The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 05.10.2012, 14:10
jeśli dobrze pamiętam przed meczem z Legią w którym wygraliśmy 4-0 również nie byliśmy faworytami. Legia była na fali a my w dołku. Niestety marne to pocieszenie po tym co ostatnio widzę. Wystawmy Gargułę na Allegro w kategorii sport- zakładka rekreacja.
Odpowiedz cytując
lysy9055
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 05.10.2012, 14:21
nie srajcie tyle na Gargułę. Nie jest wcale gorszy od Iliewa. Garguła to nie jest typowym środkowym pomocnikiem, nie odnajduje się na tej pozycji co zresztą widać gołym okiem, a trenerzy ciągle stawiają go na środek.

Skład, który bym wystawił w dzisiejszym meczu to:

1-4-5-1
Pareiko - Jovanowić - Głowacki - Bunoza - Frederiksen - Iliev - Wilk - Jaliens - Melikson - Garguła - Genkov

1-4-4-2
Pareiko - Jovanowić - Głowacki - Bunoza - Frederiksen - Iliev - Wilk - Melikson - Garguła - Boguski - Genkov
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 05.10.2012, 14:28
lysy9055 napisał(a):Wyświetl post
nie srajcie tyle na Gargułę. Nie jest wcale gorszy od Iliewa. Garguła to nie jest typowym środkowym pomocnikiem, nie odnajduje się na tej pozycji co zresztą widać gołym okiem, a trenerzy ciągle stawiają go na środek.

Skład, który bym wystawił w dzisiejszym meczu to:

1-4-5-1
Pareiko - Jovanowić - Głowacki - Bunoza - Frederiksen - Iliev - Wilk - Jaliens - Melikson - Garguła - Genkov

1-4-4-2
Pareiko - Jovanowić - Głowacki - Bunoza - Frederiksen - Iliev - Wilk - Melikson - Garguła - Boguski - Genkov
on się wogule nie odnajduje.

ale co do ustawienia obawiam się że masz rację, Kulawik bez jaj młodych nie wystawi
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 05.10.2012, 14:49
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
on się wogule nie odnajduje.

ale co do ustawienia obawiam się że masz rację, Kulawik bez jaj młodych nie wystawi
Taaaaa bo Kulawik nigdy nie wystawiał młodych. Szczególnie jak posłał na trybuny Pajica i wstawił Rado.

Tylko Ci młodzi niech mają jakiś pozytywny wpływ na grę. Zbawca Czekaj okazał się stoperem na poziomie 3 ligi.
Odpowiedz cytując
lysy9055
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 05.10.2012, 14:53
My nie mamy młodych talentów, niestety. Ci co aktualnie są w kładzie są słabi i tu im ogranie nic nie da. Po prostu nie nadają się na Wisłę, taka jest prawda. Chrapek też jest przeciętny, a mimo tego większość uważa go za talent, beka.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 05.10.2012, 14:56
lysy9055 napisał(a):Wyświetl post
My nie mamy młodych talentów, niestety. Ci co aktualnie są w kładzie są słabi i tu im ogranie nic nie da. Po prostu nie nadają się na Wisłę, taka jest prawda. Chrapek też jest przeciętny, a mimo tego większość uważa go za talent, beka.
Każdy Polak który raz prosto kopnie piłkę i ma poniżej 25 lat będzie u nas ochrzczony młodym talentem na który trzeba stawiać.

Prawda jest nieco inna im więcej meczy gra ta nasza cudowna młodzież tym gorzej to wygląda
Odpowiedz cytując
lysy9055
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 05.10.2012, 15:04
Eh, cała ta sytuacja wygląda coraz gorzej w Wiśle. Nie idziemy do przodu tylko stoimy w miejscu, ba. Cofamy się bo inni nas już dawno dogonili i są kilka lat przed nami. Tu trzeba wypieprzyć wszystkich razem z Cupiałem na czele (znacz ten powinien sprzedać swoje udziały).
Odpowiedz cytując
adus1906
Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 05.10.2012, 15:06
lysy9055 napisał(a):Wyświetl post
nie srajcie tyle na Gargułę. Nie jest wcale gorszy od Iliewa. Garguła to nie jest typowym środkowym pomocnikiem, nie odnajduje się na tej pozycji co zresztą widać gołym okiem, a trenerzy ciągle stawiają go na środek.

