The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kuba7k
Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 21.04.2012, 20:00
Ventigo napisał(a):Wyświetl post
Boże, mało z krzesła nie spadłem... ty niewidomy czy co?
troll z onetu prawdopodobnie zgubił się na naszym forum
WISŁA KRAKOW........
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 21.04.2012, 20:01
Dobry prognostyk przed derbami.
..
Odpowiedz cytując
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 21.04.2012, 20:02
pare ochlapow na koniec sezonu dobrze ze to juz zmierza do konca... teraz juz tylko DERBY!!!
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 21.04.2012, 20:27
Ciekawym motywem byłaby sytuacja w której Wiślacy w ostatniej kolejce musieliby wybierać między Europejskimi pucharami, a mistrzostwem dla Śląska...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 21.04.2012, 20:44
A co mają piłkarze Wisły do mistrzostwa Śląska? Na boisku nie ma przyjaźni..

Co do meczu - dzisiaj Ivica na prawdę się popisał. Szkoda, że częściej tego nie pokazuje. Cvetan podciągnął dalej swoją passę, i wcale się nie zdziwię, jak przegoni naszego Dudu na koniec sezonu
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 21.04.2012, 20:59
rafalek napisał(a):Wyświetl post
A co mają piłkarze Wisły do mistrzostwa Śląska? Na boisku nie ma przyjaźni..

Co do meczu - dzisiaj Ivica na prawdę się popisał. Szkoda, że częściej tego nie pokazuje. Cvetan podciągnął dalej swoją passę, i wcale się nie zdziwię, jak przegoni naszego Dudu na koniec sezonu
prędzej Cwetan jest nasz, niż Dudu, tak w gwoli ścisłości.

A to mają piłkarze Wisły, że przecież też wiedzą, co jest na trybunach...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 21.04.2012, 21:02
rafalek napisał(a):Wyświetl post
A co mają piłkarze Wisły do mistrzostwa Śląska? Na boisku nie ma przyjaźni..

Co do meczu - dzisiaj Ivica na prawdę się popisał. Szkoda, że częściej tego nie pokazuje. Cvetan podciągnął dalej swoją passę, i wcale się nie zdziwię, jak przegoni naszego Dudu na koniec sezonu
Ciekawe byłyby takie rozstrzygnięcia:
Śląsk: Lechia R, Zagłębie R, Jagiellonia R
Wisła: Górnik Z, Cracovia Z
Korona: ŁKS P, GKS X, Widzew X
Lech: Polonia X, Podbeskidzie P,
Polonia: Lech X, Zagłębie P

Wtedy przed ostatnią kolejką:
3. Śląsk - 49
4. Wisła - 46
5. Lech - 46
6. Polonia - 45

W sumie ostatnie dwa sezony pokazały, że to nic niemożliwego.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 21.04.2012, 21:07
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
prędzej Cwetan jest nasz, niż Dudu, tak w gwoli ścisłości.

A to mają piłkarze Wisły, że przecież też wiedzą, co jest na trybunach...
Czepiasz się słówek, to po pierwsze.

A po drugie - piłkarz jest profesjonalistą i nie obchodzi go co jest na trybunach (przyjaźń czy nie). Jesli by było tak jak mówisz, powinniśmy przegrywać każdy mecz zgodowy, bo "gramy z przyjaciółmi i te punkty mogą im potem dać utrzymanie/puchary/mistrzostwo"
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 21.04.2012, 21:11
Baala napisał(a):Wyświetl post
Niestety Bednarz jak przyszedł to drużyne mentalnie swoimi konferencjami i wywiadami rozmontował dla Probierza, teraz Probierz to powoli skleja.
I to jeszcze na mecze o pietruszkę musi sklejać. Nie ma Probierz łatwo w tej Wiśle.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 21.04.2012, 21:17
a mam takie pytanie z innej beczki. ile było kibiców Wisły ? i czy faktycznie tak jak słyszałem doping był prowadzony na dwie trybuny ?
Odpowiedz cytując
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 21.04.2012, 21:24
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Denerwuje mnie to, że po raz kolejny zamiast wpuścić jakiegoś młodego, który siedzi na ławce, wpuszcza się gracza już dobrze nam znanego do tego zagrożonego wykartkowaniem. Ten Kamiński pewnie szansy debiutu nie dostanie, zostanie odesłany do MESA, a w alternatywnej sytuacji mógłby zanotować swoje debiutanckie kilka minut i mieć jeszcze większą wiarę, że może trafić na stałe do "18". Być może okazałby się talentem, który warto wypożyczyć do pierwszej ligi. Probierz sprawia wrażenie, że stawia na młodzież. Jak do tej pory u niego żaden młody zawodnik nie zagrał w sytuacji innej niż z konieczności. Mam nadzieję, że to się zmieni.
Zgadzam się z Tobą. Myślałem, że jak strzeliliśmy drugiego to wpuści Kamińskiego na trochę, a tu dupsko.

