Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8623)

tarantulaw2 04.03.2012 10:51

[21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30
 
Mecz z Lechią już za nami. Była to Nasza pierwsza wygrana w oficjalnym meczu w 2012 r., był to też pierwszy mecz pod wodzą trenera Probierza. Czas na (teoretycznie) trudniejszy sprawdzian - Lech Poznań. Niby dołują podobnie jak i my, ale wiadomo, że na nas Lech się "spina".

Rozkład 21. kolejki:
Kod:

ŁKS          - Cracovia      - 09 marca, 18.00
WISŁA        - LECH          - 09 marca, 20.30
Górnik        - Lechia        - 10 marca, 13.30
Podbeskidzie  - Legia          - 10 marca, 15.45
Zagłębie      - Ruch          - 10 marca, 18.00
Widzew        - GKS Bełchatów  - 11 marca, 14.30
Śląsk        - Korona        - 11 marca, 17.00
Polonia      - Jagiellonia    - 12 marca, 18.30

Zapraszam do dyskusji.

TommyTSW 04.03.2012 10:53

Lech też pod wodzą nowego trenera.Coś jakieś mam przeczucie że w tym meczu to jakieś 6 goli padnie.

ChG 04.03.2012 11:01

Oby wszystko z Maorem było w porządku, to będę spokojny o wynik. No i oby Kirm rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, to już w ogóle będzie pięknie.

Pareiko - Jovanović, Chavez, Jaliens, Diaz - Iliev, Wilk, Nunez, Melikson - Genkov, Biton.

vote-for-mikey 04.03.2012 11:09

Do piątku dużo czasu nie ma, wątpię, żeby zagrał Meleks.

Pareiko - Jovanović, Jaliens, Bunoza, Diaz - Iliev, Wilk Nunez, Paljić - Genkov, Biton

TommyTSW 04.03.2012 11:30

Przecież on miał tam jakieś lekkie naciągnięcie, zgłosił to ale normalnie biegał za piłką, postanowili go ściągnąć by nie ryzykować i tyle.

prezes85 04.03.2012 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1227006)
Przecież on miał tam jakieś lekkie naciągnięcie, zgłosił to ale normalnie biegał za piłką, postanowili go ściągnąć by nie ryzykować i tyle.


mnie sie wydaje ze to zwiazane z jego ewentualna sprzedaza w lecie

KOMINEK 04.03.2012 12:11

Mnie się też wydaje że ze sprzedażą. Przeciez nie ważne sa wyniki meczów ważne by go sprzedać. Mój postulat niech Melikson już nie gra do końca sezonu

A co do Lecha ja jestm jednak za układem Biton/Genkow + Guła. Jak wczoraj Guła wszedł lepeij wszystko zaczęło funkcjonować

Vuko 04.03.2012 12:13

Pareiko - Jovanović, Jaliens, Bunoza, Diaz - Iliev, Wilk Nunez, Garguła - Melikson - Biton

mitmichael 04.03.2012 12:14

Melikson musi zagrac w tym spotkaniu, jak zszedł wczoraj widac było jego brak. Lech ostatnio tak jak My nie spisuje sie najlepiej wiec powinno to byc wyrownane spotkanie. Trzeba to wygrac, nie mozemy wiecej tracic punktow na własnym stadionie

pzkwr 04.03.2012 16:22

Czy wchodził ktoś z Was na zwykły sektor (E15) o kulach? Chciałbym wiedzieć, czy ochrona nie będzie robić problemów i wpuści mnie wejściem obok - przez bramki raczej nie dam rady wejść. Od Świąt jestem uziemiony (zerwane ścięgno Achillesa) i powoli czas zacząć sezon, bo się karnet marnuje. Będę w piątek na rehabilitacji zaraz obok stadionu to wstyd nie skorzystać.

szprotson 04.03.2012 16:25

ja byłem z 2 lata temu na stary E o kulach.
wszedłem bez problemu

fanfan 04.03.2012 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1227006)
Przecież on miał tam jakieś lekkie naciągnięcie, zgłosił to ale normalnie biegał za piłką, postanowili go ściągnąć by nie ryzykować i tyle.

