The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kvachu
Member
 
Od: 04.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 25.03.2012, 18:30
1:0 to był najniższy wymiar kary, Ruch miał tyle świetnych sytuacji, że spokojnie mógł wygrać z 5:0 jak nie wyżej. Statystyki i liczba strzałów mówią same za siebie. A nieskuteczność Ruchu katastrofalna, dziwne, że tylko jednego gola strzelili ... i to jeszcze z karnego a nie potrafili wykorzystać tylu stuprocentówek.
Małecki - "Na ciele Reyman i papież, a w głowie – siano."
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 25.03.2012, 18:32
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Karny ewidentny tak samo.
Nie, karny nie był ewidentny. Więcej - był podyktowany niesłusznie. Wilk zdążył zająć lepszą pozycję, nie atakował Zieńczuka. Zastawiał piłkę. To w przepisach gry w piłkę nożną nie jest zabronione.
Wyobraź sobie,że do takiego "starcia" dochodzi gdzieś w środku pola.
To, że sytuacja miała miejsce w polu karnym niczego nie zmienia, faulu tam nie było.
Wszystkie kartki za to słuszne, Diaz mógł pożegnać się z boiskiem już wcześniej.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 25.03.2012, 18:33
bellic88 napisał(a):Wyświetl post
Na jakiej zasadzie ewidentny? Bo przewrócił się aktorsko ledwo dotykając uda Wilka?
A czy to istotne moglismy przegrac i z 5-0 wiec to juz nie ma najmniejszego znaceznia.
Mielismy cala pierwsza polowe zeby sie wykazac jak i caly mecz zeby oddac chociaz 2 celny strzal w meczu.Tak samo jak mielismy czas w 13 innych meczach na strzelanie bramek a ktorych nie wygralismy...
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 25.03.2012, 18:33
Mamy drużynę piz*eczek.

Zero zaangażowania poza pozerstwem w postaci rzucania się w środku pola. Nie ma podejścia całą drużyny, liczą że przeciwnik się machnie, albo strąci im piłkę.

Dramat....

ps: sędziowie to osobny temat.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
INZAGHI
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 25.03.2012, 18:35
Co wy z tym Pareiko, ochy i achy. Mam nadzieję że chłop odejdzie w czerwcu z Wisły bo jest stary i nieperspektywiczny.

Co mial nam zawalić w tym sezonie to zawalił, w najważniejszych momentach zresztą.

To, że straciliśmy tylko jedną bramke zawdzięczamy cyrkowcom z Chorzowa, wszystki strzały kierowali albo w Siergieja, albo po ziemi. A wolnego Zieńczuka obronił tylko dlatego, że Marek za nisko strzelił, no gdyby tego Pareiko nie obronił to załamka.

Pozdrawiam.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując
piotrek chicago
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 25.03.2012, 18:35
za miesiac derby z taka gra nszych najemnikow i parchow kazdy wynik jest mozliwy
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 25.03.2012, 18:35
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś mi może wytłumaczyć jaki był pomysł taktyczny na ten mecz?
Bo zakładam, że musiał być.
Pomysł może i był, ale sam pomysł nie wystarczy, musi miec go kto zrealizować.

Gdy widziałem jak na pełnej szybkości Piech czy Jankowski ogrywali naszą międzynarodówkę w obronie to 1-0 to najniższy wymiar kary. Nasze przepłacone szroty z całego świata wyglądały jakby im ktoś prąd odłączył. Ledwo biegali! Kazdy pojedynek fizyczny wygrywało chorzowskie drewno jak Piech. Nawet Chaveza przestawiał!

