
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#10
|
|
Ja tam o amice jestem spokojny. Dlatego ze:
- alarm zostanie wyłączony a jeśli to nie pomoże to planowana jest poobiednia drzemka. - była to dopiero pierwsza porażka od kilku miesięcy, szkoda że najważniejsza w roku! Po meczu powiedzieli: Mariusz Rumak (trener Lecha Poznań): - Przyczyny naszej wysokiej porażki są wielorakie. AIK był zespołem lepszym. Zagrał bardzo dobrze. My ostatnio bardzo wiele i bardzo daleko podróżowaliśmy. Chcieliśmy zagrać jak najlepiej. Fałszywe alarmy w nocy w hotelu w którym mieszkaliśmy już tutaj w Szwecji na pewno nam nie pozwoliły dobrze przygotować się do meczu. Wpłynęło to na naszą dyspozycję fizyczną. Przegraliśmy 0:3. Była to surowa lekcja. Potrafimy jednak grać lepiej. Mamy swoją dumę i ambicję. To była nasza pierwsza porażka w liczącym się meczu od kilku miesięcy. U siebie będziemy walczyć. Zrobimy wszystko, aby awansować. * Kocham wypowiedzi polskich szkoleniowców.
Klub A- 1m = szkolenie -333 tyś Klub B - 6m = szkolenie - 2 m --bezsensu-- Niech lepiej kluby same zadbają o bazę i szkolenie swoich zawodników. Tak jest po prostu zdrowo,
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.08.2012 o godz. 02:16.
|
|
|

|
||||||
|
|