The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Worcester
Senior Member
 
Od: 03.2007
Skąd: z trybun

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 23.04.2012, 22:19
Czekałem na to.
Kominku.
Sformułowania "niedoholokaustowani żydzi" używa Stanisław Michalkiewicz w NCzas. Jak widać jest to dozwolone prawnie, ponieważ przez wiele lat nikt nie zgłosił tego do prokuratury.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 23.04.2012, 22:23
może porozmawiajmy o meczu?

jestem jak najdalszy od banowania, rozumiem emocje, ale kierujcie je w bardziej odpowiednie miejsca
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 23.04.2012, 22:28
fqqs napisał(a):Wyświetl post
nie rozumiem

moglbys rozwinac? moze za głupi jestem
Popatrz na formę czołówki i terminarz a może załapiesz.


A co do meczu to trzeba dobić lezącego i tyle w temacie. Wreszcie trzeba wygrać mecz o coś nawet jeśli to coś nie ma wymiaru sportowego a tylko i aż emocjonalny. Rok temu na derbach zapewnić sobie tytuł było pięknie... Szkoda straconych 3 pkt na Kałuży bo można by tym razem praktycznie zapewnić Cracovii spadek.
Ostatnio edytowane przez thechris : 23.04.2012 o godz. 22:32.
dragon
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 23.04.2012, 23:37
A ja sobie ułożyłem taki okolicznościowy tekścik dla pasiastych sąsiadów zza Błoń na okoliczność naszej derbowej wygranej. Można nawet zaśpiewać (np. na melodię taką jak "berło i korona ..." lub inną). Tekst nawiązuje do zmiany nazwy 2. ligi na 1. ligę.


Kiedyś was cieszyło,
Dzisiaj was to smuci
"Witaj pierwsza ligo!"
Wisłeka wam nuci!
Ostatnio edytowane przez dragon : 23.04.2012 o godz. 23:39.
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
fqqs
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 24.04.2012, 07:25
thechris napisał(a):Wyświetl post
Popatrz na formę czołówki i terminarz a może załapiesz.


A co do meczu to trzeba dobić lezącego i tyle w temacie. Wreszcie trzeba wygrać mecz o coś nawet jeśli to coś nie ma wymiaru sportowego a tylko i aż emocjonalny. Rok temu na derbach zapewnić sobie tytuł było pięknie... Szkoda straconych 3 pkt na Kałuży bo można by tym razem praktycznie zapewnić Cracovii spadek.
że Śląsk na niby ciezki terminarz? zagłębie spokojnie pykną a to im w zupełności wystarcza zeby byc przed nami. a jak nie zaglebie to jage spokojnie.
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 24.04.2012, 08:20
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie każe być miły i uprzejmy ale za niedoholokaustowanych Żydów k*rwy
c***e będą bany.

Możecie to nazwać cenzurą czy polityką poprawności.

Ja natomiast uważam że tym właśnie różni się forum kibiców Wisły Kraków od forum tych z gorszej strony błoń.
Podtrzymuję swoje zdanie, jednocześnie kończąc dyskusję. Jeśli ktoś musi jeszcze poruszyć ten temat zapraszam na priva, bądź do tematu Pytania do moderatorów i bieżące działania
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 24.04.2012, 09:33
thechris napisał(a):Wyświetl post
Popatrz na formę czołówki i terminarz a może załapiesz.


A co do meczu to trzeba dobić lezącego i tyle w temacie. Wreszcie trzeba wygrać mecz o coś nawet jeśli to coś nie ma wymiaru sportowego a tylko i aż emocjonalny. Rok temu na derbach zapewnić sobie tytuł było pięknie... Szkoda straconych 3 pkt na Kałuży bo można by tym razem praktycznie zapewnić Cracovii spadek.
http://www.weszlo.com/news/10271-Luk...my_mam_w_dupie

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
archi33
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 24.04.2012, 09:48
Nie podniecac sie spadkiem parchow,bo profesorek ma plan b .

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-l...wiadomosc.html
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 24.04.2012, 10:03
Pablo84 - No w miarę dobry tekst (nie ze wszystkim się zgadzam) ale nie załapałem związku tego tekstu z zacytowaną wypowiedzią...?


Ja kibicuje tylko Wiśle i w ogóle nie grzeją mnie np. mecze Barca - Real czy Borussia - Bayern. W dupie mam kto wygra - oglądam z nadzieją, że zobaczę dobry mecz piłki nożnej a nie przepychanie jak w rugby (tylko piłka jest okrągła a nie jajowata). Niestety polska rąbanka obniża poziom z sezonu na sezon (w tym sezonie poziom to już padł na pysk) i warto obejrzeć czasem mecze ww. drużyn, żeby nie zapomnieć jak naprawdę wygląda ta dyscyplina sportu. Zbyt długie oglądanie ludzi, którzy kaleczą ten sport może skrzywić umysł i wyobrażenie o futbolu. Jakbym chciał kogoś zrazić do futbolu, żeby nigdy się nim głębiej nie zainteresował to pokazałbym mecz Ekstraklasy - obojętnie jakich drużyn Legia, Wisła, Cracovia... - to zawsze jest antyreklama piłki nożnej.