Gdyby nie Pareiko byłoby 5-0.... jedyny na poziomie nasz piłkarz w tym meczu.
Albo inaczej - gdyby napastnicy Ruchu mieli lepiej ustawione celowniki. Na szczęście nie mieli.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 25.03.2012 o godz. 18:38.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 25.03.2012, 18:37
już za Maskaanta widac było że problemem nie jest trener tylko a-klasowi gracze w Wiśle, a teraz kolejny złotousty trener bredzi na głównej, że przyjechali do Chorzowa po zwycięstwo i wkradła się pewna nerwowość...co jak co, ale myślałem że trener z jajami, za jakiego miałem Probierza, po takim blamażowym meczu (najgorszy o kilku lat) powie że ma bandę niedojrzałych emocjonalnie i piłkarsko odrzutów i będzie od dziś stawiał na młodych nawet kosztem chu...wyników. A tu co? Skorża reaktywacja. Nie wiem o co chodzi ale w Wiśle chyba każdemu zlasują mózg...
Odpowiedz cytując
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 25.03.2012, 18:38
karny dla mnie z dupy ,ale z gry zasluzone zwyciestwo ruchu,przewyzszali nas w kazdym prawie elemencie gry,szkoda palcow na klawiature bo to byla po prostu zenada,nie wypowiadałem sie nic dotychczas o trenerze ,ale dzisiejsze ustawienie i zmiany mistrzostwo swiata ,wrocila dzida i udo sie albo nie udo,Kazek tesknie za toba i na plus tylko Sergiej .
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 25.03.2012, 18:39
Generalnie, można mieć sędziemu do zarzucenia, że gwizdnął tego karnego ale... 2 czerwone kartki, ogólna padaka prezentowana przez naszych kopaczy i broniący dzisiaj wszystko Pareiko to obraz absolutnej nędzy i rozpaczy. Te dwa czerwa mówią wszystko, zwłaszcza, że i Chavez mógł, a nawet powinien wylecieć... Napadziory Ruchu robiły z nami co chciały...

Cel już do końca sezonu powinien być jeden - wygrać Puchar Polski. Dzisiaj straciłem nadzieję na miejsce na podium w ligowej tabeli - rywale uciekli na bardzo dużą odległość, do Legii tracimy 11 punktów, do Śląska 9, Ruchu 8 (a właściwie to 9 bo w dwumeczu jesteśmy gorsi), co więcej jutro Polonia gra z Koroną w zasadzie mecz na szczycie i któraś z tych drużyn może doskoczyć do 'wielkiej czwórki' tego sezonu. Mecz Legia-Ruch w świąteczną sobotę może być meczem o Mistrzostwo.

Mam nadzieję, że tytuł powędruje do Wrocławia albo Chorzowa.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 25.03.2012, 18:45
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
A czy to istotne moglismy przegrac i z 5-0 wiec to juz nie ma najmniejszego znaceznia.
Mielismy cala pierwsza polowe zeby sie wykazac jak i caly mecz zeby oddac chociaz 2 celny strzal w meczu.Tak samo jak mielismy czas w 13 innych meczach na strzelanie bramek a ktorych nie wygralismy...
Ale to nie łyżwiarstwo figurowe tylko piłka nożna gdzie liczy się to co w sieci a nie wygląd artystyczny. Często słabszy zespół wywozi 3 pkt. Sieć Ruchowi załatwił oszust PZPN-wski Marciniak.
Odpowiedz cytując
Eryk
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 25.03.2012, 18:47
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ale to nie łyżwiarstwo figurowe tylko piłka nożna gdzie liczy się to co w sieci a nie wygląd artystyczny. Często słabszy zespół wywozi 3 pkt. Sieć Ruchowi załatwił oszust PZPN-wski Marciniak.
To my chyba mamy zajebistego pecha, że nas ta reguła nie dotyczy
Odpowiedz cytując
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 25.03.2012, 18:48
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Generalnie, można mieć sędziemu do zarzucenia, że gwizdnął tego karnego ale... 2 czerwone kartki, ogólna padaka prezentowana przez naszych kopaczy i broniący dzisiaj wszystko Pareiko to obraz absolutnej nędzy i rozpaczy. Te dwa czerwa mówią wszystko, zwłaszcza, że i Chavez mógł, a nawet powinien wylecieć... Napadziory Ruchu robiły z nami co chciały...

