
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#11
|
|
Ja jestem przeciw, bo nic ....a o nas bez nas, gdyby tusk mógł zostać jeszcze na 1 kadencję za chuja pana by to nie przeszło, bo by walczył za elektorat, a tak to już nawet nie robi pozorów że interesuje go zdanie polaków.
Ale tak z innej beczki panowie, przykładowo ACTA wszędzie się przyjeło, ale jednak nie w PL. Dużo by to nam nie zmieniło bo 70% stron, ze stron zagranicznych które odwiedzamy to strony USA, UK. Dobrze myślę, czy mi się coś pomyliło? ![]() ![]()
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"
|
|
|