The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 08.03.2012, 18:23
pamiętacie mecz po którym cały stadion śpiewał "CH** CI na imię Gajtkowski ...."
Bardzo bym chciał by jutro było identycznie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 08.03.2012, 18:41
Misiak napisał(a):Wyświetl post
Przyjeżdzamy po 3 punkty

Wisła 0
Lech 3

liczę na przełamanie Artjoma i dwie brameczki .
Masz farta że dzisiaj dzień kobiet!
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 08.03.2012, 18:43
Misiak napisał(a):Wyświetl post
Przyjeżdzamy po 3 punkty

Wisła 0
Lech 3

liczę na przełamanie Artjoma i dwie brameczki .
Przyjeżdzacie po 3 wyjedziecie z 0.

Zakład ?
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 08.03.2012, 18:43
Tak naprawdę każdy wynik jest możliwy. Od 3:0 do 0:3. Najbardziej prawdopodobny jest jednak 0:0.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 08.03.2012, 19:08
tofik napisał(a):Wyświetl post
A propo przypomina mi się taki mecz z Amiką właśnie, jeszcze za Kasperczaka na SS. Wtedy wyszliśmy 4-4-2 i mecz to było ogólne badanie się zakończone na 0:0. Można było zauważyć, że brakowało nam aktora który swoim niekonwencjonalnym zagraniem przechyli szalę. Jeśli Rumak tak ustawi drużynę jak wtedy Zieliński będą szachy i tylko w Meliksonie nadzieja. Ale poczekajmy, nowy trener Wronek w końcu pracował z Bakero może mają podobne spojrzenie na futbol
Ale to była zupełnie inna sytuacja. To 0-0 wydawało się być niezłym wynikiem dla nas i kroczkiem do mp. I tak by się skończyło gdyby nie J(eł)op.
A jutro ewentualny remis będzie de facto porażką dla obu drużyn. Dla nas będzie to kolejna strata 2 punktów i ograniczenie szans nawet na podium. Trzeba wygrać i koniec. Walka, rzucenie na szalę wszystkich umiejętności i zwycięstwo.
Odpowiedz cytując
lizardsp1
Junior Member
 
Od: 08.2011
Skąd: z dołu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 08.03.2012, 19:40
Uwaga!
Jeśli ktoś jest z Nowego Targu i wybiera się na mecz to informuję, że mam 3 miejsca wolne w samochodzie, jak coś to pisać na priv.
Pozdrawiam
"Mógłbym właściwie siedzieć w piekle i słuchać drzemiąc sobie w cieple, jak wy się tu szarpiecie wściekle, jak się dręczycie całe dnie"
Odpowiedz cytując
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 08.03.2012, 23:39
Nie no ....a znowu Małek-wałek bedzie nam sedziowal

Czyli beda dziac sie cuda
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 09.03.2012, 00:21
Aj przypomnial mi sie meczyk jak otwierali obecna C a wtedy D

Jasiu Paulista szalał,Dolha miał pobrudzone majtki

fajne czasy

kazdy jutro daje z siebie 110%

Pomagamy pilkarzom ,potrzebuja nas !!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 09.03.2012, 07:44
Panowie uwaga

o 20.00 pasy graja hokeja na grzegorzkach, bedzie sie konczyc podobnie jak nasz. ostroznie na miescie
Odpowiedz cytując
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 09.03.2012, 07:45
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Aj przypomnial mi sie meczyk jak otwierali obecna C a wtedy D

Jasiu Paulista szalał,Dolha miał pobrudzone majtki

fajne czasy

kazdy jutro daje z siebie 110%

Pomagamy pilkarzom ,potrzebuja nas !!
a mi 2000 chyba rok i "Kolejorz - druga liga, druga liga"
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 09.03.2012, 09:08
Ale Wam się chyba przeciwnik pomylił. To nie ten klub. Gramy z Amiką, z którą przy R22 były znacznie bardziej dramatyczne mecze. Nieistniejący już Lech prawie zawsze dostawał gładko w d...ę w Krakowie. Nie wspomnę już słynnego 8:0 czy innego 5:1.
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 09.03.2012, 11:02
Zrobił się z tego kluczowy mecz ligowy w sezonie. Pokonany już się w lidze nie podniesie. W obu klubach sięgnięto po ostatnie rezerwy mobilizacyjne (nowy trener), nic więcej w zanadrzu nie ma. Trzeba drużyne wesprzec, wszystkie ręce na pokład.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 09.03.2012, 12:11
Misiak napisał(a):Wyświetl post
Przyjeżdzamy po 3 punkty

Wisła 0
Lech 3

liczę na przełamanie Artjoma i dwie brameczki .
Małe przypomnienie z kim dziś gramy:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...06,tabela.html

Drużyna Lecha Poznań nie otrzymała licencji na grę w kolejnym sezonie piłkarskiej ekstraklasy. Zgodnie z regulaminem rozgrywek drużyna została przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli Orange Ekstraklasy.

Od sezonu 2005/2006 Lech został unicestwiony i mamy do czynienia z Amicą i to Amica jest naszym dzisiejszym rywalem.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 09.03.2012, 13:23
Lech ma problemy ze spotkaniami na wyjeździe a My ostatnio mielismy problemy u Siebie - zobaczymy kto dzisiaj przerwie złą passe a kto bedzie ciagnał ja dalej.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 09.03.2012, 13:45
A tak trochę z innej bajki kiedy wróci Radek Sobolewski?
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 09.03.2012, 13:58
Dopiero do treningów wraca
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 09.03.2012, 14:06
Spodziewacie się zmiany ustawienia na 451 w tym meczu ?
Ciężko bedze ustawić skład w systemie 442 jeśli wypadnie Melikson. Genkova nie ma na 100% więc ktoś musi go zastąpić w przodzie. Może to być Iliev, ale wtedy na prawej mamy wakat, za niego wejdzie Andraż, bo innego wyjścia nie ma. A na lewej wtedy kto ? Pewnie Pajić. I nikogo na zmianę ani na lewą obronę, ani na prawe skrzydło. Widać spore braki i że drużyna była jednak budowana pod 451..
Ale w moim przekonaniu nawet jak by nie było kogo z tej lawy wpuścić lepiej zagrać 442 niż 451.