Cel już do końca sezonu powinien być jeden - wygrać Puchar Polski. Dzisiaj straciłem nadzieję na miejsce na podium w ligowej tabeli - rywale uciekli na bardzo dużą odległość, do Legii tracimy 11 punktów, do Śląska 9, Ruchu 8 (a właściwie to 9 bo w dwumeczu jesteśmy gorsi), co więcej jutro Polonia gra z Koroną w zasadzie mecz na szczycie i któraś z tych drużyn może doskoczyć do 'wielkiej czwórki' tego sezonu. Mecz Legia-Ruch w świąteczną sobotę może być meczem o Mistrzostwo.

Mam nadzieję, że tytuł powędruje do Wrocławia albo Chorzowa.
wolałbym zeby to byli bracia z wrocławia ,ale cos przeczuwam ze bedzie duza sensacja i ruch wyrzezbi wszystki ,sa na duzym gazie i naprawde jezeli beda grali z taka konsekwencja jak do tej pory i nie straca gzies glupio punktow to beda mieli mistrza ,dlatego wole legie albo arke w PP i finał z ruchem w Gdansku gdzie moze bylaby jakas nadzieja
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 25.03.2012, 18:50
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ale to nie łyżwiarstwo figurowe tylko piłka nożna gdzie liczy się to co w sieci a nie wygląd artystyczny. Często słabszy zespół wywozi 3 pkt. Sieć Ruchowi załatwił oszust PZPN-wski Marciniak.
Myślę że przesadzasz.

Popatrz na to tak. Remis dla nas też byłby porażką. A czy Wisła miała w meczu chociaż jedną sytuację żeby wygrać? Nawet gdyby sędzia nie modził, to Ruch przynajmniej by zremisował. Z tyłu graliśmy kabaret. Ale z przodu już NIC nie graliśmy. Remis dla nas to jak porażka. Nikt nas nie musiał przekręcać - sami się przekręciliśmy padaką na boisku.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 25.03.2012, 18:55
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Myślę że przesadzasz.

Popatrz na to tak. Remis dla nas też byłby porażką. A czy Wisła miała w meczu chociaż jedną sytuację żeby wygrać? Nawet gdyby sędzia nie modził, to Ruch przynajmniej by zremisował. Z tyłu graliśmy kabaret. Ale z przodu już NIC nie graliśmy. Remis dla nas to jak porażka. Nikt nas nie musiał przekręcać - sami się przekręciliśmy padaką na boisku.
Ale Ruch miałby 2 pkt. mniej a my 1 pkt. wiecej, a przed sobą 7 kolejek. Rozumiesz ?
Odpowiedz cytując
iwan149
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 25.03.2012, 18:56
Dzisiaj Ruch nas zgniótł, stłamsił i upokorzył. Byliśmy totalnie bezradni, porównałbym to jedynie do meczu w Nikozji z Apoelem, jednak tam przeciwnik był o 2 klasy lepszy. Człowiek czeka cały tydzień na mecz swojej ukochanej drużyny, a tuż po jego zakończeniu chce mu się płakać i jest załamany. Po prostu żal :(
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 25.03.2012, 19:00
iwan149 napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj Ruch nas zgniótł, stłamsił i upokorzył. Byliśmy totalnie bezradni, porównałbym to jedynie do meczu w Nikozji z Apoelem, jednak tam przeciwnik był o 2 klasy lepszy.

