
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim rezultat w sobotę zakończy się mecz Podbeskidize - Wisła | |||
| Zwycięstwem gospodarzy |
|
6 | 4,58% |
| Remis |
|
26 | 19,85% |
| Zwycięstwo Wisły |
|
99 | 75,57% |
| Głosujących: 131. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze
Offline |
#11
|
|
Dzis napewno gralismy z druzyna, ktora ma najgorszych pilkarzy w lidze, a to, ze Probierz nic nie zrobil z Wisla bylo widac juz tydzien temu.Quito to chyba bedzie kolejny Rios niby technike ma niezla, ale jest zupelnie bezproduktywny dla druzyny.Wiedzialem, ze ten Dunczyk to bedzie pomylka.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 25.08.2012 o godz. 19:28.
|
|
|

|
||||||
|
|