@UP: Już boli i dobrze... ma boleć. Finansowo i wizerunkowo również. Media i "środowisko" zjedzą Filipiaka za taką akcję i za rok znowu spadną.


fqqs napisał(a):Wyświetl post
że Śląsk na niby ciezki terminarz? zagłębie spokojnie pykną a to im w zupełności wystarcza zeby byc przed nami. a jak nie zaglebie to jage spokojnie.

Przede wszystkim ma mecz z Wisłą. Z ich grą dwa remisy z Zagłębiem i Jagą nie są wcale takie nieprawdopodobne. W ostatnich 10 kolejkach Śląsk zdobył 10 punktów... Ale i tak pewnie wtedy Korona wskoczy na 4. pozycje. Heh... Śląsk spadłby aż na szóste miejsce.
Ostatnio edytowane przez thechris : 24.04.2012 o godz. 10:31.
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 24.04.2012, 10:28
Nawet licząc na 4 miejsce mamy 5 punktów straty. czyli my musimy wygrać wszystko a 3 drużyny (4 ze Śląskiem) zagrać padakę dla nas do końca sezonu, nie ma takiej możliwości

Trzeba rozróżnić kibicowanie i sympatyzowanie jak przegra Wisła jestem nie do życia jak Manchester to mówi się szkoda i żyję się dalej

Obawiam się że Cracovia się zepnie a nasi uwierzyli że są super drużyną...
Worcester
Senior Member
 
Od: 03.2007
Skąd: z trybun

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 24.04.2012, 11:05
archi33 napisał(a):Wyświetl post
Nie podniecac sie spadkiem parchow,bo profesorek ma plan b .

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-l...wiadomosc.html
Ale gra na licencji Termalici to jest to czego chcemy! Niech to zrobią!

Wysłuchajcie prawdę tą
że jesteście Termalicą
sprzedaliście klubik swój
teraz macie kostki w ch*j
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 24.04.2012, 11:12
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Ale gra na licencji Termalici to jest to czego chcemy! Niech to zrobią!

Wysłuchajcie prawdę tą
że jesteście Termalicą
sprzedaliście klubik swój
teraz macie kostki w ch*j
sialalalalala
Kostka kostka bru-ko-wa
sialalalalala
to jest wasza dru-zy-na
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 24.04.2012, 11:28
Będzie jakieś spotkanie motywacyjne dla piłkarzy przed derbami? Jak to było w tamtym sezonie i teraz przed Apoelem?
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 24.04.2012, 11:59
szprotson napisał(a):Wyświetl post
sialalalalala
Kostka kostka bru-ko-wa
sialalalalala
to jest wasza dru-zy-na
Niebieskie pionki amica wronki

Brucovia Nieciecza

No i jeszcze żeby arka grała na licencji ŁKS`u i wszystko ładnie pięknie
archi33
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 24.04.2012, 12:07
PlacekTSW napisał(a):Wyświetl post
Będzie jakieś spotkanie motywacyjne dla piłkarzy przed derbami? Jak to było w tamtym sezonie i teraz przed Apoelem?

Myślę ze takie spotkanie motywacyjne powinno się odbyć.Jak coś w trakcie meczu pójdzie nie po naszej myśli,proponuje powtórzyć akcje kibiców Genui w Polsce
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 24.04.2012, 17:48
Mecz z gatunku ciężkich i nie z uwagi na umiejętności przeciwnika. Dużo będzie zależeć od podejścia gwiazdorów, ostatnie mecze pokazały, że jak chcą, to mogą, ale tylko pod warunkiem, że zechcą dołożyć trochę zdrowia, a nie dreptać jak śpiące królewny.
Ja sobie nie wyobrażam innego rezultatu jak wygrana Wisły. W zasadzie daje nam 80% na taki rezultat
Ostatnio edytowane przez tofik : 24.04.2012 o godz. 17:51.
..
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 24.04.2012, 18:39
Przepraszam mam takie pytanko.
Są jeszcze bilety na G ? albo narożniki?
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 24.04.2012, 18:42
Są na górne sektory w narożnikach plus G1.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 24.04.2012, 18:51
Super, dziękuję i lecę jutro do południa.

