The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 07.04.2012, 23:54
kkbm napisał(a):Wyświetl post
A kto rozbił drużynę? Bednarz? Probierz? (...)
Kto zostanie w Wiśle w czerwcu? Ile Wisła zarobi na sprzedanych piłkarzach? Za ile milionów sprzeda Nuneza, Bitona, Diaza, Lameya i Ilieva? To ma być polityka?
(...) Chybione transfery, problemy z kontraktami - np. Chavez, brak jakiejkolwiek długoterminowej wizji drużyny. To się teraz mści na nas. Mogliśmy budować zespół, który w tym roku w sierpniu mógłby pewnie z powodzeniem walczyć o LM...
Tak Bednarz i Probierz też, np. przywrócenie Małeckiego do składu, np. na siłę wprowadzanie do 11-tki Polaków, ale tez teza że żegnamy różnych piłkarzy juz teraz, Stan np. profesjonalnie mówił że o tym ... po zakończeniu sezonu. Generalnie jednak najwięcej złego zrobiły zmiany trenerów, bo niby co dobrego dał Probierz czego nie mógłby dać Moskal. W zimie zamiast wzmocnień , pustka i tak zespół stracił motywację do czegokolwiek, ot zbieranina zawodników bez koncepcji gry, polityka doraźności naszego bossa….

To że ma być LM i sukces teraz i na teraz to nie pomysł Valckx'a tylko Cupiała i warto odróżniać przyczynę od skutków.

A spaloną ziemię to zastali Holendrzy i to bardzo spaloną. a tu w pół roku zdołali zbudować drużynę na MP, w pół roku ...

Mogliśmy budować inaczej , ale z pretensjami do szefa, a nie do wykonawców jego poleceń.
A szef jest tylko jeden to B.C. i jego polityka doraźności.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:37.