Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wigilijne prezenty czyli co od jutra na allegro ;) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8475)

adam_09 24.12.2011 20:42

Wigilijne prezenty czyli co od jutra na allegro ;)
 
Z tego co pamiętam taki temat pojawiał się rok rocznie.
Otóż Szanowni Koledzy i Koleżanki po szalu co dzisiaj dostaliście od Gwiazdki/Gwiazdora/Śnieżynki/Elfa/Dziadka Mroza itd. A co z tego najchętniej wystawilibyście jutro na alledrogo :)

Jako założyciel tematu rozpoczynam dyskusję i przedstawiam swoją listę Gift`ów:
1) czekolada - spożyta natychmiast więc na handel się nie nadaje a i serca do oddania nie miałbym
2) kosmetyczka z kosmetykami - niewątpliwie się przyda ze względu na coraz częstsze podróże służbowe
3) książka o wyprawie na biegun - będzie co robić w zimowe długie wieczory
4) kamizelka pod koszulę - ten prezent sam sobie kupiłem więc sprzedawanie było foux pas :D
5) kask na motocykl - j.w. :D
6) pianka do golenia - ponieważ od jakiś 6 lat gole się maszynką elektryczną gift zostanie przehandlowany lub podarowany komuś przy najbliższej okazji :)

Temat nie ma służyć przechwałkom co do ilości i jakości prezentów, proszę go traktować humorystycznie który być może przyczyni się do powstania lub utrzymania dotychczasowych stereotypów iż skarpety są w dalszym ciągu najpopularniejszym prezentem :)

grzesiek632 24.12.2011 21:06

yyyy..... czekolada :foch:

WISŁAZWE 24.12.2011 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1204829)
yyyy..... czekolada :foch:

No to się ciesz, mnie w tym roku ominął.
A cholera grzeczny byłem! :foch:

_ukoL 24.12.2011 21:36

Portfel. Byłem szczęśliwy dopóki nie zobaczyłem, że jest słabo "wyposażony". :-) Nie ma to jak skromny start w "nowe życie". :-)

Zola 24.12.2011 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1204832)
Portfel. Byłem szczęśliwy dopóki nie zobaczyłem, że jest słabo "wyposażony". :-) Nie ma to jak skromny start w "nowe życie". :-)

Ciesz się, bo gorzej by było, gdybyś OSTATNIE pieniądze wydał właśnie na portfel , hehe :)

Ja standardowo zadowolony - kosmetyki, $$$ i skórzane etui na dlugopisy :) (takze nie zasile Allegro prowizja od wystawienia ów przedmiotów ;) )

wislacki 24.12.2011 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1204831)
No to się ciesz, mnie w tym roku ominął.
A cholera grzeczny byłem! :foch:

To widocznie Mikołaj miał inne zdanie :P
U mnie słuchawki, kalendarz/notes podręczny, krawat, czekolada i kasa.

Co ciekawe myślałem, że w moim rodzinnym domu na długo wyczerpał się zapas zabawek pod choinką, ale w tym roku brat (19 l.) dostał zdalnie sterowany, mały helikopter. Zazdroszczę, od dwóch godzin bawimy się nim z ojcem i nie możemy się oderwać :-D

laurence 24.12.2011 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 1204848)

Co ciekawe myślałem, że w moim rodzinnym domu na długo wyczerpał się zapas zabawek pod choinką, ale w tym roku brat (19 l.) dostał zdalnie sterowany, mały helikopter. Zazdroszczę, od dwóch godzin bawimy się nim z ojcem i nie możemy się oderwać :-D

Coś o tym wiem, bratanek często dostaje prezenty,którymi ja się bawię. Jak dostanie lego to też mu zawsze pierwszy złoże:)

banasik 24.12.2011 22:54

Ja tam otrzymałem biografie Messiego która prawdopodobnie przehandluje zaraz po przeczytaniu :)

tarantulaw2 24.12.2011 22:54

A ja dostałem tylko $$$. Którą już wydałem (teoretycznie) kupując telefon na allegro :-D

rafalek 24.12.2011 22:59

Sweter, skórzane rękawiczki, dwie czekolady, i WIEEEELKIE opakowanie Ferrero Rocher...uwielbiam to ostatnie xD

adam_09 24.12.2011 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 1204848)
To widocznie Mikołaj miał inne zdanie :P
U mnie słuchawki, kalendarz/notes podręczny, krawat, czekolada i kasa.