No własnie, mnie to bardziej przypominało pierwszą połową meczu z Karabachem w Baku.
Odpowiedz cytując
xpl
Junior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 25.03.2012, 19:00
W tej sytuacji nawet trenerzy za miliony euro nic nie pomogą. Spójrzcie jak wyglądają podstawy zawodników nie tylko Wisły ale i całej T-ME. Piłka przy przyjęciu odskakuje na 10 metrów. Podania przy kontrze albo na zapalenie płuc albo całkowicie do tyłu. O przerzutach to nawet nie ma co wspominać. Wieczna siatkówka i kto pierwszy popełni błąd. Do tego dochodzi brak pomysłu na akcję i fatalne poruszanie się bez piłki... Do Wisły z założenia powinni przychodzić zawodnicy, którzy będą instruowani taktycznie, a nie żeby ich uczyć od początku gry w piłkę. Od tego to są niższe ligi i szkółki piłkarskie. Nasi piłkarze wyglądają jak zbieranina obcokrajowców w fabrykach w Wielkiej Brytanii - odbębnić dniówkę i fajrant. Dlatego też obecność polskich piłkarzy jest wręcz konieczna dla zwiększenia zaangażowania. Probierz wydaje się być kumatym człowiekiem i wie że z "gówna bicza nie ukręcisz". Nie pozostaje nam nic innego jak modlić się o PP i dobrą końcówkę, a potem zweryfikować skład poszukać dobrych polaków w niższych ligach jak w ekstraklasie za drodzy i przepracować ciężko okres przygotowawczy do nowego sezonu. Mam nadzieję że właściciel nie zapomniał o tym że aby firma przynosiła zyski trzeba coś w nią zainwestować...
Odpowiedz cytując
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 25.03.2012, 19:02
iwan149 napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj Ruch nas zgniótł, stłamsił i upokorzył. Byliśmy totalnie bezradni, porównałbym to jedynie do meczu w Nikozji z Apoelem, jednak tam przeciwnik był o 2 klasy lepszy. Człowiek czeka cały tydzień na mecz swojej ukochanej drużyny, a tuż po jego zakończeniu chce mu się płakać i jest załamany. Po prostu żal :(
zeby jeszcze ....a po meczu walki gdzie mieli okazje, ale to bylo dno,no oprocz Sergieja z ktorym trzeba chociaz o rok przedluzyc jeszce kontrakt, bo Bednarz znowu zacznie znowu zacznie sage o nazwie szukamy bramkarza
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 25.03.2012, 19:05
Z niedowierzaniem patrzyłem na to jak piłkarz który jeszcze nie tak dawno potrafił iść na pressing na pełnym gazie dzisiaj wykonuję pressing truchtem, mowa o Meliksonie. Brakuję tej drużynie charakteru i ambicji co widać goły okiem. Dlatego z otwartymi rękoma przyjąłbym takich piłkarzy jak Głowacki, machający łapami Brożek czy nawet Pazdan który kibicuję Wiśle i chociażby wczoraj było widać, że dla Pazdana mecz z parachami to coś co wyzwoliło w nim dodatkową motywację. Moja optyka na temat zagranicznych piłkarz zmieniła się patrząc na to co wyprawiają pod względem wolicjonalnym.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 25.03.2012 o godz. 19:07.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 25.03.2012, 19:06
xpl napisał(a):Wyświetl post
Dlatego też obecność polskich piłkarzy jest wręcz konieczna dla zwiększenia zaangażowania.
Ciekawa teoria. Bycie Polakiem zwiększa niby zaangażowanie ? Zapomniano już terminu "skóra, fura i komóra" + gel na łeb lokalnych wiejskich gwiazdorów ?.
Odpowiedz cytując
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 25.03.2012, 19:06
Zohan napisał(a):Wyświetl post
A właśnie Małecki chciał coś zrobić, ale z nim teraz jak po kontuzji, weź nie graj w piłkę przez ponad miesiąc. Wilk może i walczył, to fakt, Bunoza też, ale Diazowi zbyt bardzo się nie chciało...

