|
Senior Member
Offline
|
#26

07.04.2012, 23:54
|
kkbm napisał(a): 
A kto rozbił drużynę? Bednarz? Probierz? (...)
Kto zostanie w Wiśle w czerwcu? Ile Wisła zarobi na sprzedanych piłkarzach? Za ile milionów sprzeda Nuneza, Bitona, Diaza, Lameya i Ilieva? To ma być polityka?
(...) Chybione transfery, problemy z kontraktami - np. Chavez, brak jakiejkolwiek długoterminowej wizji drużyny. To się teraz mści na nas. Mogliśmy budować zespół, który w tym roku w sierpniu mógłby pewnie z powodzeniem walczyć o LM...
|
Tak Bednarz i Probierz też, np. przywrócenie Małeckiego do składu, np. na siłę wprowadzanie do 11-tki Polaków, ale tez teza że żegnamy różnych piłkarzy juz teraz, Stan np. profesjonalnie mówił że o tym ... po zakończeniu sezonu. Generalnie jednak najwięcej złego zrobiły zmiany trenerów, bo niby co dobrego dał Probierz czego nie mógłby dać Moskal. W zimie zamiast wzmocnień , pustka i tak zespół stracił motywację do czegokolwiek, ot zbieranina zawodników bez koncepcji gry, polityka doraźności naszego bossa….
To że ma być LM i sukces teraz i na teraz to nie pomysł Valckx'a tylko Cupiała i warto odróżniać przyczynę od skutków.
A spaloną ziemię to zastali Holendrzy i to bardzo spaloną. a tu w pół roku zdołali zbudować drużynę na MP, w pół roku ...
Mogliśmy budować inaczej , ale z pretensjami do szefa, a nie do wykonawców jego poleceń.
A szef jest tylko jeden to B.C. i jego polityka doraźności.
|
|