Co ciekawe myślałem, że w moim rodzinnym domu na długo wyczerpał się zapas zabawek pod choinką, ale w tym roku brat (19 l.) dostał zdalnie sterowany, mały helikopter. Zazdroszczę, od dwóch godzin bawimy się nim z ojcem i nie możemy się oderwać :-D

Zawsze mi się podobały tego typu mechaniczne zabawki chociaż nie wiem czy nie bałbym się wrzucić tego pod choinkę jakiemuś małolatowi. Co by nie mówić to zabawy tego typu przedmiotem trzeba mieć trochę oleju w głowie bo śmigiełka potrafią nieźle kończyny zmiksować.... :/ Co innego spalinowy samochód 4x4 :D

wislacki 24.12.2011 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1204866)
Zawsze mi się podobały tego typu mechaniczne zabawki chociaż nie wiem czy nie bałbym się wrzucić tego pod choinkę jakiemuś małolatowi. Co by nie mówić to zabawy tego typu przedmiotem trzeba mieć trochę oleju w głowie bo śmigiełka potrafią nieźle kończyny zmiksować.... :/ Co innego spalinowy samochód 4x4 :D

Młodemu rzeczywiście niekoniecznie mogłoby przypaść od razu do gustu, do takiej zabawki trzeba cierpliwości, ale jak już nauczysz się sterować frajda jest niesamowita. Na opakowaniu widnieje znak +14 na szczęście odgórnej granicy nie ma :>

LanceTS 24.12.2011 23:53

Ja pod choinkę nic nie dostaje. Tylko na mikołaja, a potem już nic do 1 czerwca :lol::lol:

szprotson 24.12.2011 23:54

najlepszy prezent to zdrowie moich bliskich
:)

michi96d 25.12.2011 00:06

u mnie dzisiaj na bogato :
1) zbiór dzieł M.Wańkowicza
2) słuchawki do mp3
3) od mojego kuzyna rękawiczki , oczywiście Wiślackie z motywem rekina :p
4) no i od mojej mamy bluza Wisły Kraków z adidasa :)

+ ospa :P

gigant 25.12.2011 02:56

Dostałem nową tarczę do Darta i jestem zajebiście zadowolony + kasę od pasozyta (czyt. teściowej), ale ona to chyba akurat zapłaciła ratę za całoroczne stołowanie.
Ogólnie jest ok i nic nie trafi na Allegro, chyba ze teściowa.

fantom chicago 25.12.2011 03:16

Dostalem glany , ktorych szukalem od 1993 roku -jak byly w sklepie ,to nie mialem kasy . jak mialem kasiore , to butow juz nie bylo ( skad to znamy?) - osmiodziurkowe z brytyjka na czubie (wszedzie wislackie barwy).Ato i tak nic w powiazaniu z naszym awansem w LE - wczesniejszy prezent dla wszystkich Wislackich Braci

barteqTS 25.12.2011 11:24

Ja dostałem prezent w postaci rozbicia i urwania lusterka w samochodzie - bardzo dziękuję mojemu darczyńcy!

saklak1906 25.12.2011 12:17

A mi urodzil sie synek Szymonek ma miesiac

WISŁAZWE 25.12.2011 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 1204922)
A mi urodzil sie synek Szymonek ma miesiac


To gratulacje!

Ja jeszcze liczyłem, że w drodze powrotnej coś zostawi no ale się przeliczyłem, chyba sam muszę sobie na przyszły rok prezenty robić :lol:

adam_09 25.12.2011 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1204893)
Dostałem nową tarczę do Darta i jestem zajebiście zadowolony + kasę od pasozyta (czyt. teściowej), ale ona to chyba akurat zapłaciła ratę za całoroczne stołowanie.
Ogólnie jest ok i nic nie trafi na Allegro, chyba ze teściowa.

