The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 09.03.2012, 17:21
Mam nadzieję i wierzę, że będzie bardzo dobry mecz dla kibiców. Zapowiada się ciekawie. Pierwszy mecz Probierza na R22 i debiut Rumaka. Lech będzie prowadził otwartą grę więc powinno być dużo sytuacji. Wisełka musi dziś wygrać i odrabiać straty. Jeszcze nie wszystko stracone. Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!!! )
Odpowiedz cytując
Misiak
Junior Member
 
Od: 02.2012
Skąd: Pozznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 09.03.2012, 17:27
thechris napisał(a):Wyświetl post
Małe przypomnienie z kim dziś gramy:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...06,tabela.html

Drużyna Lecha Poznań nie otrzymała licencji na grę w kolejnym sezonie piłkarskiej ekstraklasy. Zgodnie z regulaminem rozgrywek drużyna została przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli Orange Ekstraklasy.

Od sezonu 2005/2006 Lech został unicestwiony i mamy do czynienia z Amicą i to Amica jest naszym dzisiejszym rywalem.
Tak to jest wierzyć onetowi sprawdz aktualne tabele ekstraklasy i w każdej masz Lecha a Amica to nasz sponsor tak dla przypomnienia.Zresztą tytuł tematu w którym piszemy jasno wskazuje z kim gracie... bez napinki ale musiałem wyjasnić POZDRO
Odpowiedz cytując
Franco
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 09.03.2012, 17:36
http://www.90minut.pl/liga/0/liga1944.html
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Bez napinki
Odpowiedz cytując
David.
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: C4

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 09.03.2012, 17:37
Masz rację. Kolega thechris nie doczytał. Wszystko już stało się jasne. Ale, że wam tam w Poznaniu nie ufam to sprawdziłem na stronie.. UEFA.

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/20231/uefa_lech_uefa_470.jpeg

I teraz już nie wiem..


Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 09.03.2012, 17:37
Misiak napisał(a):Wyświetl post
Tak to jest wierzyć onetowi sprawdz aktualne tabele ekstraklasy i w każdej masz Lecha a Amica to nasz sponsor tak dla przypomnienia.Zresztą tytuł tematu w którym piszemy jasno wskazuje z kim gracie... bez napinki ale musiałem wyjasnić POZDRO
W psychologii nazywamy ten mechanizm wyparciem. Polega na ignorowaniu niewygodnych prawd w trosce o równowagę psychiczną. Skuteczny mechanizm obronny.
Ale prawda jest taka, że przewiesiliście metkę na inny organizm, bo tak było wygodniej. Owy organizm nie jest Lechem Poznan a Amicą Wronki a oficjalna ligowa nomenklatura może zmylić tylko średnio zorientowanych kibiców oraz ludzi takich jak Ty, którzy świadomie zdecydowali się na ignorowanie smutnych faktów.Pozdrowienia. Oczywiście bez napinki.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 09.03.2012, 21:19
Obraz nędzy i rozpaczy. Cytując klasyka: "nie ma niczego"
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 09.03.2012, 21:22
Dno, po chuja kopią piłkę na pałę, ja .......e , nie wiem co będzie w 2 połowie, niech coś strzelą i nie stracą...
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 09.03.2012, 21:26
Niech realizatorzy jeszcze więcej mikrofonów ustawią pod trybuną gości bo nic a nic ich nie słychać .
Odpowiedz cytując
nh79
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 09.03.2012, 21:26
nie ma to jak zwolnic Maaskanta, gdy pol druzyny z podstawowego skladu mialo kontuzje, pozniej wbic noz w plecy Moskalowi, choc gra byla ladna dla oka, wiec zaslugiwal na szanse do okonca sezonu,to teraz mamy dzida do przodu na afere i PMSZ znowu rzadzi.nie kumam (znaczy kumam BC musi odejsc) Maaskant przejal druzyne rozbita w srodku sezonu, cele przed nim postawione czyli mistrzostwo bylo, LE byla a oni go zwalniaja jak polowa druzyny kontuzjowana.na to co widze teraz to sie w ogole bez mocnej naje... ogladac nie da masakra jakas Panie BC szacunek za to co bylo , ale jak sie nie widzi powielanych co roku bledow to czas sprzedac Wisle komus bardziej zorientowanemu w temacie futbolu....

p.s. a Apoel pokazal jakimi sa "ogorkami"

p.s.2 wynik nawet jesli wygraja nie ma znaczenia, bo ja chce Wisly, ktora znaczy cos w Europie, bo w ta siermiezna liga to dla mnie zaden wyznacznik
Ostatnio edytowane przez nh79 : 09.03.2012 o godz. 21:28.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 09.03.2012, 21:28
Sprawiedliwie to powinno być 0:2. Niby może się zemścić ale trzeba częściej przechodzić z piłką na drugą połowę a nie puszczać dzidę i oddawać piłkę Kotorowskiemu...

Oprócz bramkarza to w każdej formacji Amica jest wyraźnie lepsza.

Póki Wilk ma decydować o obliczu Wisły to będziemy się plątać w środku tabeli. Jeden odbiór, dwa razy go przejdą, 2 razy sfauluje...Bez sensu taka gra. Ambicja to jedno a umiejętności to drugie.
Odpowiedz cytując
Baldur80
Junior Member
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 09.03.2012, 21:28
Wisla macie tych chamow rozjechac za ten cyrk w czsie minuty ciszy. To sa wlasnie Poznaniacy
Odpowiedz cytując
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 09.03.2012, 21:32
Jak skonczy sie na 0-0 to bedzie to nasz niewatpliwy sukces.

Ogolnie czuje juz tradycyjne 0-1 na R22 po jakims farfoclu obrony. Gramy chuja to i chuja tu ugramy.

Po zagraniach naszych niektorych "gwiazd" to jestem wrecz zalamany. Krotkie celne podanie to niesamowite wyzwanie dla takiego Paljicia. Wrzutka ze stojacej pilki jest zadaniem awykonalnym dla Nuneza. Ogolnie rzecz biorac, kilka naszych ogorkow tradycyjnie trzyma swoj poziom.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 09.03.2012, 21:44
Ogólnie to nasza kadra to przypomina obraz nędzy i rozpaczy. Gratulacje dla Cupiała
Odpowiedz cytując
Baldur80
Junior Member
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 09.03.2012, 21:46
I znowu pyrusy pokazaly jakimi sa wiesniakami Wisla jedziecie z nimi
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 09.03.2012, 21:53
Mały plus dla Probierza. Wymiana 2 najsłabszych ogniw w 60 min. Zobaczymy efekt, w każdym razie nie bronimy remisu.
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 09.03.2012, 21:54
Mozdzen debilu, zniknij z boiska! Melikson, Gargula konczyc te szmaty!
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 09.03.2012, 22:18
Ten mecz to odpowiedz dla władz na zmianę trenera - Nihil Novi.
Odpowiedz cytując
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 09.03.2012, 22:21
Taktyka Probierza: dzida do przodu na aferę. Brzydka sprawa, ale cóż.
Odpowiedz cytując
ENDRJU 82
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Opatkowice City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 09.03.2012, 22:24
Jak na nich patrzę, mam ochotę wcisnąć przycisk "reset" w kompie i mieć nadzieję, że potem system będzie działać lepiej... a tu pyta c.d...
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 09.03.2012, 22:24
Dobra MP poszło się bujać a co do gry to widać ewidentnie "potencjał" w tym zespole. Śmiech na sali.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 09.03.2012, 22:24
Jak zle było z tyłu to dobrze było z przodu, jak jest dobrze z tyłu to jest zle z przodu - takim sposobem sukcesow nie bedzie
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 09.03.2012, 22:24
no i ....a sie obsrali.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 09.03.2012, 22:25
To co wyprawiał Garguła na boisku to był jakiś sabotaż.
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 09.03.2012, 22:26
Wynik meczu z Lechią był miłym incydentem wynikającym bardziej z praw statystyki niż umiejętności. Dziś mecz z poznańskim Lechem pokazał ,że Wisła ,która niegdyś była synonimem jakości jest niestety uosobieniem indolencji, piłkarskiej tandety , nieporadności oraz zmarnowanych szans. Dno.
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 09.03.2012, 22:26
I padlina.
Zmieniać trenera!


Probierz WE DON'T TRUST YOU!
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 09.03.2012, 22:26
Liczby nie kłamią, to nie defensywę mamy słabą, bo goli nie tracimy dużo więcej od drużyn z czołówki. . My w ofensywie gramy żałośnie. W 30 minut w przewadze nie strzelić gola grając u siebie, mając nóż na gardle ? Kompromitacja.
..
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 09.03.2012, 22:27
Amica nie wykorzystała szansy bo miała w składzie swoją wersje Czekaja.

W 11 na 10 gra się wyrównała ale lepsze sytuacje miała Amica, szczególnie w 73 minucie oraz w 72 i 92.

Ogólnie wynik lepszy niż gra bo Amica grała lepiej i nawet w 10 była bliżej strzelenia gola.


Natomiast poziom futbolu niewiele wyższy od tego co zaprezentował ŁKS z Pasami i nic dziwnego, że to ekipy środka tabeli.
Odpowiedz cytując
Matijas
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 09.03.2012, 22:30
Dzisiejszy mecz dał do myślenia płaczkom plującym na Genkowa i jarającym się Bitonem czy trzeba więcej? Bez Genkowa NIE ISTNIEJEMY przy jakichkolwiek piłkach granych bezpośrednio w linię ataku. Jeśli Melikson/Iliew sam nie zrobi nam akcji to nic z tego. Podanie do Bitona inne, aniżeli idealnie do nogi = strata.

Dziwne, że trenerzy stawiali/ją na Genkowa, ale znawcy wiedzieli, że to "dlatego, bo Bitona nie wykupią". To dobry gracz i sprawdzi się jako "strzelacz bramek", ale jeśli będzie ktoś, kto zrobi za niego resztę - Genkow jest w tej roli idealny.

Mecz jak mecz - MP prawdopodobnie nie będzie. Ale mogliśmy tego oczekiwać, nie ma co się ciąć.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 09.03.2012, 22:30
To jak taki przykładowo Wilk, nie odmawiając mu waleczności, jest słaby technicznie to jest po prostu coś strasznego.
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 09.03.2012, 22:31
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
I padlina.
Zmieniać trenera!


Probierz WE DON'T TRUST YOU!
Bo ci coś zmiana trenera da...
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:17.