A co do samego meczu to nie ma innej opcji jak wygrana. Zrobiliby to chociaż dla Nas i raz w tym tragicznym sezonie zaprezentowali się z jak najlepszej strony.
Na pewno muszą wiedzieć, że jest to dla Nas najważniejszy mecz.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
fqqs
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 25.04.2012, 09:08
ja również. 100% poparcia. to są DERBY ludzie. jak przegramy to będą się z nas śmiać przez najbliższe parę lat.
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 25.04.2012, 09:16
Oczywiscie!, to nie mecz to WOJNA.
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 25.04.2012, 09:19
Panowie, czy zostanie pobity rekord frekwencji? czy będzie komplet?
jest ktoś mi w stanie odpowiedzieć?

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 25.04.2012, 09:42
Probierz na pewno dobrze ich zmobilizuje i wydrze ryja,że nie ma .......enia się-tylko trzeba to wygrać.
Wgnieść ich w trawe,jak beda wygrywac 1-0 to dążyć do 2-0,jak 4-0 to ich upokorzyć na 5-0.
Liczę na duet def pomoc-Sobolewski Wilk i ofensywa Małecki-Melikson-Iliev-Genkov.
Do tego Jirsak jako "obroćca" czyli praktycznie kolejny pomocnik do rozgrywania piłki.

Co do biletów jak kolega wyżej pyta.Od czwartku ma być piękna pogoda do poniedziałku włącznie,licze ze przyciagnie to ludzi na spacery i tłumnie po bilety
GENERALNIE TO WIADOMO CO
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 25.04.2012, 09:42
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
Panowie, czy zostanie pobity rekord frekwencji? czy będzie komplet?
jest ktoś mi w stanie odpowiedzieć?
Kto ma przyjść to przyjdzie.
Najważniejsze że B,C,D i G są prawie wykupione bo to od tych sektorów zależy doping, a jak będzie z resztą to się przekonamy. Jeżeli info o sprzedanych 17000 wejściówek jest prawdziwe to "zakręcenie się" frekwencji w okolicach 25k jest możliwe.
Najważniejsze to zgnieść parchów zarówno na boisku jak i na trybunach bo KRAKÓW JEST NASZ!
jendrek83
Junior Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 25.04.2012, 10:24
coś czuję ze będzie 4-0 ,tak po kościach
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 25.04.2012, 11:37
Liczę że zagramy ofensywnie czyli:
Pareiko-Nunez,Czekaj?, Jaliens?, Jirsak-Wilk lub Sobolewski(dwóch na boisku to przesada)-Iliev,Melikson,?-Genkov
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 25.04.2012, 11:44
Czyli w dziesiątkę chcesz grać? W sumie na żydków powinno starczyć...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 25.04.2012, 13:49
michael napisał(a):Wyświetl post
Kto ma przyjść to przyjdzie.
Najważniejsze że B,C,D i G są prawie wykupione bo to od tych sektorów zależy doping, a jak będzie z resztą to się przekonamy. Jeżeli info o sprzedanych 17000 wejściówek jest prawdziwe to "zakręcenie się" frekwencji w okolicach 25k jest możliwe.
Najważniejsze to zgnieść parchów zarówno na boisku jak i na trybunach bo KRAKÓW JEST NASZ!
17000 było w niedziele, dziś mamy środe


DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z Kocurem. Nie będę żałować, że ten "zespolik" spadnie. W końcu już na to zasłużył kilkakrotnie...

Nie możecie sobie tego wyjaśnić w cztery oczy?
Z jednej strony racja, a z drugiej, będzie brak jedynego meczu w sezonie, gdzie korba przekracza górną granicę przyzwoitości czyli coś co lubię
Ostatnio edytowane przez palikot : 25.04.2012 o godz. 13:53.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 25.04.2012, 14:27
palikot napisał(a):Wyświetl post
17000 było w niedziele, dziś mamy środe




Z jednej strony racja, a z drugiej, będzie brak jedynego meczu w sezonie, gdzie korba przekracza górną granicę przyzwoitości czyli coś co lubię
Niestety u mnie już nie przekracza. Dawniej to były Derby. Teraz co? Gdzie te czasy jak np. barak 6, czy "Każdy to przyzna, izrael wasza ojczyzna" śpiewało 3/4 stadionu. gdzie te czasy co nie dało się podejść do kraty, bo taki żar leciał od palących się szalików. Teraz przyśpiewki czy to polityczne, czy na parchatych śpiewa co drugi- i to na młynie (licząc całą C). Ot poprawność polityczna...
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 25.04.2012 o godz. 14:32.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 25.04.2012, 14:34
Kocur, DevilMayCry nie pociesze was ale ktoś z drugiej strony Błoń pozazdrościł Polonii W-wa i zamierza wzorować sięna Poloni W-Wa. Na początek wykupienie licencji na gre w ekstraklasie ewentualnie fuzja. Klubem który ma zapewnić Cracovii przeżycie w ekstrklasie jest....Nieciecza której szkoleniowcem jest Radolsky były trener Groclinu.Swego czasu klub dzięki któremu Polonia W-wa zawitała w ekstraklasie
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 25.04.2012 o godz. 14:38.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:48.