
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#91
|
|
pamiętacie mecz po którym cały stadion śpiewał "CH** CI na imię Gajtkowski ...."
Bardzo bym chciał by jutro było identycznie. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#92
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: KRK
Offline |
#93
|
Zakład ![]()
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#94
|
|
Tak naprawdę każdy wynik jest możliwy. Od 3:0 do 0:3. Najbardziej prawdopodobny jest jednak 0:0.
|
|
|
|
Guest
|
#95
|
A jutro ewentualny remis będzie de facto porażką dla obu drużyn. Dla nas będzie to kolejna strata 2 punktów i ograniczenie szans nawet na podium. Trzeba wygrać i koniec. Walka, rzucenie na szalę wszystkich umiejętności i zwycięstwo. |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2011
Skąd: z dołu
Offline |
#96
|
|
Uwaga!
![]() Jeśli ktoś jest z Nowego Targu i wybiera się na mecz to informuję, że mam 3 miejsca wolne w samochodzie, jak coś to pisać na priv. Pozdrawiam ![]() ![]() "Mógłbym właściwie siedzieć w piekle i słuchać drzemiąc sobie w cieple, jak wy się tu szarpiecie wściekle, jak się dręczycie całe dnie"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline |
#97
|
|
Nie no ....a znowu Małek-wałek bedzie nam sedziowal
Czyli beda dziac sie cuda ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#98
|
|
Aj przypomnial mi sie meczyk jak otwierali obecna C a wtedy D
Jasiu Paulista szalał,Dolha miał pobrudzone majtki fajne czasy kazdy jutro daje z siebie 110% Pomagamy pilkarzom ,potrzebuja nas !! ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#99
|
|
Panowie uwaga
o 20.00 pasy graja hokeja na grzegorzkach, bedzie sie konczyc podobnie jak nasz. ostroznie na miescie |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...
Offline |
#100
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#101
|
|
Ale Wam się chyba przeciwnik pomylił. To nie ten klub. Gramy z Amiką, z którą przy R22 były znacznie bardziej dramatyczne mecze. Nieistniejący już Lech prawie zawsze dostawał gładko w d...ę w Krakowie. Nie wspomnę już słynnego 8:0 czy innego 5:1.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#102
|
|
Zrobił się z tego kluczowy mecz ligowy w sezonie. Pokonany już się w lidze nie podniesie. W obu klubach sięgnięto po ostatnie rezerwy mobilizacyjne (nowy trener), nic więcej w zanadrzu nie ma. Trzeba drużyne wesprzec, wszystkie ręce na pokład.
![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#103
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...06,tabela.html Drużyna Lecha Poznań nie otrzymała licencji na grę w kolejnym sezonie piłkarskiej ekstraklasy. Zgodnie z regulaminem rozgrywek drużyna została przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli Orange Ekstraklasy. Od sezonu 2005/2006 Lech został unicestwiony i mamy do czynienia z Amicą i to Amica jest naszym dzisiejszym rywalem. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#104
|
|
Lech ma problemy ze spotkaniami na wyjeździe a My ostatnio mielismy problemy u Siebie - zobaczymy kto dzisiaj przerwie złą passe a kto bedzie ciagnał ja dalej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#106
|
|
Dopiero do treningów wraca
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#107
|
|
Spodziewacie się zmiany ustawienia na 451 w tym meczu ?
Ciężko bedze ustawić skład w systemie 442 jeśli wypadnie Melikson. Genkova nie ma na 100% więc ktoś musi go zastąpić w przodzie. Może to być Iliev, ale wtedy na prawej mamy wakat, za niego wejdzie Andraż, bo innego wyjścia nie ma. A na lewej wtedy kto ? Pewnie Pajić. I nikogo na zmianę ani na lewą obronę, ani na prawe skrzydło. Widać spore braki i że drużyna była jednak budowana pod 451.. Ale w moim przekonaniu nawet jak by nie było kogo z tej lawy wpuścić lepiej zagrać 442 niż 451. Pareiko - Jovanović, Jaliens, Chavez, Diaz - Paljic, Wilk, Nunez, Kirm - Iliev, Biton Skrzydła niestety koszmarne, raczej na poziom spadkowii a nie Wisły. Ciekawe co wymyśli mądra głowa trener.
Ostatnio edytowane przez tofik : 09.03.2012 o godz. 14:13.
![]()
.
. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#108
|
|
mógłby ktoś wrzucić info nt. ilości kartek naszych grajków
E: bo spodziewam sie dzisiaj sporej ilości skoro następny mamy Bełchatów ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline |
#109
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze
Offline |
#110
|
|
Genkov nie zagra więc jestem spokojny o zwycięstwo, bo z przodu wystawimy tym razem prawdziwego piłkarza.
Karas -raz na sezon to i naslabszym cos sie udaje, prawda jest taka, że Biton odkąd zaczął grać miał w ciągu kilku meczów więcej udanych zagrań w polu karnym niż Genkov przez rok.Genkov to mierny napastnik grając z nim na szpicy mamy tępe ostrze naszej włóczni, że tak to podsumuje.Jestem przekonany, że jego kontuzja będzie dla nas wzmocnieniem, zupełnie jak było w pierwszym przypadku.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 09.03.2012 o godz. 17:00.
|
|
|
|
Member
Od: 11.2011
Offline |
#111
|
|
To już pewne, że Melikson nie zagra w podstawowym składzie? Jak dla mnie Melikson na prawym skrzydle, Nunez szeroko na lewym skrzydle (z naciskiem na wspieranie Diaza w obronie). Iliev podwieszony napastnik, scinajacy do środka pola karnego z lewej strony (w ogóle zauważcie, że on strzela u nas tylko zawijając po długim rogu i właśnie takie wjazdy w pole karne królują w filmikach z jego kariery w Serbii). Na szpicy Dudu. Pytanie kto w środku lekko przed Wilkiem? Może Garguła, ale ja bym postawił na Irsaka. Irsak walczy, wraca się i ma bardzo dokładne wrzutki i loby za linie obrony (w razie czego zawsze może zostać zmieniony).
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#112
|
|
nie wiadomo, Pep Faster ma to do siebie ze potrafi mówic co innego by zaskoczyc przeciwnika.
Ciekawe czy Kirm zagra dzis na swojej ulubionej pozycji czyli zawieszony napastnik, fałszywy skrzydłowy i ślepy pomocnik ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#113
|
|
Wiadomo ile będzie kibiców ?
![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#114
|
|
Zagramy znów 442:
-----------------------Biton -------------Melikson --Kirm----------------------------Iliev ------------Nunez--Wilk --Diaz--Chavez--Jaliens--Jovanovic ---------------Pareiko Melikson biegał po kontuzji w poprzednim meczu więc dziś zagra. To ściema Probierza. |
|
|
|
Member
Od: 07.2010
Offline |
#115
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce
Offline |
#116
|
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...0__Genkow.html Zachował się jak rasowy napastnik, albo raczej, prawdziwy piłkarz, nieprawdaż? ![]() ![]()
Największym szczęściem jest mieć pasję...
|
|
|
|
Member
Od: 12.2008
Skąd: Kraków, Wola Justowska
Offline |
#117
|
|
http://tsw.com.pl/news/Kaminski-Walc...elna-pule-1852
Kamiński z Lecha zapewnia, że grają o pełną pulę |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#118
|
|
Prawda to. Ja bym się nawet widokiem Cwetana nie zdziwił.
![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#119
|
|
Ceco Genkow na bank nie zagra, chodziło mi o Maora.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: KRK
Offline |
#120
|
![]() ![]()
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|