Pareiko - Jovanović, Jaliens, Chavez, Diaz - Paljic, Wilk, Nunez, Kirm - Iliev, Biton
Skrzydła niestety koszmarne, raczej na poziom spadkowii a nie Wisły. Ciekawe co wymyśli mądra głowa trener.
Ostatnio edytowane przez tofik : 09.03.2012 o godz. 14:13.
..
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 09.03.2012, 14:08
mógłby ktoś wrzucić info nt. ilości kartek naszych grajków ?

E: bo spodziewam sie dzisiaj sporej ilości skoro następny mamy Bełchatów
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 09.03.2012, 14:12
szprotson napisał(a):Wyświetl post
mógłby ktoś wrzucić info nt. ilości kartek naszych grajków ?

E: bo spodziewam sie dzisiaj sporej ilości skoro następny mamy Bełchatów
Jaliens, Diaz, Iliev i chyba jeszcze Paljic są zagrożeni.
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 09.03.2012, 14:16
Genkov nie zagra więc jestem spokojny o zwycięstwo, bo z przodu wystawimy tym razem prawdziwego piłkarza.

Karas -raz na sezon to i naslabszym cos sie udaje, prawda jest taka, że Biton odkąd zaczął grać miał w ciągu kilku meczów więcej udanych zagrań w polu karnym niż Genkov przez rok.Genkov to mierny napastnik grając z nim na szpicy mamy tępe ostrze naszej włóczni, że tak to podsumuje.Jestem przekonany, że jego kontuzja będzie dla nas wzmocnieniem, zupełnie jak było w pierwszym przypadku.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 09.03.2012 o godz. 17:00.
Odpowiedz cytując
mihaq
Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 09.03.2012, 14:41
To już pewne, że Melikson nie zagra w podstawowym składzie? Jak dla mnie Melikson na prawym skrzydle, Nunez szeroko na lewym skrzydle (z naciskiem na wspieranie Diaza w obronie). Iliev podwieszony napastnik, scinajacy do środka pola karnego z lewej strony (w ogóle zauważcie, że on strzela u nas tylko zawijając po długim rogu i właśnie takie wjazdy w pole karne królują w filmikach z jego kariery w Serbii). Na szpicy Dudu. Pytanie kto w środku lekko przed Wilkiem? Może Garguła, ale ja bym postawił na Irsaka. Irsak walczy, wraca się i ma bardzo dokładne wrzutki i loby za linie obrony (w razie czego zawsze może zostać zmieniony).
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 09.03.2012, 14:43
nie wiadomo, Pep Faster ma to do siebie ze potrafi mówic co innego by zaskoczyc przeciwnika.
Ciekawe czy Kirm zagra dzis na swojej ulubionej pozycji czyli zawieszony napastnik, fałszywy skrzydłowy i ślepy pomocnik
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 09.03.2012, 14:58
Wiadomo ile będzie kibiców ?
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 09.03.2012, 15:01
Zagramy znów 442:

-----------------------Biton
-------------Melikson
--Kirm----------------------------Iliev
------------Nunez--Wilk
--Diaz--Chavez--Jaliens--Jovanovic
---------------Pareiko


Melikson biegał po kontuzji w poprzednim meczu więc dziś zagra. To ściema Probierza.
Odpowiedz cytując
filip123
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 09.03.2012, 15:02
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo ile będzie kibiców ?
Sprzedanych 18 tys biletów , wiec bedzie ok. 20 tys.
Odpowiedz cytując
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 09.03.2012, 15:07
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Genkov nie zagra więc jestem spokojny o zwycięstwo, bo z przodu wystawimy tym razem prawdziwego piłkarza.
Zapomniałeś już, kto strzelił dla Nas zwycięską bramkę w domowym meczu z Amikorzem na wiosnę?

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...0__Genkow.html

Zachował się jak rasowy napastnik, albo raczej, prawdziwy piłkarz, nieprawdaż?
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując
ardem99
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków, Wola Justowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 09.03.2012, 16:35
http://tsw.com.pl/news/Kaminski-Walc...elna-pule-1852
Kamiński z Lecha zapewnia, że grają o pełną pulę
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 09.03.2012, 16:55
szprotson napisał(a):Wyświetl post
nie wiadomo, Pep Faster ma to do siebie ze potrafi mówic co innego by zaskoczyc przeciwnika.
Prawda to. Ja bym się nawet widokiem Cwetana nie zdziwił.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 09.03.2012, 16:56
Ceco Genkow na bank nie zagra, chodziło mi o Maora.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 09.03.2012, 17:18
Kamiński napisał(a):Wyświetl post
Defensor "Kolejorza" zwraca głównie uwagę na Maora Meliksona.
- To na pewno świetny zawodnik, ale nie skupiamy się w czasie przygotowań do meczu tylko na nim. Maor Melikson to ważna postać w Wiśle. Jednak kiedy on nie zagra, to na pewno zastąpi go ktoś inny.
Jasnowidz ....a.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:40.