Czekałem na Twój wpis :D Jak zawsze, z jajem :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez barteqTS (Post 1204911)
Ja dostałem prezent w postaci rozbicia i urwania lusterka w samochodzie - bardzo dziękuję mojemu darczyńcy!

Mi w zeszłym tygodniu pod biurem koło ronda Mogilskiego wyrwali z prywatnego samochodu lusterka po obu stronach :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 1204922)
A mi urodzil sie synek Szymonek ma miesiac

gratulacje!

!!IRIVER!! 25.12.2011 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1204893)
Dostałem nową tarczę do Darta i jestem zajebiście zadowolony + kasę od pasozyta (czyt. teściowej), ale ona to chyba akurat zapłaciła ratę za całoroczne stołowanie.
Ogólnie jest ok i nic nie trafi na Allegro, chyba ze teściowa.

O, ciekawy prezent, ta tarcza. :D Myślałem w pierwszej chwili, że to "żywa tarcza" w postaci tzw. pasożyta. :D

U mnie też całkiem ok:
książka Cejrowskiego, piżama, standardowo parę sztuk bielizny, no i słodycze. :) A i kosmetyk się znalazł jakiś.

Proud 25.12.2011 13:58

Ja standard - książka x 2, pasek, trochę grosza, masę słodyczy(22 lata na karku, a mama nadal rozpieszcza ;) )

danpe_ 25.12.2011 14:49

Ja dostałem prezent od mbanku.
Debet na koncie.

Zmieniłem lustrzankę cyfrową na nowszy model, ma pare udogodnień. Nawet od razu udało mi się starą sprzedać, więc jestem zadowolony.

A od rodziny... maszynkę do golenia, majtki, pasek do spodni i kilo cukierków. Jak co roku

Ludzie mówią umiesz liczyć - licz na siebie ;)

PS A przepraszam, pojawiła się też książka wydawnictwa Fabryka Słów. Mam książek tego wydawnictwa cały regał już, ale na szczęście tej książki nie mam na półce.

leyzer87 25.12.2011 15:19

Ja dostałem od wujka świetne kalifornijskie brandy, od rodziców kalesony i kilka swetrów i perfumy, ale najfajniejszy prezent zrobiłem sobie sam i się oświadczyłem i o dziwo(!) zostałem przyjęty. :-P

canarinhos 25.12.2011 15:29

A ja poprosiłem Mikołaja o Mistrza Polski w 2012 roku, zarazem dziękując za tegoroczny prezent w postaci MP 2011 i awansu do 1/16 LE :) :) Rzeczom materialnym mówię NIE :)

A i jeszcze poprosiłem o podreperowanie zdrowia, bo troche go ubyło po meczu w Nikozji i meczu z Twente... i w kazdym innym meczu z udziałem Wisły.


AVE WISŁA!

Kandzior 25.12.2011 16:46

Ja wybrałem sobie sam prezent i są to rzeczy praktyczne więc niczym nie pohandluję, nawet skarpetek nie dostałem ale mi ich nie brakuje, więc nie ma co narzekać. Skarpetki mogę sprzedać, ale dziurawe. Czekolada też się znalazła ale ze słodyczy nie rezygnuję i rzadko kiedy odmawiam więc też nie sprzedam.

dj_ibutti 25.12.2011 17:39

Może jakbyście się wreszcie nauczyli, że Mikołaj to 6. grudnia chodzi, a nie 24. to wtedy byście dostali prezenty :P

adam_09 25.12.2011 18:20

6 grudnia to chodzi Mikołaj, 24 grudnia to chodzi Gwiazdka/Gwiazdor/Śnieżynka itp. :)

Lysy 25.12.2011 18:43

Sporo kosmetyków, min. maszynki, żele i kremy do golenia. Cóż może łysego bardziej ucieszyć niż świecąca, pachnąca glaca.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl