The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 03.08.2012, 01:58
Ja tam o amice jestem spokojny. Dlatego ze:
- alarm zostanie wyłączony a jeśli to nie pomoże to planowana jest poobiednia drzemka.
- była to dopiero pierwsza porażka od kilku miesięcy, szkoda że najważniejsza w roku!

Po meczu powiedzieli:
Mariusz Rumak (trener Lecha Poznań): - Przyczyny naszej wysokiej porażki są wielorakie. AIK był zespołem lepszym. Zagrał bardzo dobrze. My ostatnio bardzo wiele i bardzo daleko podróżowaliśmy. Chcieliśmy zagrać jak najlepiej. Fałszywe alarmy w nocy w hotelu w którym mieszkaliśmy już tutaj w Szwecji na pewno nam nie pozwoliły dobrze przygotować się do meczu. Wpłynęło to na naszą dyspozycję fizyczną. Przegraliśmy 0:3. Była to surowa lekcja. Potrafimy jednak grać lepiej. Mamy swoją dumę i ambicję. To była nasza pierwsza porażka w liczącym się meczu od kilku miesięcy. U siebie będziemy walczyć. Zrobimy wszystko, aby awansować.

* Kocham wypowiedzi polskich szkoleniowców.

czarny7777777 napisał(a):Wyświetl post
mówimy tu o canal plusie itp zeby gwarantowały np 1/3 na szkolenie ok jest to pomysł dobry ale zeby cos naprawde osiagnac trzeba patrzyc na siebie czyli na kibiców np na poczatek wymóc na klubie/ach ze 30%-50% przychodów z karnetów idzie na szkolenie mysle ze odrazu było by jakos lepiej a od takich pomysłów trzeba zaczac
Przecież większośc klubów iw polskie ekstraklasie tak naprawdę zyje z pieniędzy Canal+. Dlatego jeśli odgórnie zabierzemy im 1/3 tej kwoty z przeznaczeniem na szkolenie to może to doprowadzić do wielkich problemów finansowych zainteresowanych klubów. Dojdzie do tego że będzie piękna baza i przyzwoite szkolenie a klub niestety biedny. Gdzieś hamulec się niestety znajdzie i efekt pozostanie podobny.

Klub A- 1m = szkolenie -333 tyś
Klub B - 6m = szkolenie - 2 m
--bezsensu--

Niech lepiej kluby same zadbają o bazę i szkolenie swoich zawodników. Tak jest po prostu zdrowo,
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.08.2012 o godz. 02:16.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:35.