Skład, który bym wystawił w dzisiejszym meczu to:

1-4-5-1
Pareiko - Jovanowić - Głowacki - Bunoza - Frederiksen - Iliev - Wilk - Jaliens - Melikson - Garguła - Genkov

1-4-4-2
Pareiko - Jovanowić - Głowacki - Bunoza - Frederiksen - Iliev - Wilk - Melikson - Garguła - Boguski - Genkov

wszystko mi pasuje oprócz Pareiki który jest bez formy i stawiam dziś na Miśkiewicza chavez za Jovanowica i burliga oraz czekaj którzy grają w miarę i myślę że oni powinni dostać szansę od Kulawika



Z Wisłą skacze,

z Wisłą płacze...
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 05.10.2012, 15:39
ale .......icie Chrapek Szewczyk Czekaj Bunoza są słabsi niż gwiazdolegendobogowie garguła z głowackim ? a do tego Iliec który siły ma może na 40 minut ?

osobiście widziałbym skład bez głowackiego garguły wilka a Iliev na zmianę po przerwie Pareiko czy Miśkiewicz bez różnicy na ten moment, Jaliens na swojej nowej pozycji
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 05.10.2012, 15:42
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
ale .......icie Chrapek Szewczyk Czekaj Bunoza są słabsi niż gwiazdolegendobogowie garguła z głowackim ? a do tego Iliec który siły ma może na 40 minut ?

osobiście widziałbym skład bez głowackiego garguły wilka a Iliev na zmianę po przerwie Pareiko czy Miśkiewicz bez różnicy na ten moment, Jaliens na swojej nowej pozycji
Raczej są równie kiepscy
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 05.10.2012, 15:46
Czy ktos wie skad taki zjazd u Chaveza ? Jeszcze niedawno uznawany za jednego z najlepszych srodkowych obroncow w Polsce, a pozniej nagle cien samego siebie..
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 05.10.2012, 15:46
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Raczej są równie kiepscy
to po co przepłacać ?
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 05.10.2012, 15:47
nesta napisał(a):Wyświetl post
Czy ktos wie skad taki zjazd u Chaveza ? Jeszcze niedawno uznawany za jednego z najlepszych srodkowych obroncow w Polsce, a pozniej nagle cien samego siebie..
a u Meliksona, Pareiki, Genkova ? ideantyczna sytuacja
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 05.10.2012, 15:48
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
to po co przepłacać ?
Ale my mamy wiecznie grać dno tylko dlatego, że mamy beznadziejną młodzież?

Ja tam wolałbym jakiś wartościowych grajków.
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 05.10.2012, 15:49
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Ale my mamy wiecznie grać dno tylko dlatego, że mamy beznadziejną młodzież?

Ja tam wolałbym jakiś wartościowych grajków.
garguła i głowacki są wartościowi w ich własnym mniemaniu napewno pozatym bez różnicy.
z ta beznadzieją to grubo przesadzasz dla mnie są nadzieją na ten sezon
Odpowiedz cytując
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 05.10.2012, 15:56
Meliksona ustawić za plecami Genkova na skrzydła Szewczyk Iliev ,środek pomocy Wilk Chrapek natomiast obrona Frederiksen Głowacki Bunoza Jovanovic do bramki Pareiko.
4-4-1-1
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 05.10.2012, 16:00
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
garguła i głowacki są wartościowi w ich własnym mniemaniu napewno pozatym bez różnicy.
z ta beznadzieją to grubo przesadzasz dla mnie są nadzieją na ten sezon
Głowacki jeszcze rokuje na przyszłość, kiedyś jakoś poziom prezentował. Jeśli piłkarz w wieku 22-24 lat regularnie kopie się po czole raczej nie jest nadzieją na przyszłość.

W meczu LM Ajax - Real najbardziej doświadczony na boisku był Rayan Babel 25 lat i Bramkarz Verrmer 25 lat i Poulsen 32 lata.

U nas każdy do 25 roku życia jest uważany za wielki talent. Jeśli ktoś nie potrafi kopnąć piłki w wieku 22 lat czemu ma zacząć to cudownie robić w wieku 26?
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 05.10.2012, 16:05
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Głowacki jeszcze rokuje na przyszłość, kiedyś jakoś poziom prezentował. Jeśli piłkarz w wieku 22-24 lat regularnie kopie się po czole raczej nie jest nadzieją na przyszłość.

W meczu LM Ajax - Real najbardziej doświadczony na boisku był Rayan Babel 25 lat i Bramkarz Verrmer 25 lat i Poulsen 32 lata.