PS. Pomyślałem sobie, że fajny był by powrót Zieńczuka do Wisły.
Każdy chce coś zrobić... ale czy coś zrobił się liczy. A w porównaniu z Pareiką nie zrobił nic więc wymienianie go z w parze z najlepszym zawodnikiem jest najdelikatniej mówiąc nadużyciem. Wiadomo, że nie grał miesiąc a nawet porządnie nie trenował więc niech Jego wyznawcy wezmą na luz i nie robią mu w koło pióra takimi tekstami.
Odpowiedz cytując
Aimable
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 25.03.2012, 19:07
Po takim meczu trudno o spokój... Ruch po prostu nas zabiegał - leci w tej chwili na TVP Sport nasz mecz z Lechem w PP - w porównaniu z meczem z Ruchem wygląda jakby puszczany był w slow motion... dosłownie. Nic dziwnego, że gdy tylko Niebiescy, po paru minutach, się ogarnęli nie byliśmy w stanie zrobić na boisku nic. Przewaga precyzji i szybkości była porażająca. Mecz meczowi natomiast nierówny. Zamiast rwać włosy z głowy należy skoncentrować się na Pucharze Polski, zagrać tam z pełną determinacją i spróbować uratować sezon.
OLE SUPER WISEŁKA, OLE SUPER WISEŁKA...
MARTINA - I BELIEVE YOU!!
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 25.03.2012, 19:12
Ten zespół jest zdemoralizowany w takim stopniu, że nie ma trenera, który by ich pogonił tak aby chciało im się chcieć. Ta demoralizacja zaczęła się po wygraniu MP i z każdym miesiącem była coraz większa. Tu potrzeba rewolucji a nie reanimacji trupa. Grajki myślami są już gdzie indziej i już nie chce im się starać dla Wisły.
Odpowiedz cytując
pozowski
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 25.03.2012, 19:12
Skończyłem oglądać po karnym i dziękuje dziewczynie że mnie z domu wyciągnęła. Degrengolada i rozkład trwa w najlepsze. Śmieszą mnie argumenty że Probierz ma wygrać Puchar Lech w poprzednim sezonie też miał taki cel i co i dupa. Taktyka Probierza z Ruchem to piłka końca lat 90 czy początku XXI wieku drużyn które przyjeżdżały na Reymonta po najniższy wymiar kary. Kosa, laga do przodu i nadzieja, że bramkarz rozegra dzień konia.

i brawo dla Chorzowa.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 25.03.2012, 19:12
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa teoria. Bycie Polakiem zwiększa niby zaangażowanie ? Zapomniano już terminu "skóra, fura i komóra" + gel na łeb lokalnych wiejskich gwiazdorów ?.
Myślę że z racji tego że u nas Polaków prawie nie ma w składzie - jest to trudne do zweryfikowania. Można napisać za to że ten zaciąg najemników (lub jak kto woli szrotu) jest w większości słaby. Większość naszych piłkarzy (abstrahując od narodowości) też zaangażowaniem nie grzeszy. A że są prawie sami cudzoziemcy (bez Polaków których tak nie lubisz) to zawsze pojawią się takie teorie jak kolegi xpl.

A co do remisu. Zgoda 1 punkt i dalej 5 punktów starty do Chorzowa jest lepszy niż 8 punktów straty.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 25.03.2012, 19:17
Cała drużyna dzisiaj bez kondycji.Defensywa cały czas wyprzedzana, ofensywa zamulona, 18 strzałów Ruch'u 5 Wisły w tym 1 na bramkę.Pareiko wyciągnął parę niesamowitych piłek, najlepszy nasz bramkarz od kiedy pamiętam, reszta padaka nie ma co pisać.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 25.03.2012, 19:21
Na poczatek podziekowania dla Pareiki za to, że mecz nie skonczył sie blamażem.
Nikt poza nim nie zasługuje na wypłatę.

Mecz przegrany także przez trenera. Wystawienie dwóch, napastników, brak rekacji w przerwie na zdominowanie przez Ruch środka pola. Starczy.

Niestety, potwierdza sie moje przeczucie, że każdy jego dzień na ławce to dzień dla Wisły stracony.

Braki motoryczne, koszmar.

To nie narodowość decyduje o braku zaangażowania. Większa część zawodników co dzisiaj grali, jest już myślami w innym klubie.

Przykra końcówka sezonu nas czeka.
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 25.03.2012, 19:24
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś mi może wytłumaczyć jaki był pomysł taktyczny na ten mecz?
Bo zakładam, że musiał być.
Już wyjaśniam.
Kopiemy do przodu i może coś ktoś strzeli.
Klasyka "Probierzowych" drużyn.

Piłkarze piłkarzami, ale my potrzebujemy dobrego trenera. Nie Maaskanto-Moskalo-Probierzy. Naprawdę dobrego trenera.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 25.03.2012, 19:27
Elefant napisał(a):Wyświetl post

Braki motoryczne, koszmar.
Braki motoryczne to chyba zasługa kogoś innego, kogoś kto wprowadził treningi przyjemniejsze i mniej obciążające od "złego" Maaskanta?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:44.