Było widać wyraźnie ,że przed zmianą kulał i nie mógł wcale tak normalnie biegać za piłką jak to Ty mówisz . Oby wrócił jak najszybciej a gdyby trener postanowił go dłużej potrzymać na boisku i to skończyłoby się czymś poważniejszym to nasza drużyna straciłaby na tym zdecydowanie więcej w przeciągu całej dość krótkiej rundy wiosennej a Probierz też by został porządnie obsztorcowany na forum :>

Lacrima 04.03.2012 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pzkwr (Post 1227129)
Czy wchodził ktoś z Was na zwykły sektor (E15) o kulach? Chciałbym wiedzieć, czy ochrona nie będzie robić problemów i wpuści mnie wejściem obok - przez bramki raczej nie dam rady wejść. Od Świąt jestem uziemiony (zerwane ścięgno Achillesa) i powoli czas zacząć sezon, bo się karnet marnuje. Będę w piątek na rehabilitacji zaraz obok stadionu to wstyd nie skorzystać.

Przez całą poprzednią rundę znajomy wchodził o kulach na E. Nie było problemu.

Karherop 04.03.2012 16:56

Lech nie rozegra mecz z Górnikiem przed spotkaniem z nami . Pytanie czy to dobrze czy źle okaze się w piątek .

63.5 Kg 04.03.2012 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1227146)
Lech nie rozegra mecz z Górnikiem przed spotkaniem z nami . Pytanie czy to dobrze czy źle okaze się w piątek .

Zaloba jeszcze nie zostala ogloszona wiec meczu tez nie odwolano...

fresh.cie 04.03.2012 17:59

Mecz trzeba wygrać. To jest żałosne, bo mogliśmy już bardzo mocno nadgonić Śląsk, który traci punkty na potęgę. Czyżby Legia na mistrza? Wszystko się tak układa pod nas, a my gubiliśmy punkty w tak beznadziejnych meczach, że szkoda gadać. Oby to była już tylko przeszłość.

TommyTSW 04.03.2012 18:09

najpierw to my musimy przestać gubić punkty, a potem rozjebać Legie u siebie.Legia wcale znów dobrze nie gra, i będzie jeszcze pkt gubić. nie dużo brakło by wczoraj stracili pkt.ŁKS 2 setki w 1 połowie, przy 1-0 poprzeczka sagana z 7 metrów, a Legia pare sytuacji miała, generalnie wczoraj by takie Podbeskidzie by im wczoraj wjebało.

Gwiaździsty 04.03.2012 18:27

Ważne aby napastnicy i pomocnicy mieli ochraniacze na otwór w tylnej części ciała. Wiadomo, ze bedą grali w bezpośredniej bliskości Arboledy. Oby zagrali ze sportową wściekłością to bedzie dobrze.

Quorth 04.03.2012 18:39

Po przyjściu Probierza jestem optymistą. Mamy z amiką legią i pejsami mecze u siebie. Patrząc na grę amiki w meczu z Ruchem i ich formę nie ma innego scenariusza niż nasza wygrana w piątek. Probierz bardzo motywująco wpłynął na drużynę, o czym mówią sami piłkarze. Jestem dziwnie spokojny o naszą grę jak dawno. Bądźmy szczerzy. Kaziu Moskal nie poradził sobie z wyzwaniem. Miał za małą wiedzę,doświadczenie, za słaby autorytet. Teraz zaczniemy odrabiać straty

Karherop 04.03.2012 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1227158)
Zaloba jeszcze nie zostala ogloszona wiec meczu tez nie odwolano...

uprzedziłem fakty o 2 godziny

RYBA 04.03.2012 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Quorth (Post 1227171)
Po przyjściu Probierza jestem optymistą. Mamy z amiką legią i pejsami mecze u siebie. Patrząc na grę amiki w meczu z Ruchem i ich formę nie ma innego scenariusza niż nasza wygrana w piątek. Probierz bardzo motywująco wpłynął na drużynę, o czym mówią sami piłkarze. Jestem dziwnie spokojny o naszą grę jak dawno. Bądźmy szczerzy. Kaziu Moskal nie poradził sobie z wyzwaniem. Miał za małą wiedzę,doświadczenie, za słaby autorytet. Teraz zaczniemy odrabiać straty