;p Może Probierz chciał żeby zagrożeni złapali kartki i nie mogli zagrać w derbach, bo Boss nie pozwala grać młodym niedoświadczonym, bo boi się klęski
Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!
Odpowiedz cytując
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 21.04.2012, 21:55
Dobra byłą druga połowa, bo pierwsza to typowa kopanina bez ładu i skłądu Ale nie ma co narzekać w porównaniu z tym co grali parę meczów wstecz widać spory progres, który też ciężko mi racjonalnie wytłumaczyć
Teraz pora na derby ale tam muszą zapier*alać jeszcze bardziej, i dobić pasiastych kilkoma brameczkami i po łądnej grze
Odpowiedz cytując
dgr
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 21.04.2012, 23:05
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
a mam takie pytanie z innej beczki. ile było kibiców Wisły ? i czy faktycznie tak jak słyszałem doping był prowadzony na dwie trybuny ?
Tak, była pełna klatka dla gości (220) + osoby na sektorze gospodarzy które jechały na 2 strony z tymi w sektorze gości
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 21.04.2012, 23:08
KonŸado napisał(a):Wyświetl post
Dobra byłą druga połowa, bo pierwsza to typowa kopanina bez ładu i skłądu Ale nie ma co narzekać w porównaniu z tym co grali parę meczów wstecz widać spory progres, który też ciężko mi racjonalnie wytłumaczyć
Teraz pora na derby ale tam muszą zapier*alać jeszcze bardziej, i dobić pasiastych kilkoma brameczkami i po łądnej grze
Może dlatego, że te parę meczy wstecz, grali pod presją w meczach "o coś" a nie towarzysko o pietruszkę?

No tak... parafrazują prezesa PZPN... widzę progres w tym regresie...
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 22.04.2012, 00:24
No czyli mozna powiedziec, ze zmeczenie mogło dac o sobie w koncowce meczu z ŁKS-em - dzisiaj juz tego zmeczenia nie było wiec nie dalismy sobie wyrwac punktow.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 22.04.2012, 07:13
thechris napisał(a):Wyświetl post
Może dlatego, że te parę meczy wstecz, grali pod presją w meczach "o coś" a nie towarzysko o pietruszkę?
Ale to sa przeciez w 90% stare konie, ktore gdzies tam o cos graly wiele razy. Reprezentacja taka czy inna, puchary, walka o mistrza, derby w roznych krajach itd. itp.
Jakiejs tam renomy, tytulow no i pieniedzy nie zdobywali przeciez grajac jak np. z Korona, Jaga czy Legia tej wiosny.
Ostatnio edytowane przez arti : 22.04.2012 o godz. 07:17.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 22.04.2012, 08:09
Fajnie, że wygraliśmy. W końcu pierwsze zwycięstwo z PBB.

No i w zasadzie tyle o tym meczu można by napisać.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 22.04.2012, 08:26
Widać że 'tylko' wygraliśmy mecz , bo gdyby była porażka to w temacie byłoby 100 więcej postów

dane mi było oglądać tylko I połowę i skrót z drugiej i jestem jak najbardziej zadowolony z wyniku i mnogości sytuacji podbramkowych .

Widać też gołym okiem, że Probierz mając tydzień na przygotowanie do meczu , jest w stanie wdrażać powoli swoje założenia. Szkoda tylu straconych punktów z ligową 'szarzyzną' bo dziś powinniśmy bić się o mistrza , a nie o 4 miejsce .

O mecz z Cracovią jestem spokojny . Niech dzisiaj jeszcze Lechia wygra to po naszym zwycięstwie z Cracovią możemy zabić już nawet matematyczne szanse Cracovii na utrzymanie.
Odpowiedz cytując
Japycz
Junior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 22.04.2012, 08:56
Może mi ktoś powiedzieć gdzie mogę oglądnąć powtórkę tego spotkania? Nie chodzi mi o mały skrót tylko pełne 90 minut.

Dzięki
Odpowiedz cytując
seba_109
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 22.04.2012, 11:07
canal+sport gdy trafisz
Odpowiedz cytując
Maras
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Cambridge

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 22.04.2012, 12:22
Japycz napisał(a):Wyświetl post
Może mi ktoś powiedzieć gdzie mogę oglądnąć powtórkę tego spotkania? Nie chodzi mi o mały skrót tylko pełne 90 minut.

Dzięki
26.04 (CZWARTEK) godz.13.30 CANAL+GOL
Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 22.04.2012, 12:25
(+) nie wiem ile zarabia Iliev ale chocby mialbyc jokerem to nie wyobrazam sobie zebysmy go nie mieli na nowy sezon

a Kirm i tak jest cienki. Fuksiarska bramka i jeszcze bardziej fuksiarska asysta tego nie zmienią
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 22.04.2012, 19:21
Przyzwoita gra ale fajerwerków nie było. Mimo wszystko coś drgnęło i możliwe, że wygramy wszystko do końca. Cieszy powrót Sobola.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 22.04.2012, 20:58
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, że wygraliśmy. W końcu pierwsze zwycięstwo z PBB.

No i w zasadzie tyle o tym meczu można by napisać.
Nie no, chyba po raz pierwszy tak zdominowaliśmy przeciwnika, do tego na wyjeździe. PBB odkąd ma utrzymanie nie gra już z takim zębem, ale z drugiej strony - u nas tez nic godnego uwagi nie pokazało.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:48.