkolona mlodziez (Czekaj, Chrapek), albo mase sredniakow w "najlepszym wieku dla pilkarza" (Wilk, Genkov). Ot, Melikson i dlugo, dlugo, nic.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 05.10.2012 o godz. 22:13.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 05.10.2012, 22:00
FraMat napisał(a):Wyświetl post
I tak uważam, że nie bylo czego sie wstydzić.

Co najwyżej kibiców na tym forum, ktorzy łykają jak pelikan proso wszystkie wypociny i "mądre" myśli Rosłonia.

Piłkarze pokazali, że jesli nie muszą spełniać durnych poleceń Probierza to potrafia grać piłką.
Ty tak na serio? Bo uważałem Cię za w miarę ogarniętego... To nie była gra o to kto strzeli jak najwięcej goli tylko o 3 punkty. Te trzy punkty dla Legii nie były zagrożone ani przez sekunde. Wisła się z kolei o punkcik nawet się nie otarła. Jakby punkty przyznawali za ilość goli to by się skończyło 5:1.. 6:1... Legia ma inne priorytety niż wbijać ileś tam goli trzeciej drużynie od końca w tabeli. Najmniejszy nakład sił i jadą dalej bo w przeciwieństwie do Wisły to oni grają o coś a nie dlatego bo jakiś wredny typ ułożył terminarz i trzeba wyjść na boisko...

Póki co kolejka na remis bo Bełchatów też przegrał.
Ostatnio edytowane przez thechris : 05.10.2012 o godz. 22:11.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 05.10.2012, 22:00
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A w ogóle to stworzyliśmy jakąś sytuacje z gry? - bo ja sobie nie przypominam
Dzida, klepka - jeden ....
Rany boskie...
Niedawno prawie wszyscy tęsknili za Wisła grającą jak za Moskala: bramek nie było, ale przynajmniej od patrzenia zęby nie bolały.
Wrócilismy na tę drogę i pora na tej drodze się rozwijać a nie brnąć w jakies urojone probierzowe strategie.
Z Probierzem stracilśmy pół roku i cały okres przygotowawczy.

NB.
Tak, stworzyliśmy sobie wiele sytuacji z gry i w wielu sytuacjach kręciliśmy obroną Legii.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 05.10.2012, 22:00
madziar napisał(a):Wyświetl post
JEdnak po meczu sie obudzili i stwierdzili ze takiego spokoju nie ma
No fakt.
Ale na razie nie jest źle - piąte od końca (tak, wiem że kolejka się nie skończyła).
Poza tym, przegraliśmy ostatnio z trzecią drużyną w tabeli...
Później będzie łatwiejszy terminarz
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:36.
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 05.10.2012, 22:02
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A jaka to dyplomacja po meczu?
Urban docenił Wisłę po meczu a nie przed nim.
Koń jaki jest, każdy widzi. Kibice wiedzą najlepiej. Urban też wiedział.
(a czemu ten Pan płacze i w ogóle, kto to jest)
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 05.10.2012, 22:02
A przepraszam, czy skurcz Chrapka w 55min to też przejaw buntu przeciwko polskiemu Pepowi G. czy efekt ch***wego przygotowania do sezonu przez Probierza i jego żydowskiego asystenta?

Nie dość, że słabi, wolni, to jeszcze sił nie mają nawet na 60min gry.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
krzycho90tswns
Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 05.10.2012, 22:07
Wiecie co wam powiem kibicem sie jest na dobre i zle .Ja uwazam ze gdyby nasi
spieli sie po przerwie to ten mecz byl do wygrania. pare pozytywow jest przynajmniej postawa michala chrapka mysle ze beda z niego ludzie, po za tym mysle ze przy najmniej do zimny bedziemy grali w kratkehyba ze odpali zespol Kulawikowi w jakims meczu przypomne tylko ze Slask gdy przyszedl lenczyk tez byl w dole tabeli a potem zdobyl wice mistrza.oczywiscie nie licze w takie cuda ale mam taka nadzieje a jak nie to zeby sie poprawil styl druzyny pod wzgledem gry i organizacji
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 05.10.2012, 22:09
thechris napisał(a):Wyświetl post
Ty tak na serio? Bo uważałem Cię za w miarę ogarniętego... To nie była gra o to kto strzeli jak najwięcej goli tylko o 3 punkty. Te trzy punkty dla Legii nie były zagrożone ani przez sekunde. Wisła się z kolei o punkcik nawet się nie otarła. Jakby punkty przyznawali za ilość goli to by się skończyło 5:1.. 6:1... Legia ma inne priorytety niż wbijać ileś tam goli trzeciej drużynie od końca w tabeli. Najmniejszy nakład sił i jadą dalej bo w przeciwieństwie do Wisły to oni grają o coś a nie dlatego bo jakiś wredny typ ułożył terminarz i trzeba wyjść na boisko...
weź spieprzaj z tego forum bo drażnisz mnie gościu po prostu. W pape dostaniesz w końcu i może sie opamiętasz bo cały czas piszesz jak to legia mogła... ale wygrała tylko 2-1 i to sie liczy a nie to co mogło być.
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 05.10.2012, 22:09
Proud napisał(a):Wyświetl post
A przepraszam, czy skurcz Chrapka w 55min to też przejaw buntu przeciwko polskiemu Pepowi G. czy efekt ch***wego przygotowania do sezonu przez Probierza i jego żydowskiego asystenta?
.

efekt, że zapierdalał za całą pomoc
Odpowiedz cytując
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 05.10.2012, 22:11
krzycho90tswns napisał(a):Wyświetl post
Ja uwazam ze gdyby nasi spieli sie po przerwie to ten mecz byl do wygrania.
Czyli im sie nie chcialo i sie nie spieli? Zarabiaj taka kase i graja w takim klubie jak Wisla i w takim meczy jak kazdy mecz z Legia im sie nie chcialo i sie nie spieli? To w jakim meczu oni sie maja spinac?
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 05.10.2012, 22:12
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
wygrała tylko 2-1 i to sie liczy
Uff, "sukces"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:58.