Oby było tak jak mówisz, ale jedno jest pewne - nic samo się nie wygra bez odpowiedniego zaangażowania, nie ukrywajmy Lechia to obecnie jedna z najsłabszych drużyn a my w meczu przeciwko nim nie pokazaliśmy nic (oczywiście życzyłbym sobie więcej takich meczy w których mimo tego ze gramy padline wygrywamy), a cholera wie jak na amice wpłynie zmiana trenera, jedno jest pewne - Bakero nie chcieli już od dawna i już samo to może zmotywować ich do lepszej gry. Jutro nie zagrają więc są swego rodzaju niewiadomą, my zresztą też będziemy, więc liczę na ciekawy mecz

KOMINEK 04.03.2012 21:27

Lech zagra pierwszy mecz pod wodzą ,,nowego" trenera, my mamy już jeden wygrany mecz tak że oni nie wiedza na co ich stać my jesteśmy podbudowani zwycięstwem.

gizmo 04.03.2012 22:16

Probierz gra dwoma napastnikami z czego bardzo się cieszę. Trener specjalnie w meczu z Lechią wyznaczył Dudu do wykonania "11" aby się odblokował.

SWEET_83 04.03.2012 22:47

Trzeba ten mecz wygrać. Nie ma innej opcji !

pysio 05.03.2012 00:40

gdyby trenerem dalej był trener Moskal to remis brałbym w ciemno, ale, że teraz trenerem jest trener Probierz to innego wyniku niż 2-0 lub 3-0 dla nas sobie nie wyobrażam!

PROBIERZ WE TRUST YOU !!!

marcinmirek 05.03.2012 05:48

skoro Lech nie gra z Górnikiem wie ktoś kto nie zagra z kuchenek w meczu z nami za żółte kartki ??

TOMEK 11 05.03.2012 08:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinmirek (Post 1227282)
skoro Lech nie gra z Górnikiem wie ktoś kto nie zagra z kuchenek w meczu z nami za żółte kartki ??

tylko Henríquez

Drozd 05.03.2012 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1227277)
gdyby trenerem dalej był trener Moskal to remis brałbym w ciemno, ale, że teraz trenerem jest trener Probierz to innego wyniku niż 2-0 lub 3-0 dla nas sobie nie wyobrażam!

PROBIERZ WE TRUST YOU !!!


A ci WY to kto? Grając kapa for do przodu z kelnerami czasem sie wygra bo sobie sami bramkę strzelą, ale ze średnio ułożonym zespołem nie wyjdziemy z połowy, albo będzie taka pacanówka jak w Gdańsku. Walić do przodu jest łatwiej mniej ryzykownie i nie trzeba tyle biegać, piłkarzykom się podoba. Oby to dawało wyniki jak najdłużej.

borys 05.03.2012 09:55

Najwiekszym problemem Probierza będą w 4-4-2skrzydła.

Jest Melikson, Iliev(60 min), Paljic. Kirma nie licze bo już dawno powinien grać w ME. Jedyne sensowne wyjscie to Melikson + Iliev na zmiane z Paljiciem. Aczkolwiek ciekawe jakby wygldadal atak Iliev/Biton, Iliev, Genkov.

Nie oznacza to, ze gdzie indziej jest różowo. Malecki, Sobolewski, Boguski, Lamey sa poza skladem. Rezerwa to dramat.

Biton-Iliev
Paljic-Nunez-Wilk-Melikson
Diaz-Bunoza-Jaliens-Jovanovic
Pareiko

OpEnTaNy 05.03.2012 10:22

jesli chcemy myslec o wygrywaniu to Mały musi wrocic do skladu. No chyba ze wierzymy dalej w umiejetnosci Kirma :]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl