
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#24
|
|
Ja dostałem prezent od mbanku.
Debet na koncie. Zmieniłem lustrzankę cyfrową na nowszy model, ma pare udogodnień. Nawet od razu udało mi się starą sprzedać, więc jestem zadowolony. A od rodziny... maszynkę do golenia, majtki, pasek do spodni i kilo cukierków. Jak co roku Ludzie mówią umiesz liczyć - licz na siebie ![]() PS A przepraszam, pojawiła się też książka wydawnictwa Fabryka Słów. Mam książek tego wydawnictwa cały regał już, ale na szczęście tej książki nie mam na półce. Powód: zgubiłem prezent ;)
Ostatnio edytowane przez danpe_ : 25.12.2011 o godz. 14:51.
|
|
|

|
||||||
|
|