U nas każdy do 25 roku życia jest uważany za wielki talent. Jeśli ktoś nie potrafi kopnąć piłki w wieku 22 lat czemu ma zacząć to cudownie robić w wieku 26?
o czym ty chłopie piszesz ?

udowadniasz, że wychowanek Wisły jest słabszy od wychowanka żydów lub realu ? ale po co dla kogo ? co ma real czy żydzi do meczu Legia-Wisła i obecnego sezonu w którym to młodzi i młodsi Chrapek z Szewczykiem Czekajem Bunozą mogą dać coś więcej drużynie niż gwiazdy legendy głowacki z gargułą
Ostatnio edytowane przez Sialalalala : 05.10.2012 o godz. 16:15.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 05.10.2012, 16:33
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
o czym ty chłopie piszesz ?

udowadniasz, że wychowanek Wisły jest słabszy od wychowanka żydów lub realu ? ale po co dla kogo ? co ma real czy żydzi do meczu Legia-Wisła i obecnego sezonu w którym to młodzi i młodsi Chrapek z Szewczykiem Czekajem Bunozą mogą dać coś więcej drużynie niż gwiazdy legendy głowacki z gargułą
Udowadniam, że piłkarz który ma 22 lata i chce być obiecujący musi coś potrafić grać już w tym wieku.

Jeśli Chrapek, Szewczyk, Czekaj i Bunoza kopią się po czołach dziś nie rokuję to dobrze na przyszłość. Szczególnie Bunoza który ma 24 lata i już młodym talentem dawno nie jest.

Jeśli dobrze pamiętam pozostała trójka ma 20 lat. Szewczyk jakoś rokuje ale nie specjalnie. Na całym świecie 20 latek to już piłkarzy który pokazuję co potrafi grać a nie dopiero się uczy. Przypomnij sobie jak Błaszczykowski grał w tym wieku.
Odpowiedz cytując
lysy9055
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 05.10.2012, 16:51
Bo my nigdy nie możemy zaryzykować i dawać szansę 17-latkom np. Młodych motywuje fakt, że dostają szansę na grę z pierwszym zespołem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 05.10.2012, 17:04
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Udowadniam, że piłkarz który ma 22 lata i chce być obiecujący musi coś potrafić grać już w tym wieku.

Jeśli Chrapek, Szewczyk, Czekaj i Bunoza kopią się po czołach dziś nie rokuję to dobrze na przyszłość. Szczególnie Bunoza który ma 24 lata i już młodym talentem dawno nie jest.

Jeśli dobrze pamiętam pozostała trójka ma 20 lat. Szewczyk jakoś rokuje ale nie specjalnie. Na całym świecie 20 latek to już piłkarzy który pokazuję co potrafi grać a nie dopiero się uczy. Przypomnij sobie jak Błaszczykowski grał w tym wieku.
pokaz mi gdzie był Makuszewski w wieku 20 lat a gdzie jest teraz

Szewczyka oceniasz po 4 spotkaniach , no no , świetną masz wykładnie , Chrapka oceniasz po 3 spotkaniach , tylko pogratulować rozeznania w zawodnikach

widzę że masz fajna taktyke - zagrasz 3 średnie spotkania ( w wieku 20 lat ) - wygonić z klubu, już Ty dobrze wiesz że nie rokuje
Ostatnio edytowane przez Karherop : 05.10.2012 o godz. 17:08.
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 05.10.2012, 17:13
Karherop napisał(a):Wyświetl post
=
widzę że masz fajna taktyke - zagrasz 3 średnie spotkania ( w wieku 20 lat ) - wygonić z klubu, już Ty dobrze wiesz że nie rokuje
i ta argumentacja bo w ... realu ajaxie barcelonie arsenalu itp itd
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 05.10.2012, 17:38
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
...
Wszystko ok ale stawianie w jednym szeregu Głowy z Gargułą to spory nietakt...
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 05.10.2012, 18:02
Z ciekawostek: w bet-at-home kurs na zwycięstwo Wisły (5.75) jest najwyższy spośród wszystkich w całej kolejce! Buki dają większe szanse na zwycięstwo Piasta Gliwice w Poznaniu, niż nasze na Łazienkowskiej!

Do czego to doszło?
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 05.10.2012, 18:03
nesta napisał(a):Wyświetl post
Czy ktos wie skad taki zjazd u Chaveza ? Jeszcze niedawno uznawany za jednego z najlepszych srodkowych obroncow w Polsce, a pozniej nagle cien samego siebie..
U Meliksona może w mniejszym stopniu,ale tez spory zjazd.
Zobaczymy dzis,moze duzo się dla mnie wyjasnic
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 05.10.2012 o godz. 18:12.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 05.10.2012, 18:17
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Z ciekawostek: w bet-at-home kurs na zwycięstwo Wisły (5.75) jest najwyższy spośród wszystkich w całej kolejce! Buki dają większe szanse na zwycięstwo Piasta Gliwice w Poznaniu, niż nasze na Łazienkowskiej!

Do czego to doszło?
Do tego,że trzeba grać to 5.75 bo w takich meczach jak z Legią nigdy nie wiadomo

Pewnie i tak po 20 minutach sprowadzą nas na ziemie nasze ogóry."Kopaczami" ich nie nazwę bo nawet ....a pola by nie zaorali.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 05.10.2012, 18:24
Karherop napisał(a):Wyświetl post
pokaz mi gdzie był Makuszewski w wieku 20 lat a gdzie jest teraz

Szewczyka oceniasz po 4 spotkaniach , no no , świetną masz wykładnie , Chrapka oceniasz po 3 spotkaniach , tylko pogratulować rozeznania w zawodnikach

widzę że masz fajna taktyke - zagrasz 3 średnie spotkania ( w wieku 20 lat ) - wygonić z klubu, już Ty dobrze wiesz że nie rokuje
Makuszewski ten co w Tereku Groznym (nie)gra?

A gdzie napisałem żeby ich wygonić z klubu? Napisałem, że są kiepscy i nie wierzę, że jeśli dziś nie potrafią dokładnie kopnąć piłki czy przyjąć jej na mniej niż 5 metrów nie zostaną, ani zbawcami ani gwiazdami. I już się tego fachu kopania piłki nie nauczą od podstaw.

Rozumiem, że Ajax, Real czy Barcelona nie powinny być dla nas przykładni godnym naśladowania w kwestii młodych piłkarzy?
Odpowiedz cytując
neq.
Senior Member
 
 
Od: 02.2010
Skąd: Kraków, N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 05.10.2012, 18:31
niech dzisiaj broni sprzątaczka byle nie Pareiko, bardzo lubię gościa ale to co ostatnio wyprawia to woła o pomstę do nieba
"Jeżeli walczysz możesz przegrać, jeżeli nie walczysz już przegrałeś"

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 05.10.2012, 18:46
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Makuszewski ten co w Tereku Groznym (nie)gra?

A gdzie napisałem żeby ich wygonić z klubu? Napisałem, że są kiepscy i nie wierzę, że jeśli dziś nie potrafią dokładnie kopnąć piłki czy przyjąć jej na mniej niż 5 metrów nie zostaną, ani zbawcami ani gwiazdami. I już się tego fachu kopania piłki nie nauczą od podstaw.

Rozumiem, że Ajax, Real czy Barcelona nie powinny być dla nas przykładni godnym naśladowania w kwestii młodych piłkarzy?
i znowu oceniasz gościa po 3 tygodniach w klubie . co jak co , ale konsekwencji ci nie brakuje

przypomnij mi za ile Jaga kupiła go z Suwałk a za ile sprzedała do Tereka ?


na jakiej podstawie oceniasz że np Chrapek ma kiepskie przyjęcie i nie potrafi prosto kopnąć piłki ? obserwowałes jakies spotkanie z jego udziałem ?

http://www.youtube.com/watch?v=meHI42rDSME
od 4:50 debiut w ekstraklasie ( nie licze minuty sprzed dwóch lat )
oraz z jego wcześniejszych występów http://www.youtube.com/watch?v=ZYFqzuhJsdU
Odpowiedz cytując
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 05.10.2012, 18:49
muerte napisał(a):Wyświetl post
Jeśli wierzyć Przeglądowi, Wisła zagra dzisiaj w następującym ustawieniu:
Miśkiewicz - Jovanović, Czekaj, Głowacki, Frederiksen - Iliev, Garguła, Melikson, Szewczyk- Sikorski, Genkow
Nam się wydaje, że w miejsce Szewczyk i Sikorskiego zagrają Chrapek i Wilk, ale nie jesteśmy do końca pewni. Prawdopodobnie też szansę rehabilitacji otrzyma Sergei Pareiko.

z drugiego forum
Trafili co do joty.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:16.